Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Mowi sie trudno, nie bylem pewien i niestety sie mylilem. Trzeba w zyciu ryzykowac i dlatego znajac Wasza nedzna inteligencje trudno bedzie mi przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:58, BajteK_ napisał:

Mowi sie trudno, nie bylem pewien i niestety sie mylilem. Trzeba w zyciu ryzykowac i dlatego znajac Wasza nedzna inteligencje
trudno bedzie mi przezyc.


Chyba, że katani (jeśli jeszcze jest) poda nam lepszego kandydata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci zareczyc moja glowa, ze katani nadal jest w grze i ma sie dobrze. Mam nadzieje, ze jeszcze postara sie nas uratowac. A tymczasem wybacz, ale napije sie kropelki whisky. Mowiac to odszedl i udal sie w strone barmana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro juz musze to napisac to nie, mandaryna ma dzis wolne... za to specjalnie dla TYHE, zeby znowu nie biadolila, ze jestem dla niej zly, bedzie duzo krwi...

Mieszkańcy przekonani, że Latniak jest zly, pocieli go zycem na kawalki.

Bylo dluzej, ale post sie nie dodal tylko error wyskoczyl, wiec macie skrot skrocony :P


Mafia zabija Ziemasa, ale juz nie tak brutalnie jak miasto Latniaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:58, BajteK_ napisał:

Mowi sie trudno, nie bylem pewien i niestety sie mylilem. Trzeba w zyciu ryzykowac i dlatego znajac Wasza nedzna > inteligencje trudno bedzie mi przezyc.


heh, ja swój głos na Latniaka oparłem na jego wypowiedziach - niepotrzebnie bronił Darnooka i wpadł
ale wiem jedno - mafia głosowała dzić na Latniaka razem z nami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shudo siedział w rogu sali i tak jak przypuszczał Letniak mieszkaniec został wystawiony przez Bajtka.
- może nam powiesz kogo to w dniu dzisiejszym sprawdziłeś - zwrucił się do Bajtka - albo oszczędzisz nam kłopotu i sobie sam żyły ciachniesz - złowrogo zwrócił się do Bajtka Shudo

Mój głos na dzień jutrzejszy na 95 % jest już przesądzony i dostanie go Bajtek zresztą konsekwętnie jak dzisiaj. Chyba że coś się jutro wydarzy co mnie przekona do winy innego człowieka w forumowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 22:58, BajteK_ napisał:

Mowi sie trudno, nie bylem pewien i niestety sie mylilem.

Śmierć dwóch niewinnych i dla Bajtka to tylko "Mowi sie trudno" niezłe

Dnia 13.10.2005 o 22:58, BajteK_ napisał:

"znajac Wasza nedzna inteligencje"

a tutaj to już gościu ma mistrza no prawdziwy Geniusz się znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 23:10, Narrenturm napisał:

> Mowi sie trudno, nie bylem pewien i niestety sie mylilem. Trzeba w zyciu ryzykowac i dlatego znajac Wasza nedzna > > inteligencje trudno bedzie mi przezyc.

heh, ja swój głos na Latniaka oparłem na jego wypowiedziach - niepotrzebnie bronił
Darnooka i wpadł
ale wiem jedno - mafia głosowała dzić na Latniaka razem z nami :]


Też tak myślę, dlatego głosowałem na Ciebie :)
Ziemasa nawet nie podejrzewałem. Latniak był istotnie podejrzany i trochę sam się wkopał. Nie zagłosowałem na niego z tej prostej przyczyny, że miałem w pamięci Da Ghosta (oraz Kerotha i Shudo w poprzedniej edycji). Mafioso na ogół sam się nie wkopuje. Miesza, wprowadza chaos. Po przeanalizowaniu sprawy mam już swoje trzy typy. Zobaczymy czy wśród tej trójki jest choć jeden zabójca - ja sądzę, że jest i że może nawet jest ich dwóch.

A do Bajtka - mieszkańcy mają "nędzną inteligencję"? To są słowa kataniego? Pogięło Cię? Powiedz wprost kim jesteś, bo ludzie Ci nie ufają przez te Twoje enigmatyczne bredzenia. Ja sądzę, żeś jest katanim, ale zachowujesz się jak obłąkany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walgierz siedział przy barze i słuchał innych stałych bywalców.
Bajtek, jeżeli był katanim, a walgierz nie wykluczał takiej możliwości, to przyjął bardzo dziwną taktykę. Naprzemiennie sugerował, ze jest naszym obrońcą i takiej możliwości zaprzeczał...
Teraz jeszcze dodał do tego inwektywy zamiast rzeczowej argumentacji. A przecież Darnoka trafił.
Tylko dlaczego dziś nam nie powiedział co odkrył? Może chronił swoją skórę? Przecież nikt go za to nie wini... Ale miło byłoby, gdyby chociaż coś zasugerował, a nie grał obrażonego.
Nie ukrywam, że jutro będę się przysłuchiwał słowom Bajtka. Muszę zdecydować czy jest katanim - kamikaze, dziwnie zachowującym się mieszkańcem, czy też sprytnym mafiosem. Bo na chwilę obecną, to wiem, że gówno z tego wszystkiego rozumiem - zakończył swój monolog walgierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Bajtke siedzi w tym po uszy. Cały czas wychodzi z każdego zabójstwa mafii cały. Mafia na pewno by nie ryzykowała takiej strategii. Albo katani już nie żyje, albo jest z nami i nie jest nim wcale BajteK. Nie wiem czemu ludzie mu ufają, jak sprawa powinna być już przesądzona.

Dziś wracam koło 18.00 i dopiero wtedy napiszę coś "dłuższego".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sprawy wg mnie robily sie coraz bardziej zagmatwane....aczkolwiek nadal jestem gotow podtrzymywac opinie swoja z wczoraj ze darnok zostal wystawiony przez dwoch innych mafiosow z ktorych jednym jest Bajtek.

na poczatku dobrze sobie radzil jako mafioso, wprowadzil troche zamieszania, pozniej zdobyl nasze zaufanie wskazujac innego mafiosa, ale...
ale jego tlumaczenie i argumenty "dlaczego to darnok jest mafiosem" sa zalosne... http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=483

majac nasze zaufanie zaproponowal nam glosowanie na latniaka,
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=483
napisal ze jego podejrzenia sprowadzaja sie tylko do niego, ale na tym koniec jego argumentow

po linczu gdy okazuje sie ze latniak byl niewinnym mieszkancem zamiast okazac skruche zachowuje sie jakby nic takiego sie nie stalo
> Mowi sie trudno, nie bylem pewien i niestety sie mylilem
I po chwili obraza mieszkancow
>Trzeba w zyciu ryzykowac i dlatego znajac Wasza nedzna inteligencje trudno bedzie mi przezyc.

Moje zdanie nadal to samo, darnok zostaly wystawiony specjalnie a Bajtek jest jednym z mafiosow.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 23:05, BajteK_ napisał:

Moge Ci zareczyc moja glowa, ze katani nadal jest w grze i ma sie dobrze. Mam nadzieje, ze jeszcze postara sie nas uratowac.


Ale skad masz wiedziec, ze katani zyje, skoro sam nim nie jestes ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhu, ekhu... przez drzwi wtoczył się powoli Keroth, pokasłując donośnie...

Chory jestem, barman nalej mi coś z tej okazji!

A Ty Bajtek miej się na baczności dawno nie widziałem takiego @%!%!, który najpierw zabija swojego kumpla a potem jeszcze mami wszystkim. Winnyś Ty i na 90% zdania dzisiaj nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem wam....ostrzegałem....BAJTEK jest mafiozą Gubi się w tym wszystkim, a w dodatku mafia nadal go nie sprzątnęła potym jak odkrył jednego zabójce. Jednak nikt mnie nie słuchał... a sam tu nic nie zdziałam.

Po tych słowach ToMi_323 opuścił PADNIJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się