Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Przemyślałem wszystko jeszcze raz i doszedłem do takich wniosków:

1. Bajtek jako katani najpierw sprawdza Darnoka, a potem mnie
2. Bajtek jest członkiem Mafii i wystawia do wiatru Darnoka.

Są to jednak tylko moje przypuszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:45, Andrij napisał:

Przemyślałem wszystko jeszcze raz i doszedłem do takich wniosków:

1. Bajtek jako katani najpierw sprawdza Darnoka, a potem mnie
2. Bajtek jest członkiem Mafii i wystawia do wiatru Darnoka.

Są to jednak tylko moje przypuszczenia.


Też jest taka możliwość, ale... czemu miałby tak ryzykować, jak nie miał by pewności czy zabił już kataniego czy nie. Ale to jest *raczej* złe przypuszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn, co :P? Bajtek jest najpierw katanim a potem wystawia mafię do wiatru :P?


A w ogóle ty coś dużo mieszasz andrij, nie zdziwiłbym się gdybyś był 3 mafiozo, przy założeniu że jakimś cudem bajtek nie jest katanim ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:48, Keroth napisał:

Tzn, co :P? Bajtek jest najpierw katanim a potem wystawia mafię do wiatru :P?


A w ogóle ty coś dużo mieszasz andrij, nie
zdziwiłbym się gdybyś był 3 mafiozo, przy założeniu że jakimś cudem bajtek nie jest katanim ;P


Mogłem się gdzieś niedopatrzeć, ale czy Bajtek się przyznawał, że jest katanim? Chyba nie, ale jak wykrył mafiosa to raczej powinniśmy mu wierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mieszam tylko przypuszczam :P, w końcu to jest gra pozorów i każdy może okazać się kimś kim nie jest...
Dev--> Mógłby ryzykować, załóżmy że Bajtek jest w mafii, pozbywa się swojego ziomka i wychodzi na to że jest katanim. Wtedy nikt na niego nie zagłosuje i mafia wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że wychodzi na to, że jest katanim? Przecież jakby nim nie był to by tak niepotrzebnie nie ryzykował... Bo prawdziwy katani by sprawdził jego tożsamość i wszystko by wyszło na jaw...
A najgorsze moje przypuszczenia(w sam je wątpie)to takie, że i Andrij i Bajtek są w mafii, a katani już nie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:55, Andrij napisał:

załóżmy że Bajtek jest w mafii, pozbywa się swojego ziomka i wychodzi na to że jest katanim. Wtedy nikt na >niego nie zagłosuje i mafia wygra.


Już to pisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:59, Andrij napisał:

A powiedz Dev, zagłosowałbyś kiedyś na przypuszczalnego kataniego?


Jak by się nie ujawnił jakiś inny osobnik, jako katani, to nie. Przecież gdyby się okazało, że Darnok nie jest w mafii to by został zabity drugiego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tym razem zaufam Bajtkowi_ .
Jednak czekam jeszcze, co powie na temat Laniaka.
Bo jesśli zabijemy Latniaka przez lincz, a on okaże się niewinny, podejrzenai spadną na Bajtka, bo może on być mafiozem (patrz post Andrija).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli bajtek niebylby katanim wtedy "prawdziwy'' katani ma go jak na widelcu. Sprawdza go gosciu jest nasz. Wiec nie widze powodu dla ktorego bajtek mialby nas tak wodzic. chyba, ze katani to jedna z ofiar ale tego nie wie nit i mafia by sobie niepozwolila na takie ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 16:32, StyczeK napisał:

Chyba tym razem zaufam Bajtkowi_ .
Jednak czekam jeszcze, co powie na temat Laniaka.
Bo jesśli zabijemy Latniaka przez
lincz, a on okaże się niewinny, podejrzenai spadną na Bajtka, bo może on być mafiozem (patrz post Andrija).


A dlaczego niby podejrzenia spadną na niego? Przeciez nigdzie nie napisal, ze jest PEWNY co do winy Latniaka. Po prostru go podejrzwa. Wczoraj najwidoczniej sprawdzal Andrija i ten okazal sie niewinny. jesli w istocie latniak okaze sie niewinny wtedy dokladnie sie przeanalizuje wypowiedzi. ja w tej chwili juz postanowilem i zdania raczej nie zmienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shudo wpadł do baru przywitał się ze wszystkimi i podszedł do barmana który widząc go od razu nalał dwa browarki. Wziął piwko i postawił Shudo na stoliku. Przysłuchiwał się wszystkim komentującym całą sytuację. Dziwne że mafia nie zagłosowała wczoraj na Bajtka i dodatkowo Bajtek nie chronił siebie. Trochę mi ta sytuacja śmierdzi ale narazię nie jestem przekonany na kogo mam dzisiaj zagłosować. Poczekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Keroth musiał pilnie wyjechać z miasta. NIe wiedząc czy zdąży na pociąg, który dowiezie go na czas do forumowa już teraz oddał swój głos.

----------------------

Latniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shudo siedział przy stole popijając piwko i jakoś niedawało mu spokoju to że Bajtek jest współpracownikiem Darnoka.
1. Za szybkie ujawnienie,
2. Wczorajsze nie zabezpieczenie się przed zabójstwo mafii,
3. Wczorajszy mord mafii – załatwili Mike chociaż największe zagrożenie jest ze strony domniemanego kataniego Bajtka
Nie pasowało to wszystko Shudo. Większość z mieszkańców forumowa bywających w PADNIJ mających wpływ na lincz będzie zwodzona przez kilka dni przez kataniego Bajtka.
Zostało nas 14 (Ziemas, Latniak, Keroth, Tomi_323, Yard, Bajtek, Deviance, Andrij, Styczek, Walgierz, Narrenturm, Shudo, Illidian Shando, Mannfrett) dzisiaj najprawdopodobniej zginie Letniak bo większość wierzy kataniemu. Zobaczymy kogo odstrzeli dzisiaj mafia to powinno coś wyjaśnić.

***
lincz - Bajtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 19:31, Shudo napisał:

nas 14 (Ziemas, Latniak, Keroth, Tomi_323, Yard, Bajtek, Deviance, Andrij, Styczek, Walgierz, Narrenturm,


Yarr

Bloody, zmiłuj się i poprawiaj autokorektę w Wordzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- OK. - powiedział zmęczonym głosem Yarr podchodząc do barmana. - Wreszcie koniec pracy. Jeszcze jutro i weekend.
- Co podać? - spytał barman.
- Karmi. - dzisiaj muszę trzeźwo pomyśleć. - Nie wiem dlaczego, ale trochę kojarzą mi się takie sytuacje pozornego zamieszania z przeszłością. Zostało dwóch mafiosów i starają się wprowadzić chaos. Nie wiem czy Latniak jest mafiosem. Być może. Nie wiem co myśleć o Narrenturmie. Andrij dziwnie gada, ale jeśli Bajtek jest katanim (a na razie wiele na to wskazuje) to jest on niewinny. Keroth też nie daje mi spokoju. Dzisiaj rzucam kostką, chyba, że coś się wydarzy, co zmieni moje wątpliwości w stosunku do bywalców PADNIJ w przeświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 20:37, Yarr napisał:

/.../ Dzisiaj rzucam kostką, chyba, że coś się wydarzy, co zmieni
moje wątpliwości w stosunku do bywalców PADNIJ w przeświadczenie.


A może byś przedstawił nam coś więcej? Teraz chyba już nie na rzucanie kostką czas, tylko rozważny głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bajtek miał nam to wszystko DOGŁĘBNIE wyjasnić. Nie zrobił tego. Pewnie nie wiedział co napisać...w końcu jest w mafi. Jeżeli dzisiaj zginę to możecie być na 100% pewni że Bajtek jest mafiozem.

***
Lincz - BAJTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się