Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Czasu było już niewiele. Latniak musiał podjąć decyzję...

Podkreślam, że Bajtek wcale mnie nie sprawdzał (jeśli wogóle kogokolwiek) tylko co najwyżej Andrija. Wcale nie mówił że na mnie głosuje bo mnie sprawdził tylko dlatego że mnie podejrzewa. I nie piszę tego, żeby się uniewinnić ale żeby wam przedstawić prawdziwą postać rzeczy.
Myślcie sobie co chcecie, jeśli zginę to pewnie i tak zabijecie Bajtka (bo jestem niewinny) więc w sumie mi to wisi, ale jeżeli tak się stanie to moa śmierć będzie mafii i tak na rękę. Jeśli nie zginę dzisiaj, to zginę kiedy indziej (bo widzę że już mnie sporo osób podejrzewa więc pewnie do końcxa nie dotrwam).

Ja dzisiaj i tak głosuję na...albo się jeszcze zastanowie, wiele czasu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 21:18, Tomi_323 napisał:

Bajtek miał nam to wszystko DOGŁĘBNIE wyjasnić. Nie zrobił tego. Pewnie nie wiedział co napisać...w końcu jest w mafi.
Jeżeli dzisiaj zginę to możecie być na 100% pewni że Bajtek jest mafiozem.

***
Lincz - BAJTEK


Hmmm....takie słowa bardziej by do mnie pasowały...ale ja się je bałem wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy Bajtek stanowczym ruchem otworzyl drzwi i wszedl zamaszystym krokiem do PADNIJ w knajpie zapanowala cisza i wszyscy skierowali swoj wzrok na nowo przybylego goscia.
-Witam i przepraszam, ze trzymam was w takiej niepewnosci, ale musze pracowac, bo inaczej nie mialbym po co tu przychodzic - powiedzial z udawanym usmiechem - Mam nadzieje, ze chociaz czesc z Was mnie wyslucha i nie bedzie mnie podejrzewala ani o byc jednym z tych psychopatycznych mordercow albo katanim, jak wy go nazywacie - kontynuowal.
Chce Wam wyjasnic dlaczego najpierw pragnalem, by zabic Darnoka co w ostatecznosci okazalo sie sluszne, powiedziec Wam takze skad wiem, ze Andrji jest niewinny, a dzisiaj oddaje swoj glos na Latniaka, co prawda nie jestem pewien tego glosu, ale moje podejrzenia na razie sprowadzaja sie tylko na niego. Tak wiec zacznijmy po kolei. Jak juz mowilem dwa dni wczesniej to widzialem Darnoka na miejscu zbrodni, stad moje podejrzenia. Wierze w niewinnosc Andrjia, poniewaz chlopak najzwyczaniej sie myli i rozumiem jego podejrzenia, ale co do argumentow ktore wysunal Latniak to musze przyznac, ze dlugo sie nad nimi zastanawialem i doszedlem do wniosku, ze on probujac ratowac skore Darnoka po prostu zagubil sie w swoich wypowiedziach i sprowadzil moje podejrzenia na siebie. Nie wiem czy chociaz czesc z Was mi uwierzy, ale jesli sie myle to mozecie mnie jutro skazac o ile do tego czasu nie zgine z rak tych chorych zabojcow, ktorzy zabili wczoraj moja ukochana dziecinke w Forumowie - Mike. Jest mi bardzo smutno i zrobie wszystko, by zabojcy raz na zawsze zostali stad wypedzeni i bysmy mogli sie cieszyc spokojnym zyciem.
***
Moj dzisiejszy glos oddaje na Latniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby mój głos miał jakikolwiek sens muszę głosować na Bajtka (na siebie nie mogę) Możliwe że dzięki temu dzisiaj przeżyję...Bajtek coraz bardziej zwraca uwagę nam na to że on się tylko domyśla (a przedtem było - "ja wiem napewno")Jakoś nie mogę uwierzyć że jest on katanim. Mój głos ląduje na niego. Jak już mówiłem..jeśli dzisiaj zginę to będziecie wiedzieli kogo zabić potem (ciekawe jak będzie się tłumaczył).

______________
Bajtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś stawiam na Bajtka. Nie podoba mi się on. Mimo że na początku mu zaufałem, to dziś już do niego straciłem zaufanie. Czemu się nie chce przyznać, że jest katanim?

Lincz - Bajtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 21:25, Latniak napisał:

Hmmm....takie słowa bardziej by do mnie pasowały...ale ja się je bałem wypowiedzieć.


Trzeba być otwartym i przede wszystkim ODWAŻNYM. Ja nie mam nic do ukrycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 21:18, Tomi_323 napisał:

Bajtek miał nam to wszystko DOGŁĘBNIE wyjasnić. Nie zrobił tego. Pewnie nie wiedział co napisać...w końcu jest w mafi.
Jeżeli dzisiaj zginę to możecie być na 100% pewni że Bajtek jest mafiozem.

***
Lincz - BAJTEK


Twoje argumenty są mocno naciągane. Zaczynam spoglądać na Ciebie jakio na drugiego mafiozę, który desperacko chce obronić kolegę Latniaka.
ja dalej Glosuje na Latniaka i jesli on dzis padnie i okaze sie mafiozą to mozesz byc pewny, ze jutro moj glos idzie na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, co o tym myśleć :( Jestem rozdarty między latniaka a bajtka:(:(:(
Chyba jednak tym razem zaufam Bajtkowi. Jednak, jeżeli jednak okaże się, że wskazałem na niewinnego, jutro zagłosuje na Bajtka.

Lincz - Latniak
Do latniaka - sorry że na Ciebie głosuję, ale zaufam Bajtkowi, wzamian za jego trafną podpowiedź dot. Darnoka.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz wszedł do PADNIJ i usiadł przy barze.
- Praca w handlu byłaby całkiem niezła gdyby nie klienci - zagadał do barmana.
- Oj tak... - westchnął dwulicowo Bloody.
Podczas pracy walgierz zastanawiał się nad obecną sytuacją. Darnok był mafiosem i zginął. Bajtek miał rację. To były dobre wiadomości. Cała reszta taka różowa nie była. Bajtek negował jakoby był katanim, a swoje rewelacje obwieszczał z pewnością kataniego. Trochę to dziwne... Ale coż mi szkodzi dzisiaj mu zaufać? Wiele do stracenia nie mam...

******
LINCZ ----> Latniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:12, DEViANCE napisał:

Czyli mamy wszystko przesądzone... Ginie Latniak... chyba, że ktoś w 3 minuty zmieni głos.


Nie tylko to. Może ktoś poprostu zapomniał wysłać potwierdzenie na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez zbędnych komentarzy, takich jak "nadal nie wszyscy przeczytali FAQ" daje Wam dzisiejsze statsy:

1.
2. Ziemas - Latniak
3.
4. Latniak – Bajtek
5.
6. Keroth - Latniak
7. Tomi_323 – Bajtek
8. Yarr - Narrenturm
9. Bajtek – latniak
10. Deviance – Bajtek
11.
12. Andrij - Latniak
13. Styczek - Latniak
14. Walgierz – Latniak
15. Narrenturm – Latniak
16.
17. Shudo - Bajtek
18.
19. Illidian Shando - Latniak
20. Mannfrett - Bajtek

1st place - Latniak 8 głosów
2nd place - Bajtek 5 głosów
3rd place - Narrenturm 1 głos

Ginie oczywiście Latniak, kótry jest niewinnym mieszkańcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się