Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Obniżki cen gier konsolowych na gram.pl - 22 czerwca 2010

30 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2010 o 14:23, zermithon napisał:

> Moglibyście dać coś na PC, coś w stylu Mass effect 2 za 75zł.(Ostatnio niezdążyłem
skorzystać
> xD)

http://eastore.ea.com/DRHM/servlet/ControllerServlet?Action=DisplayProductDetailsPage&SiteID=eaemea&Locale=pl_PL&Env=BASE&productID=150391400



A może ktoś ma namiary wersję pudełkową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 17:40, aope napisał:

FF XIII za 84 PLN, Lost Planet II za 88 PLN, nowy PoP za 119 PLN i wiele, wiele więcej.
Promocje na gram.pl to jakas kpina, zobaczcie, jak to robią w UK. Oczywiście można od
nich zamówić. Z przesyłką i tak wyjdzie znaaacznie taniej, niż u Was z "promocjami".

Strasznie zaniżyłeś te ceny. Funt jest po 4,84 dzisiaj a nie po 4 zł więc PoP 147, FF 107 z wysyłką. Nie wprowadzaj w błąd proszę. A co do promocji to Fight Night jest akurat w fajnej cenie, takiej jak za nówke na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 17:40, aope napisał:

FF XIII za 84 PLN, Lost Planet II za 88 PLN, nowy PoP za 119 PLN i wiele, wiele więcej.
Promocje na gram.pl to jakas kpina, zobaczcie, jak to robią w UK. Oczywiście można od
nich zamówić. Z przesyłką i tak wyjdzie znaaacznie taniej, niż u Was z "promocjami".

Sorry nie zauważyłem że ceny są tam w euro myślałem że w funtach, zignoruj powyższy post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram zrobiło zwrot w kierunku konsol? Najpierw zamykacie mój ulubiony sklep w metrze a teraz większość waszych promocji nie ma szans mnie zainteresować bo dotyczy konsol...
A konkurencja zaciera ręce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jakby na to nie patrzeć gry na PC często są w świetnych cenach :) więc dziękujmy chociaż za to :D może niedługo na konsole też będą promocje jak np Dark Void na Ps3 był lub too human na X-a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może by w końcu dać promocje typu giermasza ale tylko na pc. bo ostatnio widzę że gram.pl nie zależy na komputerowcach.a to właśnie dzięki zarabiają pewnie najwiecej. oj nie ładnie oj nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 13:15, eragon23456 napisał:

może by w końcu dać promocje typu giermasza ale tylko na pc. bo ostatnio widzę że gram.pl
nie zależy na komputerowcach.a to właśnie dzięki zarabiają pewnie najwiecej. oj nie ładnie
oj nie ładnie


były ciekawe promocje na Pc, a jak przegapiłeś ... twoja strata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować