Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.02.2007 o 10:39, Aldarion napisał:

Dobrze by było gdyby to spider okazał się mafią...


Dobrze by było gdybysmy dzisiaj wyeliminowali mafiozę

Dnia 08.02.2007 o 10:39, Aldarion napisał:

Zastanawia mnie jeszcze Avalon, którego jednak gotów byłbym zepchnąć na końcówkę podejrzanych,
gdyby mafią był spider.


A jesli Spider nie jest mafią to byłbym raczej podejrzany, tak? To można od razu powiedziec, ze jesli Spider nie jest mafią to zginie dzis na 75%. Mafia moze go zabic, zebym znalazł się w kręgu twoich głównych podejrzanych (moze tez u innych zrobie sie podejrzany), co odwróciłoby twoją uwagę od prawdziwych mafiozów. Zawsze ten jeden głos się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.02.2007 o 15:02, Avalon67 napisał:

A jesli Spider nie jest mafią to byłbym raczej podejrzany, tak? To można od razu powiedziec,
ze jesli Spider nie jest mafią to zginie dzis na 75%. Mafia moze go zabic, zebym znalazł się
w kręgu twoich głównych podejrzanych (moze tez u innych zrobie sie podejrzany), co odwróciłoby
twoją uwagę od prawdziwych mafiozów. Zawsze ten jeden głos się liczy.


Na koniec postu napisałem: "To jednak tylko gdybanie - dzień się dopiero zaczyna, żadnych poważnych oskarżeń też nie mam" - są to tylko luźne domysły nie poparte żadnymi mocnymi argumentami, chodziło mi raczej o przedstawienie moich ogólnych wrażeń z całej gry.

Nie pisałem czy byłbyś na mojej liście jako główny podejrzany gdyby spider nie był w mafi - jedynie to, że osobiście nie podejrzewałbym cię, gdyby w mafi był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach - ciach/

Dnia 08.02.2007 o 15:39, Aldarion napisał:

chodziło mi raczej o przedstawienie moich ogólnych wrażeń z całej gry.


Oki, ja pisałem tylko "gdybające" wrażenia z twojego posta :)

Dnia 08.02.2007 o 15:39, Aldarion napisał:

Nie pisałem czy byłbyś na mojej liście jako główny podejrzany gdyby spider nie był w mafi -
jedynie to, że osobiście nie podejrzewałbym cię, gdyby w mafi był.


Aha, a mozna wiedziec dlaczego???

P.S. Próbuję zwiększyc aktywność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę dziś niezła nagonka na mnie . Niestety jestem dziś ograniczony czasowo w dostępie do forum jednak postaram się napisać tego posta .Mnie wcale wczorajszy mord nie zaskoczył .Byłem pewien że zginę albo ja albo Dar .Wypadł on a nie ja z tym że liczę się z tym że dziś moja kolej .Prawdopodobnie mnie zlinczujecie ale powiem wam jedno .Jeśli tak będzie to praktycznie po grze .Jedynym ratunkiem będzie katani którego i tak prawdopodobnie już nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 12:56, Dadix napisał:

/ciach - ciach/
. Mam też nadzieję, że dzisiaj
dyskusja będzie co najmniej tak żywa jak wczoraj i znajdzie się jeszcze jedna osoba, która
jeszcze zasili krąg podejrzanych.


Wtedy będzie większy mentlik i bedziemy musieli wybierac wśród większej ilości argumentów i osób, wtedy zwiększa się też prawdopodobienstwo, ze zlinczujemy niewinnego. A dyskusja jest "troche" mniej żywa niż wczoraj, narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że coś się dzisiaj nic nie dzieje .No cóż w takim razie nie ma ani o czym ani z kim dyskutować więc chyba oddam głos wcześniej .Niestety mam problemy z dostępem więc wolą nie ryzykować nie oddania głosu ( tak to jest jak się opuszcza domowe zacisze ) .Dar mnie pytał kto jest według mnie drugim agentem , odpowiedziałem że mam takiego podejrzanego więc dziś postawię na niego .Choć mam aż dwóch podejrzanych dziś stawiam na jednego z nich .

********************************
lincz ------> mtobi
********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

Argument 1:
Mtobi jest ostatnią żyjącą jeszcze osobą z trójki, którą wskazywałem według teorii zawartej
w tym poście: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22825.


Wiesz, to zależy, czy słowa MG będziemy interpretować jako wskazówki. Jak dla mnie to nie jest żadna wskazówka. Ja bym tego nie interpretował jako podpowiedź od MG. A poza tym, jeśli ta teoria jest prawdziwa, równie dobrze możecie być w mafii ty z Avalonem.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

Argument 2:
Tego samego dnia stwierdziłem, że najbardziej z tego tria nie pasuje mi właśnie mtobi i uzasadniłem
dlaczego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22856 . Napomnę, że później nastąpiła
jeszcze wymiana zdań między mną a nim:
mtobi - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22862,
ja - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22871,
mtobi - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22873.


A tego argumentu to ja już zupełnie nie rozumiem. Ty postawiłeś mi zarzuty, ja sensownie je odparłem, ty się ustosunkowałeś do mojej obrony .Potem jeszcze ja pomyślałem moje zdanie o twoim stosunku. Wszystko bylo sensowne. Nie wiem o co ci chodzi z tym argumentem.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

Argument 3:
Podczas linczu trzeciego dnia mtobi oddaje swój głos jako piąty z kolei. Oczywiście idąc za
wskazaniem większości wybiera Invina, dzięki czemu zgrabnie kamufluje się w tłumie.


Nie zgrabnie kamufluje się w tłumie, tylko robi jedyną słuszną rzecz. Tłumaczyłem to tobie Fiarot w tych dwóch postach" http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22862" i " http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22873". Mogę to powtórzyć po raz trzeci. MOGŁEM zagłosować na kogoś innego, kogo w tamtej chwili podejrzewałem (Dadix), ale tego nie zrobilem bo NIC absolutnie NIC by to nie dało.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

Argument 4:
To, co zauważyli już Dadix i Dar – mtobi na początku czwartego dnia mówił, że ma trójkę
swoich podejrzanych i będzie ich obserwował, jednak nie ujawnia ich nicków: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22870.
Zresztą nie robi już tego w ogóle tego dnia i pod wieczór podczepia się pod sugestię Dara dotyczącą
zlinczowania mnie lub Spidera.


A tu zwalę wszystko na moją sklerozę. Zapomniałem o tamtym stwierdzeniu. Moimi trzema podejrzanymi byli wówczas Dadix, Spider i fanfilmu .Teraz słówko wyjaśnienie do Dadixa. Czepiłem się go za jakąś drobnostkę na początku eycji (czyt. po linczu Liqida) jak rzep psiego ogona, i bezsensownie ciągnąłem to dalej. Teraz otwarcie przyznaję, że poza tą jedną drobnostką nie miałem na niego NIC. To, że podejrzewałem Dadixa to jedynie mój głupi błąd. Zostaja więc ff i spider. Ciebie Fiarot mimo wszystko nie podejrzewam.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

Argument 5:
Podczas mojej wczorajszej wymiany zdań ze Spiderem Dar w jednym ze swoich postów pyta się go
kogo podejrzewa on jeszcze oprócz mnie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22890.
Spider odpowiada, że zastanawia go mtobi: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22891.
No i w mordzie ginie Dar. Można więc przypuszczać, że mtobi ze swoim partnerem miał większy
interes w pozbyciu się Dara niż gdyby agentem był Spider. Mogą oni bowiem teraz iść za ciosem
i starać się zlinczować Spidera, a potem najpewniej mnie (albo w odwrotnej kolejności), zaś
Dar, który jak widać w jego jednym z ostatnich postów zaczyna podejrzewać mtobiego: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22928
mógłby im tylko popsuć szyki.


Czym popsuć szyki ? Tym, że nie podaje żadnych konkretnych wniosków, poza tym, że nie podałem nicków wytypowanych przeze mnie osób ? Już prędzej, gdybym był mafi, wykończyłbym, w myśl tej zasady, ciebie. Bo narazie to ty najostrzej występujesz przeciwko mnie. I podajesz sensowne argumenty.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

Oczywiście nie wykluczam, że może być zupełnie odwrotnie, tzn. Spider usunął Dara, gdyż ten
podczas wczorajszej dyskusji bardziej trzymał moją stronę niż jego i teraz może dogodnie przejść
na linczowanie mtobiego lub ewentualnie mnie, lecz bardziej prawdopodobna wydaje mi się jednak
ta pierwsza opcja. Z tego moim zdaniem wynika też prosta zależność, że jeśli mtobi jest w mafii
to Spider w niej nie jest i na odwrót.


A z tego wynika, że dziś prawdopodobnie zostanę zlinczowany ja lub Spider.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

Argument 6:
Po tym, gdy Dadix skierował swoje podejrzenia na mtobiego poparte pewnymi argumentami: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22916
mtobi kompletnie wymiękł: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22918. W dodatku w
tej wypowiedzi zaczyna się gubić – przytoczę tutaj jeden fragment: „I nie miałem
czasu na grę z powodu chorych (jak dla mnie) godzin głosowania i mordu.”. Po pierwsze
bardzo możliwe, że nieopatrznie się zdemaskował mówiąc o terminie mordu. Przecież on jako mieszkaniec
powinien narzekać co najwyżej jedynie na godzinę głosowania. W czym przeszkadza mu późna godzina
mordu? Po drugie te zdanie jest wewnętrznie sprzeczne, gdyż z reguły termin oddawania głosów
był w tej grze krótszy, teraz zaś jest dłuższy o prawie dwie godziny, lecz mtobi nie ma z tego
powodu czasu na grę? Nie rozumiem.


Bo w momencie na parę minut do końca głosowania, gdy ważą się losy linczu, ja nie mogę być przy kompie. Bo śpię. Sorry, ale są tu też młodsi gracze. Ja siedze przy kompie max do 23:00. W ferie. W normalne dni, siedziałbym do 22:00. A wyniki mordu i linczu mogę zobaczyć dopiero rano ;/

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

I teraz pytanie – czy mtobi jest tylko totalnie zagubionym mieszkańcem czy też zupełnie
znokautowanym agentem? Ja na chwilę obecną o wiele bardziej wierzę w tę drugą opcję. Pokuszę
się też o wskazanie jego kompana. Najbardziej prawdopodobnym kandydatem jest według mnie FanFilmu.
=> Po pierwsze - podczas pierwszego linczu mtobi oddał swój głos jako drugi z kolei. FanFilmu
postanowił trochę poczekać i gdy niemal pewne było, że polecę ja lub Liqid oddał swój głos
bezpiecznie na mtobiego (policzyłem jeszcze raz, jego głos był jednak dziewiąty a nie ósmy,
zresztą sami możecie to sprawdzić). Nie naraża go tym sposobem na lincz, gdyż jak już FanowiFilmu
napisałem w jednym z postów do końca głosowania pozostało już bardzo mało osób i musiałyby
one być bardzo jednomyślne w swoich wskazaniach, aby posłać mtobiego do piachu, a jednocześnie
wyrabia sobie alibi na przyszłość, bo przecież nie głosowałby na swojego kompana.


A to bya próba wsypania mnie. Dzięki Fiarot, że mi tę akcję przypomniałeś. To teraz mam większą pewność co do winy fanafilmu.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

=> Po drugie – W następnych dniach nie zauważyłem żadnego oskarżenia, a nawet choćby
jednej wymiany zdań między mtobim a FanemFilmu. Obaj wykonywali swoje czynności zupełnie odrębnie
(poza jednym wyjątkiem, o którym poniżej), pewnie po to, aby nikt nie mógł ich potem ze sobą
powiązać.


A nie wziąłeś pod uwage opcji, że nie mamy ze sobą nic wspólnego ??

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

=> Po trzecie – Podczas ostatniego linczu przyjmują dwa zupełnie odrębne kierunki,
gdyż FanFilmu głosuje na mnie, zaś mtobi na Spidera. Jeśli dodać do tego fakt, że obaj w trakcie
głosowania trzeciego dnia zgodnie wytypowali Invina i ukryli się w tłumie (to jest ten wyjątek)
ma rację bytu moja teoria, jakoby ja i Spider jesteśmy teraz przez nich wrabiani.


Lub jesteś ze spiderem w mafii.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

Tak jak mówiłem – dosyć dużo się tego zebrało :) .


Daj mi człowieka, znajdę paragraf :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

/.../ Najbardziej prawdopodobnym kandydatem jest według mnie FanFilmu.

Robisz dokładnie to co ja, tj. nie masz na mnie jako takich argumentów, tylko podstawiasz mnie do teorii.
Wczoraj mówiłeś, że to słaby argument. Mogę dziś to samo powiedzieć o Twojej teorii.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

gdy niemal pewne było, że polecę ja lub Liqid oddał swój głos
bezpiecznie na mtobiego

Jak już mówiłem - nie liczyłem głosów, bo nie głosowałem jako jeden z ostatnich.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

(policzyłem jeszcze raz, jego głos był jednak dziewiąty a nie ósmy, zresztą sami możecie to sprawdzić).

Mimo to godzina się nie zmieniła, czyli ciągle głosowałem bodajże 3 godziny przed końcem głosowania.

Dnia 08.02.2007 o 14:16, Fiarot napisał:

=> Po drugie – W następnych dniach nie zauważyłem żadnego oskarżenia, a nawet choćby
jednej wymiany zdań między mtobim a FanemFilmu.

Ciężko mi wysuwać jakiekolwiek oskarżenie pod adresem mtobiego poza tym, że jego posty nie są specjalnie odkrywcze.

Nad mtobim i Spiderem jeszcze się zastanowię, przejrzę jeszcze dokonania Fiarota i Avalona. Tą czwórką się zajmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

Wiesz, to zależy, czy słowa MG będziemy interpretować jako wskazówki.


Nie musi to być żadna wskazówka, ale nie można wykluczyć, że na pewno tak nie jest. Zresztą tak jak pisałem w jednej z poprzednich edycji MG dawał takie podpowiedzi, lecz wówczas nikt się tym nie interesował, co okazało się zgubne dla mieszkańców.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

Jak dla mnie to nie jest żadna wskazówka.


Nie dziwię Ci się, że w tej sytuacji tak twierdzisz.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

A poza tym, jeśli ta teoria jest prawdziwa, równie dobrze możecie być w mafii ty z Avalonem.


Teoretycznie tak, z tym, że ja wiem, że tak nie jest, bo nie jestem w mafii.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

A tego argumentu to ja już zupełnie nie rozumiem.


Chodziło mi o przypomnienie argumentów, z powodu których wówczas Ciebie podejrzewałem. Zresztą w przypadku dwóch z nich sam stwierdziłeś, że faktycznie może być tak, jak napisałem.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

Nie zgrabnie kamufluje się w tłumie, tylko robi jedyną słuszną rzecz.


Ty tak twierdzisz, co nie zmienia faktu, że tak było Tobie po prostu wygodniej. Łatwiej wmieszać się w tłum linczujący niewinnego mieszkańca niż głosować na kogoś innego, gdyż to niepotrzebnie może skierować podejrzenia w twoją stronę.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

A tu zwalę wszystko na moją sklerozę.


:) (P.S. Twoja skleroza jest agentem ;] )

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

Czym popsuć szyki ?


Tym, że zaczął zwracać na Ciebie swoją uwagę.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

I podajesz sensowne argumenty.


A widzisz :) .

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

A z tego wynika, że dziś prawdopodobnie zostanę zlinczowany ja lub Spider.


Przejrzyj sobie dotychczasowe posty innych osób i zobaczysz, że większość obstaje albo za Tobą albo za Spiderem. Innymi słowy jest tak i bez mojej sugestii.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

Bo w momencie na parę minut do końca głosowania, gdy ważą się losy linczu, ja nie mogę być przy kompie.


Co nie zmienia faktu, że późne godziny końca głosowania nie mają wpływu na to, że nie masz czasu na grę, jak sam w tamtym poście napisałeś. Nie widzę związku. Możesz powiedzieć o swoich wszystkich przypuszczeniach zanim odejdziesz od kompa. Zresztą zdecydowana większość głosów oddawana jest przed 22-gą jak sam możesz zaobserwować w tej edycji. No i czemu pominąłeś w odpowiedzi fragment, w którym zwracam uwagę, że przeszkadza Ci późna godzina mordu? Dla uczciwego mieszkańca na dobrą sprawę powinno to być bez różnicy.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

Ja siedze przy kompie max do 23:00.


No to popatrz na godzinę wysłania tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22862 :) .

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

A to bya próba wsypania mnie. Dzięki Fiarot, że mi tę akcję przypomniałeś. To teraz mam większą pewność co do winy fanafilmu.


A tu akurat ciekawie podchodzisz do sprawy. Chyba, że to jednak w dalszym ciągu próba wyrobienia sobie alibi.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

A nie wziąłeś pod uwage opcji, że nie mamy ze sobą nic wspólnego ??


Bardziej prawdopodobne według mnie jest, że jednak macie.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

Lub jesteś ze spiderem w mafii.


Ja wiem, że tak nie jest.

Dnia 08.02.2007 o 18:54, mtobi napisał:

Daj mi człowieka, znajdę paragraf :P


Nie masz mi się co dziwić – na tym polega ta gra, aby wytropić zdrajców poprzez szukanie przeciwko im argumentów. Na Ciebie zebrałem najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 19:17, fanfilmu.pl napisał:

Robisz dokładnie to co ja, tj. nie masz na mnie jako takich argumentów, tylko podstawiasz mnie
do teorii.
Wczoraj mówiłeś, że to słaby argument. Mogę dziś to samo powiedzieć o Twojej teorii.


Bo mnie zaintrygowałeś tym wczorajszym wystąpieniem w stosunku do mojej osoby. Potem przyjrzałem się Tobie i mtobiemu stwierdziłem, że pasujecie do siebie. Zresztą napisałem Ci dlaczego.

Dnia 08.02.2007 o 19:17, fanfilmu.pl napisał:

Jak już mówiłem - nie liczyłem głosów, bo nie głosowałem jako jeden z ostatnich.


To Ty tak sądzisz, ja tego na pewno stwierdzić nie mogę (mówię o liczeniu głosów).

Dnia 08.02.2007 o 19:17, fanfilmu.pl napisał:

Ciężko mi wysuwać jakiekolwiek oskarżenie pod adresem mtobiego poza tym, że jego posty nie
są specjalnie odkrywcze.


Co nie zmienia faktu, że kontakt między wami był do tej pory zerowy. W ogóle nie zwracaliście na siebie nawzajem uwagi, nie wymienialiście między sobą żadnych opinii, nawet neutralnych względem was samych. Innymi słowy mogę uważać, że staracie się robić wszystko, aby po zdemaskowaniu jednego z was nie można było drugiego z tym pierwszym powiązać.

Dnia 08.02.2007 o 19:17, fanfilmu.pl napisał:

przejrzę jeszcze dokonania Fiarota


Jeśli chcesz to proszę bardzo.

P.S. Ale do fragmentu "po trzecie" już się nie ustosunkowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Nie musi to być żadna wskazówka, ale nie można wykluczyć, że na pewno tak nie jest. Zresztą
tak jak pisałem w jednej z poprzednich edycji MG dawał takie podpowiedzi, lecz wówczas nikt
się tym nie interesował, co okazało się zgubne dla mieszkańców.


A pamiętam, to było w edycji Ningera ostatnio. Tu akurat ty jesteś jedynymm ktory tak myśli :P

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Nie dziwię Ci się, że w tej sytuacji tak twierdzisz.


I słusznie. Ale w innej sytuacji też bym tak nie twierdzil.

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Teoretycznie tak, z tym, że ja wiem, że tak nie jest, bo nie jestem w mafii.


Tak to ja też mogę sobie gadać :P A avalon pasowałby do tej teori. Tylko, że ja w tę teorię nie wierzę.

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Chodziło mi o przypomnienie argumentów, z powodu których wówczas Ciebie podejrzewałem. Zresztą
w przypadku dwóch z nich sam stwierdziłeś, że faktycznie może być tak, jak napisałem.


Może, to prawda. Ale nie musi :P

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Ty tak twierdzisz, co nie zmienia faktu, że tak było Tobie po prostu wygodniej. Łatwiej wmieszać
się w tłum linczujący niewinnego mieszkańca niż głosować na kogoś innego, gdyż to niepotrzebnie
może skierować podejrzenia w twoją stronę.


Wiesz co ?? Gdybym nie zagłosował na Invina, to inni by twierdzili, że się odcinam od glosu. A jak na niego zagłosowałem, to twierdzicie, że wtopiłem się w tlum. A takie zarzuty mozesz wystosować do 4/5 obecnych grajacych ;/

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

:) (P.S. Twoja skleroza jest agentem ;] )


Działa, podświadomie :P Skleroza moze sprawić, że mieszkaniec wzbudza podejrzenia :P

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Tym, że zaczął zwracać na Ciebie swoją uwagę.


Wiesz, tu praktycznie wszyscy zwracają na mnie uwagę :/

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

A widzisz :) .


Wiesz, sensowne, a zgodne z prawdą to różnica :P

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Przejrzyj sobie dotychczasowe posty innych osób i zobaczysz, że większość obstaje albo za Tobą
albo za Spiderem. Innymi słowy jest tak i bez mojej sugestii.


To wiem.

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Co nie zmienia faktu, że późne godziny końca głosowania nie mają wpływu na to, że nie masz
czasu na grę, jak sam w tamtym poście napisałeś. Nie widzę związku. Możesz powiedzieć o swoich
wszystkich przypuszczeniach zanim odejdziesz od kompa. Zresztą zdecydowana większość głosów
oddawana jest przed 22-gą jak sam możesz zaobserwować w tej edycji. No i czemu pominąłeś w
odpowiedzi fragment, w którym zwracam uwagę, że przeszkadza Ci późna godzina mordu? Dla uczciwego
mieszkańca na dobrą sprawę powinno to być bez różnicy.


Bo jestem cholernie (przepraszam za wyrażenie) niecierpliw :P

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

No to popatrz na godzinę wysłania tego posta: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=22862
:) .


No, żeś pojechał teraz :P O no pi razy drzwi o 23:00 :P

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

A tu akurat ciekawie podchodzisz do sprawy. Chyba, że to jednak w dalszym ciągu próba wyrobienia
sobie alibi.


Ni, naprawdę nie zwrocilem na to wcześniej uwagi. I teraz jestem na 100% pewien, że ff mnie wrabia :P

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Bardziej prawdopodobne według mnie jest, że jednak macie.


Według ciebie :D

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Ja wiem, że tak nie jest.


Skąd moge mieć pewność ??

Dnia 08.02.2007 o 20:08, Fiarot napisał:

Nie masz mi się co dziwić – na tym polega ta gra, aby wytropić zdrajców poprzez szukanie
przeciwko im argumentów. Na Ciebie zebrałem najwięcej.


Zdaję sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 17:19, Avalon67 napisał:

Wtedy będzie większy mentlik i bedziemy musieli wybierac wśród większej ilości argumentów i
osób, wtedy zwiększa się też prawdopodobienstwo, ze zlinczujemy niewinnego. A dyskusja jest
"troche" mniej żywa niż wczoraj, narazie.


Ja mimo to uważam, że lepiej mieć problem nadmiaru niż niedomiaru argumentów. W końcu lepiej opierać się na czymkolwiek niż czekać do 21 i rutynowo oddać głos na podstawie intuicji, rzutu kostką, prognozy pogody na jutro czy podczepić się pod „popularnego” kandydata. Ja swój typ na dzisiaj mam, ale inni niekoniecznie, a dyskusja jaka jest – każdy widzi. Coraz więcej graczy tłumaczy się też brakiem czasu, a jedyną osobą która pokusiła się o dłuższe wypowiedzi jest dzisiaj Fot – który zresztą też nie pisze (dla mnie przynajmniej) nic, do czego sam bym wcześniej nie doszedł. Pojawia się problem, że nawet jeśli mtobi okaże się agentem, nie mamy zbyt wielu wskazówek na temat jego wspólnika, bo ten już w tym momencie wykorzystuje ignorancję ze strony graczy i najpewniej nie zabrał głosu w sprawie Tobiego.

PS. Pisałem tego posta przez dwie i pół godziny, bo ciągle ktoś mi przerywał ; /. W związku z tym mógł stracić trochę na swojej aktualności, za co przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 20:33, mtobi napisał:

Tu akurat ty jesteś jedynymm ktory tak myśli :P


Wtedy nikt tak nie myślał i było w plecy :P .

Dnia 08.02.2007 o 20:33, mtobi napisał:

I słusznie. Ale w innej sytuacji też bym tak nie twierdzil.


To już tylko Ty możesz stwierdzić.

Dnia 08.02.2007 o 20:33, mtobi napisał:

Może, to prawda. Ale nie musi :P


Ale jednak może :P .

Dnia 08.02.2007 o 20:33, mtobi napisał:

A jak na niego zagłosowałem, to twierdzicie, że wtopiłem się w tlum.


Z mojego punktu widzenia obaj agenci mogą być tylko i wyłącznie w tym tłumie.

Dnia 08.02.2007 o 20:33, mtobi napisał:

Wiesz, tu praktycznie wszyscy zwracają na mnie uwagę :/


Racja, ale on zaczął powoli kierować podejrzenia w twoim kierunku.

Dnia 08.02.2007 o 20:33, mtobi napisał:

No, żeś pojechał teraz :P O no pi razy drzwi o 23:00 :P


Wiem, czepnąłem się słówek :P .

Dnia 08.02.2007 o 20:33, mtobi napisał:

Ni, naprawdę nie zwrocilem na to wcześniej uwagi. I teraz jestem na 100% pewien, że ff mnie
wrabia :P


No i tu bym się dłużej zatrzymał. Uparcie twierdzisz, że FanFilmu Cię wrabia, więc nie mogę wykluczyć, że tak faktycznie jest. I gdybym teraz Tobie zaufał to musiałbym oddać dziś swój głos na niego. Innymi słowy musiałbym postąpić trochę inaczej niż w głoszonej dziś przez siebie teorii (twierdziłem, że Ty jesteś w mafii, zaś najprawdopodobniej, lecz nie na pewno to FanFilmu jest twoim kompanem, a nie na odwrót). Hmmm, zastanowię się jeszcze nad tym. Zobaczę też co FanFilmu jeszcze napisze, bo miał się przyjrzeć paru osobom, w tym mnie.

Dnia 08.02.2007 o 20:33, mtobi napisał:

Według ciebie :D


Tak, według mnie :D .

Dnia 08.02.2007 o 20:33, mtobi napisał:

Skąd moge mieć pewność ??


Racja, nie możesz, zresztą tak jak ja nie mam pewności co do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, oddam głos na Fiarota.
Zaczął nakrętkonogę, by potem podzielić nas na grupy bawiących i nie bawiących się w to. Może to na początku wyglądało na wielkie zaangażowanie w szukanie zdrajcy, ale argumenty były śmieszne. Zaczął bronić Aldariona, o czym mówiłem już wczoraj. Potem łapał za słówka Mistrza Gry. Oczywiście - to prawda, że już tak było, jednak to nie to doprowadziło do zguby mieszkańców, tylko to, że nie potrafili znaleźć zdrajców. Gdy go zaatakowałem, po naszej wymianie zdań Fiarot skapitulował i oddał głos na Immortala.
To jego szukanie zdrajców na podstawie słów Wielkiego Brata jest - według mnie - wielkim przedstawieniem. Przyznam, że całkiem ładnie zagranym.

***
lincz --> Fiarot
Nie mam już czasu, a widzę, że wszystko się rozegra później :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Może to na początku wyglądało na wielkie zaangażowanie w szukanie zdrajcy, ale argumenty były śmieszne.

Zawsze jest to jakiś punkt zaczepienia.

Dnia 08.02.2007 o 21:20, fanfilmu.pl napisał:

Zaczął bronić Aldariona, o czym mówiłem już wczoraj.


Nie zacząłem go bronić, tylko stwierdziłem, że na podstawie jego zmiany głosu nie stwierdzam jego winy. Nie przeinaczaj sensu moich słów.

Dnia 08.02.2007 o 21:20, fanfilmu.pl napisał:

Gdy go zaatakowałem, po naszej wymianie zdań Fiarot skapitulował i oddał głos na Immortala.


Skapitulowałem? Odpowiedziałem Tobie na oba posty. Owszem, oddałem głos na Immortala, gdyż przez te swoje uniewinnianie i podejrzewanie Aldariona wydał mi się najbardziej podejrzany. Jak widać w tej chwili niesłusznie.

Dnia 08.02.2007 o 21:20, fanfilmu.pl napisał:

To jego szukanie zdrajców na podstawie słów Wielkiego Brata jest - według mnie - wielkim przedstawieniem.


Jeśli nie zauważyłeś, to nie opieram swoich argumentów tylko i wyłącznie na słowach Wielkiego Brata. Mam też inne argumenty.

Teraz to Ty nieźle zaszalałeś. I jeszcze pięknie usprawiedliwiasz się brakiem czasu. No nieźle, teraz naprawdę mam spore wątpliwości co do twojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
A mianowicie jutro wyjeżdzam do zakopanego.
Może wpadne jutro do kafejki, jednak zbytnio na to nie liczę.
Postaram się wpaść rano, sprawdzić kto zginął, czy był winny i ewentualnie napisać jakies przemyślenia po jego śmierci i śmierci zabitego przez mafie.
(Przez wyjazd nie wezmę również udziału w kolejnej edycji)

Ale na teraz:
Aktywność dzisiejszego dnia zbyt wielka nie była.
Cóż, też dużo czasu nie miałem, jednak po moim przedpołudniowym poście w którym sobie gdybałem doszły tylko dosyć sensowne oskarżenia fiarota na motobiego.


Nie wiem co sązić o motobim, nie wiem co sądzić o spiderze, nie wiem co sądzić o faniefilmu.
Dwa razy przeczytałem całą edycję, trzy razy zmieniałem głównego podejrzanego.
Jeżeli mafią okaże się fiarot, szczerze mu pogratuluję - robota wykonana perfekcyjnie.
Postawie na fanafilmu.
Motobi pisze dosyć rozsądnie - trochę się gubi, jedak chyba zarzuty odparł.
Przy załozeniu że jest niewinny, i fan próbuje go wrobić:

-------------
lincz - fan filmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również zagłosuję dziś na FanaFilmu. Ciągle mam pewne wątpliwości co do mtobiego, jednak on mimo sporej liczby argumentów świadczących przeciwko niemu zachowuje spokój i w miarę rozsądnie się broni. Za to FanFilmu w swoim poście sprawiał wrażenie, jak gdyby wbrew swoim wcześniejszym słowom nie przeanalizował słów pozostałych osób, tylko postanowił pójść za ciosem przyczepiając się do mnie, w dodatku używając mało przekonujących i dosyć naciąganych argumentów, które łatwo odparłem. Poza tym pominął lub przeinaczył pewne rzeczy. Bardzo możliwe, że jest jednym z agentów. Dlatego też:

*************************

Lincz ==> FanFilmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arrrgh, mtobi nie motobi, nie jestem żadnym motoryzacyjnym fanem :P A i jeszcze prośa. Piszcie mój nick z małej, jeśli łaśka :P

Fiarot, zgadzam się w 100%. Po tym poście, jeszcze bardziej (niż po tym, jak mi uświadomiłeś, że mnie wrabiał) wierzę, że to on jest agente. a więc:

************
lincz -> fanfilmu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, no to po waszych głosach jestem w kropce. Przyznam się, że dzisiaj celowo zwlekałem z oddaniem głosu w nadziei na to, że Mtobi powie coś ciekawego lub pojawi się nowy kandydat na mafiosa. I nastąpiła śmieszna sytuacja: Tobi w moim odczuciu nie wybronił się, a Fiarot odwrócił od niego uwagę tylko ze względu na fakt, iż pojawił się FanFilmu ze swoimi argumentami „w zaparte”. Ja miałem zamiar głosować na Tobiego i niewiele w tej kwestii zmieniła rozmowa, która doprowadziła tylko do przypuszczeń o wrabianiu go przez FF, mogących równie dobrze być wymówką mafiosa.
Załóżmy teraz, że się mylę co do Tobiego, a FanFilmu rzeczywiście jest mafiosem, jak twierdzą Aldarion, Fiarot i mtobi. Jeśli oddałbym głos na Tobiego, FanFilmu mógłby pojawić się na minutę przed końcem regulaminowego czasu głosowania, zmienić głos na Tobiego i doprowadzić do remisu, który byłby równoznaczny z dniem na korzyść mafii (bowiem bez względu na to czy dzisiejszy lincz dojdzie do skutku czy nie, agenci wygrywają po jednym lub dwóch dniach, w zależności od tego czy jednego z nich uda nam się wytropić). Dlatego też, mimo iż jest to dla mnie bardzo niewygodne i nadal uważam Tobiego za głównego podejrzanego, wyjątkowo zagłosuję dziś na FanaFilmu. Jednocześnie chciałbym powiedzieć, że jeśli przeżyję do jutrzejszego dnia, a FanFilmu nie okaże się agentem, Tobi stanie się dla mnie pewniakiem na mafiosa. Jeśli zaś FanFilmu będzie winny – cóż, będziemy mieli jeszcze dwa dni na przemyślenia ;).

***
ech…
Lincz -> fanfilmu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się