Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2007 o 19:06, Bumber napisał:

Odnośnie tych zaproszeń, to po prostu nie wysyłałem ich do tych, którzy już zdążyli wpisać
się na listę. Proszę więc nie czuć się gorszym, czy coś w tym stylu. Uznałem, że lepiej jest
przypomnieć graczom z dłuższym stażem, że wątek o nazwie "Forumowa Mafia" nadal istnieje i
ma się dobrze. :)

Pfff... Tłumacz się tłumacz... Jak mi nie wyślesz do jutra wieczór zaproszenia to Ci edycję rozwalę! (a co!) Czuję się pokrzywdzony i pominięty... a tak btw... Pierwszy mord już jutro czy też dnia następnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cię kręcę. 20 ludzi, nigdy wcześniej nie widziałem tylu ludzi chcących zagrać w FM:) Teraz to trzeba się podlizać MG po to, żeby móc zagrać:D Ale im więcej ludzi tym lepiej, bo kolejne edycje będą się szybciej zaczynać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 22:28, Kukowsky napisał:

/.../ Pierwszy mord już jutro czy też dnia następnego?

Dnia następnego. Dam Ci trochę nabić postów, zanim zginiesz. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:07, paweldomar1 napisał:

Ja cię kręcę. 20 ludzi, nigdy wcześniej nie widziałem tylu ludzi chcących zagrać w FM:)


Oj, młody jesteś, zaprawdę powiadam Ci. Młody...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:59, Seqiu napisał:

Na jakiej podstawie będzie dokonywana selekcja osób, bo przecież nie będzie grało nas aż dwudziestu...?

Każdy chętny bierze kostkę do gry i rzuca pięciokrotnie. Sumę wyrzuconych oczek podajemy na forum. Osoby z największą liczbą grają edycji :)

22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2007 o 00:02, skyler napisał:

Każdy chętny bierze kostkę do gry i rzuca pięciokrotnie. Sumę wyrzuconych oczek podajemy na
forum. Osoby z największą liczbą grają edycji :)

22

No dobra a tak na serio ? Pewnie MG dokonuje selekcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 00:07, skyler napisał:

To zależy już od MG. Największą edycja na tym forum liczyła chyba 21 uczestników :)

Były większe , które odbywały się bez selekcji .Oczywiście w początkowym etapie ( do pierwszego mordu ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:07, paweldomar1 napisał:

Ja cię kręcę. 20 ludzi, nigdy wcześniej nie widziałem tylu ludzi chcących zagrać w FM:) Teraz
to trzeba się podlizać MG po to, żeby móc zagrać:D Ale im więcej ludzi tym lepiej, bo kolejne
edycje będą się szybciej zaczynać:D


Było więcej osób z tego co wiem . Aha i co z tego że się podliżesz , selekcja bedzie sprawiedliwa , czyli MG albo bedzię losował albo zobaczy którzy zawodnicy się we wcześniejszych edycjach mało udzielali i ich wywali :)
Albo będzie tak jak mówi spider początek bez selekcji a później dopiero selekcja tych którzy albo nic nie napisali albo dla MG są bezużyteczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:59, Seqiu napisał:

Na jakiej podstawie będzie dokonywana selekcja osób, bo przecież nie będzie grało nas aż dwudziestu...?

Na podstawie subiektywnych odczuć MG. Tylko i wyłącznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Bumber

1. ReNeG4De
2. skyler
3. Kukowsky
4. paweldomar1
5. Belmundo
6. Glizda
7. Seqiu
8. Spider
9. Wilk
10. matiz123
11.Phelela
12.matix00
13.S4jm0n
14. Furr
15. DonCarleone
16. Lampek
17.Kalkulator12
18.Dawidos160
19. Aldarion
20. Remember_The_Name
21. Ninja Seba

No rzesz kurcze... Weź tu kogoś poproś żeby Cię do listy dopisał :P Najpierw zaprasza, a potem to co? No ja nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2007 o 23:07, paweldomar1 napisał:

Ja cię kręcę. 20 ludzi, nigdy wcześniej nie widziałem tylu ludzi chcących zagrać w FM:) Teraz
to trzeba się podlizać MG po to, żeby móc zagrać:D Ale im więcej ludzi tym lepiej, bo kolejne
edycje będą się szybciej zaczynać:D


Przy mojej edycji (100 a to też robi swoje :)) było chyba 41 albo 42 chętnych o ile mnie pamięć nie myli. Absolutny totalny och ach i w ogóle rekord ;) Ile osób grało i jak to wyglądało? Chcesz to sobie przeczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:17, Ninja Seba napisał:

Przy mojej edycji (100 a to też robi swoje :)) było chyba 41 albo 42 chętnych o ile mnie pamięć
nie myli. Absolutny totalny och ach i w ogóle rekord ;) Ile osób grało i jak to wyglądało?
Chcesz to sobie przeczytaj :)

Całkiem normalnie to wyglądało, bo i tak do pierwszego mordu wszystko wróciło do normy.

Dnia 20.08.2007 o 12:17, Ninja Seba napisał:

spider88
Były większe , które odbywały się bez selekcji .Oczywiście w początkowym etapie ( do pierwszego mordu ) .

To, że selekcja odbywa się później wcale nie oznacza, że tej selekcji nie było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:31, Kukowsky napisał:

To, że selekcja odbywa się później wcale nie oznacza, że tej selekcji nie było. ;)

To przecież napisałem ;p
Nooo , siła Bumbera działa , edycja zapowiada się wręcz nieziemsko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:52, spider88 napisał:

Nooo , siła Bumbera działa , edycja zapowiada się wręcz nieziemsko .

Edycja świąteczna i edycja jubileuszowa również zapowiadały się nieziemsko, a wyszły jak wyszły i od tamtego czasu nauczyłem się, że to nie nicki, które biorą udział w edycji wyznaczają poziom edycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2007 o 12:59, Kukowsky napisał:

Edycja świąteczna i edycja jubileuszowa również zapowiadały się nieziemsko, a wyszły jak wyszły
i od tamtego czasu nauczyłem się, że to nie nicki, które biorą udział w edycji wyznaczają poziom
edycji...

Ale sam przyznasz , po wakacyjnej posusze zapowiada się dobrze .Jeśli tylko będzie frekwencja to i większość graczy miała dłuższą przerwę .Głód gry mam nadzieję że zrobi swoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się