Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 30.11.2007 o 16:33, matix00 napisał:

Jakbyś tego pojedynku nie przyjął wielki wojowniku to by coś takiego nie wynikło :) A twoim
zdaniem jak miałbym ci udowodnić swoją męskość (interes chcesz zobaczyć czy co?) xD


Wielki panie sędzino, nie pojedynkowałem się z tobą tylko z kalkulatorem więc proszę nie wyskakuj mi tu z takim wymądrzaniem się ;] ty zes sie wepchał, chciałes pokazac jakas masz moc, śmoc i "MĘSKO ZADECYDOWAĆ" <-- to twoje słowa ;]... i udowodnić jednej osobie żeś sedzia jak juz wszyscy ci wierzyli. Przy okazji nie byłem wojownikiem tylko lowelasem (gejasem na dodatek ; D) nic twojego nie chcę oglądać
i skończyłem kłotnię z tobą Bay miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czy coś piłem ostatnio? Nie, jestem trzeźwy jak skowronek. Niczego niestrawnego nie zjadłem, jestem wyspany i w pełni poczytalny, więc wniosek z tego jeden - to na pewno nie moje słowa :) .

No dobrze, pośmialiśmy się, lecz już wystarczy :] . Ten post - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=37543 jest w moim przypadku obowiązujący. Także prawidłowa lista jak najbardziej wygląda obecnie w ten sposób:

MG - ?
1. Demrenfaris
2. Kukowsky
3. Deto ( trzecią pozycją nigdy nie gardzę : P)
4. Belmundo
5. Neban

Później pewnie jeszcze jakieś podsumowanko napiszę - w końcu nie chcę zawieść Furra ;] , ale to dopiero po meczu siatkarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, tak sobie pomyślałem, że ja bym chętnie poprowadził edycję :) Więc jeśli nikt nie ma nic przeciwko to:

MG - Sam Fisher
1. Demrenfaris
2. Kukowsky
3. Deto ( trzecią pozycją nigdy nie gardzę : P)
4. Belmundo
5. Neban

Za zwracanie się do mnie per "samłajs" ban na moje edycje gratis :D

Żart, jeśli ktoś nie kuma :P Ale zły, oj złyyyyy, będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:28, Sam Fisher5 napisał:

MG - Sam Fisher
1. Demrenfaris
2. Kukowsky
3. Deto ( trzecią pozycją nigdy nie gardzę : P)
4. Belmundo
5. Neban


Jeśli to będzie FM a nie Ktululu to licz mnie też ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Sam Fisher
1. Demrenfaris
2. Kukowsky
3. Deto ( trzecią pozycją nigdy nie gardzę : P)
4. Belmundo
5. Neban
6.Phelela

Demrenfaris - weź oszczędz wstydu i nie pisz taki głupot na gg , swoje zdanie zachowaj dla siebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 17:12, Deto napisał:

Wielki panie sędzino, nie pojedynkowałem się z tobą tylko z kalkulatorem więc proszę nie wyskakuj
mi tu z takim wymądrzaniem się ;] ty zes sie wepchał, chciałes pokazac jakas masz moc, śmoc
i "MĘSKO ZADECYDOWAĆ" <-- to twoje słowa ;]... i udowodnić jednej osobie żeś sedzia jak
juz wszyscy ci wierzyli. Przy okazji nie byłem wojownikiem tylko lowelasem (gejasem na dodatek
; D) nic twojego nie chcę oglądać
i skończyłem kłotnię z tobą Bay miłego dzionka


Ja ci tylko mówię żeś wojowniczy:) Ale dobra nie chcesz się kłócić to nie <foch>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 18:11, WoWmen napisał:

> MG - Sam Fisher
> 1. Demrenfaris
> 2. Kukowsky
> 3. Deto ( trzecią pozycją nigdy nie gardzę : P)
> 4. Belmundo
> 5. Neban

Jeśli to będzie FM a nie Ktululu to licz mnie też ^^

WoWmen - tak jest. Forumowa Mafia. Zapiszę Cię do listy, jeśli nie masz nic przeciwko ;)

MG - Sam Fisher
1. Kukowsky
2. Deto ( trzecią pozycją nigdy nie gardzę : P)
3. Belmundo
4. Neban
5. Phelela
6. WoWmen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:36, matix00 napisał:

Zapisze się jak się dowiem do kiedy lincz itp. i jeśli będzie to mi odpowiadało. To jaki rozkład
dnia i nocy Sam?

Sam powie razem z regulaminem, dzisiaj(po 23) lub jutro ;)

Ale spodziewać się możecie, że prawdopodobnie będzie lincz - 22, funkcyjni - 22:15, pościk - do 22:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Sam Fisher
1. Kukowsky
2. Deto ( trzecią pozycją nigdy nie gardzę : P)
3. Belmundo
4. Neban
5. Phelela
6. WoWmen
7. scorp2005 ( demagog Dem nie gra to się zapisze:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:39, Sam Fisher5 napisał:

Sam powie razem z regulaminem, dzisiaj(po 23) lub jutro ;)

Ale spodziewać się możecie, że prawdopodobnie będzie lincz - 22, funkcyjni - 22:15, pościk
- do 22:30.


Jak tak to spoko zapisuje się.

MG - Sam Fisher
1. Kukowsky
2. Deto ( trzecią pozycją nigdy nie gardzę : P)
3. Belmundo
4. Neban
5. Phelela
6. WoWmen
7. scorp2005 ( demagog Dem nie gra to się zapisze:P)
8. matix00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar napisać małe podsumowanko do tejże edycji, lecz ze względu na moje zmęczenie nie uczynię tego w takiej formie jakbym sobie życzył ;p. Zacznę od tego, że cholernie żałuję tego, iż nie wystąpiłem w tej rozgrywce, gdyż zmieściłbym się w czasie, ponieważ zakończyliście zabawę przed sobotą ;p. Ale skąd mogłem o tym wiedzieć, że mieszkańcy tak szybko zgarną posążek ;). Nic to…może na Ktulu 3 się załapię w przyszłości ;). Następnie napiszę, że nie wiem, od czego mam zacząć, gdyż sytuacje zmieniały się dosłownie jak w kalejdoskopie a nieporadność nowych graczy w temacie dodatkowo podsycała atmosferę i dzięki temu edycję czytało mi się, co raz ciekawiej ;). Wielkie gratulacje dla Kukiego i Belmunda za postacie fabularne…śmiałem się aż do łez, gdy widziałem Wasze początkowe posty ;). Oprócz tego wypadałoby napisać, że w Ktulu jest tak, gdy miastowi zaczną ujawniać swoje role to reszta frakcji zaczyna mieć mniej szans na zwycięstwo, dlatego osobiście wolę FM, gdzie nic nie jest do końca pewne (chyba, że ktoś zastosuje podobną zagrywkę, którą ja uczyniłem podczas mojej ostatniej edycji w FM w roli kataniego;p). Coś bym jeszcze napisał skylerowi, ale przemilczę, gdyż miło mi się prowadziło z Nim rozmowy podczas tejże edycji (mimo, iż nie chciał zdradzić mi swojej roli aż do ostatniego dnia ;p). Nie będę wyróżniał graczy, gdyż musiałbym również i zganić parę osób za grę ;). Dlatego zostańmy przy tym, że edycja była "kul" ;). Powiem jedno gratki miastowi :). Poza tym mam nadzieję, że Demrenfaris wyciągnie wnioski na przyszłość z bycia MG (Manitou) ;). Ale ogólnie aż tak źle nie było. Najważniejsze, że edycja dobiegła do końca ;). Mam również nadzieję, że niektórzy gracze przywołani do życia po dłuższym okresie tak szybko znowuż się nie zdematerializują i będą częściej zaglądać w tenże wątek oraz czynnie w nim uczestniczyć ;).

PS Do edycji prawdopodobnie zapiszę się około 15 grudnia ;). Cya;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... a to już koniec?... Tak szybko? No ludzie, dopiero co się edycja zaczęła, a już tworzy się nowa lista. :P Do kitu z takim Ktulu, Mafia lepsza, bo dłużej trwa. ;)

A tak bardziej na poważnie, to edycji nie śledziłem, gdyż najzwyczajniej w świecie nie miałem na to czasu. Sądząc po komentarzach, nie było aż tak źle... Choć Mafia i tak przewyższa Ktulu. Przynajmniej tutaj na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 00:15, Bumber napisał:

A tak bardziej na poważnie, to edycji nie śledziłem, gdyż najzwyczajniej w świecie nie miałem
na to czasu. Sądząc po komentarzach, nie było aż tak źle... Choć Mafia i tak przewyższa Ktulu.
Przynajmniej tutaj na forum. :)


Gdyby mieszkańcy nie ujawnili swoich ról było by inaczej . Ja się do Ktulu przekonałem , jednak jeden warunek - zakaz ujawniania ról a wtedy rozgrywka może być naprawdę pasjonująca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 12:11, spider88 napisał:

Gdyby mieszkańcy nie ujawnili swoich ról było by inaczej . Ja się do Ktulu przekonałem , jednak
jeden warunek - zakaz ujawniania ról a wtedy rozgrywka może być naprawdę pasjonująca .

W Ktulu "na żywo" każdy może sobie ujawniać ile chce, jedynie agent ubezpieczeniowy może dostać potwierdzenie od MG na prawdziwość swych słów i nie psuje to rozgrywki. Najwyraźniej na forum się to nie sprawdza. Ale jest pretekst do rozegrania kolejnej edycji, bo przecież trzeba wprowadzić zmiany w regulaminie, a potem je przetestować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 12:20, Bumber napisał:

W Ktulu "na żywo" każdy może sobie ujawniać ile chce, jedynie agent ubezpieczeniowy może dostać
potwierdzenie od MG na prawdziwość swych słów i nie psuje to rozgrywki. Najwyraźniej na forum
się to nie sprawdza. Ale jest pretekst do rozegrania kolejnej edycji, bo przecież trzeba wprowadzić
zmiany w regulaminie, a potem je przetestować. ;)


Na żywo nie grałem , jednak Ktulu jest bardziej rozbudowana i ekipa musi być bardziej doświadczona . Nowicjusze mogą być ale w mniejszości . Tym razem było inaczej ,większość grała po raz pierwszy i na to można zrzucić błędy jakie zostały popełnione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 12:31, spider88 napisał:

Na żywo nie grałem , jednak Ktulu jest bardziej rozbudowana i ekipa musi być bardziej doświadczona .

Niekoniecznie. Na tegorocznym zjeździe w Wilkasach graliśmy w Ktulu, choć zdecydowana większość forumowiczów nie miało do tej pory styczności z tą grą. I wyszło bardzo fajnie. :)

Dnia 01.12.2007 o 12:31, spider88 napisał:

Nowicjusze mogą być ale w mniejszości . Tym razem było inaczej ,większość grała po raz pierwszy
i na to można zrzucić błędy jakie zostały popełnione .

Z pewnością gra się lepiej, kiedy gracze są bardziej doświadczeni, znają funkcje poszczególnych frakcji i ról. Ale nie można zbyt wiele wymagać, przecież to dopiero początki Ktulu na forum. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 12:41, Bumber napisał:

> Na żywo nie grałem , jednak Ktulu jest bardziej rozbudowana i ekipa musi być bardziej
doświadczona .
Niekoniecznie. Na tegorocznym zjeździe w Wilkasach graliśmy w Ktulu, choć zdecydowana większość
forumowiczów nie miało do tej pory styczności z tą grą. I wyszło bardzo fajnie. :)

> Nowicjusze mogą być ale w mniejszości . Tym razem było inaczej ,większość grała po raz
pierwszy
> i na to można zrzucić błędy jakie zostały popełnione .
Z pewnością gra się lepiej, kiedy gracze są bardziej doświadczeni, znają funkcje poszczególnych
frakcji i ról. Ale nie można zbyt wiele wymagać, przecież to dopiero początki Ktulu na forum.
:)

Haha a mozesz wyjaśnić na czym polegała ta gra - 20 osób do jedogo laptopa i wymieniacie się argumentami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 14:41, Phelela napisał:

Haha a mozesz wyjaśnić na czym polegała ta gra - 20 osób do jedogo laptopa i wymieniacie się argumentami xD


Gdyby to nie był Phelela uznałbym, że to po prostu słaby żart. Ale, jako że to jednak on, obawiam się, że możemy nie mieć do czynienia z dowcipem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się