Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2007 o 22:05, Bumber napisał:

Albo jest remis, albo Dadix idzie do piachu... Nie wiem jak MG potraktuje lincz Sturnna, który
przecież swój głos wycofał. Ja go nie liczyłem, tak więc świadomnie doprowadziłem do remisu,
aby tylko uniknąć śmierci... Jeśli głos Sturnna zostanie policzony, to żegnamy się z Dadixem.
A jeśli nie, to... cóż, w linczu nie ginie nikt.


Dobra, dobra, wszystko jest podane jak na talerzu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=26362
Sturnn już dawno zmienił głos na Dazzy''ego.
Gdyby Dadix w ostatniej chwili nie zagłosował na siebie, mielibyśmy remis. No, ale lepiej chronić własny tyłek kosztem remisu, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:05, Bumber napisał:

Albo jest remis, albo Dadix idzie do piachu... Nie wiem jak MG potraktuje lincz Sturnna, który
przecież swój głos wycofał. Ja go nie liczyłem, tak więc świadomnie doprowadziłem do remisu,
aby tylko uniknąć śmierci... Jeśli głos Sturnna zostanie policzony, to żegnamy się z Dadixem.
A jeśli nie, to... cóż, w linczu nie ginie nikt.


Dobra, dobra, wszystko jest podane jak na talerzu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=26362
Sturnn już dawno zmienił głos na Dazzy''ego.
Gdyby Dadix w ostatniej chwili nie zagłosował na siebie, mielibyśmy remis. No, ale lepiej chronić własny tyłek kosztem remisu, czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 21:55, .Darnok napisał:

Bardzo ciekawa reakcja. Dadix wspomniał właśnie o jednym z postów, w którym piszesz o tym,
że będziesz przyglądał się kto pójdzie za reakcją tłumu i będzie głosować na niego. Faktycznie,
jeśli okazałby się niewinny, miałbyś doskonałą kartę przetargową. I do tego taka heroiczna
postawa... on przeciwko Tobie takie ataki, a Ty kompletnie niewzruszony, wręcz przeciwnie,
nawet go pochwalasz.

A bo widzisz... Ze mnie taki śmiały gość, co pochwala swojego oprawcę. Bo ja, w przeciwieństwie do Ciebie, widzę nie tylko robienie zamieszania, ale też dobre intencje.

Dnia 04.05.2007 o 21:55, .Darnok napisał:

Twoje miłosierdzie bardzo mnie poruszyło, doceniam je.

Nie lubię tak agresywnego tonu rozmowy... :/

Dnia 04.05.2007 o 21:55, .Darnok napisał:

Faktycznie, jeśli ktoś wypowie się najpierw z rana, a następnie dopiero od godzin popołudniowych,
to znaczy, iż siedzi cicho. Genialne spostrzeżenie.

Cóż, przez większą część dnia jednak Cię nie było, jeśli już chcesz to roztrząsać. Nie robię z tego argumentu, żeby nie było wątpliwosći...

Dnia 04.05.2007 o 21:55, .Darnok napisał:

I najważniejsze - gdzie ja niby napisałem, że miałbym głosować na Dadixa, gdzieś Ty wyczytał
takie bzdury?! /.../

Faktycznie, walnąłem się przy czytaniu... Za dużo postów na raz. :/ Przepraszam za pomówienia.

Dnia 04.05.2007 o 21:55, .Darnok napisał:

Naprawdę nie domyślasz się, o co mogło chodzić? Przypominam, wypowiedź dotyczyła wczorajszego
dnia, w zaistniałej w tamtym momencie sytuacji do głowy mogło przyjść tylko jedno skojarzenie.
Nie chodziło ani o mieszkańca, ani o mafioza.

Jeśli wczoraj zastanawiałeś się skąd Dadix może wiedzieć o mojej winie i przyszedł Ci do głowy katani, to chyba nie jesteś na bieżąco z kalendarzem. :P Podczas wczorajszego głosowania Dadix nie mógł nic o mnie wiedzieć, gdyż to własnie PO pierwszym linczu katani kogoś sprawdza, nie w trakcie...

Dnia 04.05.2007 o 21:55, .Darnok napisał:

Wyskoczyłeś z tym moim głosowaniem na Dadixa jak nie wiadomo skąd. Zresztą, o tym jak zareagował
skyler, już pisałem. Tak w ramach formalności: /.../

Każdy powód jest dobry, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jeśli okarze się że Dadix jest niewinny, nie zdziwie się.
I nie chodzi o ostatni post.
Darnok, Lampek i Bumber są u mnie na top liście do bycia mafią.
O innych osobach właściwie nie moge powiedzieć czy są winni czy nie, ale tuż za podium plasują się Spider i DaZzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../ Gdyby Dadix w ostatniej chwili nie zagłosował na siebie, mielibyśmy remis. No, ale lepiej chronić

Dnia 04.05.2007 o 22:08, .Darnok napisał:

własny tyłek kosztem remisu, czyż nie?

Oj tak, zdecydowanie lepiej. Gdyby nie harakiri Dadixa, mielibyśmy remis. Aż tak szybko mi do piachu nie jest.

skyler

Dnia 04.05.2007 o 22:08, .Darnok napisał:

Wiesz chyba że tym ruchem oddaliłeś lincz na sobie. Ale co się odwlecze...;]

...to może uciecze. ;P

Dnia 04.05.2007 o 22:08, .Darnok napisał:

Ciekawe że widziałeś post Darnoka a nie widziałeś posta Dadixa ;]

Jakbyś miał tak wolny internet jak ja (3KB/s :/), to też być nie zauważył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strunn pewnikiem ucieszy się z wyniku dzisiejszego głosowania, dlatego pożegnalny post dedykuję właśnie jemu.
Życzę wszystkim miłej i intensywnej gry, a mafii rychłego ze mną spotkania w piekielnych płomieniach. Kocham was ;*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2007 o 22:19, Bumber napisał:

Jakbyś miał tak wolny internet jak ja (3KB/s :/), to też być nie zauważył :P

Tyle że post Dadixa był przed postem Darnoka ;]
Jeśli byłbyś mieszkańcem nie zmieniałbyś głosu na Dadixa gdyż twierdziłeś wcześniej że jest on raczej niewinny i rozumiesz jego postępowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:19, Bumber napisał:

(...)
Oj tak, zdecydowanie lepiej. Gdyby nie harakiri Dadixa, mielibyśmy remis. Aż tak szybko mi
do piachu nie jest.


Remis jest najgorszym rozwiązaniem ze wszystkich. Dadix doskonale to rozumiał i wolał poświęcić samego siebie, żeby mieszkańcy byli absolutnie pewni o winie co najmniej jednego mieszkańca niźli mieli się dalej zastanawiać nad kontrowersyjną dwójką.
Szczerze wątpię, żebyś sam zdecydował się na coś podobnego, zresztą co ja mówię - dałeś właśnie przykład, jak podchodzisz do sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:20, Dadix napisał:

Strunn pewnikiem ucieszy się z wyniku dzisiejszego głosowania, dlatego pożegnalny post dedykuję
właśnie jemu.
Życzę wszystkim miłej i intensywnej gry, a mafii rychłego ze mną spotkania w piekielnych płomieniach.
Kocham was ;*.

Bez wzajemności :p
Tym postem dajesz do zrozumienia że mafia to strunn i Bumber.
Tego drugiego skyler ładnie w polemike wciągnął.
Zaraz wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już drugi wieczór pod rząd cyrkowcy nie mogli dojąc do porozumienia, kogo wyeliminować. Zamiast poszukiwac oszustów, wdali się w wewnetrzne rozgrywki. Ostatecznie Heniek postanowił przyczepic sobie kawał mięcha do tyłka i wbiegł do klatki z dzikimi kotami. Ten oryginalny sposób karmienia, może i był efektowny, ale to sztuczka jednej nocy. Nie obyło bez "paru" zadrapań, niezbędna była strzelba z nabojami usypiającymi i opieka medyczna...

Lincz --> Dadix (niewinny) wszystko wiesz, siedzisz cicho bla bla...

Rozkład głosów:

1.
2.Spider --> Lampek
3.Lampek --> dadix
4.
5.Dar --> Lifar
6.Sonic1575 --> Darnok
7.Darnok -->Bumber
8.Bumber --> Dadix
9.
10.Daniel Dazzy --> Sonic
11.Dadix --> harakiri :)
12.Skyler -->Bumber
13.Strurnn --> Dazzy
14.Lifar --> Dadix

4 - Dadix
2 - Bumber
1 - Lampek, Lifar, Darnok, Sonic, Dazzy


Prosze o głosy w WYRAŹNYM offtopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:24, skyler napisał:

Tyle że post Dadixa był przed postem Darnoka ;]

Ke? Chodzi Ci o post Dadixa, w którym to zmienił głos na siebie? Widnieje przy nim godzina 22.00 i jest on tuż po moim poście, zawierającym głos na Dadixa. Gdybym to zauważył, doprowadziłbym do remisu...

Dnia 04.05.2007 o 22:24, skyler napisał:

Jeśli byłbyś mieszkańcem nie zmieniałbyś głosu na Dadixa gdyż twierdziłeś wcześniej że jest
on raczej niewinny i rozumiesz jego postępowanie.

To wszystko przez niedopatrzenie. Gdybym widział głos Dadixa, nie zagłosowałbym na niego, gdyż był on praktycznie już stracony... Widziałem tylko głos Darnoka.

Darnok

Dnia 04.05.2007 o 22:24, skyler napisał:

Remis jest najgorszym rozwiązaniem ze wszystkich. Dadix doskonale to rozumiał i wolał poświęcić samego
siebie, żeby mieszkańcy byli absolutnie pewni o winie co najmniej jednego mieszkańca niźli mieli się dalej
zastanawiać nad kontrowersyjną dwójką.

Jasne. I chwała mu za to. Tylko przy okazji wkopał mnie w metr mułu, gdyż ja doprowadziłem do remisu, a on się dobił. A przecież przez tyle czasu stawałem w jego obronie.

Dnia 04.05.2007 o 22:24, skyler napisał:

Szczerze wątpię, żebyś sam zdecydował się na coś podobnego, zresztą co ja mówię - dałeś właśnie przykład,
jak podchodzisz do sprawy.

Taaak... Wrabiania Bumbera ciąg dalszy. Już nawet nie mam siły się co do tego ustosunkować... A Dadix niewinny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem... Teraz nie bedzie takiego zamieszania, czy ja wiem, czy dobrze...

Teraz zastanawiam wię nad Bumberem. Ratowanie własnego tyłka kosztem remisu ( Jeszcze w tedy bylby remis ) NIE jest dobre dla mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:33, Sonic1575 napisał:

Nie powiem "a nie mówiłem".
W następnej turze jeśli nie zlinczuje Darnoka to Bumbera jak nic.

Przestań pisać same pierdoły i weź się za grę, bo najwyższy już czas :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:36, Bumber napisał:

Przestań pisać same pierdoły i weź się za grę, bo najwyższy już czas :/

Pierdoły? Doprowadzenie do remisu nie jest dla nas korzystne, a gram na pewno więcej niż Spider i Dazzy razem wzięci, więc jeśli łaska, odczep się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Nie ma to jak trening, po dniu pełnym wrażeń! - krzyknał Spider wskakując na swoje szczudła, usmiech szybko jednak zniknał z jego twarzy. Drewniane nogi posypały się w ekspresowym tempie i cyrkowiec wylądował na ziemii. Termity!!! Cóz on teraz biedny pocznie bez swoich rekwizytów? Oszuści stawali się coraz to bardziej bezczelni...
- Samuraj nigdy, nie może rozstawać się ze swoim mieczem - stwierdził dyrektor drapiąc się po przyklejonej brodzie - Nie możesz żyć z taką hańbą!
- Jaką hańba, o czym ty znów bredzisz idioto!
- Jeśli uczynisz mi ten zaszczyt skróce Cię o głowe tu i teraz! - rzekł dyrek wyciągajac jedno z ostrzy połykacza sztyletów...
- Tobie kompletnie odwaliło! Wy wszyscy nadajecie się tylko do psychiatryka! - Spider zaczał zwiewac przed goniacym go dyrektorem i nigdy juz nie powrócił...

Mord --> Spider

Lista graczy:

1
2.
3.Lampek
4.
5.Dar
6.Sonic1575
7.Darnok
8.Bumber
9.
10.Daniel Dazzy
11.
12.Skyler
13.Strurnn
14.Lifar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:40, Sonic1575 napisał:

Pierdoły? Doprowadzenie do remisu nie jest dla nas korzystne, a gram na pewno więcej niż Spider
i Dazzy razem wzięci, więc jeśli łaska, odczep się.

Zamiast spamować w wątku, małpować cudze wypowiedzi i co chwila zmieniać głos, wziąłbyś się za analizę i choć raz napisałbyś klarowny tekst o swoich podejrzeniach i wykluczeniach. Zanim następnym razem odwidzi Ci się jeden kandydat do linczu, pomyśl dwókrotnie i policz do dziesięciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***********************

Narazie oddaję głos na Bumbera, a jutro będę się zastanawiał, co dalej... Wolę, żeby było wszystko jasne, że doprowadzanie do remisu i wcześniejsze moje spostrzeżenia tylko bardziej wymuszają to jak dla mnie, że Bumber jest bardziej podejrzany... Zresztą, który mieszkaniec tak dałby się "splugawić" i w ostatniej minucie zmienić głos doprowadzając do remisu? Jak dla mnie tylko zdrajca albo dziwny mieszkaniec ;p

Lincz--> Bumber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się