Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

>Aż mnie skręcało aby mu odpisać że to gra .

Zapomniałem o tym napisać w poprzednim poście ;) Wiem o tym, tak więc jeśli już jest po to nie traktuj tych najazdów osobiście ;) Wszak taka była taktyka Twojej postaci :)
Bez spięć. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 12:20, S4jm0n napisał:

Bez spięć. Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję.


Wiem o tym, tylko podczas gry niestety emocje robią swoje ;))
My jeszcze nie mieliśmy chyba okazji ze sobą wystarczająco pograć , więc nie brałem tego do siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm znowu wkurzyłem się na MG bo się niedostałem do edycji 2 raz pod rząd , myśle że tym razem MG wkońcu pozwoli mi zagrać a więc

MG-??
1.Phelela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG tylko podaje lincz i mord ;) To gracze kreują fabułę i całą resztę, i to sobie powinniście podziękować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycji nie będę komentował, bo dużo się nie nagrałem, a po mojej śmierci niewiele też czytałem. Teraz jednak nie mogę wyjść z podziwu dla mafii, bo już w pierwszym linczu mógł paść jeden mafiozo, a padł... katani. W tym momencie chciałbym przeprosić za moją nieobecność, która wynikła z mojego niedopatrzenia. Ubzdurałem sobie, że głosy oddaje się do 22 i uznałem, że jest potrójny remis, więc nie ginie nikt. A czas był do 22.30... Jakież było moje zdziwienie, gdy wpadłem na forum przed 23 i okazało się, że jestem już w grobie. Raz jeszcze gratuluję Kukowsky''emu intuicji. Zamieszczę też mały apel: Kuk, czas na przerwę! ;P
Mafii gratulować nie będę, bo nie wiem w jaki sposób wygrała. :P Pogratuluję tylko Devowi, bo wymyślił całkiem fajną fabułę. Klimatyczną, a to się liczy. ;)
Chyba sam zrobię sobie dłuższą przerwę, bo obowiązki szkolne wzywają, a nie chciałbym psuć innym zabawy przez moją nieobecność. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 23:03, skyler napisał:

Kuk - pierwsza zmiana zamiast na Bumbera to na Spidera i byłoby ciekawiej ;]

Albo pozwolić Windowsowi zmienić na Glizdę i nic więcej nie kombinować. :/ Ech... ładny ze mnie trzeci. Ogólnie muszę powiedzieć, że edycja była bardzo dobra. Milczków nie było, a dyskusje kwitły przez wiele stron. :) Gratulacje dla mafii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 15:37, Bumber napisał:

Zamieszczę też mały apel: Kuk, czas na przerwę! ;P (...) Chyba sam zrobię sobie dłuższą przerwę, bo obowiązki szkolne wzywają, a nie chciałbym psuć innym zabawy przez moją nieobecność. :)


No nie żartujcie sobie! :P
Temu przerwę, ten na przerwę, taaa... to kto tu będzie grał ;P ? Sam bym chętnie teraz zagrał, ale żeby to było możliwe następną edycję musielibyśmy zacząć najpóźniej w piątek, gdyż czeka mnie jeszcze jeden egzamin i późniejsze rozpoczęcie kolidowałoby mi z nauką do niego (no chyba, że szybko bym zginął :P ). A skoro wy tu sobie przerwy chcecie urządzać to jakoś cienko to wszystko widzę...

P.S. Kuki, nie słuchaj Bumbera! ;D

Aha, jeszcze słówko odnośnie ostatniej edycji, gdyż wczoraj pisałem na szybko i to mi umknęło - pochwały dla Budo :) ! Miał rację kierując swoje podejrzenia głównie na glizdę i spidera. I pewnie dlatego też zginął przed ostatnim dniem edycji, żeby ewentualnie nie pokrzyżować szyków mafii ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh... :> Szkoda, że zabili mnie tak szybko i nie dali nabrać doświadczenia ;) Ale cóż, tak to niestety bywa. Nie mam żalu, bo wiadomo, Mafia miała "szczytny" cel ;> Najwyżej trzeba będzie ponownie spróbować sił za parę miesięcy, w najbliższym okresie raczej nie ma szans na to.

Więc dziękuję za te dwie (aż? :P) gry :> Co prawda druga nie dokończona, ale cóż. Będę musiał na weekend przeczytać wszystkie posty po moim zabójstwie. Bo wyglądało wszystko świetnie ;)

W każdym bądź razie. Następna moja gra dopiero w maju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ,tak, SNAFU, do przewidzenia :) Glizda i spider, cóż, spodziewałem się, że mimo tych cudownych 3 linczy coś wyjdzie nie tak. Cóż, gratuluję mafii, że udało jej się wygrać, choć siedziała jakby na drugiej linii. Aż mnie ciekawość pożerała kto jest w mafii po tym, jak mnie ubili. Niestety, MG nie odpowiedział na pytanie ;P
Edycja nawet mi się podobała, choć mi nieco fabularnie ni przylegała. Cóż, bywa, żałuję do tego, iż nie miałem najlepszej frekwencji i że pod koniec już się nie trzymałem fabuły. Trochę apatyczna wyszła ta końcówka wakacji, no.
Początkowo nie planowałem wzięcia udziału w kolejnej edycji, ale później jednak zmieniłem zdanie. A więc cóż...

MG-??
1.Phelela
2. Sam Fisher5
3. Liquid (już tylko dziśiaj *)
4. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coz, calej edycji nie doczytalem, jestem ciagle 2 dni w plecy, ale nieldugo dokoncze mam nadzieje.
A mojego komentarza... Jedyne co moge skomentowac to gre elekrina i reakcje na jego posty innych, dawno sie tyle nie usmialem czytajac poczatek rozgrywki :D Elekrin rzadzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:26, Fiarot napisał:

No nie żartujcie sobie! :P
Temu przerwę, ten na przerwę, taaa... to kto tu będzie grał ;P ? /.../

Jak to kto? Żółtodzioby. Trzeba zrobić miejsce młodym. ;P

Mówię poważnie. Nie chcę zapisywać się na listę i grać z musu. Chciałbym czerpać jakąś przyjemność z gry, a nie tylko pisać, bo trzeba... Raz, że szkoła zabiera większość mojego czasu, a dwa, że jestem w domu dopiero w granicach godziny 20, więc wiele radości z gry mieć nie będę... Zresztą co my tu o zapisywaniu się będziemy rozmawiać, jak MG nie ma. :P

Dnia 04.09.2007 o 16:26, Fiarot napisał:

P.S. Kuki, nie słuchaj Bumbera! ;D /.../

Kuki już wie, że przerwa dobrze mu zrobi, sam to zauważył. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:47, Bumber napisał:

Kuki już wie, że przerwa dobrze mu zrobi, sam to zauważył. :P

A kał prawda! :P

MG-??
1.Phelela
2. Sam Fisher5
3. Liquid
4. paweldomar1
5. Kukowsky

Trzeba grać dopóki w szkole trwa okres ochronny dla kotów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:03, Sam Fisher5 napisał:

Jeśli nie zgłosi się MG, podkreślam JEŚLI, to ja mógłbym nim zostać. Wolałbym grać ale
bez MG się nie da :( Czekam na kogoś kto poprowadzi :)


To bardzo kiepski pomysł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:07, spider88 napisał:

> Jeśli nie zgłosi się MG, podkreślam JEŚLI, to ja mógłbym nim zostać. Wolałbym grać
ale
> bez MG się nie da :( Czekam na kogoś kto poprowadzi :)

To bardzo kiepski pomysł .

Ok, skoro tak sądzisz, po prostu ktoś wyżej napisał, że MG "tylko podaje lincz i mord" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 20:10, Sam Fisher5 napisał:

Ok, skoro tak sądzisz, po prostu ktoś wyżej napisał, że MG "tylko podaje lincz i mord" :)

Obawiam się że nie do końca jest to zgodne z prawdą ;)

MG-??
1.Phelela
2. Sam Fisher5
3. Liquid
4. paweldomar1
5. Kukowsky
6.Spider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się