Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 14:17, Dar15 napisał:

Oczywiście tym podstępem wygrałeś jako mafia, a mieszkańcy byli zaskoczeni :P


Po prostu się staram. Staram się gdy jestem mafiosem, staram się gdy jestem mieszkańcem, jako katani się nie staram, bo byłem nim raptem trzy razy i za każdym razem ginąłem w 1-2 dniu ;/.

Ale wierz mi: gdybym był mafiosem, nie kłóciłbym się ze wszystkim co się rusza i mówi. To nie jest bezpieczna zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 13:05, General Sturnn napisał:

No więc tak, dopiero co wstałem a tu juz kłutnia. Czas może wyrazić moje poglądy.

A wiec tak, zacznijmy od tego,że każdą edycję należy rozpatrywać jako nową. Nie można do cholery
patrzeć na grę przez pryzmat innych edycji i mówić : A wtedy mafia zagrała podobnie, wiec najbardziej
do tego wzoru pasuje ten i ten. To do niczego nie prowadzi.

Pare wersów dalej:

Dnia 04.05.2007 o 13:05, General Sturnn napisał:

Myślisz,że nie było takich akcji? Przecież to proste. Wywołują kłutnie pierwszego dnia,przez
co resztą wyklucza ich obu z grona podejrzanych bądź jednego.

A mówią że to ja za często zmieniam poglądy :D

Dnia 04.05.2007 o 13:05, General Sturnn napisał:

Tak więc w chwili obecnej Bumber staje się bardziej wiarygodnym mieszkancem niż Ty, Dadix.
I jeśli jesteś mafią to jasna cholera, jak można było tak grać. Jeśli jesteś mieszkańcem, trudno,
dziś masz mój głos bo w wykryciu tych cwaniaczków nie jest mi potrzebny zamęt, który wprowadzasz.
Jak to mówią, cel uświęca środki...

Wy chyba zapomnieliście jaki jest cel linczu.
Oddajecie głos na Dadixa, argumentując nie tym, że jest wg. Ciebie mafią, lecz tym że jest mieszkańcem który przeszkadza.
Gdyby w poprzedniej edycji tak patrzyli, to bym odpadł w pierwszym dniu, mimo że podobnie jak teraz byłem mieszkańcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:05, Dadix napisał:

/.../ Ale wierz mi: gdybym był mafiosem, nie kłóciłbym się ze wszystkim co się rusza i mówi. To nie
jest bezpieczna zabawa.

I tu jest pies pobrzebany... Zachowujesz się bardzo kontrowersyjnie i wygląda na to, że dzisiaj za to zginiesz. Chciałeś zrobić coś w tej edycji, ruszyć towarzystwo, rozbudzić grę - udało Ci się to, jednak ja nie chcę, być przypłacił to życiem. Mimo tego, że Ty chcesz mojej śmierci, ja nie chcę Twojej. Przypatrzmy się dzisiaj kto łatwo podczepi się pod głos na Ciebie, kto pójdzie za tłumem. To może okazać się właśnie mafia... Zdrajca nie grałby tak, jak Ty grasz teraz. W Twojej logice jest wiele dziur, co wytknąłem Ci ja, wytknął też LifaR. Jednak Twoje ogólne zachowanie nie przystoi do mafiozy. I to powinien mieć na uwadze każdy, kto dziś będzie głosował na Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 15:15, Bumber napisał:

I tu jest pies pobrzebany... Zachowujesz się bardzo kontrowersyjnie i wygląda na to, że dzisiaj
za to zginiesz. Chciałeś zrobić coś w tej edycji, ruszyć towarzystwo, rozbudzić grę - udało
Ci się to, jednak ja nie chcę, być przypłacił to życiem. Mimo tego, że Ty chcesz mojej śmierci,
ja nie chcę Twojej. Przypatrzmy się dzisiaj kto łatwo podczepi się pod głos na Ciebie, kto
pójdzie za tłumem. To może okazać się właśnie mafia... Zdrajca nie grałby tak, jak Ty grasz
teraz. W Twojej logice jest wiele dziur, co wytknąłem Ci ja, wytknął też LifaR. Jednak Twoje
ogólne zachowanie nie przystoi do mafiozy. I to powinien mieć na uwadze każdy, kto dziś będzie
głosował na Ciebie.


