Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza przeróbka nowego Xboksa

22 postów w tym temacie

Ech, niestety, z tak potwornego designu, nawet mimo najszczerszych chęci, nie wyjdzie raczej nic pięknego...
<to jest moja subiektywna opinia na temat nowego wyglądu - ma prawo mi się nie podobać.. bo jest brzydki jak noc>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 12:39, Arkhaor napisał:

Wygląda prawie tak kosmicznie jak PS3 :S.


PS3 wygląda jak przyrząd kuchenny. A co do przeróbki, to rzeczywiście, nie musieliśmy długo na to czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 13:14, akodo_ryu napisał:

Ech, niestety, z tak potwornego designu, nawet mimo najszczerszych chęci, nie wyjdzie
raczej nic pięknego...
<to jest moja subiektywna opinia na temat nowego wyglądu - ma prawo mi się nie podobać..
bo jest brzydki jak noc>


Osobiście bardzo podoba mi się nowy wygląd. Ostry, agresywny. Czyżby producent tym samym chciał podkreślić swoją tegoroczną strategię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 13:17, NintendoPassion napisał:

> Ech, niestety, z tak potwornego designu, nawet mimo najszczerszych chęci, nie wyjdzie

> raczej nic pięknego...
> <to jest moja subiektywna opinia na temat nowego wyglądu - ma prawo mi się nie
podobać..
> bo jest brzydki jak noc>

Osobiście bardzo podoba mi się nowy wygląd. Ostry, agresywny. Czyżby producent tym samym
chciał podkreślić swoją tegoroczną strategię?


Mi też się podobuje nowy wygląd Xa :) w sam raz pasowałby przy moim nowym BRku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 14:16, Damianuss1 napisał:

Szczerze to według mnie wieśniackie trochę. To już lepiej zrobić grilla.

Karkówkę i 2 szaszłyki poproszę ;)

A tak czy siak- Dlaczego wsadzili oryginalną płytę RDR ,skoro na przeróbkach można grac bodajże TYLKO na pirackich grach?

Brzydka ta przeróbka, ogólnie nie podoba mi się nowy wygląd Xboxa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 14:22, Bartex69 napisał:

A tak czy siak- Dlaczego wsadzili oryginalną płytę RDR ,skoro na przeróbkach można grac
bodajże TYLKO na pirackich grach?


To przeróbka obudowy, nie softu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 15:08, BCG-pl napisał:

temat newsa ma przyciagac uwage widze... troche w stylu pudelka i innych serwisow plotkarskich


A czytasz to co jest pod tytułem (chodzi o to wyświetlane na stronie gram.pl, nie o sam artykuł. A co miał Wolvie napisać? Wizualna transformacja nowego Xboxa 360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 13:47, NintendoPassion napisał:

> Mi też się podobuje nowy wygląd Xa :) w sam raz pasowałby przy moim nowym BRku ;)


A komy by nie pasował? :)


Pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować