Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 22:43, ReNeG4De napisał:

> Mafia poszła po trupach po celu i zabiła najlepszego gracza tej edycji i to w dodatku
kataniego...
> Gdyby mi przyszło pożyć troszkę dłużej to pokrzyżowałbym Wam szyki. :P

E, to nie Belmundo był katanim?

Nie, to był Kukowsky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 22:43, ReNeG4De napisał:

E, to nie Belmundo był katanim?

Na całe szczęście nie, bo wówczas edycja mogłaby się zakończyć jeszcze większą katastrofą. :P Trochę żałuję, że zginąłem, bo w pierwszym sprawdzeniu wybierałem między Bumberem i windowsem i niestety padło na tego pierwszego, jednak gdybym pożył dłużej to wówczas windows poszedłby na ruszt. ;) Nie sądziłem, że mafiosi mnie ubiją, jednak jak widać ostatnio coś nie mogę pograć dłużej, niż dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 22:45, Kukowsky napisał:

> E, to nie Belmundo był katanim?
Na całe szczęście nie, bo wówczas edycja mogłaby się zakończyć jeszcze większą katastrofą.
:P Trochę żałuję, że zginąłem, bo w pierwszym sprawdzeniu wybierałem między Bumberem i windowsem
i niestety padło na tego pierwszego, jednak gdybym pożył dłużej to wówczas windows poszedłby
na ruszt. ;) Nie sądziłem, że mafiosi mnie ubiją, jednak jak widać ostatnio coś nie mogę pograć
dłużej, niż dwa dni.

Podczas tj edycji, prawie, że codziennie, miałem zajęty komputer, mogłem do niego dorwać się dopiero wieczorem, a
i wtedy, co chwilę mamusia, albo tatuś mnie wołali, co tłumaczyłoby, ilość postów i i ich jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie miałem lekko Belmudo, nie wiedziałem że będę tak zajęty. Przecież wczoraj specjalnie napisałem bratu sms, żeby zagłosował na forum za mnie, bo ja nie mogłem...;(
W następnej edycji znajdę czas, a jak nie to się nie zapisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie gratuluję mafii. Z całym moim szacunkiem do windowsa, ale mu nie pogratuluję. Nie wiem jakie były przyczyny jego milczenia, ale liczy się sam fakt, że dużo się przez edycję nie nagadał. Matix to samo, zamknął buzię na kłódkę (lub klawiaturę, kto go tam wie...) i cieszy się z wygranej. Cóż, radości nikt mu nie zabierze, choć skomentować można...
Mieszkańcom także nie pogratuluję. Dali ciała. Ponownie sprawdzają się słowa, że mafia nie musi grać wyśmienicie, żeby wygrać. Chociaż skyler i ReNeG4De się starali, to już Phelela i Seqiu prezentowali naprawdę niski poziom gry. Seqiu''owi zedcydowanie brakuje obycia z grą, a Pheleli słownika. Przykre. Ale największym błędem mieszkańców była ich nieobecność tuż przed 22. Matix dodał posta o 21.58, były więc aż dwie minuty, żeby zmienić głos. Bywały takie edycje, kiedy to przez te dwie minuty rozstrzygały się losy całej gry. Pod tym względem mieszkańcy dali ciała na całej linii
Jedyna osoba, której mogę z czystym sumieniem pogratulować, to Lampek. Posty były ciekawe i pozwalały łatwo wczuć się w fabułę. Klimat był naprawdę wysokich lotów. Mi się podobało. Szkoda tylko, że gracze mieli problem z wczuciem się w klimaty... Ale to już nie wina MG.
Podsumowując, edycja średnio udana. Bywały lepsze, ale bywały też gorsze. Szkoda, że mafia ubiła mnie i Kukowsky''ego. Choć regulamin zabraniał odnoszenia się do doświadczenia graczy, to jednak wyczuwam tutaj własnie taki cel mafii. Może wtedy edycja potoczyłaby się inaczej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie. Właśnie zobaczyłem, że edycja się skończyła (z poprzedniej strony widzę, że w polu z MG jest wpisane ''ktośtam'') i czy jest ktoś na miszczowanie czy jest ta pozycja wolna? Jeśli to drugie, to z chęcią się zgłosiłbym do tej roli :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:14, DEViANCE napisał:

/.../ i czy jest ktoś na miszczowanie czy jest ta pozycja wolna? Jeśli to drugie, to z chęcią się zgłosiłbym do tej
roli :]

Pierwszy na liście jest Devil ze swoimi AMŚ.Tylko że ta edycja nadal stoi pod znakiem zapytania, najchętniej wysłuchałbym samego zainteresowanego. Drugi na liście jestem ja i raczej niechętnie po raz drugi odstąpię termin. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:17, Bumber napisał:


Pierwszy na liście jest Devil ze swoimi AMŚ.Tylko że ta edycja nadal stoi pod znakiem zapytania,
najchętniej wysłuchałbym samego zainteresowanego. Drugi na liście jestem ja i raczej niechętnie
po raz drugi odstąpię termin. :P


Buuu :( Muszę z nim pogadać. Może nadal będzie miał jakieś sprawy, to chętnie bym poprowadził teraz, a Ty, KolegoKtóryRównieżWygrałNWN2, po mnie :D Jeśli nie masz nic przeciwko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2007 o 22:33, Lampek napisał:

Gdybyście Panowie postarali się bardziej, z pewnością uwzględniłbym Was bardziej w fabularniakach.

Nie mam żalu za nieistnienie w fabularniakach bo mi to wisi. Chciałeś żeby ciągnąć fabułę? W porządku - trzeba było dać punkt zaczepienia na kolejne dni.

Dnia 18.08.2007 o 22:33, Lampek napisał:

Druga sprawa to rola Windowsa. Consigliere, to przyboczny Dona mafii, więc jasne jest, iż jest
bardziej faworyzowany...szczególnie, gdy całe towarzystwo chleje i zapija sie w trupa.

Uważam jednak, że postawienie go w sytaucji, gdzie ma "rozkazywać graczom", być niejako ponad innymi jest nie fair. Równie dobrze mogłeś postawić w tej roli Pana Zdzicha albo Rycha - z pewnością nie obraziliby się ;]

Dnia 18.08.2007 o 22:33, Lampek napisał:

Następnym
razem, nie zapisujcie się do edycji, jeśli nie chcecie pograć fabularnie a potem poczytać o
działaniach swojej postaci.


Tak jak napisałem - wisi mi to czy będę w poscie czy nie. Nie było obowiązku gry fabularnej żeby się udzielać fabularnie. Po prostu nie podoba mi się postawienie windowsa w takiej roli.

Zresztą było minęło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:21, DEViANCE napisał:

Buuu :( Muszę z nim pogadać. Może nadal będzie miał jakieś sprawy, to chętnie bym poprowadził
teraz, a Ty, KolegoKtóryRównieżWygrałNWN2, po mnie :D Jeśli nie masz nic przeciwko.

Chcesz się wcisnąć z trzeciego miejsca na pierwsze? Nieładnie... :P
Akurat najbliższy tydzień bardzo mi pasuje, jeśli chodzi o wolne wieczory, więc łatwo nie ustąpię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po rozmowie z Devilem i powiedział, tu cytat, "przed 10 wrześniem na pewno nic nie napiszę".
Dlatego jeśli nikt nie ma nic przeciwko, to chętnie bym teraz poprowadził, gdyż później znów mogę zniknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, sprawa załatwiona. Teraz prowadzę ja, a po mnie DEViANCE. I po problemie.

MG - Bumber

1.ReNeG4De

Najchętniej zacząłbym już w poniedziałek, góra we wtorek. Oczywiście jest to uzależnione od szybkości zapełniania się listy. Póki co powiem tylko: WPISYWAĆ SIĘ! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:34, skyler napisał:

Skoro już wyjaśnione to daj jakieś szczegóły typu: role, klimat ilość graczy ;]

Nad klimatami jeszcze myślę. :P A co do liczby graczy, to nie będę określał ilu konkretnie, bo jeszcze się akurat tylu zgłosi i nie będę miał pola manewru. A chciałbym zebrać do edycji paru lepszych graczy, jeśli wiesz co mam na myśli. :)

Dnia 18.08.2007 o 23:34, skyler napisał:

Deviance: skoro nie prowadzisz to chociaż zagraj - taka rozgrzewka przed mistrzowaniem ;]

Popieram. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może bym sobie nawet zagrał... :)
Wolne mam, w domu siedzę, Bumber prowadzi. Sprzyjające warunki. :D

MG - Bumber

1. ReNeG4De
2. skyler
3. Kukowsky
4. paweldomar1
5. Belmundo
6. Glizda

Tylko jakieś fajne klimaty wymyśl, Mistrzu, bo się wypiszę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 23:54, glizda101 napisał:

/.../ Tylko jakieś fajne klimaty wymyśl, Mistrzu, bo się wypiszę. ;P

Bez obaw. Właśnie przyszedł mi do głowy ciekawy pomysł. Muszę go tylko ubrać w słowa. Dużo będzie wzorowania się na pewnej słynnej sadze imć Sapkowskiego, więc powinieneś być zadowolony. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się