Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 21:40, scorp2005 napisał:


>
> Wcale nie bo na scorpa głosował tylko Belmundo tyle, że dwa razy :)
>


a lincz sama to lincz nieważny?:P


Sama? Shit nie zauważyłem... Więc sorry dwa dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:41, Fiarot napisał:

> Niech wam będzie - jestem sędzią i udowodnię to ratując Kalkulatora (jeszcze mogę).

A po wujka grzybka? Czy ktoś Ci nie wierzy? Zostaw już tak, jak w tej chwili jest.


WoWmen ma wątpliwości :P Nie no moja umiejętność nie będzie nam już potrzebna. Wątpie, że będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:42, matix00 napisał:

Sama? Shit nie zauważyłem... Więc sorry dwa dla ciebie.


''Gratuluję'', używasz swojej zdolności po to, aby uśmiercić jednego mieszkańca kosztem drugiego... -_-''
Zamiast trzymać ''moc'' na jakiś faktycznie ważny pojedynek, to wolisz tak ją zmarnować... ehh, szkoda słów...
Dobrze, że po tej edycji sobie przerwę robię, przyda mi się jak nigdy wcześniej ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa przyzwyczajenie do mafii :P

No to Matix udowodnił że jest sędzią choć w tym biegu wydarzeń nie rozumiem dlaczego to zrobił bo kazdy chyba już mu uwierzył.

edit : Miałem dopóki nie dowiedziałem się że nie możesz i tak unieważnić pojedynku. Doszedłem do wniosku że zbyt bardzo byś zaczynał ryzykować tak mówiąc jeśli nim byś nie był. Po części moja wina że nie sprecyzowałem tego przy wcześniejszej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:46, WoWmen napisał:

To się nazywa przyzwyczajenie do mafii :P

No to Matix udowodnił że jest sędzią choć w tym biegu wydarzeń nie rozumiem dlaczego to zrobił
bo kazdy chyba już mu uwierzył.


Męska decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:44, matix00 napisał:

Nie no moja umiejętność nie będzie nam już potrzebna. Wątpie, że będzie
jutro.


Nie? Skąd ta pewność? A jak ZR będzie się tłukł w pojedynku z jakimś mieszkańcem to już go nie ocalisz Einsteinie...
Dałeś się łatwo wywieźć w pole tylko dlatego, że jeden jedyny WoWmen tak chciał, w dodatku zapewne zrobiłeś tak pod wpływem słów nie-miastowego... Normalnie usiąść i płakać...

Dobra , w takim razie nadal mamy sytuację w linczach:

matiz - 3
glizda - 2
scorp - 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:41, Fiarot napisał:

Jeżeli to Ty jesteś owym 9 brakującym do
kompletu mieszkańcem wynikałoby z tego, że skubany skyler jest jednak nie-miastowym. Czyżby
był jednak Indianinem? Zastanawiające... W każdym razie uważam, że albo Ty albo skyler należycie
jako ostatnia możliwa osoba do frakcji mieszkańców.

Ta a jeśli deih nie ratował scorpa to kogo? :D Nie zapominaj o tym
Mówiłem, że jestem mieszkańcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:49, Fiarot napisał:

> Nie no moja umiejętność nie będzie nam już potrzebna. Wątpie, że będzie
> jutro.

Nie? Skąd ta pewność? A jak ZR będzie się tłukł w pojedynku z jakimś mieszkańcem to już go
nie ocalisz Einsteinie...
Dałeś się łatwo wywieźć w pole tylko dlatego, że jeden jedyny WoWmen tak chciał, w dodatku
zapewne zrobiłeś tak pod wpływem słów nie-miastowego... Normalnie usiąść i płakać...


Nie kwestionuj mojej decyzji. Zrobiłem tak bo tak chciałem. Chciałem żeby Kalkulator przeżył. A o dziwo Deto wygrał :P Widać tu pracę Bandytów, Indian i ufoludka (razem mają 6 głosów czyż nie?) Nie płacz kupię ci kredki...

Dnia 29.11.2007 o 21:49, Fiarot napisał:

Dobra , w takim razie nadal mamy sytuację w linczach:

matiz - 3
glizda - 2
scorp - 2


Zmieniasz czy czekasz na ostatni moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:52, skyler napisał:

Ta a jeśli deih nie ratował scorpa to kogo? :D Nie zapominaj o tym


Możliwe, że nikogo, po prostu chciał się wygodnie podpiąć pod czyjś głos jeszcze w początkowej fazie głosowania.

Dnia 29.11.2007 o 21:52, skyler napisał:

Mówiłem, że jestem mieszkańcem.


Tak... Sam Fisher też tak mówił, spider również, teraz Ty. Ja też tak mówiłem i mówię cały czas, z tym, że mam taką przewagę nad wami, iż w każdej chwili mogę się ujawnić i potwierdzić swoją rolę, a część z was po prostu technicznie nie może tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:21, scorp2005 napisał:

Moge mieć wszystkie głosy a i tak nie zginę bo sie uniewinnię... Jestem burmistrzem ty pacanie
i dziękuje że każesz mi wykorzystać jedyne ułaskawienie jakie posiadam żeby ułaskawić siebie...

Przepraszam ale skąd miałem wiedzieć, że jesteś burmistrzem, prawie w ogóle się nie udzielasz nie wymieniasz spostrzeżeń, a tylko się bronisz, no i jeszcze nazwałeś mnie pacanem, to obraza, jeśli przeżyjesz jutro to Cię wyzywam na pojedynek niezależnie od tego kim jesteś, bo jakoś twoim słowom nie wierzę a i tak się nam nie przydasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się ładnie na mnie rzuciliście... Uprzedzałem, że mnie nie będzie (choć nie mówiłem, że wrócę aż tak późno, ale to nie zależało za bardzo ode mnie), ale widzę, że nie podoba się wam moja "nijakość" albo coś w tym stylu. Cóż, dzisiaj na pewno tego nie zmienię z powodu braku czasu (dopiero co wróciłem do domu), a do jutra raczej nie dotrwam. Jednak gdybym jakimś cudem przeżył, to mogę obiecać, że dogłębnie zapoznam się z wszystkimi postami i postaram się odpowiedzieć na wszystkie zarzuty lub ustosunkować się do jakiejś istotnej sytuacji. Ale dzisiaj jest to niestety niemożliwe za co bardzo przepraszam i obiecuję poprawę (jeśli otrzymam jakąś szansę).

********
lincz -> scorp (bo nie chcę odejść sam)
********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:55, Fiarot napisał:

Tak... Sam Fisher też tak mówił, spider również, teraz Ty. Ja też tak mówiłem i mówię cały
czas, z tym, że mam taką przewagę nad wami, iż w każdej chwili mogę się ujawnić i potwierdzić
swoją rolę, a część z was po prostu technicznie nie może tego zrobić.


To czemu tego nie zrobisz .Jeśli jakoś udowodnisz swoją rolę mieszkańca , będziemy już praktycznie wiedzieć kto jest po za miastem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:54, matix00 napisał:

Nie kwestionuj mojej decyzji. Zrobiłem tak bo tak chciałem.


Jak dla mnie dałeś się w łatwy i naiwny sposób przekabacić i tyle...

Dnia 29.11.2007 o 21:54, matix00 napisał:

Zmieniasz czy czekasz na ostatni moment?


Jeszcze nie głosowałem, więc jak mogę zmienić? Oczywiście, że czekam, 6 osób poza mną nie oddało jeszcze swojego głosu i czeka na ostatnią chwilę, w tym domniemany mieszkaniec - skyler. Coś czuję, że pewne sprawy mogą nie pójść po naszej myśli...
Dobrze by było, żeby wszyscy mieszkańcy byli obecni w decydujących chwilach na forum i przede wszystkim zmienili głosy ze scorpa na kogoś innego. Jeżeli głosy mieszkańców będą za bardzo rozproszone to pozostałe frakcje zdołają jeszcze przesądzić pod koniec sprawę na swoją korzyść - tego się obawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 21:55, Fiarot napisał:

Tak... Sam Fisher też tak mówił, spider również, teraz Ty. Ja też tak mówiłem i mówię cały
czas, z tym, że mam taką przewagę nad wami, iż w każdej chwili mogę się ujawnić i potwierdzić
swoją rolę, a część z was po prostu technicznie nie może tego zrobić.

No cóż - tu możesz mieć rację - dlatego napisałem tamto po raz ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:58, matix00 napisał:

Scorp się uniewinni :)

Nie wiadomo, być może to taktyczne zagranie, ale dla pewności lepiej i jego zabić, jeśli będzie mieszkańcem uniewinni się na dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Belmundo, weź nie zgrywaj bohatera, kiedy mamy sytuację podbramkową. Wierzysz mu czy też nie zmień dziś głos na matiza bądź też glizdę, aby udało się doprowadzić do upragnionego remisu.

Aha - jutrzejszy twój pojedynek ze scorpem będzie totalnym kretyństwem - widzisz tu jakiegoś innego burmistrza? Nie? Czyli, że scorp musi być tym prawdziwym, koniec kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:59, Belmundo napisał:

Ale wtedy jaka będzie radość z zabawy w ktulu, my tu się bawimy nie gramy o złote gacie ;],
że tak powiem

To po co było to ujawnianie się zaczynać ?? Mieszkańcy praktycznie sami rozłożyli całą zabawę , zamiast ośmiu niewiadomych mamy jedną ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się