Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 powodów, dla których nie warto kupować Kinect

47 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2010 o 15:52, hallas napisał:

Brakuje ci wiedzy. Pierwsze było Nintendo z kontrolerami do NES - to było bodajże Power
Glove oraz taka decha podobna w zamyśle do Wii Balance Board. Ogólnie były to jednak
nieudane eksperymenty. Nintendo było jednak pierwsze w zrobieniu komercyjnego sukcesu
na takich kontrolerach więc można powiedzieć, że zrechabilitiwali się z porażki z przełomu
lat 80 i 90.


Szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym, może dlatego że NES to raczej nie moje czasy bądź przegapiłem ta konsolę, pierwsza moja styczność z konsolami to Pegasus i Sega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 17:36, Bumblejazz napisał:

a do wii HD kinectowi daleko..


Jeśli MS będzie wypuszczał tylko takie badziewie jak narazie widać to raczej będzie to Wii HD:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupi artykuł. W założeniu miał być śmieszny, a wyszło biednie.

Co do kontrolera - poczekamy zobaczymy co to za zwierz wyjdzie. Tak szybko bym go nie skreślał. Parę lat temu przed premierą pierwszego xboxa też się wszyscy w czoło pukali co gigant z redmont wyczynia, a okazało się, że jego xbox360 przez długi czas królowała nad ps3...

Wszystko rozstrzygną producenci gier wykorzystując (lub nie ) potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2010 o 18:40, CinCinaS napisał:

Co do kontrolera - poczekamy zobaczymy co to za zwierz wyjdzie. Tak szybko bym go nie
skreślał. Parę lat temu przed premierą pierwszego xboxa też się wszyscy w czoło pukali
co gigant z redmont wyczynia, a okazało się, że jego xbox360 przez długi czas królowała
nad ps3...


no a brałeś pod uwagę fakt że 360 szybciej wyszła ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 18:18, Jarden napisał:

> Brakuje ci wiedzy. Pierwsze było Nintendo z kontrolerami do NES - to było bodajże
Power
> Glove oraz taka decha podobna w zamyśle do Wii Balance Board. Ogólnie były to jednak

> nieudane eksperymenty. Nintendo było jednak pierwsze w zrobieniu komercyjnego sukcesu

> na takich kontrolerach więc można powiedzieć, że zrechabilitiwali się z porażki
z przełomu
> lat 80 i 90.

Szczerze mówiąc nie wiedziałem o tym, może dlatego że NES to raczej nie moje czasy bądź
przegapiłem ta konsolę, pierwsza moja styczność z konsolami to Pegasus i Sega:)

Pegasus to kopia - nie wiem do tej pory czy na licencji czy bez - NES właśnie. Nic dziwnego, że o tych zabawkach nie słyszałeś bo to szajs nieziemski. Ale był. Sam nie próbowałem - widziałem próby próbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 16:13, palpatine napisał:

Traktujcie to z przymrużeniem oka :P. To tak, jakby fani PS3 obrażali się za żarty z
Move ;). Proszę ,specjalnie dla was kilka argumentów, dlaczego nie kupować Move.

Widzę, że podane przez Ciebie powody są bardzo monotematyczne. Wyczuwam wielkie napięcie, chyba powinieneś użyć internet zgodnie z przeznaczeniem i sobie ulżyć ;) Może wtedy przestanie Ci się wszystko kojarzyć z fallusami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2010 o 22:41, hallas napisał:

Pegasus to kopia - nie wiem do tej pory czy na licencji czy bez - NES właśnie. Nic dziwnego,
że o tych zabawkach nie słyszałeś bo to szajs nieziemski. Ale był. Sam nie próbowałem
- widziałem próby próbowania.


Opis nie brzmi zbyt zachęcająco, dobrze w takim razie że nie miałem (nie)przyjemności się tym nigdy bawić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować