Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

>/.../

Dlaczego na niego nie głosowałem? Bo gubił się we własnych słowach, trochę motał, nie wyglądał mi na zdrajcę. Zagłosowałem natomiast na Sebę bo mało się odzywał, a jestem za tym żeby eliminować milczków bo nic nie wnoszą do gry. Teraz rozumiem że miał remont i obowiązki które za tym idą, dziś prawdopodobnie na niego nie zagłosuje. Na kogo nie wiem, muszę jeszcze parę razy przeanalizować posty i lincze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:07, Andrij napisał:

Dlaczego na niego nie głosowałem? Bo gubił się we własnych słowach, trochę motał, nie wyglądał mi na zdrajcę.

A jak wygląda zdrajca? Z paszczy zionie ogniem, a uszami idzie mu dym?

Dnia 24.02.2007 o 15:07, Andrij napisał:

Zagłosowałem natomiast na Sebę bo mało się odzywał, a jestem za tym żeby eliminować milczków bo nic nie wnoszą do gry.

Przyganiał kocioł garnkowi. Pokaż mi w którym miejscu wniosłeś coś do poszukiwań ufoków.

Dnia 24.02.2007 o 15:07, Andrij napisał:

Teraz rozumiem że miał remont i obowiązki które za tym idą, dziś prawdopodobnie na niego nie zagłosuje. Na kogo nie wiem, muszę jeszcze parę razy przeanalizować posty i lincze.

Wskazanie i odskok. Niby Seba podejrzany, a jednak nie. Niech to będzie naprawdę dobra analiza, bo na razie w gronie milczków, którzy nie wnoszą nic do gry wiedziesz prym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Pytanie tylko skąd ją miałeś...

Jak wiadomo ta gra w dużej mierze opiera się na przeczuciu .Zresztą już jakiś czas temu zauważyłem że Fiarot tak właśnie gra . Przekonałem się zresztą o tym dość boleśnie , dlatego teraz wcale mnie nie dziwiły jego dość nie składne wypowiedzi .Mafia raczej aż tak bardzo by nie jechała na krawędzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:17, spider88 napisał:

Jak wiadomo ta gra w dużej mierze opiera się na przeczuciu .

To prawda.

Dnia 24.02.2007 o 15:17, spider88 napisał:

Zresztą już jakiś czas temu zauważyłem że Fiarot tak właśnie gra .

Fakt, ale to nie znaczy, że gra tak tylko jako mieszkaniec.

Dnia 24.02.2007 o 15:17, spider88 napisał:

Przekonałem się zresztą o tym dość boleśnie , dlatego teraz wcale mnie nie dziwiły jego dość nie składne wypowiedzi .Mafia raczej aż tak bardzo by nie jechała na krawędzi .

Jechałaby. Gdyby miała nóż na gardle a on miał. Bo był głównym kandydatem do linczu od przedwczoraj, od remisu.
Zresztą nie ma sensu tego roztrząsać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:16, walgierz napisał:

/.../


Jak wygląda? Na oko 1,8 m, kapelusz lekko nasunięty na oczy, ciemne okulary i długi płaszcz. =P Nie da się na to odpowiedzieć, nie wyglądał mi na zdrajcę ponieważ grał tak jak kiedyś ja grałem ( o ile jeszcze nie gram), motał się we własnych słowach. Wszyscy go podejrzewali jak kiedyś mnie, stąd to się wzięło.

Fakt nie wiele wniosłem, ale starałem się być aktywny i pisać kilka postów w których bym napisał swoje przemyślenia.

Wtedy po prostu myślałem że obserwuje nas w myśleniu i nie chce nic pisać by nie wydać się podejrzanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:07, Andrij napisał:

>/.../

Dlaczego na niego nie głosowałem? Bo gubił się we własnych słowach, trochę motał, nie wyglądał
mi na zdrajcę. Zagłosowałem natomiast na Sebę bo mało się odzywał, a jestem za tym żeby eliminować
milczków bo nic nie wnoszą do gry. Teraz rozumiem że miał remont i obowiązki które za tym idą,
dziś prawdopodobnie na niego nie zagłosuje.

Czyli że jak? Remont uniewinnia? To ciekawe podejście do tematu. Jak dla mnie to podałeś najłatwiejszy argument do linczu a teraz próbujesz się z tego wycofać. Boisz się, że Seba będzie głosował dziś na Ciebie?
>Na kogo nie wiem, muszę jeszcze parę razy przeanalizować

Dnia 24.02.2007 o 15:07, Andrij napisał:

posty i lincze.

Albo ustalić z kompanem ;)

Co do Spidera to nie za bardzo wiem czy to, że głosował na Cerma działa na jego korzyść czy nie - pewne jest że zwraca to na niego uwagę i taki mógł być cel ataku na Cerma.
A kto dziś pierwszy zaczął się przymilać do Spidera? Walgierz. Niby nic ale jednak.
***
Skyler postanowił "delikatnie" popróbować wszystkiego po trochu czym złamał złotą zasadę a aby nie mieszać. Na skutek nie trzeba było długo czekać - zamigotał świat tysiącem barw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podejrzewam Spidera.
Był nawet aktywny, jedak jego posty są po prostu o niczym (no, może oprócz postu w którym podał typ na lincz - z drugiej strony MUSIAŁ wtedy coś napisać bo jak by to wyglądało?).

Zacznę od końca:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23484 - tylko stwierdza faktów, nic więcej. Żadnych podejrzeń ani innych tego typu rzeczy.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23458 - odpowiedź na posta CermatoXa. Niezobowiazująca odpowiedź, napisana od niechcenia "byle by coś napisać".

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23452 - oddawanie głosu na lincz. "Nie wiem czy Fiarot robi to specjalnie czy nie , ale z kim nie zacznie rozmawiać od razu na niego spada podejrzenie" - gdyby rozmawiał ze wszystkimi i na wszystkich rzucał podejrzenia to owszem byłoby to głupim zachowaniem. Ale z każdym nie rozmawiał, i tak wiele podejrzanych też nie miał. To źle że szukał mafi?
"Sam nie wiem co o tym myśleć , czy mafia pozwoliła by sobie taką grę na krawędzi . No cóż ja raczej nie sądzę , więc dziś oddam głos na inną osobę." Może zagłosował na Cerma którego później próbował zabić jako mafia i myślał że uwierzymy w to, że on by nie grał na krawędzi?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23444 - kolejny post napisany od niechcenia...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23432 - ta wymiana postów w której "w pełni się z waglerzem zgadzają". Kolejny post z serii: napisać żeby potem się nie przyczepili że nie jestem aktywny...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23430 - jak wyżej.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23428 - kolejne stwierdzenie faktów.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23426 - napisał że podejrzeń brak

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23418 - again stwierdzenie faktów

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23392 - lincz dnia pierwszego. Strzelał jak każdy.

Reszta to fabularniaki.
Może podzielisz się z nami swoimi podejrzeniami?
Jesteś moim podejrzanym nr 1 - pisząc posty o niczym z pewnością mieszkańcom nie pomagasz i w zbyt widowiskowy sposób próbujesz wtopić się w tłum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Nie to że uniewinnia, ale usprawiedliwia, też miałem kiedyś remont w domu i wiem co się z tym wiążę. Nie boje się że Seba na mnie zagłosuje, jeśli nawet to co z tego?

Właśnie się zastanawiam z Fiarotem kogo dziś zabić żeby katani go nie sprawdził. =P

Po za tym jestem dość zdziwiony tym że mafia chciała pozbyć się Cerma, był przecież nieraz wymieniany jako podejrzany przez co wygody dla zdrajców. A katani za pewno chciał go sprawdzić i tym samym uchronił od śmierci.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:40, skyler napisał:

A kto dziś pierwszy zaczął się przymilać do Spidera? Walgierz. Niby nic ale jednak.

