Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2007 o 11:43, matix00 napisał:

Nikt nie ma ochoty pospamić?

Nie jest to najlepsze do tego miejsce .Jeśli nie masz nic do napisania w związku z grą to raczej się powstrzymaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 08:50, spider88 napisał:

Nie przesadzaj, wielu na pewno by się znalazło chętnych na taką rozgrywkę .


Wygląda na to, że na razie tylko nas dwóch. Ehh :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po wakacjach , gdy uzbiera się odpowiednia grupa i chętny MG , to zrobi się taką fabularną edycję .Najlepiej chyba pasują klimaty wojenne ale to się pewnie jeszcze zobaczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:08, spider88 napisał:

Może po wakacjach , gdy uzbiera się odpowiednia grupa i chętny MG , to zrobi się taką fabularną
edycję .Najlepiej chyba pasują klimaty wojenne ale to się pewnie jeszcze zobaczy .

Tylko nie klimaty wojenne... ja się już z miejsca wypisuje, bo za dużo takich edycji było. Nie mów, że tylko przy okazji klimatów wojennych można się rozpisać, bo prawda jest taka, że w każdych klimatach można grać bardzo długo fabularnie. Z resztą ja nie wiem co tak tęsknicie do długich fabularnych postów. Jak chcecie to możecie pisać, jednak mnie zawsze one jedynie usypiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2007 o 22:03, Lampek napisał:

(pamiętam, jak sam wyczekiwałem, by DEViANCE mnie przyjął w szeregi,
a to było już ze dwa lata temu) /.../


Ale ze mnie noob, bo tego nie pamiętam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:12, Kukowsky napisał:

Tylko nie klimaty wojenne... ja się już z miejsca wypisuje, bo za dużo takich edycji było.


Wiedziałem że to naskrobiesz ;p

Dnia 13.08.2007 o 12:12, Kukowsky napisał:

Nie mów, że tylko przy okazji klimatów wojennych można się rozpisać, bo prawda jest taka, że
w każdych klimatach można grać bardzo długo fabularnie. Z resztą ja nie wiem co tak tęsknicie
do długich fabularnych postów. Jak chcecie to możecie pisać, jednak mnie zawsze one jedynie
usypiały.

Nie pisałem że tylko przy takich klimatach , ale według mnie one najbardziej pasują .Oczywiście zdarzają się wyjątki (hotel w klimatach mafii ) ale są one rzadkie .Ostatnio utarło się że fabularne są dwa pierwsze dni , później wolna amerykanka a szkoda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:35, spider88 napisał:

Ostatnio utarło się że fabularne są dwa pierwsze dni , później wolna amerykanka a szkoda .

Też mi się to za bardzo nie podoba. Jest to szczególnie dziwne i przykre, jeśli wyraźnie widać, że MG chce wprowadzić jakąś ciekawą fabułę, a gracze już po kilku dniach przestają się nią przejmować i pisać tylko i wyłącznie posty z podejrzeniami i dyskusjami absolutnie niezwiązanymi z postami MG.

Ech, szkoda, że się nie załapałem do edycji, która się dzisiaj rozpocznie. :( Miałem nadzieję, ze od razu po powrocie znad morza będę mógł sobie pograć w FM, ale widzę, że zabrakło dla mnie miejsca. :P Trudno, najwyżej wezmę udział w następnej edycji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:44, matiz123 napisał:

Też mi się to za bardzo nie podoba. Jest to szczególnie dziwne i przykre, jeśli wyraźnie widać,
że MG chce wprowadzić jakąś ciekawą fabułę, a gracze już po kilku dniach przestają się nią
przejmować i pisać tylko i wyłącznie posty z podejrzeniami i dyskusjami absolutnie niezwiązanymi
z postami MG.


Tylko że tak na prawdę , pretensje możemy mieć sami do siebie .To od nas ( graczy ) zależy ile będziemy się trzymać fabuły .Jednym słowem , trzeba nad tym popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:44, matiz123 napisał:

Też mi się to za bardzo nie podoba. Jest to szczególnie dziwne i przykre, jeśli wyraźnie widać,
że MG chce wprowadzić jakąś ciekawą fabułę, a gracze już po kilku dniach przestają się nią
przejmować i pisać tylko i wyłącznie posty z podejrzeniami i dyskusjami absolutnie niezwiązanymi
z postami MG.

MG może starać się wprowadzić ciekawą fabułę, jednak jeśli nie ma on dobrego pióra to po prostu mu to nie wychodzi, bo po prostu taki szary gracz zasypia na postach fabularnych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:50, spider88 napisał:

Tylko że tak na prawdę , pretensje możemy mieć sami do siebie .To od nas ( graczy ) zależy
ile będziemy się trzymać fabuły .Jednym słowem , trzeba nad tym popracować ;)


A od mg to już nie? W poprzedniej edycji (wiem, że to była krótka i improwizacyjna gra) ostatniego dnia nie dałeś na przecież już żadnej fabuły, po prostu siedzieliśmy w przedszkolu. Kto będzie się kłopotal pisaniem fabularnego posta, jak mg nic nie zrobi sam? Ehhh, ja bym zagral w edycji z porządną fabułą, ale 4 osoby to ciut za mało :] Na dawnym forum bywały edycje, co by można książki na ich podstawie pisać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:50, spider88 napisał:

Tylko że tak na prawdę , pretensje możemy mieć sami do siebie

Trudno się z Tobą nie zgodzić. :) Ale przydałoby się zorganizować jakąś edycję, która składałaby się głównie z postów fabularnych. Bo jeśli po kilku dniach, gdy wszyscy przestaną się przejmować fabułą ktoś da jakiegoś fabularnego posta, zostanie raczej zignorowany. Pamiętam jak w jakiejś edycji napisałem jednego posta związanego z fabułą, który nie zawierał żadnych informacji na temat moich podejrzeń, to potem kilka osób się do mnie przyczepiło, że piszę posty fabularne, podczas gdy powinienem się przejmować podejrzeniami. Dlatego przydałoby się już przed edycją powiedzieć, że główny nacisk powinien zostać położony na fabułę. No i musiałyby w takiej edycji wziąć udział "zaufane" osoby, które na pewno nie będą od tej fabuły odbiegać. :)

Kukowsky -> no tak, MG też powinien mieć talent do pisania, żeby jakoś zachęcić graczy do wczuwania się w fabułę. :) Mi się na przykład podobają posty Liqida - jego pomysły na fabułę są ciekawe, a styl pisanie bardzo mi się podoba i przyjemnie się takie posty czyta. Choć ja zacząłem grać w FM dopiero niedawno, więc pewnie jego pomysły nie były takie oryginalne, jak mi się wydaje, a ja nie widziałem jeszcze wielu rzeczy. :)

Jakby co, to ja też jestem za tym, żeby wziąć udział w jakiejś edycji tylko i wyłącznie fabularnej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 12:35, spider88 napisał:

Nie pisałem że tylko przy takich klimatach , ale według mnie one najbardziej pasują .Oczywiście
zdarzają się wyjątki (hotel w klimatach mafii ) ale są one rzadkie .

Dziękuję, że ktoś pamięta o mojej edycji. ;)

Dnia 13.08.2007 o 12:35, spider88 napisał:

Ostatnio utarło się że fabularne są dwa pierwsze dni , później wolna amerykanka a szkoda .

Jeśli fabuła jest NAPRAWDĘ ciekawa, to gracze utrzymują ją bez przymusu. Wymuszanie fabuły "na siłę" może przynieść skutki odwrotne do zamierzonych, tak jak to było w świątecznej edycji Vaxinara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie, dzisiaj zaczynamy. Mam takie wrażenie, że ta edycja będzie dużo ciekawsza od poprzedniej i obym się nie mylił. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:21, spider88 napisał:

Ciekawe edycje pamiętają się same ;))

Tym bardziej dziękuję. :)

Teraz mam niezły zgryz, bo sam już nie wiem jakie klimaty zastosować w mojej przyszłej edycji... Chciałbym coś, co by dorównało poprzedniej, tylko nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 14:23, Bumber napisał:

Tym bardziej dziękuję. :)

Ależ nie ma za co .Mi tak naprawdę utkwiły dwie edycje w pamięci . W/w i edycja Upiora ze sławną już wiewiórką .Może dlatego że była to moja pierwsza edycja i w dodatku wygrana .

Dnia 13.08.2007 o 14:23, Bumber napisał:

Teraz mam niezły zgryz, bo sam już nie wiem jakie klimaty zastosować w mojej przyszłej edycji...
Chciałbym coś, co by dorównało poprzedniej, tylko nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy.
:/

Może coś nie oklepanego , jakaś świeżość by się przydała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się