Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2008 o 20:51, Fiarot napisał:

Propozycja - chodźcie uwalmy Cerma i kogoś jeszcze, kogoś z trójki Upiór, Seba, Yarr ze wskazaniem na tego pierwszego z tej trójki.


Ode mnie zgoda. Cerm zaczyna gadać totalne pierdoły, grając na czas, abyśmy zwątpili i zdążyli doprowadzić do remisu. Upiora także podejrzewam z kilku powodów, które podawałem. Jestem za remisem Cerm-Upiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro musisz Fiarot, a Ci to pomoże, to zginę dzisiaj ku chwale Imperatora. Mam zagłosować na siebie, bo oni pewnie nie zdązą doprowadzić do remisu. I nie wiemy na kogo zagłosują zdrajcy przecież!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:47, CermatoX napisał:

Fiarot- tu nie chodzi o to kim jest katani - katani być może sprawdził siebie pierwszego dnia
- a moze sie sprawdzić/obronić tylko raz- nie sądzisz że to by było samobójstwo? Jeżeli nic
nie odkrył to i tak ma sukces uratował Ciebie- więc czemu nie dacie mu pracować dalej? przecież
to nielogiczne - i bardzo bez sesnu ujawniac sie tuz przed linczem na koniec dnia gdy za chwile
mafia bedzie robic swoje harce...


Bo katani może zostać zabity przez mafie.

"Katani może sprawdzić jedną osobę nie częściej niż dwa razy."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za remisem Glizda, który sobie ratuje tyłek, bo się teraz miesza i boi się o pupę. Szybciej, do diaska ! Czas się kończy ! Zdeklarujmy się, bo inaczej nici z rozwiązania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, klamka zapadła. Jeżeli Cerm to zdrajca to super, jeżeli mieszkaniec to nieźle miesza, jeżeli katani to najgorszy w historii. Nawet Kerotha bije na łeb... Chociaz... Nie no... Keroth przynajmniej znał regulamin...

lincz--> Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:54, upiordliwy napisał:

Ja jestem za remisem Glizda, który sobie ratuje tyłek, bo się teraz miesza i boi się o pupę.
Szybciej, do diaska ! Czas się kończy ! Zdeklarujmy się, bo inaczej nici z rozwiązania!


Ja głosuję na Cerma.

lincz --> Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:51, Fiarot napisał:

> Fiarot- tu nie chodzi o to kim jest katani - katani być może sprawdził siebie pierwszego
dnia
> - a moze sie sprawdzić/obronić tylko raz- nie sądzisz że to by było samobójstwo?

Kolejny cytat z regulaminu: "Katani może sprawdzić jedną osobę nie częściej niż dwa razy."
Dwa, a nie jeden. Dobra, oblałeś test, nie jesteś katanim tylko zdrajcą i grasz na czas walcząc
o przeżycie.

Propozycja - chodźcie uwalmy Cerma i kogoś jeszcze, kogoś z trójki Upiór, Seba, Yarr ze wskazaniem
na tego pierwszego z tej trójki.



Katani może sprawdzić jedną osobę nie częściej niż dwa razy. Jeżeli sprawdzana osoba zostanie również wskazana przez mafię, to wówczas osoba ta zostaje uratowana. Katani może sprawdzić również siebie.

To cały cytat - rówież siebie SPRAWDZIĆ - domyślnie raz - ale ja sprawdziłęm u źródła
błąd horusa
który mi wyjaśnił

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:52, upiordliwy napisał:

Glizz Dorr - z jakiej racji mieszkańcy są do przodu , gdy mord się pojawia a linczu nie ma !?


Jest siedem osób dziś. Lincz i mord - zostaje pięć. Czyli ostatni dzień, jeśli nie trafi się wtedy mafii, co jest trudne przy stosunku 2:3. Sam mord - zostaje sześć osób, czyli dodatkowy dzień. =

Dnia 15.01.2008 o 20:52, upiordliwy napisał:

Czyżby partnerzy się w emocjach gubili ?


Czyżbyś nie miał żadnych cholernych konkretów i próbował uwalić mnie za pomocą totalnych bzdur, w dodatku zupełnie nieprawdziwych? Partnerzy się może i gubią - jeśli jesteście to Ty i Cerm. Co coraz bardziej mi pasuje. Zaczynacie się bać linczu i panicznie rzucacie się na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiarot - > Moja śmierć pomoże Wam tylko, bo macie wątpliwości. A ja nie mam argumentów, które Was przekonają jeśli na mnie jutro się rzucą zdrajcy. Szkoda dnia. A widzę, że nie przekonam Was do głosu na Glizdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja, Seba, Yamamoto, Seba na Cerma

Cerm na Bogajewa

Chyba nam ten remis nie wyjdzie...

Cerm - jeśliś jednak niewinny zmień na Upiora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:54, upiordliwy napisał:

Ja jestem za remisem Glizda, który sobie ratuje tyłek, bo się teraz miesza i boi się o pupę.


Jeszcze odpowiem.
Ratuje tyłek? Przed czym? Przed Twoimi totalnie abstrakcyjnymi i bzdurnymi zarzutami?
Miesza? Kto tu się miesza, wyskakuje nagle pod koniec dnia bez konkretów i z paniką? Upiór, drodzy państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 20:59, Fiarot napisał:

Ja, Seba, Yamamoto, Seba na Cerma

Cerm na Bogajewa

Chyba nam ten remis nie wyjdzie...

Cerm - jeśliś jednak niewinny zmień na Upiora!


Ja mściwy nie jestem niech sobie B00gie biega:P po co - zginłem przez kurde nieznajomość regulaminu - a katani naprawdę moze sprawdzic siebie tylko 1 raz!

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednego jestem pewien w tym wszystkim. Jeżeli dzisiaj nie ubijemy zdrajcy to przy dobrej analizie zrobimy to jutro. W tym całym zamieszaniu ktoś musiał popełnić chorendalny błąd. No i to jest jeden pozytywny aspekt takich zamieszań i chaosu tuż pod koniec - oczywiście dla nas, ludzi Imperatora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 21:00, glizda101 napisał:

> Ja jestem za remisem Glizda, który sobie ratuje tyłek, bo się teraz miesza i boi się o
pupę.

Jeszcze odpowiem.
Ratuje tyłek? Przed czym? Przed Twoimi totalnie abstrakcyjnymi i bzdurnymi zarzutami?
Miesza? Kto tu się miesza, wyskakuje nagle pod koniec dnia bez konkretów i z paniką? Upiór,
drodzy państwo.



O proszę, nagle zacząłeś odważnie odpowiadać, bo widzisz , że mogę umrzeć . Jutro rzekniesz, że twardo obstawiałeś przy swoim mnie oskarżając. A moim zdaniem bracie żołnierzu, byłeś do tej pory ciepłe kluchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po ptakach. I pewnie po nas. Bo Cerm nie jest zdrajcą, inaczej chciałby mnie dobić pod koniec... a jutro pewne zginę ja, niewinny, bo nie przekonam Was do siebie. Cóżeś narobił, bracie żołnierzu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się