Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Hot Pursuit - 3D na PC i PS3

26 postów w tym temacie

Adam Berlik

Najnowsza odsłona cyklu Need for Speed, czyli Hot Pursuit, która jest tworzona przez studio Criterion, otrzyma wsparcie 3D. To nie powinno być dla nikogo niespodzianką. Zaskoczeniem może być fakt, że stereoskopowy trójwymiar nie będzie dostępnych na wszystkich platformach docelowych.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Hot Pursuit - 3D na PC i PS3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 16:44, abeso napisał:

Taa? To dlaczego Avatar Camerona (gra) na Xbox 360 był w 3d?



Crysis 2 zapowiedziany został w 3D także na Xbox''a 360... Więc faktycznie dziwna sprawa...

Nie mniej podejrzewam, że silnik graficzny Burnouta ( bo na nim śmiga nowy NFS) po prostu lepiej sobie radzi z PS 3... W jednym z wywiadów koleś z Criterion mówił, że była to jedna z pierwszych multiplatformowych gier NAJPIERW tworzonych na PS 3 a potem konwertowanych na Xbox''a 360...

A jak wiemy, 3D trochę jednak zżera mocy... :) Ja tam mażę, żeby bez efektu 3D ( i tak nie mam TV 3D :P ) na PS3 gra śmigała w 1080p ALBO w 60 FPS :D To by zniszczyło wszystko ^__^

Nawet w wersji PC (nie grałem więc strzelam zasłyszaną plotką) ponoć gra bardziej zwraca uwagę na procesor niż kartę graficzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>3D na razie w ogóle mnie nie interesuje w grach. Mam tylko nadzieję, że nowy NFS będzie w końcu porządną ścigałką z policją.

mnie również, aa i dodam również żeby było porządne modyfikowanie aut bo już mi te karoserie modyfikowane znudziły bo w każdym NFS''sie są te same, mam nadzieje że wymyślą jakieś nowe, chociaż kilka.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie płaczę - i tak nie stać mnie na telewizor 3D. A poza tym, nie będę nosił okularów. Telewizor 3D kupię może, jeśli będzie miał technologię z 3DS. Na razie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TV 3d to nie na moją kieszeń, nawet jakby kosztowały tyle ile normalne TV to i tak bym nie wymieniał TV, dla paru gierek. No i pomijam już fakt, że granie w 3D mnie nie jara. Po avatarze w 3D moje oczy miały dość. 3D mówię nie.

No ale pewnie dlatego tylko na PC i Ps3 będzie w 3D, bo każdy posiadacz Plejaka i PC ma takie drogie telewizory i monitory, które obsługują takie bajery, na które xboxowców nie stać. :( Szkoda, że ja też nie mam bogatych tatusiów i mamusiów, którzy kupiliby mi TV za 10k plejaka i nowego NFS''a. :< Idę się pociąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze. Po co zaśmiecać grę dodatkową funkcją jak i tak z niej nie skorzystam? Dla mnie jedynym ratunkiem dla 3D będzie 3DS, jeśli nie wypali uznam tą technologię za głupotę. Jak na razie jest zbyt dużo skutków ubocznych przy samym 3D, a żeby jeszcze grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie załapię się na efekt 3D ale super że jest możliwość taka, może kiedyś uda mi się od nowa zagrać w nowej odmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 18:15, kiczka116 napisał:

>3D na razie w ogóle mnie nie interesuje w grach. Mam tylko nadzieję, że nowy NFS
będzie w końcu porządną ścigałką z policją.

mnie również, aa i dodam również żeby było porządne modyfikowanie aut bo już mi te karoserie
modyfikowane znudziły bo w każdym NFS''sie są te same, mam nadzieje że wymyślą jakieś
nowe, chociaż kilka.;)

Nie będzie tuningu i dobrze, skończy się zwieśniaczanie kultowych wozów. [a Bejca z MW to miała fabryczny pakiet GTR].

Co do 3D... kolejna? Znowu? Podziękuję. Co ich nagle napadło wszystkich na robienie gier w 3D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ps3, ale 3D tv to wciaz nie na moja kieszen - dla mnie ta technologia zaistnieje nie wczesniej jak w nastepnej generacji; Sony puszcza oczko bogatej klienteli, ale z jakim rozwiazaniem mogloby wyskoczyc min. jako producent tv (w tym 3D tv)? Kontroler zapodali wiec i przecietny gracz dostanie cos dla siebie, a 3D to dodatek dla zamoznych - U nas jak u nas, ale na zachodnich forach widze sporo glosow aprobaty. Trudno, obejde sie smakiem- zreszta ile zabawy mialbym, gdybym za cene 3D tv nabyl gry ps3+ x360 (z grami) + wszystkie nowe kontrolery + przystawki + zapas piwa i pizzy... Wybieram bramke nr. 2;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 18:33, heros123456789 napisał:

kupiłem undercover dlatego że był w stylu "nielegalnym", dostałem syfa w którym framerate
to mało śmieszny żart. jeśli tu znów to będzie to koniec z wyścigami.

Criterion raczej czegoś takiego nie spierniczy, zresztą z tego co słyszałem to nawet na konsolach Undercover nie domagał, a tu czegoś takiego nie widać. A ich ostatnia gra na PCta w jaką grałem, Burnout Paradise, problemów z optymalizacją nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować