Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2007 o 09:37, Remember_The_Name napisał:

To Wy jeszcze gracie? Ok, w porządku, w takim razie czytajcie, co mam Wam do powiedzenia. Spider
kłamie, od początku wiedziałem, że jest mafią. Wczoraj tak naprawdę nie sprawdziłem Seby, tylko
właśnie spidera88, a pisząc to, co wcześniej, chciałem tylko sprawdzić jego reakcję.


No nie, jak mogłeś mnie odkryć !!!!
To ja poświęciłem Walgierza aby wygrać , Ty masz tylu potęcjalnych ufoków a sprawdzasz mnie ???
No cóż cały mój plan poszedł w diabły ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak analizuję jeszcze raz wszystkie wypowiedzi i wiece co? Ja wierzę RTNowi. Mówi całkiem do rzeczy, a to z rzekomym sprawdzeniem mnie wczoraj to było całkiem sprytne ;)

Tak no to pozostaje zakończyć jego marny żywot

*** *** *** *** ***

lincz ==> spider :P

*** *** *** *** ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:06, Ninja Seba napisał:

Tak no to pozostaje zakończyć jego marny żywot


Buhaha no nie , nie mogę ;))
Myślałem że taki numer jak z Olgą to już nigdy nie przejdzie .Nie wiem co mam powiedzieć .Teraz to mnie normalnie .... brak mi słów ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*** *** *** *** *** *** *** ***

Ja mogę Wam z chęcią zakończyć edycję, jednak chce widzieć głosy oddane przez wszystkich i na osoby na jakie głosy oddane być mają. Zdecydujcie się... wierzycie Aldarionowi czy R_T_N? Jak będą wszystkie głosy to pomyślę o zakończeniu... Jak nie macie co robić to sobie o kefirku popiszcie. Możecie sobie nabić kilka postów podczas gdy inni tego zrobić nie będą mogli.

*** *** *** *** *** *** *** ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:12, spider88 napisał:

Buhaha no nie , nie mogę ;))
Myślałem że taki numer jak z Olgą to już nigdy nie przejdzie .Nie wiem co mam powiedzieć .Teraz
to mnie normalnie .... brak mi słów ;x


No nie mów, że się dałeś na to nabrać xD Już nawet pożartować nie można, wszyscy tacy poważni, ja nie wiem...
Skoro jest możliwość zakończenia wcześniejszego to chyba jest oczywiste.

*** *** *** *** ***

lincz ==> RTN

*** *** *** *** ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 14:27, Ninja Seba napisał:

No nie mów, że się dałeś na to nabrać xD Już nawet pożartować nie można, wszyscy tacy poważni,
ja nie wiem...


Ja poważny nigdy nie jestem ,ale napisałeś to tak poważnie że mnie zatkało .

Dnia 26.02.2007 o 14:27, Ninja Seba napisał:

Skoro jest możliwość zakończenia wcześniejszego to chyba jest oczywiste.


Czemu zakańczać , chyba że frekwencja będzie słaba . Jak by nie patrzeć możemy się jeszcze spokojnie poznęcać na ufokach .Zapas kefirku jest, MG może dostarczy jeszcze jakieś procenty i może być wesoło . W końcu trzeba uczcić zwycięstwo mieszkańców którego od dawna nie było .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abdul uśmiechał się. Właśnie znalazł ukrytą w bucie miniaturową bombę atomową.
- Wiecie co? Może jak już ubijemy amerykańca to rozpierdzielimy ten statek i pójdziemy na piwo/a? Czy może chcecie się z nim pobawić? Wiecie, można na nim gasić papierosy, te sprawy...
Po tych słowach Abdul poszedł napić się kefirku. A dlaczego by nie?

***********
No dobra, jak chcecie to kończcie, jakby co to dopiero o 20 się pojawię :).

Lincz---> RTN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no co tu się porobiło =P. Więc tak postanowiłem zaufać Aldarinowi, jeśli natomiast RTN okaże się niewinny możesz Aldarionie liczyć jutro na mój lincz (o ile nie zginę).


Lincz ----> RTN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień można porównać do sytuacji z Salomonem, który to zawsze wydaje sprawiedliwy wyrok. W roli dwóch matek wystąpili Romek i Aldarion, a dziecko zagrała posada u facetów w czerni. Salomonem była reszta grupy, którzy to zadecydowali o tym, który z agentów MIB jest fałszywy. Po prześwietleniu sprawy udowodnili kłamstwo Beerowi, który to czując, że gubi grunt pod nogami próbował uciekać gdzie się tylko da. Schował on się w kącie pokoju, zasłonił rękoma oczy po czym powiedział:
- Nie ma mnie tu!
Bohaterowie posłuchali tych słów dlatego zaczęli szukać ufola w pozostałej części pokoju. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach jeden z towarzyszy wpadł na genialny pomysł:
- Ej, a może on kłamał i jest tam gdzie mówił, że go nie ma?
Ta teoria okazała się słuszna, gdyż faktycznie Romek schował się tam gdzie mówił, że go nie ma. Porwani byli pod wrażeniem geniuszu autora tej teorii i uważali, że powinien on za to otrzymać Nagrodę Nobla albo przynajmniej Bubla. Romek próbował jak tylko mógł przekonać resztę do tego, że nie jest kosmitą:
- Mówię Wam! Ja jestem tylko pół-kosmitą! Moja matka jest człowiekiem, a moim ojcem jest E.T. , który to bardzo zachwalał sobie waszą planetę!
- Kłamiesz! E.T. nie był Rzepoludkiem...
- Eeeee... Konstantynopolitańczykowianeczka!
- Że co?
- A to, że dałem sygnał i za moment tu będą posiłki...
- No to chyba dobrze, bo głodni jesteśmy.
- Posiłki kosmitów debile!
- To oni co innego, niż ludzie jedzą?
- Eh... To są takie posiłki co jak tu wpadną to zrobią wam łubudubu!
- Łubudubu to ci zaraz na mordzie zrobimy!
Po tych słowach zgodnie cała grupa wgniotła Romka w kafelki...

- No to wygraliśmy... Wracamy na planetę!
- Ciekawe czym...
- No statek przejmiemy...
- Sami przeciwko zastępom Rzepoludków?
W tej chwili Aldarion wyjął z kieszeni telefon, wykręcił numer po czym zaczął mówić:
- Aldarion... I wszystko jasne.
Po wypowiedzeniu tych słów w pokoju rozległ się dźwięk zamykanej klapki telefonicznej.
- Zaraz wpadną tu posiłki od nas...

Chwilę później drzwi do pokoju wysadził oddział MIB, który to wyprowadził wszystkich porwanych. Teraz przyszła pora na przejęcie pokładu statku i pojmanie wszystkich osób zamieszanych w porwanie. Dobrze zorganizowany oddział Facetów w Czerni szybko się z tym rozprawił. Po zakończeniu akcji jeden z agentów zapytał się porwanych:
- Mają coś tutaj jeszcze interesującego?
- No... flaszki! – odpowiedzieli porwani zgodnie.
- Dobra to zabieramy wszystkie i wracamy do domu...

Po powrocie do domu agenci MIB razem z porwanymi zorganizowali sobie małą imprezkę. W pewnej chwili jeden z agentów oznajmił:
- Pora na zdjęcia... Ustawcie się w rządku łądnie! Uśmiech! – i z niewiadomych przyczyn porwani przestali pamiętać co się działo...

Jaki z tego morał?

Nigdy nie zakładaj skarpetek na lewą stronę!

*** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** *** ***

Ginie:
Lincz- Remember_The_Name (winny) – wyjątkowo możesz wypowiadać się ile chcesz. (taki gratis)

Rozkład głosów:
Ninja Seba => Remember_The_Name
Spider88 => Remember_The_Name
Aldarion => Remember_The_Name
Andrij => Remember_The_Name
Kwiler13 => Remember_The_Name
skyler => Remember_The_Name
Remember_The_Name => spider88

Podsumowanie:
Remember_The_Name- 6
Spider88-1

Wygrali mieszkańcy z katanim w postaci Aldariona.

Przegrała mafia w składzie: walgierz i Remember_The_Name

To wszystko dla was opisywałem dla was ja... prosty spiker- Kukowsky. :)

P.S. Chciałem napisać coś dłuższego, jednak chcecie wcześniej zakończyć edycję, a ja zaraz spadam i bym się postem dopiero wieczorem zajął.

TERAS CZAS ROZPOCZONĆ WIELKY SPAM W NAŻYM WONTKÓ! MIŁEJ ZABAFY RZYDZY FAM MISTŻ GRY! NIEH RZÓHFA BENDZIE S FAMI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się na udało =] kolejka dla wszystkich na mój koszt.

Dzięki wszystkim za grę, Kukiemu z mistrzowanie, Walgierzowi i RTN-owi za mafiowanie, Aldarionowi za kataniowanie i reszcie za mieszkaniowanie. =]

No i gratulacje dla nas mieszkańców i Aldariona kataniego-jasnowidza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - edycja fajna, fajnie się grało. Pragnę oficjalnie przeprosić MG za brak fabuły z mojej strony. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone :)
Ale chcę również trochę ochrzanić MG: czemu walgierz znów był mafią? ;>
On chyba był mafią w połowie swoich gier ;P
=>R_T_N - sprytne zagranie ale na szczęście Ci nie wyszło ;P

No i jeszcze zamawiam sobie edycję do mistrzowania pod koniec maja - w rzeczywistości serialu Prison Break - znajomość serialu nieobowiązkowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:24, skyler napisał:

Ale chcę również trochę ochrzanić MG: czemu walgierz znów był mafią? ;>
On chyba był mafią w połowie swoich gier ;P

Role są losowane, więc miej do losu pretensje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, po pierwszym mordzie stwierdziłbym, że Bumber jest mafią, bo ja zginąłem pierwszy ;) Myliłem się, ale i tak Wam nie przeszkodziłem w zwycięstwie jako że już nie żyłem :)

Gratulacje dla kataniego - pierwszy raz widzę tak szaleńczą obronę graczy :D Pewnie gdybyś mógł sprawdzić pierwszego dnia to bym przeżył ;)

A co do mafii: dalibyście w końcu pograć ;P ostatnio w kolejnych edycjach ginę przy pierwszej możliwej okazji ;P

MG-?
1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Ninger

Beze mnie nie pojedzie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajna edycja. Zresztą czego innego można było spodziewać się po Kukinim? Dobra, już nie cukrzę ;D
Po swojej śmierci byłem już niemal pewien, że erteen jest w mafii. Podejrzewałem go od dość dłuższego czasu, na szczęście udało się też ubić walgierza. Głównie w oparciu o przeczucie, bo nic mocnego na niego nie było. Miałem szczęście, że poszedł gdzieś balować, bo inaczej to by marnie z moimi arguemntami było. ;)
Niemniej jednak chcę podziękować wszystkim za grę. MG spisał się jak zawsze dobrze, mafia grała na wysokim poziomie, a katani... cóż, katani miał niebywałe szczęście i porządnie namieszał ufolom w szykach. A jeszcze ta zagrywka Aldariona na ogłoszenie się R_T_N katanim... Ryzykował sporo i mógł zakończyć edycję dzień wcześniej. Najważniejsze, że się udało. :)
Na koniec link do posta, który mnie po prostu rozbroił - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=23596. Wszystko jasne, erteen przyznał się do winy, a Andrij zakłada jeszcze jeden dzień gry xD
Zaraz, na kim to się ta lista kończyła? ;)

MG - ?

1.Kalkulator12
2. marneusPL
3.Spider88
4. Adidas66
5. Bumber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się