Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft Store: Kinect w cenie 149 dolarów

25 postów w tym temacie

Na Wii przynajmniej zagramy w sporą ilość dobrych produkcji (Zeldy, Metroidy itp...) Kinect nawet nie stara się pokazać, że wyjdzie na nim coś ambitniejszego niż Milo. A już szczególnie oferta nie opłaca się kupować bundla xbox + kinect (~1000 złotych za konsolę + ~500zł na Kinect + ~200-400 złotych za kilka gier na początek, kto by tyle chciał dać za konsole? :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 09:10, satletioz napisał:

Ale Move podobnie kosztuje O_o nie wiem czemu krytykujecie ...

http://www.geek.com/articles/games/sony-ps3-move-price-announced-49-controller-99-sports-pack-20100615/

O ile te dane są prawdzie to mamy tam "podobne" 49$+29$ = 78$ (POŁOWA tego co za Natalkę), a za 99$ bundle z jakąś tam grą. Hmmm... no tak, w tym świetle to w zasadzie Natalka jest tańsza! Jak w mordę strzelił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, cena niezła. Za 290 zł można mieć komplet Move+Stick+EyeToy i do tego jeszcze płytkę z demkami. Albo dwa zestawy Move+Stick, jeśli ktoś jest już posiadaczem kamerki.

Mimo wszystko wydaje mi się, że cena kamerki w stosunku do jej możliwości jest w sumie trafiona, ale na co to komu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zieeew... O tym było wiadomo po drugiej (tej już otwartej) konferencji MS - na Twitcie MS też było o tym po konferencji, zaraz obok info o cenie i dostępności nowego X360.

Krytykom i przeciwnikom z zal.pl (WTF is this crap?) tylko przypominam, że nie ma zapisu w konstytucji o powszechny obowiązku posiadania Kinect. Szkoda, że niektórzy nie pamiętają jak startowało Wii oraz nie widzą potężnych możliwości tego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest za duża, ale Move na PS3 kosztuje tyle samo, żeby w pełni cieszyć się Move''m trzeba mieć 4 urządzenia. Kamerę, 2 różdżki i kontroler pomocniczy. Część gier korzysta z dwóch różdżek dla 1 gracza. A jak chcemy zagrać z kimś, to kontrolery trzeba przemnożyć przez ilość graczy ;) W X360 płacisz raz i nie musisz się martwić o kontrolery dla kolegów.

Tak więc licząc po cenie promocyjnej z Gram.pl wychodzi:
200 (kamera i różdżka nr1) + 130 (różdżka nr2) + 90 (kontroler pomocniczy) = 420zł
Więc jak widać cena identyczna, bo na Xbox''a też będą promocje w sklepach ;) A w przypadku PS3 cena się zwiększy jak chcemy grać w kilka osób.

Mimo tego i tak wole PS3 bo lepiej się nadaje do "dorosłych"gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 09:34, palpatine napisał:

Hehe, cena niezła. Za 290 zł można mieć komplet Move+Stick+EyeToy i do tego jeszcze płytkę
z demkami. Albo dwa zestawy Move+Stick, jeśli ktoś jest już posiadaczem kamerki.

Mimo wszystko wydaje mi się, że cena kamerki w stosunku do jej możliwości jest w sumie
trafiona, ale na co to komu ;).



Faktycznie! Lepiej wszyscy kupmy PS3 i cieszmy się EyeToy''em. Po co się rozwijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 12:16, Pile napisał:

Krytykom i przeciwnikom z zal.pl (WTF is this crap?) tylko przypominam, że nie ma zapisu
w konstytucji o powszechny obowiązku posiadania Kinect. Szkoda, że niektórzy nie pamiętają
jak startowało Wii oraz nie widzą potężnych możliwości tego sprzętu.


Sęk w tym, że kinect nie jest przedstawiany jako zabawka dla graczy - jest przedstawiany jako gadżet dla osób, które grają mało, lub wręcz wcale. Które nie czytują prasy branżowej ani serwisów i które nie mają nawyku kupowania gier. Dla nich nie będzie to maszynka do grania, tylko coś w rodzaju suszarki do włosów, depilatora albo mikrofali. Kupią raz, dołożą do tego grę... I nie będą mieli powodu, by kupić następną.

Microsoft dotychczas nie posiadał żadnej marki gier skierowanej do zwykłych osób, nie graczy. Musi wszystko budować od zera, a startuje do bardzo niewdzięcznej grupy nabywców. Za rok od premiery będzie można zobaczyć co z tego wyszło.

Dnia 22.06.2010 o 12:16, Pile napisał:

Faktycznie! Lepiej wszyscy kupmy PS3 i cieszmy się EyeToy''em. Po co się rozwijać?


To nie jest rozwój - przynajmniej nie dla graczy.
Rozwojem by było gdyby Kinect oferował większe możliwości - niż grając powiedzmy padem, albo kierownicą.
W rozgrywce oferuje jednak inne - lub przy normalnych gatunkach - mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale na dobrą sprawę nie wiesz tego, bo:
1. Sprzęt jeszcze nie wyszedł.
2. To, co pokazali na konferencji to w sumie taki sam starter jaki miało Wii.
3. Do listopada jeszcze prawie pół roku, więc softu może dojść.
4. Osobiście tez raczej nie miałeś okazji używać. :)

To, co na dzień dzisiejszy oferuje Kinect, to tylko starter. Dzięki takiemu interface - po poprawieniu oczywistych błędów jak lag, czy nierozpoznawanie siedzącej sylwetki - granica możliwości leży tylko w wyobraźni programistów.

Sam nie mam X360, ale sądzę, że w listopadzie kupię i dołączy do PS3 w gameroomie. Z PC definitywnie skończyłem, bo ten rynek przestał się rozwijać i jakość gier w zeszłym roku mnie nieco zmiażdżyła. In minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 09:10, satletioz napisał:

Ale Move podobnie kosztuje O_o nie wiem czemu krytykujecie ...


Hmm..Bo Move w miarę normalnie działa?..; Musiałbym upaść na głowę, żeby po tym wszystkim co usłyszałem i zobaczyłem złożyć preorder na coś takiego i zapłacić za to 150$;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore przegięcie. Można było się spodziewać wysokiej ceny po takiej technologii, ale w moich osobistych rokowaniach wartość tego sprzęciku wahała się w granicach 300zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STOP... Jakiej zaawansowanej technologii. Przecież to kilka kamerek + algorytmy rozpoznania sylwetki... Pewnie za pół roku ktoś w sieci umieści Know/How do podobnie działającego projektu na PC, a koszt wykonania to będzie 100 PLN + darmowy program.

Po za tym to M$, więc w zestawie nie będzie części podstawki, którą trzeba dokupić oryginalną za 50$..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować