Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

- Dura Lex, Sed Lex, drodzy uczestnicy. Avalon umarł podczas oddawania kału( gdyby Tv o tym wiedziała, z pewnością nie dostał by angażu w tym programie) , wy pozbywacie się Fana Filmu. Agenci eliminują natomiast Spidera . Zostaje was 4. W tym dwóch kretów. Przykro mi, ale milionem dzielą się jedynie Dadix z Fiarotem. Reszta może cieszyć się jedynie z "dobrej zabawy" i umożliwienia zarobku grubych milionów naszej stacji. Dziękuje to już koniec. Bye bye.
*****************************
Fanfilmu, Avalon, Spider nie żyjecie( niewinni), ale dostajecie prezent, możecie swobodnie wypowiadać się w tym wątku.


rozkład głosów
Dadix - fanfilmu
mtobi - fanfilmu
Fiarot - fanfilmu
fanfilmu - Fiarot
Aldarion - fanfilmu
Spider88 - mtobi
Avalon67 - brak

Mafia wygrywa. Gratulacje.
A katanim był... Ninja Seba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. Od początku prawiłem. Dadix, dadix, dadix, dadix. Ale kto by mnie tam sluchal :/ Fairota rozgrzeszyłem, mój bląd. Ale cały czas było dadix, dadix, dadix, dadix :P !!!

No coż, gratuluję MG edycji, oraz mafii. A gdybyśmy zlinczowali fiarota pierwszego dnia, to byłby największy fuks jakiego pamietam :P Mowi sie trudno, robimy zapisy na kolejną edycje ? Jak tak to :

MG - ?

1. walgierz
2. mtobi
3. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - ?

1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12


Nie nagrałem się, ale na kogo głosowałem na początku? na dadixa. I kto potem zginął? JA!!! Można było chociaż zaryzykowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 23:49, mtobi napisał:

A gdybyśmy zlinczowali fiarota pierwszego dnia, to byłby największy fuks jakiego pamietam :P


Heh, na dobrą sprawę dwa razy byłem na wylocie - drugiego dnia podczas pierwszego linczu i dnia czwartego, gdy dyskutowałem ze Spiderem. Wtedy Dadix też już myślał, że polecę :D . Ale ja byłem niezniszczalny ;] . Ryzykowałem cały czas, praktycznie przez całą edycję grałem w otwarte karty, ale się udało :) .

Dziekuję Dadixowi za wspólne mafiozowanie, bardzo dobrze mi się z nim współpracowało.
Dziękuję Donowi za prowadzenie tej edycji.
Dziękuję też pozostałym graczom, zwłaszcza tym, którzy walnie przyczynili się do naszego triumfu ;) .

P.S. Edycja się skończyła a tu proszę, nagle okazuje się, że jak zwykle wszyscy o wszystkim wiedzieli ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mtobi -> No nie gadaj, z tym Dadixem nie było aż tak głośno. W każdym razie po moim ataku odwetowym w twoją stronę trochę ucichłeś : ).

Kalkulator -> Prawdę mówiąc zginąłeś nie dlatego, że na mnie głosowałeś, ale dlatego, że przez dwa pierwsze dni byłeś online pomiędzy godziną 23:45 a 0:15 : ). To smutna prawda, ale trzy początkowe morderstwa były podyktowane właśnie powyższą przesłanką. Jak widać, za trzecim razem udało się nam trafić w sedno .

Aha, i jeszcze małe wyjaśnienie. Większość z was pewnie mnie nie zna, z czego w tej edycji byłem bardzo rad. Chciałem się przyznać bez bicia, że nie do końca jestem takim początkującym graczem, chociaż liczba postów na tym forum mogłaby na to wskazywać. Swego czasu pogrywałem w mafię naprawdę aktywnie na cdprojekt.info, ale to były dawne dzieje i mogło mi się zapomnieć jak się powinno mafiosować. Na szczęście Fiarot okazał się wspólnikiem, na którego można było liczyć i świetnie mi się z nim współpracowało. Dobrze się też złożyło, że nasze style gry były krańcowo różne, w związku z tym nikt nawet nie próbował łączyć nas ze sobą.
Fiarot co prawda obrał dość ryzykowną taktykę i w tej grze nie brakowało momentów, kiedy byłem przerażony obrotem sprawy, jakimś cudem jednak za każdym razem udawało mu się wybronić. Za to też należą się gratulacje.

Dziękuję Donowi za to, że zmusił mnie do uczestnictwa w tej edycji i mafiosowania ;).
Odwrotnie niż Fiarot, dziękuję przede wszystkim tym graczom, którzy najbardziej uprzykrzali nam życie.

MG – Dadix, dadix, dadix, dadix…
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem! Wiedziałem! Wiedziałem, że Fiarot jest mafiozem, mimo, że głosowanie było poprzedzone słowem "random", to miałem takie przeczucie. I spełniło się... Ze też pozostali tego nie dostrzegli, stara taktyka ze zjednywaniem sobie przyjaciół tutaj nazwana "nakrętkonogą". Że też inni tego nie spostrzegli. Linczować go chcieli, fajnie by było, jakby odpadł na początku, lecz ostatecznie wszystko wpadło na mnie... Cóż, ja przynajmniej jestem czysty.
Tego linczu w pierwszym dniu się naprawdę nie spodziewałem. Niby kolejne osoby "losujące mnie", choć widać było w tym jakiś układ. W sumie zostałem zlinczowany, nie mogąc nawet odeprzeć zarzutów - nie było mnie już wtedy na forum. Oczywiście Fiarot się wybronił i już właściwie przez cały czas był wolny. Dadix... Cóż, nawet nie zdążyłem się mu bliżej przypatrzeć, bo już mnie dorwali swą "sprawiedliwością"... Oczywiście mafia wygrała w pełnym składzie. Phi, brzydko. Pierwszy mord to oczywiście tradycyjnie walgierz. Nic dziwnego, największy weteran FM biorący udział w edycji, to kasujemy, bo później może nas wykryć. Taka taktyka - zostawmy słabych, łatwiej nam będzie wygrać.
Fiarot -> Ja wiedziałem, tego chyba nie zaprzeczysz ;)
Ogólnie fajnie, że załapałem się w ostatniej chwili na tą edycję, ale długo i tak nie pograłem. Może następnym razem będzie lepiej...
A więc tradycyjnie:
MG – Dadix
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem, że Fiarot to mafia, to mnie zlinczowaliście. Ech... :|
Fiarot - który raz grałeś w FM i który raz jako mafia? :)

MG – Dadix
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid
8. fanfilmu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem juz troche wiec wpisuje sie na liste. Po Dadixie ja prowadze:D Juz duzo wczesniej zaklepane.

MG – Dadix
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid
8. fanfilmu.pl
9. Shogun007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dadixa nie spodziewałem się w mafii :) Fiarot był dla mnie tak samo podejrzany jak spider.
Jednak mafii gratuluję, bo po śmierci byłem nie mal pewny, że to spider jest w mafii, a tu zdziwienie:D...Fiarot:P
A jeżeli chodzi o Dadixa. Było zbyt wielu milczkow, żeby wszystkich zabić. Poza tym nie wyróżniał się, dlatego mu gratuluję. W pewnym momencie weydawało mi się, że może być mafią, ale potem stwierdzilem, że jest jakby wylączony z gry. Prawie nikt mu na posty nie odpowiadał:D Więc sposób odciągnięcia od siebie uwagi był świetny:)

Gratuluję mafii, co już zresztą powiedziałem wczasie edycji... może wszystko by się inaczej potoczyło, gdyby kilku graczy nie udawało zagubionych... I na prawdę chyba pierwszy raz spotykam mafię, którą w 95% nie podejrzewałem:)

A teraz koncze z FM na jakiś czas, bo koniec ferii xD a poza tym zaczęło się ZK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 00:28, Dadix napisał:

mtobi -> No nie gadaj, z tym Dadixem nie było aż tak głośno. W każdym razie po moim ataku
odwetowym w twoją stronę trochę ucichłeś : ).


No prawda, ale i tak podejrewałem cię bardziej nniż Fiarota :D A ja cie akurat kojarzylem, i to bardzo dobrze .Częśto sobie czytam pierwszą stronę mafi, na której ty się wypowiadasz :P To twoja pierwsza edycja od tamtego czasu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 10:55, mtobi napisał:

No prawda, ale i tak podejrewałem cię bardziej nniż Fiarota :D A ja cie akurat kojarzylem,
i to bardzo dobrze .Częśto sobie czytam pierwszą stronę mafi, na której ty się wypowiadasz
:P To twoja pierwsza edycja od tamtego czasu ??


Na nowym forum brałem udział jednej, prowadzonej przez Yarra. Niestety mafia zdecydowała się na dość szybkie sprzątnięcie mnie, więc sobie nie pograłem.
Poza tym to już nie te czasy, kiedy miałem od groma czasu na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 10:14, Shogun007 napisał:

Nie gralem juz troche wiec wpisuje sie na liste. Po Dadixie ja prowadze:D Juz duzo wczesniej
zaklepane.

Ja sobie zaklepałem jeszcze przed Tobą, ale nie wiem jeszcze do końca czy będę miał chęć prowadzić. Na pewno jak będę prowadził to tylko za tydzień po inaczej mi nawet nie pasuje. Zobaczymy jak to będzie, bo póki co nie ciągnie mnie do tego by wrócić do FM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo widzę, że Skyler powrócił :D W takim razie mnie też nie może zabraknąć ;P

MG – Dadix
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid
8. fanfilmu.pl
9. Shogun007
10. Ninger

Gratki dla mafii, chociaż nie czytałem. Ale mam nadzieję, że daliście czadu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu nawaliłem :((( W najblizszych edycjach nie gram, moi "kochani" rodzice dali mi zakaz na kompa na całe ferie i jeszcze trochę, życze powodzenia. I przepraszam. Moja nastepna edycja to prawdopodobnie ta kiedy bede mial urodziny (czyt. w Kwietniu) narazie nie chce wam psuć zabawy, a Fiarota w ogóle nie podejrzewałem. Dadixa tez, tylko dziwny wydał mi sie jego argument o nadmiarze głosów, ale nie przypuszczałem, ze moze byc agentem, powodzenia w nastepnej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG – Dadix
1. walgierz
2. mtobi
3. Kalkulator12
4. skyler
5. DonCarleone
6. Adidas66
7. Liqid
8. fanfilmu.pl
9. Shogun007
10. Ninger
11. DevilFish - cieszycie się ? Bo ja tak... sesja own3d!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się