Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: Hot Pursuit - beta-test

30 postów w tym temacie

Zaix_91

Zaledwie kilka dni temu Electronic Arts zapowiedziało Need for Speed: Hot Pursuit, a już mieliśmy okazję ten tytuł przetestować. Specjalnie dla Was odwiedziliśmy E46 Fest w Poznaniu, aby sprawdzić jak prezentuje się najnowsza produkcja studia Criterion Games.

Przeczytaj cały tekst "Need for Speed: Hot Pursuit - beta-test" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świat gry wcale nie jest taki duży. 100 mil/160km? Toż już w drugim Undergroundzie (zrobionym 6 lat temu!) było 200km! A w porównaniu z takim TDU obszar z HP jest praktycznie mikroskopijny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 19:56, Kettger napisał:

Klimatu HP nie zachowa, ale jako kontynuacja Paradise''a może być. ;-)


I w tej chwili nie wiem, co o tym myśleć... Czy to znaczy, że dla ciebie Portal/Team Fortress 2 to kontynuacja Half Life?(Tylko dlatego, że tworzy je ta sama firma? ;o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:27, peter000 napisał:

A co to jest Pursuit Bounty? Wyświetla się w lewym górnym rogu ekranu.


Wyadaje mi się ale już dobrze nie pamiętam ale to chyba chodziło o koszty tego co tam rozwaliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 19:53, Kamilos_D napisał:

Ale chłopaki szybcy jesteście. Kilka dni temu ogłoszonę grę, a tu już mamy beta teścik.
Tego się nie spodziewałem :]

My też nie, ale jak pojawiła się szansa, to nawet na becjową imprezę dotarliśmy :)
Staramy się być szybcy, ba - szybsi niż myśl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 20:27, peter000 napisał:

A co to jest Pursuit Bounty? Wyświetla się w lewym górnym rogu ekranu.


Dobre pytanie. :) Są to punkty zbierane podczas pościgu. Podczas jego trwania dostajemy punkty - za jazdę blisko radiowozu lub uciekanie z dużą prędkością... lub za przeciwne akcje jeżeli jesteśmy policjantem. Po zakończonym wyścigu wyświetla się to jako nasz wynik. Dodam także, że jeżeli akurat uciekamy i zbieramy tych punktów coraz więcej, to rośnie jego poziom. Podejrzewam, że wraz z nimi zwiększać się będzie także zaangażowanie policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się doczekać nie mogę, a z tego co widzę to ta gra też ma to "coś" w grafice i gameplayu co przyciąga. To samo co było w Paradise...mam tylko nadzieję że będzie wsparcie po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten nowy nfs, fajny... tylko jakoś na początku gameplay''a zajechał mi Undercover''em (Fuuuuuuuuuu....).

Ale mam nadzieję na naprawdę dobrą część tej serii, bo jakoś ostatnio to żadna mnie nie przykuła na długo (oprócz Most Wanted''a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare NFSy to było coś. Jeszcze Porsche i HP2 były fajne... Czekam na premierę.
A Zaixowi gratulujemy refleksu. I nawet odważył się zamieścić w relacji foto ze swoją osobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jeżdżenie po mieście w TDU i Burnout:Paradise strasznie mnie irytowało. Zwłaszcza w BP gdy po ukończeniu wyścigu okazywało się że jestem na dokładnie drugim końcu mapy niż wyścig który chciałem przejść następny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować