Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2005 o 22:43, Narrenturm napisał:

niekoniecznie - teraz wszystko zależy jak zareaguje mafia - moje typy to Latniak i Andii



Andrij :P:P:P

Nie będę się bronił bo to nie ma sensu. Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to to że Bajtek wydał mi się podejrzany, skąd się wziął, dlaczego miałbym go posłuchać. Jak widać pomyliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 11:37, Andrij napisał:

Nie będę
się bronił bo to nie ma sensu.


sens ma wszystko, tylko trzba to odpowiednio uzasadnić,
wypowiedź latniaka mi nie pasuje do całości układanki

Dnia 13.10.2005 o 11:37, Andrij napisał:

Jedyne co mam na swoje usprawiedliwienie to to że Bajtek wydał mi się podejrzany, skąd się
wziął, dlaczego miałbym go posłuchać. Jak widać pomyliłem się.

bywa :>

hmm, w takim razie to dziś głosuje na Latniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToMi ucieszył się, iż jede z mafiozów zginą. Jednak miał pewne podejrzenia... Jego zdaniem BajteK_ jest kolejnym zabójcą...

Dlaczego? Już wyjaśniam... Otórz Bajtek ''''odkrył'''' jednego z mafiozów... mimo to dwaj pozostali zabójcy nie zamordowali go... tylko Bogu ducha winną Mikę. To sprytna strategia. Bajtek jest teraz uważany za kataniego i dlatego żaden mieszkaniec nie będzie na niego głosował. Dzięki temu wytrwa to końca i wymorduje pozostałych mieszkańców. No chyba że Bajtek zdradzi nam jak odkrył pierwszego mafioze... Bo jeżeli poprostu strzelał (wczoraj mówił, że jest pewien na 100%) to dzisiaj głosuję na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszac wstrzasajace wiesci o kolejnym zabojstwie Bajtek czym predzej udal sie do PADNIJ. Nie dziwie sie, ze mnie podejrzewacie, ale zapewniam Was, ze jestem niewinny. Po co mialbym zabijac jednego z moich skoro wiedzialem, ze bedziecie mnie podejrzewac? Ja jestem Wasza jedyna nadzieja i dzisiaj oddam swoj glos na Latniaka, moge zapewnic, ze Andrij jest niewinny, a kolejne typy na nastepne dni bede dokladnie analizowal. Miejmy nadzieje, ze jeszcze kilka dni pozyje, bo chcialbym wypedzic tych psychopatow z Forumowa. Wybaczcie, musze dalej pracowac, wpadne wieczorem, albo troche pozniej to wszystko doglebnie Wam wytlumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszac wstrzasajace wiesci o kolejnym zabojstwie Bajtek czym predzej udal sie do PADNIJ. Nie dziwie sie, ze mnie podejrzewacie, ale zapewniam Was, ze jestem niewinny. Po co mialbym zabijac jednego z moich skoro wiedzialem, ze bedziecie mnie podejrzewac? Ja jestem Wasza jedyna nadzieja i dzisiaj oddam swoj glos na Latniaka, moge zapewnic, ze Andrij jest niewinny, a kolejne typy na nastepne dni bede dokladnie analizowal. Miejmy nadzieje, ze jeszcze kilka dni pozyje, bo chcialbym wypedzic tych psychopatow z Forumowa. Wybaczcie, musze dalej pracowac, wpadne wieczorem, albo troche pozniej to wszystko doglebnie Wam wytlumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yarr zastanawiał się nad ostatnimi wydarzeniami. Coraz więcej rzeczy budziło jego podejrzenia.
- Ciężki orzech do zgryzienia. - mruknął nad gorącym kubkiem podczas przerwy w pracy. - Dzisiaj trzeba będzie mocno się zastanowić i przeanalizować wszystkie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszac wstrzasajace wiesci o kolejnym zabojstwie Bajtek czym predzej udal sie do PADNIJ. Nie dziwie sie, ze mnie podejrzewacie, ale zapewniam Was, ze jestem niewinny. Po co mialbym zabijac jednego z moich skoro wiedzialem, ze bedziecie mnie podejrzewac? Ja jestem Wasza jedyna nadzieja i dzisiaj oddam swoj glos na Latniaka, moge zapewnic, ze Andrij jest niewinny, a kolejne typy na nastepne dni bede dokladnie analizowal. Miejmy nadzieje, ze jeszcze kilka dni pozyje, bo chcialbym wypedzic tych psychopatow z Forumowa. Wybaczcie, musze dalej pracowac, wpadne wieczorem, albo troche pozniej to wszystko doglebnie Wam wytlumacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomi_323 a czy ty wiesz, że katani ma mozliwość chronienia własnej skóry?? i czy wiesz, że zazwyczaj po ujawnieniu się jest prawie pewne, że mafiozi będą go chcieli sprzątnąć? w tej sytuacji widać mafiozi obawiali się, że Bajtek (potencjalny katani) będzie minionej nocy krył siebie więc nie chcieli tracić pustego strzału więc zaryzykowali strzelając w inną osobę. A czy Bajtek wczoraj kogoś sprawdził czy krył siebie to już on powinien wyjaśnić. W każdym razie moim zdanie on powinien się własnie dziś kryć bo zapewne będzie obiektem strzału.

To są oczywiście moje rozważania ale sądzę, że jak najbardziej są prawodopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i proszę baredzo. ledwo się odezwałem a post wczesniej bajtek nam ujawnił swoją wczorajszą wizję. Andrij niewinny.
Dziś mafia najprawdopodobniej waliła będzie w bajtka lub Andrija aby usunąć niewygodnego niewinnego.
bajtek moim zdaniem powinien dziś kryć własną skórę bo mafiozi już pewnie się pocą pod pachami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby była jasność ja dziś strzelam do latniaka bo jest śmierdzący na kilometr.
ten post wyraźnie pokazuje smieszne armuenty
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=405

A dlaczego? Latniak mówi, że specjalnie bajtek z Darnokiem się sklócili aby odwócić uwagę jesli bajtek również byłby w mafii. Więc zabijając Darnoka - wspólnika jest czysty. Ale to jest początek rozgrywki i w sumie nikt inny nie nastawał tak na Darnoka jak bajtek a przecież nie chciałby tak szybko tracić wspólnika. taką strategię mozna obrać gdy zaczyna się palić grunt pod nogami a w tej sytuacji byłoby to samobójstwo co dla mnie oznacza tyle, że bajtek to katani a latniak chcący smiesznie obronić potencjalnego wspólnika chce wmówić nam, że bajtek to też mafia :)

Podsumowując mój głos dziś wędruje do LATNIAKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 13:35, Tomi_323 napisał:

Ja czekam na ''''''''dogłębne'''''''' wyjaśnienia bajtka


A jakich to wyjaśnień oczekujesz?? Przecież wyraxnie wyżej napisał
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=447

że, Andrij jest niewinny. Czyli wie coś takiego jak wiedział o Darnoku. Co ma Ci więcej powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 13:43, Ziemas napisał:

> Ja czekam na ''''''''''''''''dogłębne'''''''''''''''' wyjaśnienia bajtka

A jakich to wyjaśnień oczekujesz?? Przecież wyraxnie wyżej
napisał
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=447

że, Andrij jest niewinny. Czyli wie coś takiego jak wiedział
o Darnoku. Co ma Ci więcej powiedzieć?


W tym linku co podałeś to wieź przeczytaj ostatnie zdanie. Sam powiedział że nam potem wytłumaczy. więc czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latniak? Hm... faktycznie. Bronił Darnoka. Może się pomylił... a może wiedział, że kumpel ma szansę przeżyć i chciał mu pomóc zwalając winę na Bajtka. W dodatku chyba chciał głosować na Piro, który odszedł z gry, a najprawdopodobniej był niewinny. Zastanowię się jeszcze, ale możesz mieć rację. Nic jednak nie róbmy pochopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem masz racje!!! ja nie chce nikogo wprost oskarzac ale pewien pan (don manfret) tnajpierw bronil straconego wczoraj a potem na niego zaglosowal moze juz wiedzial ze nie ma dla nigo ratunku i sie ukryl w gaszczu linczownikow i zaglosowal na niego

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=388

Przemyslcie to i sami osadzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Andrij wszedł do baru PADNIJ, zobaczył tam swoich współziomków ale postanowił nie wtrącać się do ich rozmów.
-Dwie setki barman, trzy browary, pięć win i paczka fajek. -powiedział -I wystaw od razu rachunek.
- Sam chciałeś. To tak, wódka 100 w wPLN, browce 12 w wPLN, bimber 25 w wPLN, papierosy 6 w wPLN, kac
-bezcenne, zawszystkie inne zapłacisz w wPLN. :):):)
Zdawał sobie sprawę że jest podejrzany, modlił się o to żeby go nie zabili muzyką Mandaryny czy Ich Troje. Jedyne co go dziwiło to postawa Bajtka, wczoraj na niego głosował, a ten dziś mówi że Andrij jest niewinny.
-hmm... Interesujące. -wymamrotał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak Andrij - NIEWINNY Bajtek - NIEWINNY :)

Większość z Was mówi, że Latniak. MI też się on nie podoba, więc jeśli nie przedstawi jakiejś solidnej lini obrony kulka leci w jego stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się że wiele osób zwróciło się przeciwko mnie...nie iem czemu. Dodam że ja nikogo nie broniłem, mój post który zacytował Ziemas zawierał tylko alternatywy. Stało się tak że Darnok był mafiozem, dobrze. Myślicie że Bajtek jest katanim. W porządku. Tylko czy aby na pewno macie rację. W tym momencie z moimi przypuszczeniami co do prawdziwej istoty mafii (poświęcają jednego ze swoich) jestem najbardziej niewygodny. I co się dzieje, od razu ludzie głosują na mnie bo przedstawiłem możliwości. I nie wiem też dlaczego niemożliwa jest dla was myśl że mogli poświęcić jednego ze swoich. Przecież ich było 3, teraz jest 2, to też spora liczba.
Mogę się jednak mylić i Bajtek może rzeywiście być katanim. W takim wypadku pewnie zginę szybko.

Mówicie że się wam nie podobam. Wskażcie mi chociaż moje słowa które się wam nie podobają. Ja Darnoka nie broniłem, ja tylko pisałem że nie jest dla mnie podejrzany (myliłem się). Pisalem zresztą że już większość osób na niego głosuje. Czy w takim wypadku ja też musiałem. Nikogo nie namawiałem żeby głosował tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latniak wydaje mi się podejrzany jak i sam walgierz. Pierwszy na początku nie chciał ufać Bajtkowi. Czemu? Jakby Darnok nie był mafiosem, to Bajtek by stracił życie już następnego dnia. Proste. Nie wiem czemu próbowałeś bronić Darnoka... trzeba było od razu posłuchać kataniego i oddać na niego głos. A przez to, że nie oddałeś na niego ściągnąłeś na siebie podejrzenia. Ale mafia by nie popełniała tak głupiego błędu, więc wydaje mi się, że nie jesteś zdrajcą.
Walgierz również jakoś posępnie patrzył na Bajtka http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=412
Minęła ponad godzina walgiez napisał następująco http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=423
I tutaj jak w przypadku Latniaka, mafia by takiego błędu nie popełniła. Więc ani Latniak, ani Walgierz raczej mafiosami nie są.

Na nich raczej nie oddam głosu dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się