Nie bardzo rozumiem. Gdzie tutaj przymilanie?
Prośba o wyjaśnienie sformułowania "Szkoda tylko że jakoś nikt mnie nie poparł i nagonka na Fiarota zakończyła się tak jak się zapowiadało ." to Twoim zdaniem przymilanie? Dziwnie się zatem przymilasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zainteresowało coś innego. Słucha was tak co teraz mówicie i jest taka pewna ciekawostka. Być może nic nie znacząca, ale zazwyczaj to sedno tkwi w szczegółach. Co mam na myśli? Pisałem o moim porozumieniu telepatycznym z taką jedną ważną personą, której przekazałem pewne rzeczy. Nigdzie nie wspominałem o żadnym remoncie, zresztą co tu remontować, alkohol? (to tak pod fabułę :P). Wniosek? Andrij musiał również się porozumieć z tą samą osobą, być może miał z nim do pogadania o czymś więcej niż tylko o mojej osobie... Tak jak mówię to jest szczegół. Być może nic nie znaczący, jednak zwróćmy uwagę, że praktycznie od początku właśnie Andrij jest w gronie osób "zainteresowanych", a wczorajszy lincz na mnie? Przecież to pójście po najmniejszej linii oporu...

- Dobra ja sobie coś chlupnę
- Nie zapominaj o mnie...
- No nawet bym nie śmiał
- To od czego zaczynamy?
- Ta buleteczka z fioletowym płynem i czaszką wygląda interesująco...
- Dobra dawaj ją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr. Miałem dzisiaj poobserwować kto jak działa i wybrać pomiędzy cichaczami: Sebą, Andrijem, Aldarionem i Kwilerem. Niestety dowiedziałem, się, że mam dzisiaj wyjście i pewnie się nie wyrobię przed 22. Dlatego musze zrobić analizę na szybko.
Kwiler wygląda trochę jakby debiut troszkę go przerażał. nie wyklucza to jego mafiowania, bo i takie przypadki się zdarzały, ale na chwilę obecną mu odpuszczę.
Aldarion też szedł oportunistycznie, aż dziś dał nam trop spiderowski (fakt, że sporo racji w tych wnioskach jest). Poczekam zatem jak nam się rozwinie sytuacja.
Seba nie jest zbyt wygadany, co trochę mi do niego nie pasuje. Ale może rzeczywiście ma jakieś kłopoty techniczne? W każdym razie top 2 moich podejrzanych.
No i Andrij. jego obserwowałem sobie już od pewnego czasu. Dwa lincze podane jako 5 z kolei (żeby nie było, że dobija), wczoraj wręcz zagłosował na Sebę, by nie pójść z tłumem. Uprawia demagogię oskarżając Sebę o swoje grzeszki. Top 2.
Przejrzę sobie jeszcze wszystko i zadecyduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 15:48, walgierz napisał:

Nie bardzo rozumiem. Gdzie tutaj przymilanie?

Mój błąd, że nie napisałem "przymilanie" tylko przymilanie. Chodziło mi o to, że dziś pierwszy delikatnie zwróciłeś uwagę na Spidera.

==> Seba
Ciekawe to co piszesz chociaż nie bardzo jeszcze wszystko rozumiem - mógłbyś to sprecyzować? Myślę, że warto to wziąć pod uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odkrywczy, jeśli napiszę, że moją uwagę zwrócił spider. Głównie chodzi o to, że niby pisze, ale nic tak naprawdę z tego nie wynika. Dochodzi do tego jeszcze fakt, iż głosował on na Cerma, którego chciała ubić mafia. Gdyby to się udało, zawsze mógłby się wykpić, że ktoś chce go wrobić. Jednak to dość ryzykowna zagrywka, gdyż zwraca na niego uwagę.
Na dalszych lokatach plasuje się Seba wraz z R_T_N. Ten pierwszy gra bardzo zachowawczo, drugi zaś interesuje mnie od czasu pierwszego linczu. Nad tą dwójką będę musiał się jeszcze zastanowić.
I na sam koniec największa jak dla mnie zagadka - walgierz. Niby nie ma się za co go uczepić, ale gra dość agresywnie, co niezbyt mi do niego pasuje. Tutaj główną rolę gra moje przeczucie. Jemu także będę musiał się lepiej przyjrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się dwóm wspomnianym i bardziej podpada mi Andrij. Pasuje mi na mafiosa potakiwacza cichacza.
Oto przykład posta z którego nic nie wynika, choć wygląda jak pseudoanaliza: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23421
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23449 <-- konia z rzędem dla tego, kto znajdzie sens ;P mafia ponoć kogoś eliminuje, a ja nie zauważyłem jakoś. Milczek głosuje na milczka za milczkowanie. A to zdanie to już prawdziwy majstersztyk: "mafia eliminuje osobników nie podejrzanych by coraz bardziej zwracać uwagę na tych co zostali, a grupa ich niejednoznacznie odbiera" I dodanie, że jednak na żadnego z nich głosował nie będzie. Ja wysiadam...
Podsumowując, ponieważ w każdej chwili mogę dostać nakaz eksmisji, oddaję głos już teraz.

***
Lincz --> Andrij
Bo stara się pozostać w cieniu, nie wysnuwa żadnych pomocnych wniosków pomimo, że udaje, że tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:29, Bumber napisał:

I na sam koniec największa jak dla mnie zagadka - walgierz. Niby nie ma się za co go uczepić, ale gra dość agresywnie, co niezbyt mi do niego pasuje. Tutaj główną rolę gra moje przeczucie. Jemu także będę musiał się lepiej przyjrzeć.

Za brodę się uczep ;P
Ja gram agresywnie? W którym miejscu? Jak ktoś ze mną dyskutuje, to staram się wyłapać nieścisłości. Zresztą zawsze tak robię. A długie przypatrywanie mi się grozi uszkodzeniem mózgu i czkawką ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:25, skyler napisał:

==> Seba
Ciekawe to co piszesz chociaż nie bardzo jeszcze wszystko rozumiem - mógłbyś to sprecyzować?
Myślę, że warto to wziąć pod uwagę.


Sprecyzuję to bardzo niefabularnie jeśli pozwolisz. Tylko Kukiemu mówiłem dlaczego nie było mnie cały dzień. Miałem WKU i remont w domu co ograniczyło mój czas - nie pisałem o tym na forum. Skoro Andrij o tym wiedział musiał z nim rozmawiać. Pytanie czy tylko o mnie - jeśli tak to dlaczego nie zapytał bezpośrednio mnie, jeśli nie to o czym jeszcze? Jak wiadomo tylko 3 osoby mają bardzo bliski kontakt z MG. Myślałem, że napisałem to dosyć jasno fabularnie, ale chyba jednak nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Romek "Beer" Theenowski leżał w kącie, choć on sam mógłby przysiąc, że unosi się w powietrzu. Ręce i nogi już dawno odmówiły mu posłuszeństwa, a dokładnie zaraz po tym, jak wypił jednym haustem całą zawartość błyszczącej butelki w kształcie rzepy, która stała na najwyższej półce w pokoju. Zanim, już po raz dziesiąty, stracił przytomność, zdążył jedynie wymamrotać:
- Pa-anowie, zdr-ooo-wie (hep) pań!

*************************
Korzystając z chwili wolnego czasu postanowiłem przeanalizować zachowanie pozostałych w grze uczestników, poczynając od chwili po przedwczorajszym linczu.

1. Ninja Seba - Nie widać go prawie wcale, przez cały wczorajszy dzień pojawił się tylko na głosowanie, toteż nie jestem w stanie zbytnio się mu przyjrzeć. Na pewno można uznać go za nieco podejrzanego, bo brak aktywności i późniejsze usprawiedliwianie się (zwłaszcza, że cudem "wyrobił się" na 22:00) to bardzo wygodna taktyka dla mafioza. Póki co jednak, jestem w stanie mu odpuścić, gdyż nikt z nas nie jest w stanie zagwarantować, że Seba może kłamać. Zresztą, sam miałem problemy z czasem na samym początku edycji, dlatego wiem, że takie wypadki mogą się przytrafić każdemu. Stopień podejrzenia - 4/10.
2. walgierz - Niezwykle aktywny wczoraj, dosyć chętnie wchodził w wymianę zdań z innymi Graczami, z żadnej strony nie unikając konwersacji. To między innymi z jego wypowiedzi korzystałem przy wczorajszej analizie przedlinczowej, wytknął w niej kilka racjonalnie brzmiących błędów Fiarotowi (m.in. dotyczących jego wszechwiedzy o niewinności skylera). W późniejszym okresie czasu wskazany przeze mnie jako jeden z potencjalnych współpracowników mafioza Fiarota, niestety, jak wiemy ci dwaj raczej ze sobą nie współpracowali... Co nie zmienia faktu, że jego mała nagonka na Fiarota, w sytuacji gdy ten się już ostro gubił, mogła mieć za zadanie wystawienie go, wraz z jego podejrzanym zachowaniem, na nasz widok. Stopień podejrzenia - 4/10
3. Spider88 - Jako jeden z nielicznych postanowił nie oddawać swojego głosu w linczu na Fiarota, co może mieć dwojakie znaczenie - 1) Szczerze wierzył, że Fiarot jest niewinny i dlatego postanowił nie przykładać ręki do linczu na nim. 2) Domyślając się, że Fiarot zginie, postanowił zdjąć z siebie podejrzenia, wedle których moglibyśmy traktować go jako potencjalnego winnego. Niestety, moim zdaniem taka taktyka (o ile w ogóle jest taktyką) może być skuteczna co najwyżej w połowie, gdyż mieszkańcy są w większości osobnikami inteligentnymi i zawsze co najmniej kilka osób analizuje daną sytuację z innej strony. Moim zdaniem, sprytniej (czyt. bezpieczniej) postąpił Bumber, który postanowił iść za głosem ogółu, zmienić swój typ i się zbytnio nie wyróżniać. Pytanie tylko, czy mafiozo postąpiłby tak ryzykownie, jak to zrobił Spider... Myślę, że to prawdopodobne, bo przecież nie istnieje coś takiego jak forumowo-mafijny stereotyp mafiozy. Stopień podejrzenia - 6/10
4. Aldarion - Chyba najbardziej kontrowersyjna postać tej rozrywki, od czasu gdy odpadł Fiarot. Zwrócił na siebie uwagę przede wszystkim doprowadzeniem do remisu w pierwszym linczu, czym uratował tyłek Fiarotowi i nieco nam pomógł, ale... z kontekstu jego późniejszych wypowiedzi można było wywnioskować, że w sytuacji, gdyby mógł oddać głos "nie zapomniawszy policzyć głosów", zagłosowałby inaczej. Poza tym w tym poście http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23412 pada ciekawe stwierdzenie Aldariona, które pozwolę sobie zacytować: "Czy ktoś tu chce mnie wrobić? Nie no, takim idiotą nie jestem żeby w pierwszym dniu próbować zabić tego który zaczyna mnie podejrzewać.", następnie, gdy kolejnego dnia większość spodziewała się mordu na skylerze, ten nie zginął. Uważam więc, że możliwy był następujący scenariusz - Aldarion wraz ze swoim wspólnikiem (nazwijmy go Dżon ;P) postanawiają zamordować skylera, z tym, że jeszcze nie wiedzą, że ich plan nie wypali. Następnie Aldarion głosuje na skylera w linczu tak, aby doprowadzić do sytuacji, w której nie będziemy go podejrzewali ("No bo jak to - mafiozo próbujący ubić jedną postać zarówno w linczu, jak i w mordzie? Niemożliwe...), co do Dżona, to bardzo prawdopodobne, że zagłosował podobnie, choć nie wiem, czy mafia mogłaby się posunąć aż do takiego ryzyka. Stopień podejrzenia - 7/10
5. Andrij - Jeden z Graczy trzymających się bardziej na uboczu. W ostatnim linczu wyłamał się z głosowania na Fiarota, co może sprowadzić na niego podejrzenia. W ogóle Andrija nie widać za dużo, co może być podobną taktyką, jak w przypadku Seby, ale raczej nie stawiałbym na to, że obaj mogliby być w mafii. Prędzej grałby z kimś na zasadzie przeciwieństw (typu "dobry glina, zły glina" ;) ale za bardziej podejrzanego niż innych nie mogę go w tej chwili uznać. Stopień podejrzenia - 4/10
6. Bumber - Po głębszej analizie jestem zmuszony zmienić nieco zdanie o tym jegomościu. Moje wczorajsze pisanie o tym, że w chwili, gdybyśmy przekonali się o niewinności Fiarota, najprawdopodobniej zagłosuję na Bumbusia ( ;] ) zdaje się być w dużej mierze podyktowane emocjami, w końcu on wskazał mnie jako jednego z potencjalnych ufoli (no i oczywiście żywiołową obroną Fiarota, co, w sytuacji, gdy tamten okazał się mieszkańcem, działa na korzyść Bumbera). Tymczasem jego gra zdaje się nam, mieszkańcom, bardziej pomagać jak szkodzić (przynajmniej z założenia). Bo oto Bumber chodzi i węszy, prowokuje i zmienia kierunki swoich działań, słowem - działa bardzo ryzykownie, chyba zbyt ryzykownie. Nie twierdzę przy tym oczywiście, że mam pewność co do jego niewinności, wręcz przeciwnie - mam zamiar wciąż mu się bacznie przyglądać, jednak w tej chwili głównie dlatego, że liczę na to, iż uda mu się wyciągnąć na światło dzienne jakieś poszlaki. Stopień podejrzenia - 4/10
7.
8.
9. Kwiler13 - Jeden z tych, którzy wolą siedzieć w kącie i gryźć marcepanowe ściany lub słuchać Tokio Hotel, niż dzielić się swoimi przemyśleniami z innymi ;P Nie mówi za wiele i jest bardzo ostrożny w oskarżeniach pod adresem innych Graczy, co pozwala unikać mu srogich spojrzeń towarzyszy zabawy. Póki co jednak nie dał mi żadnego powodu do myślenia o nim, jako o ufolu, jest więc albo idealnie grającym mafiozem (który nie rzuca się w oczy mieszkańców), albo idealnie grającym mieszkańcem (który nie rzuca się w oczy mafii). Na razie jestem w stanie mu zaufać. Stopień podejrzenia - 3/10
10. skyler - Niewinny i chwałą mu za to! ;] Jednocześnie dużo pisze i stara się być pomocny, niestety, podejrzewam, że przez to już długo nie pożyje...
11. LifaR - Czyli z greckiego "ten, który zwraca na siebie uwagę przede wszystkim jaskrawym awatarem" ;] Trochę mało LifaRa w tej edycji, a szkoda, bo kiedyś miałem przyjemność obserwować jego grę i był dosyć przydatny. Tym razem postanowił trzymać się na uboczu, co wydaje mi się, jeśli nie podejrzane, to chociaż dziwne. Do tej pory nie dał mi jednak żadnego powodu, bym mógł sądzić, że jest mafią, dlatego w stan oskarżenia go dziś nie postawię. Stopień podejrzenia - 3/10
12.
13. Remember_The_Name - Od początku edycji zdaje się być najbardziej elokwentnym i oddanym sprawie mieszkańców graczem. Co prawda, jego typ się nie sprawdził, ale przy jego wskazaniu wykazał się relatywnym zdecydowaniem i chęcią walki o dobro wspólne. Szlachetny, uczynny i przystojny xD Stopień podejrzenia - 0/10 ;P
14. CermatoX - Niewinny i chwała mu za to II! ;] Podobnie jak skyler, może już sobie długo nie pograć, chociaż podejrzewam, że pierwszy odpadnie sky, gdyż zdaje się być nieco bardziej aktywny w tej edycji, przez co może namieszać w szykach mafii.