Ja tam uwzględniam też to że Dadix i Ty jesteście w mafii.
Ale dzisiaj, podobnie jak wczoraj wieczorem moim faworytem jest Darnok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadzę podobną analizę jak ostatnim razem.

Jak narazie jeszcze w moim odczuciu ubogo jest by stwierdzić, kto jest mafią w więcej niż 50%, więc podzieliłem graczy na cztery grupy: nowicjusze, mniej podejrzani, bardziej podejrzani, nierozpoznani.
Chyba nawet więcej grup stworzyłem niż ostatnim razem... No to zacznijmy od nowicjuszy:P A , że jest tylko jeden, to szybko pójdzie;]

Nowicjusze:
Sonic- jaka jest szansa, że MG dałby mu rolę mafii? Jakaś na pewno jest, ale czy na tyle duża i prawdopodobna by była prawdą? Jak dla mnie nie, dlatego (na razie) daję kredyt zaufania Sinicowi, choć jak mówię wszystko zależy od tego jak dalej potoczy się rozgrywka, jak tam będzie działał katani i inni ;P

Mniej podejrzani:
No tutaj dosyć ubogo, bo chyba tylko jednej osobie mogę na tyle dać kredyt zaufania jak w przypadku grupy nowicjuszy. Oczywiście jest to Dadix. Czemu?
Nie widzę sensu, żeby mafia tak dziwacznie grała od początku... Na samym starcie edycji. Tylko szaleniec mógłby w roli mafii tak się wystawić;p Zresztą przecież tak na prawdę Dadix nic nie zrobil, co by wskazywało na jego winę... Bo bredzi o Bumberze? Czy to jest wystarczający argument na jego winę? Bo miesza? To go nie słuchajmy. I tyle ;)
Teraz grupa ni takich ni śmakich;P

Nierozpoznani:
skyler- nie ma się co tu dużo rozpisywać. Mało pisze, właściwie już długo nie wypowiada się... Nie wiem, co mogę więcej powiedzieć... Nie wygląda na takiego, co byłby mafią... Ale za milczkowanie i to dosyć sspore nie mogę dać mu kredytu zaufania ;]
Dazzy- też długo nie wypowiada się, ale co najlepsze wystarczy poczytać jego posty ;P W sumie na dziś nie mam na Niego jakiś podejrzeń. A co do postów... raczej wygląda mi na beztroskiego mieszkańca niż na mafiose ;P
spider- też nie mam powodów by go uznawać za bardziej podejrzanego. Też milczkowaty trochę, ale to już można zauważyć po wszystkich edycjach ;p
Darnok- Też nie znajduję jakiś super podejrzeń wobec Pana :)
Sturnn- Również nie znajduję większych podejrzeń wobec Pana :P
To tyle odnośnie tych, co na dziś jestem w stanie wykluczyć z grupy osób, na które mógłbym oddać głos... To teraz reszta:

Bardziej podejrzani:

Lampek- Kłótnia z Kukowskym. Zmiana głosu z Dadixa na Kukowskyego. Jakoś nie podoba mi się to tym bardziej, że Kuky był najlepszym graczem(według mnie) i jego lincz mi się ogólnie nie podoba.

Bumber- Jakoś za spokojnie reaguje na uwagi Dadixa. Aż dziw mnie bierze. Do tego jeszcze uczepił się raz mnie, bo nie włączyłem się do głównych linczów i to akurat tak jakby próbował odwrócić od siebie uwagę.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=26271 - tutaj "próba'' odwrócenia uwagi
Potem dyskutuje jeszcze ze mną próbując mnie przekonać bym włączył się do jałowych kłótni, które nic jak dla mnie wtedy nie wnosily. Dzisiaj też spokojny poprostu o tyle mnie to intryguje, że ja gdy ktoś mnie tak uporczywie atakował, to tylko raz w jednej edycji zachowałem żelazny spokój i zgrywałem dobrego mieszkańca;p Oczywiście byłem wtedy mafią :P

Lifar- niby z losowania głosuje na Lampka, ale potem śmierdzi mu Dadix... Jak dla mnie z logicznego i z takiego zwykłego punktu widzenia mafia nie wychodziła by na przód pierwszego dnia. Zresztą skoro losowanie, to po co zmieniać los?;P I to na osobę, która i tak nie była zagrożona;p?


To tyle odnośnie moich sposrzeżeń... Sam uważam je za średniawe, a dziś będę losował zdrajcę lub sam wybiorę z pomiędzy trójki Panów: Bumber, Lampek, Lifar.
Oczywiście ten dzień też nie jest jakiś super, co wy mi rozjaśniał sytuację... Gracze głównie skupili się na Dadixie, który sam rozpętał zamieszanie, a niektórzy dali się w to wciągnąć. Jednak ostatecznie muszę coś ważnego napisać(tzn. dla mnie ważnego, a nie koniecznie dla Was;p)

Nie głosowałbym na Dadixa, bo za bardzo się wystawia, tak raczej mafia nie postępuje. Zastanówcie się część z Was chce linczować Dadixa, a czy mafia by tego chciała? Raczej nie... Więc jeśli Dadix jest mafią, to po co się tak wystawia? Nie ma to żadnego sensu. To tyle na teraz z mojej strony;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak sie upierasz Dadix...Masz przykład kolejny. Edycja w której grałem z Shudo. Najwięcej gadał (tak jak ty), wynajdywał Bóg wie jakie argumenty i co sie okazało? Że był w mafii.

Sonic

Do szkoły nie powinnieneś iść? Masz problemy z interpretacją słowa pisanego kolego. Najpierw komentuje zachowanie niektórych, którzy porównują zachowanie graczy do tych z innych edycji. Ale to drugie to juz bezpośrednia odpowiedz na pytanie Dadixa i uświadomienie go w tym,ze sie myli :/

Bumber

I co mamy go zostawić bo zachowuje sie jak mieszkaniec, który uderzył sie w głowę? Truje cały czas choć nie widać sensu w jego rozumowaniu. Nic nie wnosi do odkrycia kto jest mafią. Mówię więc, nawet jeśli nie jest mafiozą, dostanie głosy bo poprostu przeszkadza a mafia najwidoczniej ma niezły ubaw patrząc jak zajmujemy sie nim a nie zdrajcami.

Jeszcze nie wiem na kogo dziś zagłosuje i nadal nie wiem na 100% kto jest winny ale Dadix zaczyna mnie coraz bardziej zastanawiać...Choć tak samo Darnok jest ciekawą postacią tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:09, General Sturnn napisał:

Skoro tak sie upierasz Dadix...Masz przykład kolejny. Edycja w której grałem z Shudo. Najwięcej
gadał (tak jak ty), wynajdywał Bóg wie jakie argumenty i co sie okazało? Że był w mafii.

A proponował zamordowanie kogoś w pierwszym dniu?
Sory Sturnn, ale chyba się nie rozumiemy. Ja też widziałem sporo edycji, w których przynajmniej jeden mafioso był wyjątkowo aktywny, ot choćby moja poprzednia edycja, w której byłem w mafii z Fiarotem. Obaj dożyliśmy do końca, ale na mnie nikt nie wskazywał, a on przez swoją praktycznie codziennie musiał użerać się z oskarżeniami ze wszystkich stron. Bycie aktywnym mafiosem to droga przez mękę i nawet robiąc to bardzo rozważnie można narazić się ostrzał. Moje działanie nie jest rozważne i ani odpowiedzialne. Gdybym miał coś do stracenia, nie pozwoliłbym sobie na takie szaleństwo, ale w końcu ty wiesz najlepiej, więc przestaję rzucać tym grochem o ścianę bo się marnuje – a tak będzie zupa.

Dnia 04.05.2007 o 16:09, General Sturnn napisał:

Jeszcze nie wiem na kogo dziś zagłosuje i nadal nie wiem na 100% kto jest winny ale Dadix zaczyna
mnie coraz bardziej zastanawiać...

Coraz bardziej Cię zastanawiam? Przecież od początku byłem dzisiaj twoim głównym podejrzanym. Już wyżej w hierarchii podejrzeń wspiąć się nie mogę, więc na czym polega to zastanowienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:28, Dadix napisał:

a on przez swoją


„a on przez swoją aktywność
poprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis to prawdopodobnie moj ostatni glos tutaj, pozniej ide prosic Darnoka o zapoznanie mnie z gimnsatyczkami i moze mi to dlugo zajac ;)

*****
lincz -> Dadix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 16:28, Dadix napisał:

Coraz bardziej Cię zastanawiam? Przecież od początku byłem dzisiaj twoim głównym podejrzanym.
Już wyżej w hierarchii podejrzeń wspiąć się nie mogę, więc na czym polega to zastanowienie?



**********

Lincz --> Dadix - chciałeś to masz. Juz nie chodzi o tropienie mafii. Poprostu mam dość twojego bezsensownego biadolenia. Dadix z wozu, mieszkańcom lżej.

**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie odpowiem na post G. Sturnn''a, bo byłoby to coś niemiłego, a na Dadixa nie zagłosuje ponieważ uważam że gdyby był mafią i zrobił to co zrobił, to byłaby to głupota. No TO tyle o Dadixie.
Moimi faworytami są: Darnok i Bumber, ale zapewne dzisiaj ktoś do tych panów dołączy.

General Stornn---> O co Ci chodzi? Nie zwracaj na niego uwage jak Ci przeszkadza, Twoim celem jest zabicie gościa który Cię denerwuje, a powinno być nim zabicie mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale namieszaliścieeee... Łeb mi pęka przeeeez was, kriii, klauny jedne, sprząracze, dzaaaady, i innne dziwneeee storrrryyyy, krii.

***********************************

Jak narazie jestem sklonny zostawic Dadixa- za bardzo się wystawia, choc może właśnie o to- byśmy go zostawili, bo za bardzo się wystawia- mu chodzi. Bumber przyjmujący jego argumenty ze spokojem też mnie zastanawia, ale nie wydaje mi się, że jest mafią. Czemu ? Bo ja- jeśli by ktoś na mnie urządził taką nagonkę jak Dadix na niego, a byłbym mafią, miałbym, by nie przebierac w słowach- pełne gacie. Zostaje jeszcze LifaR i Lampek, i Dar, i to narazie ich postaram sie przeanalizowac, do 22 jeszcze daleko : )

*********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 16:57, General Sturnn napisał:

Lincz --> Dadix - chciałeś to masz. Juz nie chodzi o tropienie mafii. Poprostu mam dość
twojego bezsensownego biadolenia. Dadix z wozu, mieszkańcom lżej.


O ludzie jak czytam argumenty za linczem, to aż nie dobrze mi się robi ;p
A szczególnie argument Sturnna...
Jeśli uważasz kogoś za mieszkańca, to nie powinieneś oddawać na Niego głosu... chodzi o szybsze znalezienie mafii, a nie eliminowanie kogoś za to, że Cię denerwuje i sam się prosi o zlinczowanie :/

Zastanów się chwilę, czy Dadix aż tak pchałby się jako mafia ku przegranej? Jakieś nielogiczne...
Mam wrażenie, że część osób popełnia błędy, które ja popełniałem kilka edycji temu;p Spróbujcie uciszyć logike, a pomyśleć tak normalnie. Tak poprostu... Nie wiem jak to nazwać, ale od czasu nielogicznego myślenia lepiej mi idzie wytypowanie mafiosów niż jak posługiwałem się logiką: gada głupoty= winny/niepotrzebny.

Przemyślcie swoje głosy, czy aby tego chcecie... A może jest ktoś inny kogo podejrzewacie i akurat możecie stwierdzić, że jest bardziej podejrzany...

Nie rozumiem jak można marnować głos głosując na kogoś kogo nie uważa się za mafię, ale za to, że jako mieszkaniec denerwuje ^^ Celem gry jest wyeliminowanie mafiosów a nie uciążliwych i teoretycznie błądzących mieszkańców ;p( A Dadix raczej aż tak nie jest uciążliwy, że przeszkadza;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dyskusja toczy się w najlepsze , więc i ja spróbuję choć troszkę wyłożyć swoje poglądy .Chyba niestety nie będę oryginalny i nie wniosę nic nowego.
Moim podejrzanym nr. 1 jest Lampek .Miałem przeczucie że Kukowsky jest winien , niestety pomyliłem się ale zagrywka Lampka był bardzo dziwna .Mogła być to sytuacja w której wymagała tego sytuacja aby obronić swego towarzysza .Argumenty typu " to nie będzie mi zbytnio żal, bo przez całą edycję musiałbym się nad nim zastanawiać i odrwacać uwagę od innych." jakoś do mnie nie przemawiają .
Z drugiej jednak strony zastanawia mnie czy mafia zagrała by tak ryzykownie i otwarcie .Dlatego też muszę to jeszcze dokładnie sobie przemyśleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro brać mieczkancy mówi,że woli się użerać z Dadixem, wiec dobrze, wycofuje głos na niego. Teraz musze pomyśleć, komu dać mój głos tak wiec na chwilę znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pozwolicie, że przeleję trochę żałości i smutku na Was?

1. Dar

Stary, piszesz rozwlekle i silisz się na analizy, więc powinieneś trochę przyłożyć się do oskarżeń. Wymieniasz mnie w grupie podejrzanych, okej, masz prawo. Ale jak podajesz taki argument... "kłótnia z Kukowskym. Zmiana głosu z Dadixa na Kukowskyego" to mi żałość rzyć ściska i gryzie... pomijając to, że jedno zdanie jest logicznym następstwem drugiego (z kłótni coś wynikło, dlatego zmieniłem głos...), to popełniasz ten sam błąd, co Kuk. A mianowicie: nie czytasz moich postów. Albo sobie po nich śmigniesz spojrzeniem, przyswoisz, przetrawisz...i niestety wysrasz.

Spójrz:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=26323

W tym postcie napisałem dokładnie, czemu zmieniłem głos. NIE CHCIAŁEM REMISU! Nie wiem, jakiej taktyki się tutaj dopatrujesz. W razie remisu nie ginie nikt, czyli śledztwo nie poszłoby dalej. A jakbym zmienił na Darnoka? Skąd mogłem i Ty mogłeś wiedzieć (...mogłeś?;>) że Kuk jest niewinny? Wybrałem bardziej winnego i bardziej przeszkadzajacego w tropieniu mafii i wyboru NIE ŻAŁUJĘ. Chyba, że Darnok (którego nie ma...) okaże się winny.

Grasz asekuracyjnie i to bardzo. Nie wdajesz się w dyskusje specjalne, zrobisz analizę i milkniesz. Wśród swoich podejrzanych masz dwóch, którzy zmienili głos. A ja Ci tylko przypomnę (nie będę LifaR''a bronił, choć sam raczej bym nie oskarżył go za to, co Ty. Zauważ, kiedy zmienił głos ze mnie na Dadixa...), że zmiana głosu jest dozwolona. Gdyby nie ona, mielibyśmy remis i dzisiaj zastanawialibyśmy się nad kolejną osobą dramatu.

I to tyle, mam nadzieję, że coś niecoś do Ciebie trafiło, bo - zważając na jedną z poprzednich edycji - znowu widzę tutaj czepianie się mnie za zmianę głosu, jeśli dobrze pamiętam... ;]


2. Sonic

Ręce mi opadły po Twojej ostatniej wypowiedzi...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=26344

Założyłeś tezę, że w mafii jest Dadix i Bumber. Skoro coś takiego założyłeś, to powinieneś (no, chyba że ja nie myślę racjonalnie:P) podejrzewać jednego z nich. Ty zaś... wybierasz do linczu Darnoka.

...

Boże, za co?! Czym Ci podpadł Darnok, mógłbyś mi sprecyzować? Tym, że wczoraj ratował sobie skórę? Kuk też, i co? Był winny? Nie. Pomijam już fakt, że sam Darnok nie kwapi się do ruszenia dupska na forum :P ...podaj jakieś argumenty, bo się tworzy chaos. Wiesz, kto na tym skorzysta? Na pewno nie my.

Zakładam, że jesteś niewinny, bo bez sensu chrzanisz...

3. Sturnn


...człowieku, Ciebie to już w ogóle nie rozumiem :P Taka zagrywka i mord na Dadixie, bo jest niewinny ale przeszkadza...ech... super :/


Znowu zaczynam się wkurzać i to wcale nie jest dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:41, Dar15 napisał:


Przemyślcie swoje głosy, czy aby tego chcecie... A może jest ktoś inny kogo podejrzewacie i
akurat możecie stwierdzić, że jest bardziej podejrzany...



A właśnie, to jest żart? :> Prima Aprillis już była.
Rozumiem założenie i sens, jest bardzo szczytny i w ogóle. Ba, popieram go w całej rozciągłości. Z tą małą różnicą, że kto jak kto...ale Ty wyszedłeś z pomysłem? Nie spodziewałbym się, bo na swojej liście umieściłeś dwie osoby (ja i LifaR), które wczoraj głosy zmieniły...

Zaprzeczasz sam sobie...? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy wczoraj myślałem przez moment, iż Dadix posiada jakieś dodatkowe informacje na temat tożsamości Bumbera, ale sam dopiero dzisiaj rozwiał ewentualne wątpliwości. Trochę szkoda, że nie wczoraj, na co zwracał jeszcze sam Kukowsky przed śmiercią. Na jego plus przemawia fakt, że udziela się i miesza - niektórzy piszą, że w niczym to nie pomaga mieszkańcom. To co w takim razie może pomóc? Prędzej przy pyskówce wyskoczyć z jakimś kontrowersyjnym tekstem i później go żałować [mówię o mordercach]. Inna sprawa, a raczej problem, jeśli mordercy stoją z boku i zacierają ręce z zadowolenia, że temat ich nie dotyczy.
Do takich osob zaliczyłbym Spidera, Skylera czy Dara15 (ten niby coś dzisiaj z rana napisał i teoretycznie podczepił się pod jakąś dyskusję, lecz nie była to jakaś wielce gorąca wymiana zdań -trochę rozgrzesza go przedstawiona analiza, ale sam pogląd z rana, iż"wiele wniósł do gry" i argumentowanie tego twierdzenia faktem, że nie oddał głosu na weterana jest dość na wyrost)
Na upartego możnaby zaliczyć do nich także Sonica i Dazzy''ego, ale osobiście zaliczam ich do kategorii "myślących inaczej", czyli panów, które posty z reguły są tak trudne do zrozumienia i wytłumaczenia, że większość osób raczej nie zwraca na nich uwagę - chociaż istnieje ryzyko, że przecież i pośród nich znajdzie się jakimś niewyobrażalnym cudem morderca. Nadal nie wiem skąd on sobie ubzdurał, że musi głosować akurat na mnie, ale pewnie tłumaczenie nie okaże się specjalnie logiczne.

Pozostają zatem Lampek, Bumber, Dadix, Sturnn i Lifar. O Dadixie już wspominałem, jeśli miałby być mordercą, to wyskakując z tą aktywnością na takim etapie gry sporo ryzykuje - chociaż jak na razie patrząc na zapowiedzi większości, czeka go raczej śmierć w linczu. Lampek był jakby nie patrzeć jedną z osób, dzięki którym wczoraj przetrwałem lincz, co jednak nie wybiela go z podejrzeń. Ma plusa za to, że zmienił swój głos właśnie po to, żeby nie doprowadzić do remisu - a przecież nikt mu nie bronił pozostać przy starym głosie i nie podliczać, nawet powierzchownie, głosów. Z drugiej strony nie zgadzam się z jego zarzutami wobec śp. Kukowsky''ego czy Dadixa, którym zarzuca działanie na szkodę mieszkańców. Już wspominałem co sądzę o tego typu pyskówkach i wciąganiu w dyskusję. Owszem - w jej wyniku zginął Kukowsky, ale biorąc pod uwagę wczorajszy i dzisiejszy dzień mamy więcej materiału do analizy. Bumber jeszcze wczoraj pisał o tym, że zamieszanie wywoływane przez Dadixa daje nam potężną broń jaką jest dyskusja [ oczywiście nie taka, jak moje z gimnastyczkami:P]. Nie wiem na ile jest to kurtuazja, w końcu jest atakowany z wyjątkowym zdecydowaniem przez Dadixa. Przez moment przeleciała mi przez głowę myśl, iż obydwoje mogą być w mafii... ale wtedy mielibyśmy do czynienia z jedną z najbardziej ryzykownych taktyk w historii. Co do Sturnna, to trudno mi coś napisać - na pewno nie jest zwolennikiem pyskówek i słownych przepychanek, czego efektem jest głos na Dadixa. Z chęcią dowiedziałbym się również, na czym polega ciekawość mojej postaci w jego oczach :P Wczorajszy głos na siebie przyjąłem jako typową loterię....
Podobnie jak u Sturnna, trudno mi znaleźć także coś u Lifara - chociaż może coś znajdę jeśli przyjrzę się dokładniej np. jego ''rozmową'' z Dadixem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 18:05, Lampek napisał:

2. Sonic

Ręce mi opadły po Twojej ostatniej wypowiedzi...
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=26344

Założyłeś tezę, że w mafii jest Dadix i Bumber. Skoro coś takiego założyłeś, to powinieneś
(no, chyba że ja nie myślę racjonalnie:P) podejrzewać jednego z nich. Ty zaś... wybierasz do
linczu Darnoka.

Chodziło mi o to że nie wykluczam żadnej kombinacji, nie napisałem "Dadix i Bumber są w mafii".
Darnoka podejrzewam instynktownie od początku, pasuje mi do mafii, a jedyną inną osobą którą moge podejrzewać, jest Dadix, którego uniewinniam z powodów które już wcześniej podałem.

Dnia 04.05.2007 o 18:05, Lampek napisał:

> Zakładam, że jesteś niewinny, bo bez sensu chrzanisz...

Wmawiaj to sobie, a dobrze na tym wyjdziesz :D


Co do G. Sturnn''a to mam takie same odczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 17:58, General Sturnn napisał:

Skoro brać mieczkancy mówi,że woli się użerać z Dadixem, wiec dobrze, wycofuje głos na niego.
Teraz musze pomyśleć, komu dać mój głos tak wiec na chwilę znikam.


Widzę, że Dar ma na Ciebie spory wpływ :P
Wystarczył jeden post i już jest tytułowany mianem "brać mieszkańcy" ;P
Pomijając wszelkiego rodzaju tytuły i epitety;), to w pewnym stopniu popieram to, co do Ciebie napisał.
Chociaż taka nagła forma obrony Dadixa przez moment mnie nieco zastanowiło, ale to chyba raczej już tylko czepianie się. Nie zapominajmy przecież, że dawidos zginął z rąk mafii, a on sam zarzuty odsunął od siebie jeszcze zanim ktoś coś napisał. No, ale z drugiej strony, o czym już zresztą wspominałem dzisiaj rano, trochę to zbyt oczywiste... oby się nie okazało, że najciemniej jest pod latarnią.

Osobiście z chęcią poczekam na większą aktywność osób, o których pisałem, że raczej stoją z boku i niespecjalnie wdają się w pyskówkę/dyskusję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się