Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ekhm, ja pragnę dodać tylko, że niepotrzebnie przekomarzacie się za brak fabuły. Za spam - okej. Było go za dużo i cholernie przeszkadzał. Czemu nie reagowałem? Bo w regulaminie na niego przyzwoliłem, ponadto, wszędzie teraz słyszy sie "wolę grać technicznie, od fabuły jest MG". I co zrobić? :)

Kiedyś były czasy dopiero, gdy za offtopy się jajca obrywało a za różne inne grzeszki, po prostu z edycji wywalało. Ja na forum wróciłem niedawno, ale widzę nowe standarty w FM. Szkoda mi trochę tego, ale cóż zrobić, skoro i tak większość nie lubi grać fabularnie?

...a kolejna wygrana mafii przy niczym nie wybijającej się ponad przeciętność (nie uważam, że grali słabo. Nie da się grać słabo i wygrać moim zdaniem), jest dowodem na to, że teraz jakoś nie umie się grać :D Sonic dał tutaj z kolei popis bezpłciowości, być może przez to między innymi mieszkańcy przegrali. Ale może będzie lepiej w następnych edycjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo że przegrana to jak dla mnie udana edycja .Ubawiłem się setnie .Gdyby Deih się nie ujawnił to byśmy wygrali , mógł to zrobić o jeden wieczór wcześniej i w inny sposób .
Kuki , przestań się wymądrzać , przecież wiemy że Ty byś to zrobił o wiele lepiej . Co do spamu to macie racje , ale jak między jednym postem MG a drugim jest prawie 20 godzin przerwy to o czym mieliśmy pisać nie znając wyniku mordu .Coś czułem że Upiordliwy za bardzo słodzi na koniec ale mimo wszystko gratulacje .Jedyny wyrazisty błąd jaki popełnił to post gdy myślał że nie było remisu , dlatego gdyby Deih się nie ujawnił to wygrali by mieszkańcy .Dzięki też dla Fiarota za zrozumienie , to druga edycja gdzie mogliśmy troszkę zaszaleć między sobą ;))

Mtobi - Radzę jeszcze poczekać ;p

MG: XYZ

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4.Spider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, ale przepraszam, nie znać wyników... tylko raz się to zdarzyło, Fiarot o tym pisał. Miałem gotowego posta a forum padło. Więc proszę mi tutaj nie zarzucać, że sobie SWOJĄ WŁASNĄ (xD) edycję olewałem. Tak wyszło po prostu, nie będę się Wam tłumaczył, czemu go nie było wcześniej, ale zrozumielibyście na pewno. Później padło forum. 20 godzin przerwy to nie moja wina. (zresztą, wcale nie 20...).

MG: XYZ

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4. Spider
5. Lampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:38, Lampek napisał:

...a kolejna wygrana mafii przy niczym nie wybijającej się ponad przeciętność (nie uważam,
że grali słabo. Nie da się grać słabo i wygrać moim zdaniem), jest dowodem na to, że teraz
jakoś nie umie się grać :D Sonic dał tutaj z kolei popis bezpłciowości,

Bezpłciowości? O nie, mog Cię zapewnić że jestem chłopakiem.
być może przez to między

Dnia 29.04.2007 o 23:38, Lampek napisał:

innymi mieszkańcy przegrali. Ale może będzie lepiej w następnych edycjach ;)

No tak, ale co do miotania się to można to mi zarzucić tylko w pierwszej części rozgrywki (do 3 linczu).
Potem już się mniej szwędałem, ale w finale mimo wszystko zastanawiałem się nad Spiderem (do postu deiha).
Upiorliwego sprawdzałem tylko dlatego że deih go wskazał, a wcześniej Fiarot.

Gdyby Ash nie wyjechał do Paryża, prawopodobnie nadal byśmy grali.
Ale to nie jego wina.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 23:44, Sonic1575 napisał:

Bezpłciowości? O nie, mog Cię zapewnić że jestem chłopakiem.


Chodzi mi o podczepianie się pod głosy "Młody" ;)
Miałeś bardzo mało swoich myśli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: XYZ -eeee kto to jest ??

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4. Spider
5. Lampek
6. Scorp2005
7. Phelela

Śledziłem edycje no i według mnie była nudna ppoprzednia edycja w wykonaniu Fariota to było coś ,ale teraz mafia nie pokazała sie z dobrej strony.Mieszkańcy też jakby zaspali , od poczatku było widać że mtobi jest w mafi,te jego dziwne "posty"
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=25931
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=25943
Mam nadzieje że ta edycja bedzie lepsza od poprzedniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG: XYZ

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4. Spider
5. Lampek
6. Scorp2005
7. Phelela
8.dawidos160
9. Gloody
10. Dar

Najpierw gloody''emu dziękuję za przypomnienie, że trwa majówka :D! A dalej... Ja siebie jeszcze muszę pochwalić, bo na początku edycji rozdzieliłem grupę bardziej podejrzanych i mniej, no i w tej bardziej podejrzanej byli mafiosi :D Chciałbym też zauważyć, że przed zabiciem mnie oddałem głos na mtobiego(robiłbym tak cały czas gdybym nie miał pomysłów), a tu co się okazało xD? Był w mafii :P
Szkoda, że tak szybko zginąłem, to bym Wam trochę pomógł... no, ale trudno się mówi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:25, Dar15 napisał:

Najpierw gloody''emu dziękuję za przypomnienie, że trwa majówka :D!


Naprawdę, żaden problem ;)

>A dalej... Ja siebie jeszcze

Dnia 30.04.2007 o 10:25, Dar15 napisał:

muszę pochwalić, bo na początku edycji rozdzieliłem grupę bardziej podejrzanych i mniej, no
i w tej bardziej podejrzanej byli mafiosi :D Chciałbym też zauważyć, że przed zabiciem mnie
oddałem głos na mtobiego(robiłbym tak cały czas gdybym nie miał pomysłów), a tu co się okazało
xD? Był w mafii :P


Już nie musisz tak bardzo się starać aby oddalić od siebie widmo trzeciego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 10:25, Dar15 napisał:

Najpierw gloody''emu dziękuję za przypomnienie, że trwa majówka :D! A dalej... Ja siebie jeszcze
muszę pochwalić, bo na początku edycji rozdzieliłem grupę bardziej podejrzanych i mniej, no
i w tej bardziej podejrzanej byli mafiosi :D

To tak samo jak ja: rozdzieliłem wszystkich na dwie grupy: siebie i reszte ;]
Chciałbym też zauważyć, że przed zabiciem mnie

Dnia 30.04.2007 o 10:25, Dar15 napisał:

oddałem głos na mtobiego(robiłbym tak cały czas gdybym nie miał pomysłów), a tu co się okazało
xD? Był w mafii :P

Ja też uważałem mtobiego za mafie. Ale kogo to ja nie podejrzewałem (chyba siebie).

Dnia 30.04.2007 o 10:25, Dar15 napisał:

Szkoda, że tak szybko zginąłem, to bym Wam trochę pomógł... no, ale trudno się mówi ;p

Moge Cię pocieszyć że mafiozi chcieli najpierw wyciąć najlepszych, żeby zostali tylko Ci mniej doświadczeni.
Gdyby Ash nie wyjechał to finał wyglądałby tak: Ashakel, Sonic, deih i upiordliwy ;]
Deih się nie obrazi bo go nie ma, a takie są fakty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zgłaszałem chęc poprowadzenia edycji, a skoro MG nie ma :)

MG: Boogie

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4. Spider
5. Lampek
6. Scorp2005
7. Phelela
8.dawidos160
9. Gloody
10. Dar

Jeśli nikt nie będzie protestował, zaczęlibyśmy jutro w godzinach popołudniowych, no w przypadku braku chętnych dzień później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Mi to właściwie bez różnicy, bo XYZa nie znam, ale nie wiem jaka będzie jego reakcja.
No skoro boogie prowadzi to szybko złamie obietnice. ;)

MG: Boogie

1. Kukowsky
2. mtobi
3. LifaR
4. Spider
5. Lampek
6. Scorp2005
7. Phelela
8.dawidos160
9. Gloody
10. Dar
11.Sonic1575

Spróbuje poprawić się i nie wysyłać ludzi do psyhiatryka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.04.2007 o 10:40, gloody napisał:

Już nie musisz tak bardzo się starać aby oddalić od siebie widmo trzeciego ;)


Ależ musze !;p Propaganda musi trwać!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:30, boogie85 napisał:

Jeśli nikt nie będzie protestował, zaczęlibyśmy jutro w godzinach popołudniowych, no w przypadku
braku chętnych dzień później :)


Protestuję, jutro mi zdecydowanie nie pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:38, Sonic1575 napisał:

O! Mi to właściwie bez różnicy, bo XYZa nie znam, ale nie wiem jaka będzie jego reakcja.

Wiesz XYZ to nie jest jakiś gracz:P W tym miejscu ma poprostu jakiś MG wpisać swój nick;p Więc raczej XYZa nigdy nie poznasz xD

Dnia 30.04.2007 o 11:38, Sonic1575 napisał:

No skoro boogie prowadzi to szybko złamie obietnice. ;)

Nie ładnie łamać obietnić;p

Dnia 30.04.2007 o 11:38, Sonic1575 napisał:

Spróbuje poprawić się i nie wysyłać ludzi do psyhiatryka ;]


Staraj się, staraj;] I zapomnij o XYZu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 11:47, Dar15 napisał:

Staraj się, staraj;] I zapomnij o XYZu:P

Trudno jest zapomnieć o niczym :p
Właśnie się dowiedziałem ;]
Ale nie jestem jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się