Na tę chwilę najbardziej interesuje mnie, co nam powiedzą spider i Aldarion, bo w mojej analizie zajęli oni dwa czołowe miejsca (wprawdzie nie wysuwają się jakoś bardzo przed pozostałych, ale zawsze to coś ^^). Poczytam też to, co wyście dzisiaj naskrobali, bo do tej pory nie miałem na to zbyt wiele czasu (głównie dlatego, że pisałem to tam wyżej) i może w końcu uda się nam wypracować coś sensownego.

Uff, aż się normalnie zmęczyłem tym pisaniem... Pozwolicie, że teraz pójdę sobie w (s)pokoju... poodkurzać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seba zapewniam Cię że nie gadałem z Kukowskym. I w tym momencie jestem Ci winien wyjaśnienia i przeprosiny, otóż przeczytałem post Kwilera i wziąłem go za Twój. No ale cóż zdarza się. A jeśli chodzi o to że trzy osoby mają bliski kontakt z MG to weź pod uwagę że mógłbym być katanim.

Walgierz ---> chodzi o to że mafia pozbywa się osób neutralnych, osoby podejrzane np. jak teraz ja zostawia przy życiu, dam sobie rękę odciąć że mafia mnie nie zamorduje.

Teraz zainteresowało mnie kilka osób które zgodnie linczowały, wiem że to może być przypadek (w końcu były tylko dwa lincze).

RTN - dwa razy głosował na Fiarota, głosował jako przedostatni przez co mógł zadecydować o wyniku linczu. W drugim dniu ciągle konsekwentnie linczuje Fiarota argumentując dziwnym zachowaniem i zwróceniem na siebie uwagi. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23454 -przygotowuje sobie pole do ataku na Bumbera.

Kwiler - również dwa głosy na Fiarota, swój wybór również argumentuje strzałem (co w wypadku pierwszego linczu jest zrozumiałe), brak aktywności w drugim dniu uzasadnia remontem (jeszcze raz sory Seba, bo myślałem że Ty masz ten remont). Lincz podpiera dziwnym zachowaniem Fiarota i jednocześnie przygotowuje się do astaku na Aldariona ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23463). Niedługo przed końcem linczowania mówi że ma przeczucie iż Fiarot jest niewinny. Według mnie zrobił to żeby nikt się go nie czepiał właśnie o to co ja teraz, że dwa razy pod rząd głosował na Fiarota. Zaraz po poście Kukiego żałuje Fiarota twierdząc że mógł wiele wnieść do gry.

Trzecią osobą która również dwukrotnie głosowała na Fiarota jest skyler, ale jak wiemy jest niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 18:17, Andrij napisał:

Walgierz ---> chodzi o to że mafia pozbywa się osób neutralnych, osoby podejrzane np. jak
teraz ja zostawia przy życiu, dam sobie rękę odciąć że mafia mnie nie zamorduje.


:D Sory, że coś napiszę choć nie było to do mnie skierowane. Piszesz rzecz śmieszną w obliczu wczorajszej próby mordu na Cermie. Na pewno nie był on osobą neutralną i był w kręgu podejrzeń wielu osób. Tak więc nie stawiaj w zamian swojej ręki (chyba, że masz pewność bo jesteś w mafii ;)

Dnia 24.02.2007 o 18:17, Andrij napisał:

Teraz zainteresowało mnie kilka osób które zgodnie linczowały, wiem że to może być przypadek
(w końcu były tylko dwa lincze).

/ciach/

Dnia 24.02.2007 o 18:17, Andrij napisał:

Trzecią osobą która również dwukrotnie głosowała na Fiarota jest skyler, ale jak wiemy jest
niewinny.


Napisałeś coś na siłę. Z tego, że ktoś dwa razy głosował na Fiarota absolutnie nic nie wynika a ty próbujesz zrobić z tego jakiś argument.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 18:32, skyler napisał:

/.../



Gdzieś tam wcześniej pisałem o tym że zdziwiła mnie próba mordu na Cermie.

Nie chodzi tylko o to że ktoś dwa razy głosował na Fiarota, ale Kwiler i RTN zrobili to obaj (tj. głosowali 2 razy na Fiarota). Zresztą zobaczę jak będą głosowali dziś, a mój lincz padnie prawdopodobnie na któregoś z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się