Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

No to nareszcie mogę sobie zmartwychwstać :) Dzięki Bloody za prowadzenie i całej reszcie za udział i wspólną (choć dla mnie bardzo krótką) zabawę. Troszkę szkoda, że jednak nie było fabuły bo faktycznie momentami nudą powiewało. Zresztą mój wyskoki oskarżanie Kerotha z byle powodów był pokierowany głównie chęcią "rozruszania" towarzystwa bo zupełnie nic się nie działo. No irozruszałemm, jak się ruszyli to i mnie zlinczowali (ehh co za naród). Tak czy inaczej czekam na kolejną edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG-Cerm:)

1. Keroth ;-)
2. Yarr
3. walgierz
4. don_manfrett :D
5. upiordliwy
6.Andrij
7.

Mogę sie pobawić w MG-
1. Graczy 13-14 (1 katani 2 mafiozo)
2. Rozpoczęcie - zależy jeżeli nie zdążymy do poniedziałku z zebraniem ekipy to po 1 listopada
3. fabula- nie wiem:)
4. Już zgłoszeni i mający chęć wziąść udział zgłoszenia tylko na maila krawiec77(at)wp.pl -koniecznie podpis z nickiem z forum

Chyba na rekrutacje na razie starczy- zbierze sie ekpia dam zasady i fabułe

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Edycja była słaba bo mnie nie było! Tak to jest jak zostają nowi na koniec. Nie ujmując nikomu, każdy sie uczy. Uważam że wyszły wady gry bez fabuły i gry w 18 osób. No to tyle marudzenia ode mnie. Osobiście wolę gry rpg, jak nie ma kogo podkablować to chociaż posta fabularnego można wrzucić i wszystko jakoś się kula.


MG-Cerm

1. Keroth
2. Yarr
3. walgierz
4. don_manfrett :D
5. upiordliwy
6. Andrij
7. Budo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pierwszą edycję na nowym forum. Moim zdaniem gra bez fabuły jest nienajlepszym pomysłem. Gratuluje mafii świetnej gry. Co do kataniego to moim zdaniem jego gra była nieprzemyślana przez co pomógł mafii. Mafia mogła się spodziewać że mieszkańcy go wyeliminują bo sam tak mieszał że rozmowy do jego śmierci kręciły się tylko i wyłącznie na temat „Czy Bajtek jest Katanim” więc przez niego straciliśmy jeden lincz i trzy dni dyskusji. Ale zapominamy o ostatniej edycji i zabieramy się za nową.

MG-Cerm

1. Keroth
2. Yarr
3. walgierz
4. don_manfrett :D
5. upiordliwy
6. Andrij
7. Budo
8. Shudo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu sie mylisz, moja gra byla bardzo przemyslana, specjalnie tak zagralem. Poza tym przeczytaj mojego posta wyzej. Nie bede sie nikomu tlumaczyl z tego jak gralem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze troszkę czasu mam to chętnie sobie zagram. O ile MG mnie będzie chciał w tym gronie. :)

MG-Cerm

1. Keroth
2. Yarr
3. walgierz
4. don_manfrett :D
5. upiordliwy
6. Andrij
7. Budo
8. Shudo
9. Bajtek
10. Da Ghost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG-Cerm

1. Keroth
2. Yarr
3. walgierz
4. don_manfrett :D
5. upiordliwy
6. Andrij
7. Budo
8. Shudo
9. Bajtek
10. Da Ghost

Już dziesięc osób zapisanych. Bedzie chyba więcej niż w poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 14:35, Yamamoto napisał:

Już dziesięc osób zapisanych. Bedzie chyba więcej niż w poprzedniej.


Myśle że nie będzie więcej bo MG napisał „1. Graczy 13-14 (1 katani 2 mafiozo)” http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=685 więc kto pierwszy ten lepszy.
Chociaż MG napisał „2. Rozpoczęcie - zależy jeżeli nie zdążymy do poniedziałku z zebraniem ekipy to po 1 listopada” myślę że ze składem nie będziemy mieli problemów i zaczniemy w niedziele. Mam taką nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam dla mnie to byla niezla dycja ale moze dlatego ze pierwsza ;];] to udana
a pozatym w zyciu bym nie podejzewal ze walgierz jest mafiozem ;/

A jak zostalem sam na sam z nim po zlinczowaniu Styczka to jako zdesperowany mieszkaniec ja moglem zabic mafioze ostatniego :P:P i by bylo wszystko git ;]

No w sumie ta pierwsza dla mnie edycja byla takim zamotaniem Nie moglem sie za bardzo znalesc w niej ;/

ja rowniez pozdrawiam i dziekuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj, bo się nie załapię...jak Cerm MG-uje to gram :D
MG-Cerm

1. Keroth
2. Yarr
3. walgierz
4. don_manfrett :D
5. upiordliwy
6. Andrij
7. Budo
8. Shudo
9. Bajtek
10. Da Ghost
11. Latniak

Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie zagrał, ale że jestem raczej początkujący, wszystko zależy od limitu grających nowicjuszy [nie czytałem wątku o mafii około roku i nie potrafię powiedzieć po nickach ilu ich się już zgłosiło ;]. Ale w każdym razie jeśli gra zacznie się najwcześniej w poniedziałek wpisuje się.

MG-Cerm

1. Keroth
2. Yarr
3. walgierz
4. don_manfrett :D
5. upiordliwy
6. Andrij
7. Budo
8. Shudo
9. Bajtek
10. Da Ghost
11. Latniak
12. LifaR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG-Cerm

1. Keroth
2. Yarr
3. walgierz
4. don_manfrett :D
5. upiordliwy
6. Andrij
7. Budo
8. Shudo
9. Bajtek
10. Da Ghost
11. Latniak
12. LifaR
13. DEViANCE

A teraz co do gry:
Yarr --> Specjalnie tak zagrałem, bo wiedziałem, że to już będzie mój koniec. Dlatego również oddałem głos na pewnego niewinnego - Andrija i o dziwo mieszkańcy... zaufali mi, że on jest mafiosem i go zabili :O) Więc to nie była plama.
Darnok --> No nie mów, że po odejściu Ciebie gra się robiła słaba. Sam zgadzałeś się ze mną i z walgierzem co do morderstw. Nadal grało się dobrze, póki mafia nie zabiła wszystkich starych graczy. Po tych morderstwach lekko żałowałem, że ich zabiliśmy, bo gra robiła się nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone zgłoszenia (kolejność przypadkowa):
1.Latniak
2.LifaR
3.DEViANCE
4.Vaxinar
5.Shudo
6.walgierz
7.Andrij
8.Da Ghost
9.Budo
10.Bajtek

Reszta, tzn Ci co się dopisali i ci co się jeszcze chca zapisać proszę o maila, jeżeli osób zgłosi się wiecej niż 14 to wybiorę optymalną liczbę niekoniecznie drogą losowania:)

Role będą oczywiście losowane.

Fabuła jeszcze nie ustalona miałem pomysł ale chyba nie w tym składzie choć kto wie.. jeżeli nie to standardowo coś się wymyśli;D
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się