Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2010: Plotki na temat GTA V i Uncharted 3

33 postów w tym temacie

a mi tam nie zależy na tych 2 tytułach :P bo w Gta 5 i tak za pewne nie pogram bo mój komputerek nie poradzi sobie, a co do tego Uncharted 3 to jakoś mnie do niej nie ciągnie. Ale jak wam sprawi to frajdę to mam nadzieje że coś z tego będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że GTA V będzie lepsze niż g******* IV, które miało kiepską grywalność, kiepską optymalizację i kiepskie multi zapełnione natychmiastowo cheaterami... Podstawka mnie mocno zniechęciła, a sama gra jest u mnie na pierwszym miejscu listy najgorzej wydanych pieniędzy. -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym kontynuację RDR - GTA już nigdy mi się tak nie spodoba jak kiedyś, po zagraniu w najnowszą grę od R* (chociaż IV i tak jakaś taka średnia jest, nie zrobiłem jeszcze wszystkiego, a już mi się nie chce grać =/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak okaże się, że GTA V będzie w Vice City, to robię preorder z miejsca, nie czekam na używkę z allegro :D A co do Uncharted, to dopiero demko jedynki czeka na testy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że są w produkcji. Obie marki przynoszą ogromne zyski więc to niemalże pewne, że nie zarżną kury dającej złote jajka.
Ja osobiście jednak czekam na GRIDa 2... A o nim jakoś cicho. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2010 o 21:46, sinir napisał:

A od kiedy to grywalność określa się jakością optymalizacji na PC? Zresztą są jeszcze
konsole. I to właśnie na nie (bardziej na Xboxa) będzie stawiany większy nacisk. Cieszcie
się, jeśli GTA V w ogóle pojawi się na komputery a nie już o optymalizacji myślicie.

grałem na konsoli w gta 4 i na pc ale powiem ci że nie umiem przywyknąć do gry na padzie w tą grę tutaj niezbędna jest klawiatóra i myszka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować