Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Postrzelaj z PlayStation Move

24 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2010 o 14:27, Revan91 napisał:

No i zaczyna się tak jak z Wii, miliard stacji dokujących dla kontrolerów


Przeciez to było pewne, jak wybory prezydenckie w czerwcu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jak dla mnie to jest piękny.
Teraz tylko czekać na remake tej gry z pegazusa co się strzelało do kaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:31, Myszasty napisał:

> No i zaczyna się tak jak z Wii, miliard stacji dokujących dla kontrolerów

Przeciez to było pewne, jak wybory prezydenckie w czerwcu. ;)


Szczerze powiedziawszy nie spodziewałem się tego, myślałem, że świecące kuleczki wystarczą, takiego ruchu bardziej można by było oczekiwać od M$, ale ciężko mi wymyślić takie dodatki do Kinecta. Ale zawsze znajdą się ludzie, którzy zapłacą 20 czy ile zielonych żeby mieć zamiast pałeczki, spust grając w FPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 14:31, Myszasty napisał:

> No i zaczyna się tak jak z Wii, miliard stacji dokujących dla kontrolerów

Przeciez to było pewne, jak wybory prezydenckie w czerwcu. ;)


Wybory prezydenckie nie były takie pewne, przecież mógł być stan klęski żywiołowej :-)

A sam pistolet bardzo mi się podoba, dosyć ładnie wykonany. Ciekawe czy będzie współpracował z jakimś CoD :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2010 o 15:24, gogowitczak napisał:

>
> Przeciez to było pewne, jak wybory prezydenckie w czerwcu. ;)

Wybory prezydenckie nie były takie pewne, przecież mógł być stan klęski żywiołowej :-)

Gdyby był możliwy, to już byśmy go mieli. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i zacznie się wydawanie dodatków i stacji dokujących do Move tak samo jak w przypadku Wii.
Ale z tego co widać po obrazkach będą one znacznie porządniej wykonane niż tylko kawałek niepomalowanego plastiku, który może się rozlecieć przy lekkim uderzeniu o ziemię.
Mnie design tego pistoletu przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wygląda i raczej nie było możliwości upodobnić go do wyglądu realnej broni. Czemu? Gdyż dziecko mogło by go pomylić z prawdziwą bronią. Co już miało miejsce z Wii.

Ciekawie wygląda sytuacja iż nikt nie krytykuje Sony za "skok na kasę". Gdyby to był MS aż strach pomyśleć:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 15:13, Revan91 napisał:

ale ciężko mi wymyślić takie dodatki do Kinecta.


No w tym przypadku to akurat byłoby prostsze, niż w przypadku move - nie potrzebowałoby żadnego elementu dokującego, wystarczy jakiś prosty wzór kolorystyczny na danym przedmiocie i można bardzo precyzyjnie określić w którą stronę dany przedmiot jest skierowany. W Move musisz używać świecącej kulki - tu wystarczy karabin asg z diodą w lufie ;).

A poza tym - kierownica nie posiadająca żadnej elektroniki do gier wyścigowych na przykład. Koniec z wyczerpującymi się bateriami w perkusji w guitar hero - ruch pałeczek byłby wychwytywany przez kamerę...

Ale, kogo ja próbuję oszukać, wszyscy wiemy, że MS nie wykorzysta tego potencjału... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary news.

Tak czy owak, nawet bym pograł, trochę wkurza celowanie analogami - choć można się przyzwyczaić, ale jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować