Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głosowanie na grę targów E3 z mocną polską obsadą!

149 postów w tym temacie

Dnia 19.06.2010 o 14:07, NintendoPassion napisał:

Mam obawy co do głosowania. Żeby nie byłe, że Polacy coś kombinowali i GameSpot nie unieważnił
naszych głosów.


W sumie racja, ale przecież to głosowanie... A to że nam się podoba własna produkcja... bywa... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 14:23, Muradin_07 napisał:

> Mam obawy co do głosowania. Żeby nie byłe, że Polacy coś kombinowali i GameSpot
nie unieważnił
> naszych głosów.

W sumie racja, ale przecież to głosowanie... A to że nam się podoba własna produkcja...
bywa... ;D


Wspomniałem wcześniej, naszych chłopaków trzeba wspierać. Niech Polacy pokażą co potrafią. Pierwsze miejsce posadziłoby ich bardzo wysoko wśród projektantów gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, dlaczego przy okazji takich głosowań zawsze mam wrażenie, że Polacy leczą swoje kompleksy? Krajowy przemysł trzeba wspierać, ale nie takimi kretyńskimi metodami... Nie ważne czy gra jest dobra, czy słaba, ważne że z Polski - no to dawajta, bo NASI muszą być górą... Bo jak wiadomo ten ranking jest tak ważny, że jego wygranie jest sprawą honoru. Jak dla mnie na liście jest dużo ciekawszych gier od Witchera, a już widnienie tam The Witcher: Versus pozostawię bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 16:49, Matteos napisał:

Hmmm, dlaczego przy okazji takich głosowań zawsze mam wrażenie, że Polacy leczą swoje
kompleksy? Krajowy przemysł trzeba wspierać, ale nie takimi kretyńskimi metodami... Nie
ważne czy gra jest dobra, czy słaba, ważne że z Polski - no to dawajta, bo NASI muszą
być górą... Bo jak wiadomo ten ranking jest tak ważny, że jego wygranie jest sprawą honoru.
Jak dla mnie na liście jest dużo ciekawszych gier od Witchera, a już widnienie tam The
Witcher: Versus pozostawię bez komentarza.


Na usta rwie się pewne powiedzenie - "Nie ważne jak o nas mówią. Ważne że mówią."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin ma już wygraną w garści - przewagę blisko 9000 głosów nad Star Warsem. Teraz tylko czekać do końca głosowania - ale to już tylko formalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, przypomina mi to ubaw jaki był z głosowaniem na najlepszą piosenkę Eurowizji i prześciganie się - kto wygra, czy fani Ruslany czy ABBY :d No i cóż, Szwedzi zostali zdeklasowani ^^ A niech będzie, 2 głosy na Wiedźmina poszły :D

No dobra, trzeci i już starczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak uczciwe głosowania :( z prezydenckimi też pewnie są jakieś przekręty :| .
W każdym razie wyłączcie już te Vote Boty bo głosowanie zaczyna wyglądać trochę podejrzanie xD
Ja oczywiście mimo że mam dynamiczne IP zagłosowałem na Wiedźmaka i inne Polskie gry tylko raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygramy to Wiesiek ma już 38075 punktów. A star wars 24211!
Wreszcie widzę przyszłość dla polskich gier. Ale nigdy nie wyobrażałem sobie, że będzie to gra na podstawie genialnej prozy Sapkowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 18:39, kokos123 napisał:

ja już dawno zagłosowałem na Wiedźmina 2, widzę że wygrywa,głosujcie na tą grę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jesteś żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować