Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2005 o 21:14, DEViANCE napisał:

Dobrze gada Latniak, że jak mafia dziś nie zabije Bajtka, to możliwe, że on sam siedzi w tym po uszy. Ale dziś jestem skłonny
zaufać Bajtkowi


No tak, ale może wskazać na siebie i ocali tyłek :)
***************
Do przerwy 1:1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 21:35, Yarr napisał:


No tak, ale może wskazać na siebie i ocali tyłek :)
***************
Do przerwy 1:1 :D


Mam nadzieję, ze nie zginie... ale jeśli wskaże na siebie to wiadomo, że mafia może go nie zabić. Ale jeśli nie wskarze na siebie to jest moim zdaniem jedno rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz był w świetnym nastroju. Telewizor wystawiony przez barmana emitował właśnie reklamy, a w meczu była przerwa. Zamówił piwo, aby ukoić zdarte gardło i skupił się na najważniejszej sprawie. Kogo dziś wytypować do linczu?
- Tak jak powiedziałem - zaczął walgierz - Nie jestem przekonany do końca do teorii Bajtka. Ale nie szkodzi mu zaufać. Najwyżej go jutro zgładzimy - uśmiechnął się paskudnie. A mój głos na dziś - Darnok.

*******
LINCZ ----> Darnok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co dowiedziałem się od naszego MG, piro wycofał się z gry.
Przyznaję więc, że mój typ nie był słuszny.
Pozostaje mi teraz jedno - zagłosować na kogoś, kto bć może ratuje swój tyłek, być może jest mordercą, ale za to zmienia zdanie, zaprzeczając temu, co powiedział wcześniej. ryzykuje, bo może on jest rzeczywiście katanim, to sorry, ale jesli jest mafiozem... potwierdzi to następne głosowanie.

Mój głos oddaje na Bajtka_
++++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nerrentum wpadł do baru w momecie jak Mika kończyła swój wywód - hmm, teraz się okarze jak się sprawy mają, mi właśnie podpadły dwie osoby swoimi wypowiedziami, ale o tym za chwile, jak się napije soku z marchwi :)
- Barmna - cały dzbanek prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Najsampierw chciałem wyrazić ogromne zadowolenie 100% frekwencja w głosowaniu :) NIestety całą moją radość odbiera mi fakt, że mało kto przeczytał FAQ, które takim wielkim nakładem sił dla Was przygotowałem... :( pytania "na jakiego maila słać głosy" są nie na miejscu :P
Z przyczyn od siebie niezależnych z dalszego udziału w grze musiał zrezygnować PirO 17.

A oto jak głosowaliście w dzisiejszym linczu...

1. Darnok - Bajtek
2. Ziemas - Darnok
3.
4. Latniak – Bajtek
5.
6. Keroth - Darnok
7. Tomi_323 – Darnok
8. Yard - Darnok
9. Bajtek – Darnok
10. Deviance – Darnok
11. Pir0 17 – zrezygnował z gry
12. Andrij - Bajtek
13. Styczek - Bajtek
14. Walgierz – Darnok
15. Narrenturm – Darnok
16. Mika – Darnok
17. Shudo - Darnok
18.
19. Illidian Shando - Darnok
20. Mannfrett - Darnok

1st place - Darnok 12 głosów
2nd place - Bajtek 4 głosy

Nie musze tłumaczyć, że ginie Darnok. Gratulacje dla miasta, kondolencje dla Mafii. Nie chcecie wiedzieć jak brutalnie zginął ten złoczyńca.

Stay tuned for more Blood... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak....domyślam się że pozostałych 2 mafiozów dzisiaj zamorduje Bajtka. Wszystko wskazuje na to że jednak jest katanim. Lecz dlaczego ujawnił się tak szybko...teraz jest celem dla mafii. Bajtek sam mówił że pomoże nam w odkrywaniu kolejnych zabójców. Tak jakby był przekonany że przeżyje. Czy to tylko takie gadanie, żebyśmy wiedzieli że jest katanim ?? A może to tylko przykrywka... Mam nadzieję że Bajtek nam wszystko wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 22:17, Andrij napisał:

Ja chcę wiedzieć :).


tym razem mieszkańcy posunęli sie w okruceństwie najdalej jak sie da... Przywiązali Darnoka do krzesła i puścili mu w ciągłym trybie odtwarzania... koncert Mandaryna LIVE in Sopot... echo spastyczych wrzasów niosło się kilometrami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 22:27, StyczeK napisał:

Ech, czyli Bajtek_ jednak się ujawnil, mimo że próbował to zatuszować swoimi późniejszymi wypowiedziami :(
Czyżbyśmy stracili
kataniego ??? ;(


niekoniecznie - teraz wszystko zależy jak zareaguje mafia - moje typy to Latniak i Andii - jakoś tak im dziwnie z oczu patrzy, chyba że to coś innego :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora na ostatnie ogłoszenie parafialne...

czyli brutalny, choć nie aż tak jak katowanie ludzi Mandaryna, mord Mafi. Kanony thrillerów nakazują by ciało odnalazła niczego nieświadoma niewiasta w zamrażalniku, albo Bogu ducha winny ogrodnik w składziku na narzędzie, ale coż... Ta ofiara zginęła podczas snu, poprzez wstrzyknięcie trucizny.


Wiem mało widowiskowe, ale chyba skuteczne, bo Mika do końca tej edycji nie bedzie mogła podzielić się z nami swoimi przemyśleniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ciekawe :). Teraz najbardziej podejrzany jest wg mnie Andrij. Mętnie starał się przekabacić nas byśmy głosowali na Bajtka, czyżby maczał w tym palce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shudo z resztą towarzystwa skończyli oglądać mecz który zakończył się jak zwykle z Anglią. Bardzo ucieszyła wszystkich wiadomość o śmierci jednego z mafiozów. Szkoda że zginęła Mike teraz należy się zastanowić dlaczego mafia ją zabiła a nie Bajtka. Mogło to być spowodowane tym że w chwili obecnej wiele osób spojrzy na Bajtka jako drugiego mordercę. Zabójcy mogli specjalnie tak zrobić żeby nie marnować swojej szansy na zabicie niewinnego mieszkańca. W dniu dzisiejszym bardzo prawdopodobne było to że Bajtek sprawdziłby siebie i w tej sytuacji mafia nic by nie zyskała, a dała reszcie pewność że Bajtek rzeczywiście jest katanim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- No to mamy czterech podejzanych bo nie posluchali dobrego glosu mowiacego jednak prawde w sumie to trzech bo jeden juz wacha kwiatki od spodu - powiedział Illidan Shando.
- No nie wiem - zagaił walgierz - Moim zdaniem łatwiej ukryć się wśród większości. Dlatego uważam, ze mafia głosowała dziś na Darnoka. Albo przynajmniej jeden z mafiosów...
Walgierz zamówił pięćdziesiątkę i łyknął ją jednym haustem. Przeklęci Anglicy. Zepsuli mu taki piękny wieczór. A jutro musi iść do pracy na 12 godzin i do baru wpadnie dopiero po 22.
- Barman - powiedział - jeszcze raz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shudo skończył browarka i postanowił udać się do domu, wstał podszedł do drzwi, obrócił się i pożegnał się ze wszystkimi
- mam nadzieje że jutro odstrzelimy następnego mafiozę – powiedział – przyjemnej nocy życzę – po tych słowach odwrócił się otworzył drzwi baru i udał się do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darnok poszedł do piachu :) Najdziwniejsze, że mało się bronił... jakby bez przekonania... Nie wiem co o tym myśleć. I jeszcze śmierć Miki. Dziwna sprawa. Jak nam BajteK znowu wyłoży mafiosa to uwierzę na 100%, że jest katanim. Teraz, pomimo faktu, że zginął Darnok, mam wątpliwości, czy to nie była podpucha. Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi śmierdzi Latniak. i to na kilometr. najpierw jakoś próbował dziwnie bronić Darnoka nadal nastawając na Bajtka mimo, że ten w dosyć oczywisty sposób dał znać o tym kim może być.
Jutro postaram się bardziej wyłuszczyć tą postać ale na 99% jutro on będzie moim kolejnym celem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styczek wstał z łóżka, obudzony przez głośnogrające radio. Gdy robił sobie śniadanie, usłyszał przerażającą wiadomość : Mika nie żyje. Czylim jednak mafiozów było więcej. Ale kto mógł to zrobić ? Wszystkie jego dotychczasowe podejrzenia okazały się nietrafne. Mika nie żyje, Piro 17 wyjechał do chorej babci, a Bajtek_ prawdopodobnie jest katanim. Styczek postanowił, że przemyśli to sobie w innnym miejscu - poszedł do pubu Padnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się