Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 - dysk 60 GB w standardzie

26 postów w tym temacie

HDD to fajna sprawa, tylko czekać aż ludzie z undergraunda zaczną kominować jak zgrać gierki.
Ja jestem ciekaw jak rozwiążą motyw z Blu-Ray i CD-DVD w jednym, bo z tego co widziałem to Blu-Ray jest zamknięty w plastikowym pudełku jak UMD. Więc może jakieś dwa wejścia osobno dadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie, właśnie o to jest problem, ze Blu Ray nie wyprze do końca płytek, które będąc zwyczajne dość mało pojemne na dzisiejsze czasu są bardzo dobrze używanym standardem.. Blu Ray ma właśnei problem z tym, jak pogodzić potrójne napędy ;p bo sa takie marzenia, niby bez pudełek będzie można mieć płyty i z pudełkami, teraz tylko pozostało umiejscowienie w pudełkach tych gier. Jest to najlepsza ochrona dla płytek... ale będzie trzeba albo wyjmować do combo, albo używać drogich specjalnych ylko dom tego odtwarzaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam ile będzie kosztowała PS3... w Polsce.
Jeśli za max. ~600$ dostanę konsolę nieźle wyposażoną i z możliwością wyboru jakiejś gry to biorę.
W innym przypadku zaczekam, aż łaskawie opadnie pierwszy kurz ;-)

Heh, tak mi się marzy kolejny Tekken... (zobaczymy czy ceny gier na PS3 zatrzymają się na pułapie 300,00zł) :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować