Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nintendo 3DS nieopowiedni dla dzieci?

25 postów w tym temacie

Też tak słyszałem z tym Virtual Boy''em ---> podobno największy a może nawet jedyny niewypał w historii Nintendo. Ponoć oczy tak bolały, że nie szło wytrzymać no i gry lipne... no cóż każdy może się czasem pomylić. Niemniej jednak jestem świadom tego, że Nintendo wydaje od lat najsolidniejszy sprzęt (mimo iż jestem posiadaczem X360, PS3, PS2, Dreamcast, PEGASUS (NES [hahaha]) NDS Lite, PSP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Virtual Boy oficjalnie nigdy nie trafił do Europy, bo już wtedy było wiadomo, że był zbyt męczący. A co do 3DS, to niech domyślnie stawią tryb 3D na OFF, a przełączanie tego trybu ON/OFF zabezpieczą kodem (pewnie domyśny będzie 0000) i powinien być spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:33, Tom_pl napisał:

Oby tak było żeby nintendo w Polsce było tak popularne jak PSP.


To się raczej nie stanie. Nie dlatego, że PSP jest lepszym sprzętem, czy też ma bogatszą gamę tytułów. Sony zakorzeniło się w Polsce najwcześniej, tak samo jak Nintendo w USA. To część kultury. Polscy gracze są odrębnym rynkiem niż reszta świata. Dla przykładu, nigdzie indziej gry piłki nożnej nie sprzedają się tak dobrze jak w Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 02:14, JamesBond007 napisał:

Virtual Boy oficjalnie nigdy nie trafił do Europy, bo już wtedy było wiadomo, że był
zbyt męczący. A co do 3DS, to niech domyślnie stawią tryb 3D na OFF, a przełączanie tego
trybu ON/OFF zabezpieczą kodem (pewnie domyśny będzie 0000) i powinien być spokój.


A po co? Przecież w tej konsoli zmiana trybu 3D na 2D jest banalnie prosta. Po prostu dzieciaki nie będą tego zmieniały i po sprawie. Jakoś nie widzę żadnego zabezpieczenia, przy przesuwania tego suwaka 2D -> 3D

Taaa. Uwielbiam Reggiego. Fajny gościu, fajnie gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2010 o 21:52, Fatal-X napisał:

"To standardowa procedura. Tak samo było w przypadku naszego ostatniego urządzenia opartego
na technologii 3D - konsoli Virtual Boy."

Virtual Boy...to była dopiero kupa g****!
http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/30755


Kolejny subiektywny ambitny komentarz osoby, która nie ma pojęcia na temat który pisze. Choć nie w pełni, efekt 3D został już osiągnięty. Sama gra sprawia dużo przyjemności. Virtual Boy nie powoduje bólu oczu jak ból pleców. Niestety do gry potrzebny jest stół, a gra sama w sobie nie jest przenośna. Ni to konsola telewizyjna ni to przenośna. To właśnie plecy bolą najbardziej, przez ciągłe nachylanie się do ekranu.

"Kupą Wielkiego G...." - nie jest tyle Twój komentarz, co nastawienie do tematu o którym nie masz kompletnie pojęcia. Wykazujesz się zacnie krytyką tematu wychodząc z obozu krytyków Virtual Boy, wiedząc że w Polsce nie znajdziesz nikogo zaznajomionego z tematem.

A właśnie znalazłeś. Schowaj więc sobie linki z internetu i wykaż się krytycznie własnym doświadczeniem i wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś recenzujący VB ma duże pojęcie o temacie, co więcej nie ma mowy o żadnej nieobiektywności poniważ gość jest fanem Nintendo. Obejrzałeś całe video? VB to wielki niewypał, świadczy o tym chyba już sama bardzo szybka śmierć urządzenia, które nie było w stanie dożyć roczku...a tak z ciekawostek, "TIME" umieścił to urządzenie na swojej liście NAJGORSZYCH WYNALAZKÓW WSZECH CZASÓW.

Jeszcze jakieś wątpliwości co do tego że VB to kupa psiego g****?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 11:57, Fatal-X napisał:

Koleś recenzujący VB ma duże pojęcie o temacie, co więcej nie ma mowy o żadnej nieobiektywności
poniważ gość jest fanem Nintendo. Obejrzałeś całe video? VB to wielki niewypał, świadczy
o tym chyba już sama bardzo szybka śmierć urządzenia, które nie było w stanie dożyć roczku...a
tak z ciekawostek, "TIME" umieścił to urządzenie na swojej liście NAJGORSZYCH WYNALAZKÓW
WSZECH CZASÓW.

Jeszcze jakieś wątpliwości co do tego że VB to kupa psiego g****?


Kierujesz się JEDNĄ oceną? Wątpliwości mam. Zagrasz w VB raz i dopiero wtedy ocenisz, że to kupa G, to nabiorę do Ciebie większego szacunku. A tak, brak reakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat z tym się zgodzę... Bo jak kiedyś miałem przyjemność obejrzeć film w 3D (była kiedyś taka akcja w jakiejś telewizji... rozdawali okulary i mogłeś obejrzeć film) to kręciło mi się w głowie trochę... To dobrze że o takim czymś informują i plus dla nich!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 12:00, Muradin_07 napisał:

Akurat z tym się zgodzę... Bo jak kiedyś miałem przyjemność obejrzeć film w 3D (była
kiedyś taka akcja w jakiejś telewizji... rozdawali okulary i mogłeś obejrzeć film) to
kręciło mi się w głowie trochę... To dobrze że o takim czymś informują i plus dla nich!!!
:D


Do epilepsji raczej daleko, ale o informowaniu o efektów ubocznych trzeba. Prawda. Pytanie tylko, czy ktoś to czyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 12:08, NintendoPassion napisał:

Do epilepsji raczej daleko, ale o informowaniu o efektów ubocznych trzeba. Prawda. Pytanie
tylko, czy ktoś to czyta?


No i to właśnie boli... A potem wszyscy gadają o szkodliwości gier komputerowych... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2010 o 11:59, NintendoPassion napisał:

Kierujesz się JEDNĄ oceną?


"Nintendo with all it''s success needed to take a fall."
http://www.ciao.co.uk/Nintendo_Virtual_Boy__Review_5043198
http://www.ciao.co.uk/Nintendo_Virtual_Boy__Review_19262
"Nintendo''s Biggest Crapgadget Ever"
http://gdgt.com/nintendo/virtual-boy/review/kd/
http://gdgt.com/nintendo/virtual-boy/review/12m/

Dnia 19.06.2010 o 11:59, NintendoPassion napisał:

Zagrasz w VB raz i dopiero wtedy ocenisz

Przykro mi, ale po pierwsze z tego co widzę urządzenie trudno dorwać w Polsce, allegro jest puste. Po drugie zbyt szanuję swoje pieniądze na taki wydatek.

Jeżeli nadal chcesz sobie utrzymywać że VB to nie jest żaden fail to proszę bardzo, ale ja już chyba wszystkim innym udowodniłem co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 10:22, NintendoPassion napisał:

> Oby tak było żeby nintendo w Polsce było tak popularne jak PSP.

To się raczej nie stanie. Nie dlatego, że PSP jest lepszym sprzętem, czy też ma bogatszą
gamę tytułów. Sony zakorzeniło się w Polsce najwcześniej, tak samo jak Nintendo w USA.
To część kultury. Polscy gracze są odrębnym rynkiem niż reszta świata. Dla przykładu,
nigdzie indziej gry piłki nożnej nie sprzedają się tak dobrze jak w Europie.


Żekłbym że to prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NintendoPassion ma racje, Sony bardzo zakorzenilo sie w polskiej kulturze, miedzy innymi dzieki tv marki Sony czy ps2 i jego piratom, miedzy innymi tak latwo bylo rozwinac sie xboxowi 360 w polsce, wlasnie dzieki piratom.
Co do 3DS, swietne gry + 3d + grafika z psp = murowany sukces. Od dawna nie widzialem tylu swietnych (chocby fabularnie) gier na innych platformach co na DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować