Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs: Opisz wymarzoną płytę główną i wygraj sprzęt od GIGABYTE!

21 postów w tym temacie

gram.pl

Potrafisz określić, czym powinna cechować się idealna płyta główna? Jeśli tak, czekamy na Twoje zgłoszenie. Na gram.pl rusza właśnie konkurs, w którym do wygrania są topowe płyty główne od firmy GIGABYTE.

Przeczytaj cały tekst "Konkurs: Opisz wymarzoną płytę główną i wygraj sprzęt od GIGABYTE!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wypowiedź może mieć maksymalnie 180 znaków"

....a chciałem napisać wiersz albo opowiadanie... pozdro dla twórców ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie najważniejsza jest "niebieska farba" i "czerwone silniki". Pisałem wiersz(yk), niebezpośrednio o podzespołach, ale mam nadzieję, że jury załapie o jakich mówiłem. Natomiast zajęło mi to 180/180 - ledwie się zmieściłem :) Może raz w życiu coś się uda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kompatybilna z Windows 7? A mi się zdawało że płyta główna zaczyna działać przed systemem operacyjnym (a co za tym idzie to system musi być zgodny z płytą). Abstrahując już od tego że co najwyżej czipset może nie mieć sterowników do danego systemu, ale dzięki ustandaryzowaniu płyta główna dla PC zawsze będzie współpracować z systemem operacyjnym dla PC.

ps czekam na kable eternet i elektryczne (listwa/komputer) zgodne z Windows 7. O użytkownikach z stosowną nalepką nie zapominająć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to jest, jak człowiek ma wakacje i zapomina o terminach ;]

moja pracka, na konkurs zapomniałem wysłać, a żal, żeby się zmarnowała. a nuż będzie jakaś nagroda specjalna dla spóźnialskich ;]

ed. 173 znaki ;]

20100714002402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wymarzona płyta główna powinna być w standardzie ATX, powinna posiadać 4 sloty DDR3 pamięci Ram, 4 sloty PCI-e, dobra kartę dźwiękową, socket AM3+, i powinna posłużyć na wiele lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tania i niezawodna żeby starczyło na lepszą kartę graficzną, bez zbędnych bajerów które podwyższają cenę bo przereklamowane podkręcanie i tak daje mizerne rezultaty w grach.

@down
Nie spojrzałem, myślałem że temat świeży skoro był post XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować