Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe punkty odbioru osobistego sklepu gram.pl

67 postów w tym temacie

Ponawiam to co już napisałem... MAM NADZIEJĘ ŻE O OLSZTYNIE NIE ZAPOMNIELIŚCIE... :D

P.S... wiem że w Olku u nas jest stoisko ActiveJet'a, więc co szkodzi??? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze widać że Wasza firma się rozwija nabywając nowych miejsc odbioru przesyłek. Co mnie bardzo cieszy, ale jakbyście wprowadzili jakieś fajne promocje za WPLN to by było zajefajnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz wy! Musieliście w Szczecinie na tej Wiosennej? Czy wy wszyscy rozumu nie macie? Wiosenna, to strasznie daleko od centrum!!! A czemu nie zrobicie punktu odbioeu w centrum Szczecina, gdzieś gdzie jest możliwość i dojścia piechotą i dobre połączenia komunikacji miejskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem przy okazji dodawania nowych punktów nie było żadnej możliwości zmiany błędnie rozmieszczonych na niej elementów...?

Może lepiej jednak by było zrobić zwykłą, tekstową, ustawioną alfabetycznie listę tych punktów, gdyż w tym momencie szukając swojej miejscowości na tej mapie, można ją pominąć ze względu na jej błędną lokalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 10:50, Ferbi_Pro napisał:

No ja pier#ole ... jak zwykle nie ma w słupsku ...


Jest Słupsk - ile razy można Ci to tłumaczyć??

JEST SŁUPSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widzę to ogólnie na Warmii i Mazurach to tych punktów odebrania paczki jest jak na lekarstwo... (Heh... naliczyłem można powiedzieć jeden...) Ale w mieście wojewódzkim powinniście coś takiego utworzyć... Wtedy po szkole mógłbym sobie zawsze odebrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 10:03, Knightshade napisał:

Szkoda że w Poznaniu jest już tylko jeden sklep :( Tak to mam daleko by odebrać cokolwiek.


W Krakowie też jest tylko jeden, ale przynajmniej w centrum. Nie narzekaj, lepszy jeden niż żaden ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 10:03, Knightshade napisał:

Szkoda że w Poznaniu jest już tylko jeden sklep :( Tak to mam daleko by odebrać cokolwiek.

Dnia 23.06.2010 o 10:03, Knightshade napisał:

O kurcze jak daleko ul.Wiosenna 32 o lol. Nie wiem czy nie wydam więcej na dojechanie
tam >xD



Wy narzekacie, że macie daleko - to co ja mam powiedzieć? Mieszkam w Olsztynie (czyli największe miasto z województwa War-Maz), a najbliższy punkt odbioru mam w Kwidzyniu - 121 KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2010 o 11:49, Takeya napisał:

Wy narzekacie, że macie daleko - to co ja mam powiedzieć? Mieszkam w Olsztynie (czyli
największe miasto z województwa War-Maz), a najbliższy punkt odbioru mam w Kwidzyniu
- 121 KM


No to widzę że nie jestem jedyny... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daleko ten punkt odbioru w Szczecinie , dodtkowa opłata + dojazd na wiosenną to sprawia , że nie bardzo opłaca się tak męczyć , ale nie ma co narzekać w końcu jest jakiś puknt odbioru w Szczecinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować