Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gran Turismo 5 - nowe informacje i edycja kolekcjonerska

30 postów w tym temacie

Coś tam wiecie, że dzwoni ale kompletnie nie wiecie, w którym kościele. Jeśli piszecie o tym, co ktoś powiedział, warto by podać źródło i zacytować ;). Tak na przyszłość, dla rzetelnej, dziennikarskiej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt mi się te informacje podobają, ale szczerze mówiąc jestem tak wygłodniały na GT5, że już i tak odkładam na kolekcjonerkę - oby była w Europie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekajcie... tyle czasu zajelo im wymodelowanie 200 aut? no sobie chyba jaja robia. ja myslalem ze wszystkie beda mialy taka jakosc jak na trailerach, ale chyba nic z tego... a chcialem ps3 kupic dla GT5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Polyphony nie potrafiło sobie rozplanować prac, nawet w przeciągu 5 lat; Z tego co wyczytałem na serwisach, auta z półki standard będą bazowały na modelach z GT4 (czyt. nie będą to modele "żywcem" skopiowane z GT4), ale nie będą już miały po pół miliona polygonów na model ;) Szkoda,że proporcje nie są odwrotne- 800 straszecznie wypasionych wozów i 200 tych mniej; Chyba,że ps3 nie było wydajnościowo w stanie dźwignąć kilkanaście takich modeli w jednej ramce; Ale najważniejsze, że to już niedługo, że to już tuż tuż :D Nie mogę się doczekać...od 2008 roku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 12:23, Heaven_Smile napisał:

http://i45.tinypic.com/r1ipw9.jpg
Jak to jest model przeniesiony z gt4 to chyba wam się coś pod kopułą poprzesuwało...
Oczywiście brak kokpitu w tych wozach jest beznadziejny ale pisanie newsa na podstawie
chrzanienia jakiś lolków na forach to już żenada.


To wszystko prawda (piszą o tym na poważnych serwisach)- tylko,że te 800 bryk BAZUJE na tych z GT4, czyli lekko podpicowane modele (ciut "okrąglejsze" ;)), z ładniejszymi teksturami; A kokpitów w tych autach nie będzie (tego mi właśnie najbardziej szkoda);p Pozostałe 200 to wozy tworzone od podstaw+ kokpity;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 12:43, kodi24 napisał:

To wszystko prawda (piszą o tym na poważnych serwisach)- tylko,że te 800 bryk BAZUJE
na tych z GT4, czyli lekko podpicowane modele (ciut "okrąglejsze" ;)), z ładniejszymi
teksturami; A kokpitów w tych autach nie będzie (tego mi właśnie najbardziej szkoda);p
Pozostałe 200 to wozy tworzone od podstaw+ kokpity;

Tzn. nie będzie idealnie odwzorowanych kokpitów po prostu. Mnie to tam wiele nie boli raczej, będę miał ponad 1000 pokemo.. samochodów do zebrania się znaczy, będzie świetny model jazdy, będzie tor testowy Top Gear - żyć nie umierać.
A czy ktoś z was btw. widział, jak prezentują się modele premium (to te, które są robione od podstaw, z pełnym modelem zniszczeń itp itd)? Bo to zapiera dech... i to i tak więcej, niż w praktycznie jakiejkolwiek innej grze na rynku.
Kilka screenów porównując rzeczywiste auto z grą: http://destructoid.com/elephant/photo-m.phtml?photo_key=147587&post_key=176835

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem- Ferrari 458 Italia :) Jeżeli któreś z aut z Prologue było tym ze "standard" (w końcu modelu zniszczeń nie było, ale kokpity były fajne;))- to ja nie mam pojęcia które ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczyt chamstwa, ale nadal 200 aut premium, to o wiele wiecej niz w wiekszosci scigalek, wiec jesli ktos chce to zapewne bez problemu bedzie mogl ominac te 800 i dalej cieszyc sie gra(zadam aut premium dla sekcji wrc bo inaczej zniszcze dziadow!) :). Ja chyba kupie na przecenie, albo na zachete dla poly jakas uzywke :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 12:23, Heaven_Smile napisał:

http://i45.tinypic.com/r1ipw9.jpg
Jak to jest model przeniesiony z gt4 to chyba wam się coś pod kopułą poprzesuwało...
Oczywiście brak kokpitu w tych wozach jest beznadziejny ale pisanie newsa na podstawie
chrzanienia jakiś lolków na forach to już żenada.


ale wiesz, ze to jest model premium w photo mode? ;)

standardy juz tak dobrze nie wygladaja: http://i.imgur.com/KCOCw.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że te auta "premium" to te, które pojawiły się na rynku po GT4 + oczywiście znamienite wozy japońskie ;)
Wnioskuję z tego,że takie np. BMW M3 z Prologue powinno być "standard", ale wygląda kozacko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, to te autka ze "standard" będą miały kokpity? Bo wydawało mi się, że na jakimś filmiku widziałem kokpit tego Audi R10...;

PS: to napewno jest auto ze "standard"? Wcale tak źle nie wygląda, powiedziałbym że nawet nawet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyciągnąłem wszytko z GT1 i GT4 najlepszy symulator w jaki grałem, bez obrazy dla konkurencji i ich fanów. Nie wiem, ale mam cholerne obawy przed 5tą częścią, że może nie sprostać swoim poprzednikom, za duże są wątpliwości co do ostatecznej wersji. Moim zdaniem powinni się skupić na klasie samochodów turystycznych, kompaktowych, czy tam gran turismo tak jak było w pierwszej części, a resztę typu NASCAR, F1, i Really nie wiem, wydać może osobno, jak dla mnie one są zbędne. Za dużo chcą upchnąć w jedną grę, przez co może wyjść kicz. Obawy mam masakryczne i właściwie tylko po to mam PS3 jak to nie wypali... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 13:38, kodi24 napisał:

Oo, to te autka ze "standard" będą miały kokpity? Bo wydawało mi się, że na jakimś filmiku
widziałem kokpit tego Audi R10...;

PS: to napewno jest auto ze "standard"? Wcale tak źle nie wygląda, powiedziałbym że nawet
nawet :D


popatrz na "naklejone" swiatla - to na pewno standard ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie- musiałem przestawić monitor,żeby mi światło nie przeszkadzało ;) Ważne,że świecą w nocy- przynajmniej na trailerze widziałem (też R10 z Ultimą Can Am bodajże) ;D- prawdziwy fan GT (i pewnie spora część fanów samochodówek wszelakich) oleje ten fakt (refleksy na autach wciąż wyglądają zacnie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cha, cha, cieszę się, że kiedy powoli zaczynałem się ponownie do tego tytułu przekonywać, szybko znalazła się informacja, która sprowadziła mnie na ziemię :)
Od zawsze wiedziałem, że coś musi być z tą grą nie tak, a teraz wiem już co.
W wydaniu kolekcjonerskim, od teraz, podoba mi się tylko model GTRa, reszta, z grą włącznie, pas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować