Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heavy Rain i Move w akcji

13 postów w tym temacie

Coraz bardziej przekonuje mnie ta zabawka soniacza. Nawet sporo fanu może z nią być, poczekam na więcej recenzji i ocen tego sprzętu, kupię po wypłacie. Mam nadzieje że MS wymyśli coś odnośnie kinecta by był użyteczny w grach hardcorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heros123456789 prosze ... nie obrazaj Wii ... :] . Sony to tylko imitacja :P . Zawsze besztali pomysly Ninny ,a potem i tak ja kopiowali/kopiuja :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr_Hyde - "Sony to tylko imitacja", a jakoś tak się składa, że prawdziwie innowacyjne gry znajdziemy tylko na platformie tej firmy (np. Heavy Rain czy nadchodzący Little Big Planet 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 18:42, gctechs napisał:

Mr_Hyde - "Sony to tylko imitacja", a jakoś tak się składa, że prawdziwie innowacyjne
gry znajdziemy tylko na platformie tej firmy (np. Heavy Rain czy nadchodzący Little Big
Planet 2).


chyba zapomniałeś o Fahrenheit(poprzednik Heavy raina od Quantic Dream) który ukazał się na PC,XBOX i PS2, także nie widzę żadnej innowacji w Heavy rainie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2010 o 17:16, Mr_Hyde napisał:

heros123456789 prosze ... nie obrazaj Wii ... :] . Sony to tylko imitacja :P . Zawsze
besztali pomysly Ninny ,a potem i tak ja kopiowali/kopiuja :] .


100% poparcia odemnie.......
Sony poprostu się udało bo była to znana firma przez telewizory i inny sprzęt... Wypromowanie konsoli nie było dla nich takie trudne w krajach typu Polska...
Wgl... możemy sobie pogadać, tutaj Big N to shit dla większości a szkoda.......

Cieszę się, że jestem polakiem, ale przyznacie nasz kraj jest zacofany..... w sensie... uważam, że spora część naszego społeczeństwa jest "ciemna" nieświadoma wielu spraw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja szanuję N i dlatego się cieszę że na PS3 będzie coś w rodzaju wiilota, przez co zaczną się na PS3 ukazywać tytuły podobne do tych z Wii(robią pod Move''a Dead Space''a z Wii, podobno robi się No More Heroes, może nawet będzie Monster Hunter Trii :>) a to co widziałem na filmiku sprawia że cieszę sie z posiadania PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to machanie tą gałką w niektórych momentach przypomina machanie wibratorem więc jak ktoś wejdzie do pokoju przypadkiem i zobaczy zły moment z taką gałką w ręku to może pomyśleć że dana osoba używa wibratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 10:16, Dzik11 napisał:

Mi to machanie tą gałką w niektórych momentach przypomina machanie wibratorem więc jak
ktoś wejdzie do pokoju przypadkiem i zobaczy zły moment z taką gałką w ręku to może pomyśleć
że dana osoba używa wibratora.

. . .
Z tego co wiem to wibratorem się nie macha ale niestety nie miałem okazji tego sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować