Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Xbox już bez RROD

39 postów w tym temacie

Dnia 18.06.2010 o 12:20, Ostrowiak napisał:

Mniej daje i więcej kosztuje. No i ma w nazwie "Plus".

No, mniej, o granie w multi na przykład, bo to jest darmowe w PSN... poza tym nie słyszałem o grach z poprzednich systemów Microsoft wliczonych w abonament Xbox LIVE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleblebleble.

Konsola Sony i tak miała za darmo wszystko to, co konkurencja w abonamencie, po co ekipie PlayStation płatne drobiazgi, i to słono? Imho strzał w stopę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 13:11, Ostrowiak napisał:

Bleblebleble.

A, no tak. [głaszcze po głowie, daje lizaka i wykopuje za drzwi].


Teraz się zastanawiam na poważnie nad zakupem X''a. Będę musiał to sobie skalkulować, czy dla trzech gier się opłaca, ale wprowadzenie nowej wersji i do tego konkretna zapowiedź startu polskiego LIVE zaczęła na nowo podsycać pytanie o sens zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech M$ się lepiej nie chwali, bo znów będzie tak, jak z poprzednimi X360. Żenujące, że po śmiesznym zachowaniu M$ z RRODem, ta firma jeszcze żarty sobie robi z konsumenta. Przecież oni sprzedawali USZKODZONE konsole !! Śmiech i żal.
A teraz z uśmiechem na ustach obwieszczają " Już nie będzie sygnału RRoD" , no to jaki będzie ? LSoD ( Loud Sound of Death) ?? I co, znowu konsole na gwarancji będą przez 3 lata, a taka konsola już od nowiuteńkości będzie skazana na śmierć.
Nie napalałbym się na nią, bo dopiero za jakiś czas po wydaniu jej na rynek, okaże się czy rzeczywiście jest taka bezawaryjna. W co szczerzę wątpię.
A jeśli chodzi o wygląd, to bardzo ładna czarnulka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak. Uważam jednak, że abonament za demka i avatarki to cios poniżej pasa. A jak zapewne ktoś się do tej pory zorientował, zażartowałem sobie z Feallana a nie zacząlem bojówki fanbojów - niestety jakakolwiek opinia o którymkolwiek ze sprzętów = flame wars.

hallas -> netykieta ftw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samej awaryjności to poczekajmy jeszcze trochę- może będzie już po sprawie; A jak się zwali to się zwali, czy to światło czerwone, czy zielone- bez różnicy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



> Teraz się zastanawiam na poważnie nad zakupem X''a. Będę musiał to sobie skalkulować,

Dnia 18.06.2010 o 13:36, hallas napisał:

czy dla trzech gier się opłaca,


Zakup jakiegokolwiek sprzętu do grania (czy to konsola czy PC) z ekonomicznego punktu widzenia się nigdy nie opłaca - bo to nie koniec wydatków: to dopiero ich początek :) Czasu i kasy wtedy nigdy dość ;-) Anyway - z czysto rozrywkowego punktu widzenia trzy gry to już całkiem niezły powód żeby kupić konsolę (dla mnie to absolutne minimum - owszem rozumiem osoby które kupują sprzęt czasem pod jedną grę, ale ja plułbym sobie w brodę).

ale wprowadzenie nowej wersji i do tego konkretna zapowiedź

Dnia 18.06.2010 o 13:36, hallas napisał:

startu polskiego LIVE zaczęła na nowo podsycać pytanie o sens zakupu.


No fajnie slimka wyglada (ja jednak zostanę przy mojej starej wersji) - cieszy przede wszystkim dużo mniejsze zużycie prądu i lżejszy zasilacz (no i zmniejszony gabarytowo), tą cegłe z pierwszych rewizji uważam za spory mankament (zwlaszcza jak sie chce zabrac sprzet do kumpla).
LIve - cóż wreszcie dołaczamy do reszty cywilizowanego świata. Microsoft łapie też plusa za mozliwość migracji konta - tego się kompletnie nie spodziewałem po tej korporacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję, że MS wyciągnął wnioski. Nie jest to przecież następca, lecz wcielenie konsoli. Drugi raz taka wpadka kosztowałaby ich nie tyle miliony co i reputację.

Zastanawiam się, czy oprócz automatycznego informowania o awarii konsola będzie miała możliwość informowaniu o przeróbkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 14:14, Ostrowiak napisał:

Oczywiście że tak. Uważam jednak, że abonament za demka i avatarki to cios poniżej pasa.
A jak zapewne ktoś się do tej pory zorientował, zażartowałem sobie z Feallana a nie zacząlem
bojówki fanbojów - niestety jakakolwiek opinia o którymkolwiek ze sprzętów = flame wars.


No. Zabawny żarcik. To się pośmialiśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby nie będzie więcej RROD-a, ale jednak wprowadzili inny sposób informowania o awarii.
Czyli - bez zmian. xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 14:26, Lordpilot napisał:

Zakup jakiegokolwiek sprzętu do grania (czy to konsola czy PC) z ekonomicznego punktu
widzenia się nigdy nie opłaca - bo to nie koniec wydatków: to dopiero ich początek :)

Wiem, ale jak zaczynam schodzić z kosztem poniżej 6zł/1h to zaczynam być zadowolony (w tej chwili jestem na poziomie 3,4 zł jeśli chodzi o granie w Guitar Hero - a mam dwa full sety + Metallica + konsola...).

Dnia 18.06.2010 o 14:26, Lordpilot napisał:

Anyway - z czysto rozrywkowego punktu widzenia trzy
gry to już całkiem niezły powód żeby kupić konsolę

Zastanawiam się jeszcze czy te trzy gry, Gears of War, Gears of War 2 i Gears of War 3 rzeczywiście można liczyć jako trzy gry...

Ale to wszystko najszybciej w lutym bo w końcu muszę nabyć te PS3 odkładane od zeszłego lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zastanawiam się jeszcze czy te trzy gry, Gears of War, Gears of War 2 i Gears of War

Dnia 18.06.2010 o 17:06, hallas napisał:

3 rzeczywiście można liczyć jako trzy gry...


Co do części drugiej - idealny, wzorcowy sequel - jak metr w Sevres. To jeden z tych nielicznych przypadków gdzie deweloper spelnia większość swoich obietnic. Pierwsza częśc mi się podobała, ale żadnej "ekstazy" nie było - ot skończyłem, pokatowalem trochę coop''a na splicie i na półkę (całe szczęscie dużo kasy nie poszło, bo gra była już wtedy w taniej serii). Do dwojki podchodziłem więc ostrozniej - kuzyn kupił, ja pożyczyłem... i nie mogłem się oderwać: "bigger, better, more badass" + mocno podrasowanu UE (w wersji 3.5). Podobną sytuację mialem wcześniej jeszcze tylko raz w życiu - Baldurs Gate i Baldurs Gate 2. Po zagraniu w częśc pierwszą absolutnie żadnych zachwytów nie było (raczej byłem zły na siebie, że wywaliłem tyle kasy na fali hype''u, a tu gra mocno średnia jest), natomiast dwojka - kończyłem nie raz i nie dwa z wypiekami na twarzy.

Co do trzeciego GoWa - zobaczymy, ale myślę że będzie dobrze. To zakończenie historii Marcusa i spółki, więc Epic postara się żeby było... epicko :) Myślę wiec, że spokojnie mozna liczyć te trzy tytuły jako trzy gry - w przypadku dwójki Epic na łatwiznę nie poszedł (nie ma się co oszukiwać - czasem sie to zdarza i sequel to bardziej mission pack przypomina, tylko cena jest jak za odrębny tytuł), liczę że przy trojce bedzie podobnie.

Anyway, jeśli już (kiedyś) klocka kupisz - przejrzyj line-up. Oprócz "gyrosów" jest jeszcze sporo innych fajnych tytułów, w które warto zainwestować. Niekoniecznie tak znanych i hypowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa...kupiłem nowego xboxa w zeszła środe i co ...?
jest juz na reklamacji, moduł RF sypniety, w sklepie nie chcieli wymienic bo male ryski...a na tej nowej obudowie taki wlasnie rysy powstaja jak sie przetrze go z kurzu lub dotknie palcem...mam monitor LG, tez sie tak blyszczy plaskit, ale nie rysuje jak ta konsola. Nacieszylem sie boxem jak cholera, a teraz czekac bede 3 tyg na serwis :) HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować