Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Demrenfaris

Czuję się ogromnie zaszczycony tym wyróżnieniem :). Wiem, że wszyscy gracze wypisani przez Demrenfarisa odwalili
kawał dobrej roboty. Dlatego ja również chciałbym podziękować moim kompanom (scorpowi2005, spiderowi88, Kukowskyemu oraz Fiarotowi) jak i również Manitou za wkład jaki włożyliśmy, aby ta edycja się rozpoczęła. Chłopaki gratulacje dla Was <brawo> :). Teraz mam tylko nadzieję, że wybrańcy docenią Nasz wspólny wysiłek i nie będą zaniedbywać swoich obowiązków podczas zabawy ;). Życzę powodzenia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dopiszę się. Nie zagrać z Kerothem i WoWmenem po takiej przerwie...? ;P

1. Kalkulator12
2. Sam Fisher
3. Deto
4. Laska-z-Polski
5. Neban
6. Phelela
7. Glizda
8. mtobi
9. Spider88
10. Scorp2005
11. Kukowsky
12. skyler
13. Keroth
14. matiz123
15. Remember_The_Name
16. boogie85
17. Fiarot
18.WoWmen
19. mefiperes
20. Fimar
21. matix00
22. Belmundo
23. Furr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 18:38, spider88 napisał:

Czegoś takiego to nawet najstarsi górale nie pamiętają ;))

Jeszcze kilka ksywek i szczena mi opadnie na podłogę ;p


Nie gadaj tutaj głupota , widziałem takie edycje gdzie prawie wszyscy byli PRO :P tj. tacy jak ty , bo ogólnie wszyscy prezentujecie jeden wysoki poziom , jakbym miał wybierać najlepszego gracza wybrałbym upiordliwego :P podoba mi się jego styl gry ;] Szkoda że dawno już nie grał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 19:14, Furrbacca napisał:

23. Furr



I zgłasza się ten co nie miał czasu :D :P

Jak widać zebrała się spora grupka doświadczonych graczy... Jeszcze tylko Domka brakuje i wstydem byłoby nie zagrać :P Mam nadzieję że nasz MG podoła zadaniu i nie sknoci tak zorganizowanej gry, bądź co bądź od kilku edycji ciężko było o skład, a on ma w czym wybierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E niewiem jak niektórzy ale ja jestem pewien praktycznie że odpadne w eliminacjach które mimo nie chcenia trzeba będzie zrobić , po 1 Dem i ja za sobą nie przepadamy po 2. ta elita ..Wowmen , glizda,spider,kuk ,furr normalnie :D Grupa śmierci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestań już podlizywać się i marudzić jednocześnie ;). Kto wie? Może MG jednak Cię wybierze:>. Ale, jeśli dalej będziesz zachowywał się tak dziecinnie to wątpię abyś zagrał w tej edycji. Bądź twardy i czekaj na werdykt ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:20, demrenfaris napisał:


Rozumiem, że zaproszenia nie przyjąłeś? :)/.../

A dostałem w ogóle? ;>

Dnia 26.11.2007 o 16:20, demrenfaris napisał:

Ale wiem - czasu mało :)

Czasu i może nie mam mało, ale FM mi się już dawno przejadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 20:06, DEViANCE napisał:

> Ale wiem - czasu mało :)
Czasu i może nie mam mało, ale FM mi się już dawno przejadła...



My gramy w Ktulu, a to coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regulamin Ktulu
Role:
Miastowi:
1. Szeryf – jeśli żyje można odmówić pojedynku. Każdej nocy aresztuje jedną osobę, jeśli ta osoba ma posążek – szeryf go przejmuje. Osoba zaaresztowana nie może używać tej nocy swoich zdolności, nie uczestniczy w wymianie posążka i nie może zostać zabita.
2. Opój – dwa razy w ciągu gry może upić wybraną osobę. Do końca danej nocy osoba upita nie może używać swoich zdolności i nie uczestniczy w wymianie posążka.
3. Dobry rewolwerowiec – wygrywa każdy pojedynek, bez względu na wynik głosowania. W przypadku spotkania ze złym rewolwerowcem pojedynkuje się na takich samych zasadach.
4. Kurtyzana – podczas pierwszej nocy poznaje dokładną rolę wybranej osoby. Wybrana osoba dowiaduje się, kim jest kurtyzana.
5. Pastor – każdej nocy poznaje przynależność frakcyjną wybranej osoby.
6. Lowelas – wybiera jedną osobę, która przez całą grę nie może go oskarżać, ani tym bardziej na niego głosować.
7. Sędzia – raz na grę zmienia wynik pojedynku. Po zmianie wyniku jego rola jest ujawniana ogółowi graczy.
8. Agent ubezpieczeniowy – w dowolnym momencie gry może ujawnić swoją rolę udowadniając tożsamość.
9. Burmistrz – raz na grę może uniewinnić osobę linczowaną. Po uniewinnieniu jego rola jest ujawniana ogółowi graczy.

Bandyci:
1. Złodziej – po utracie posążka może każdej nocy przeszukać jedną dodatkową osobę.
2. Zabójca – raz na grę pozbawia życia wybraną osobę.
3. Zły rewolwerowiec – to samo co „dobry”
4. Szantażysta – patrz Lowelas

Indianie:
1. Szaman – raz na grę poznaje przynależność frakcyjną wybranej osoby.
2. Szamanka – raz na grę otruwa jedną osobę. Osoba ta umiera dopiero rano następnego dnia. Jeśli otruta osoba miała posążek – przejmują go miastowi.
3. Samotny Kojot – jeśli podczas nocy jest jedynym zdolnym do działania Indianinem może zabić dodatkową osobę.

Ufoki:
1. Pożeracz Umysłów - co noc poznaje przynależność frakcyjną wybranej osoby.
2. Detektor - co noc wskazuje wybraną osobę. Jeśli ta osoba posiada posążek, Detektor dowiaduje się tego. W przeciwnym wypadku dowiaduje się, w którą stronę listy od danej osoby znajduje się posążek.
3. Zielona Macka - raz na grę pozbawia życia wybraną osobę

Modyfikowane FAQ - specjalnie dla edycji Forumowego Ktulu:
1) Kiedy zaczynamy?
We wtorek 26 listopada o 20:00
2) Jak toczy się rozgrywka?

Rozpiska:
Noc zerowa:
1. Bandyci wybierają, kto trzyma posążek.
2. Kurtyzana podaje kogo chce poznać.
3. Lowelas i Szantażysta podają kogo chcą “zauroczyć”.

Pierwszy dzień (i kolejne):
1. Gracze mają prawo się pojedynkować (zgłaszanie chęci do MG od 16 do 21; głosowanie do 21:30).
2. Dyskusja i linczowanie (do 22:30).
3. Wynik możliwego pojedynku (około godziny 22).
4. Wynik linczu (około godziny 22:35).

Pierwsza noc (i kolejne):
1. Szeryf aresztuje wybraną osobę.
2. Pastor sprawdza wybraną osobę.
3. Opój jeśli chce - upija wybraną osobę.
*Post opisujący działania (przejście posążka między frakcjami) - około 22:40
4. Bandyci wybierają, kto trzyma posążek.
5. Zabójca jeśli chce – zabija wybraną osobę.
6. Złodziej (po utracie posążka) przeszukuje wybraną osobę.
*Post opisujący działania (przejście posążka między frakcjami, zabójstwo) - około 22:50
7. Indianie zabijają jedną osobę.
8. Indianie (o ile uzyskają posążek) wybierają, kto trzyma posążek i jednocześnie zabijają drugą osobę.
9. Szaman jeśli chce – sprawdza wybraną osobę.
10. Szamanka jeśli chce – otruwa wybraną osobę.
*Post opisujący działania (przejście posążka między frakcjami, zabójstwo) - około 23:00
11. Ufoki (o ile uzyskają posążek) wybierają, kto trzyma posążek.
12. Pożeracz umysłów sprawdza wybraną osobę.
13. Detektor sprawdza wybraną osobę.
14. Zielona Macka jeśli chce - zabija wybraną osobę.
*Post opisujący działania (przejście posążka między frakcjami, zabójstwo) - około 23:10

15. Post fabularny z podsumowaniem całego dnia - po 23:20

3) Kiedy kto wygrywa:
Mieszkańcy wygrywają przy posiadaniu posążka podczas dnia.
Bandyci wygrywają jeśli utrzymają posążek przy sobie przez 4 dni bez przerwy (bez utraty od początku gry - po nocy 30 listopada).
Indianie wygrywają po wybiciu wszystkich graczy nie-indian. Po przejęciu posążka zabijają dodatkową osobę.
Ufoki wygrywają pod warunkiem posiadania posążka przez przynajmniej trzy noce (mogą wystąpić między nimi przerwy w posiadaniu).

4) Jak linczujemy?
Tylko i wyłącznie w sposób jawny - czyt. na forum. Pamiętajcie o tym, żeby nie przekręcić kogoś nicku - jestem bezwzględny ;) Gracze nie mają prawa odzywać się w nocy na forum, bo miasto śpi :) W przypadku remisu - giną obaj :)

5) Jak głosujemy na zwycięzcę pojedynku?
Głosy przesyłacie mi na gg. W razie niesprawności na mail demrenfaris[at]gmail.com. W przypadku remisu giną obaj :) Można go odbyć raz dziennie. Pojedynki można odbywać od 16 do 21:30. W przypadku gdy Szeryf żyje, można odmówić pojedynku.

6) „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii inaczej niż przez forum?”
Kontaktować można się wyłącznie bandytom i Indianom - nie ma mowy o gadaniu na gg mieszkańców (bo ban :P)

7) „Czy po śmierci mogę komentować grę 'z zaświatów'?”
- Nie. Każdy kto nie bierze już czynnego udziału w grze proszony jest o niepisanie absolutnie niczego. Każdy kto się nie zastosuje najprawdopodobniej spotka się z wielkim gniewem z nieba ;)

8) „Nie gram w tej edycji, ale chciałbym zapytać o coś na forum”.
- Nie rób tego! Przeczytaj pkt 6) FAQ!

9) "Gramy z fabułą, nie bardzo wiem jak się wczuć i na ile mogę popisywać się swoją kreatywnością”
- Stworzony świat do fabuły jest dla Was, więc możecie go modelować podług własnej woli. Jeżeli ktoś się nadmiernie rozpędzi to delikatny głos narratora opowieści sprostuje jego dokonania.

10) Gdzie będzie się toczyć fabuła?
Odstępuję od wyrafinowanej fabuły. Dziki zachód, miasto Bum-bum City :)

11) Możemy edytować posty?
Tak, uznałem że to niepotrzebny zakaz :) Takie moje prawo :P Niemniej każdy ma prawo przyuważyć to, że ktoś drastycznie zmienił treść posta i napisać o tym miastu - od nich zależy komu zawierzą :)

12) Kiedy dostanę rolę?
We wtorek o godzinie 18 :)

13) Dlaczego nie mogę się odzywać w nocy, dotąd nie było takich ograniczeń?
Ktulu to specyficzna gra - w nocy mieszkańcy śpią, budzą się za to inne frakcje. Nie można gadać, bo ban :P Taka fanaberia MG.

14) Mogę się ujawnić?
NIE! Inni gracze muszą wpaść na Twoją rolę ^^. Aha - gdy ktoś ginie podaję nie rolę, a tylko grupę do której należał - dla utrudnienia :)

15) Niestosowanie się do reguł grozi banem ;)

16) Kontakt z MG:
gg: 8799901
meil: demrenfaris[at]gmail.com
tel: (komórka mi się rozładowała, nie mam jak sprawdzić)
Wasz MG :)

Za regulamin – WIELKIE DZIĘKI DLA FURRBACCY :)

W poszukiwaniach starych wyjadaczy pomogli mi:
Scorp2005,
Fimar,
Spider88
Oraz Kukowski :)
Wielkie dzięki dla Was :)
Fimar, Fiarot oraz Kuk dodatkowo pomagali mi w pisaniu FAQ :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2007 o 20:19, demrenfaris napisał:

14) Mogę się ujawnić?
NIE! Inni gracze muszą wpaść na Twoją rolę ^^.

Taa - to znaczy że będąc np. zabójcą i trzymając posążek nie mogę powiedzieć ze jestem szeryfem aby uniknąć linczu? Bezsens jak dla mnie .
No i co ze sprawdzaniem przy linczu dwóch osób bo liczba osób w edycji bedzie spora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:06, DEViANCE napisał:

Czasu i może nie mam mało, ale FM mi się już dawno przejadła...

Nie zrzędź!
Rzadko na gg ostatnio wpadam, nie ma to jak jakieś testy non stop :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Demrenfaris

1. Kalkulator12
2. Sam Fisher
3. Deto
4. Laska-z-Polski
5. Neban
6. Phelela
7. Glizda
8. mtobi
9. Spider88
10. Scorp2005
11. Kukowsky
12. skyler
13. Keroth
14. matiz123
15. boogie85
16. Fiarot
17. WoWmen
18. mefiperes
19. Fimar
20. matix00
21. Belmundo
22. Furr

Dziś dowiedziałem się, że nadchodzący weekend niemal na pewno spędzę poza domem, dlatego jestem zmuszony opuścić to szacowne grono ;] Życzę dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

14) Mogę się ujawnić?
NIE! Inni gracze muszą wpaść na Twoją rolę ^^. Aha - gdy ktoś ginie podaję nie rolę, a tylko grupę do której należał - dla utrudnienia :)

W tym oto punkcie chodzi oczywiście o ujawnianie roli poprzez zamieszczanie screena na forum, czy też wysyłania logów z padu-padu :) Mam nadzieję, że wątpliwości rozwiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:19, demrenfaris napisał:

6) „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii inaczej niż przez forum?”
Kontaktować można się wyłącznie bandytom i Indianom - nie ma mowy o gadaniu na gg mieszkańców
(bo ban :P)


A co z ufolami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:13, Deto napisał:

> 6) „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii inaczej niż przez forum?”

> Kontaktować można się wyłącznie bandytom i Indianom - nie ma mowy o gadaniu na gg mieszkańców

> (bo ban :P)

A co z ufolami ?

Odpowiedź jest chyba oczywista ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:42, WoWmen napisał:

> > 6) „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii inaczej niż przez forum?”

>
> > Kontaktować można się wyłącznie bandytom i Indianom - nie ma mowy o gadaniu na gg
mieszkańców
>
> > (bo ban :P)
>
> A co z ufolami ?
Odpowiedź jest chyba oczywista ;p


dla mnie nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 21:13, Deto napisał:

> 6) „Czy mogę pogadać z innymi graczami o Mafii inaczej niż przez forum?”

> Kontaktować można się wyłącznie bandytom i Indianom - nie ma mowy o gadaniu na gg mieszkańców

> (bo ban :P)

A co z ufolami ?

to samo co z innymi podobnymi sobie frakcjami tzn. indianami i bandziorami, mogą ze sobą rozmawiać na paplu-paplu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się