Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2008 o 21:02, upiordliwy napisał:

O proszę, nagle zacząłeś odważnie odpowiadać, bo widzisz , że mogę umrzeć .


Zacząłem odważnie odpowiadać, bo mam na co. Przedtem jakoś nikt mnie nie atakował, więc zarzucanie mi, że się nie broniłem jest dosyć głupie, nie sądzisz. Jeśli teraz Ty rzucasz się na mnie z jakimiś bzdurami, to odpowiadam "odważnie", agresywnie wręcz - na agresywny nie poparty niczym atak.

Dnia 15.01.2008 o 21:02, upiordliwy napisał:

Jutro rzekniesz, że twardo obstawiałeś przy swoim mnie oskarżając.


To co jutro rzeknę, zależy od wyniku linczu. Twardo obstawiałem przy Tobie, dopiero gdy w pełni uświadomiłem sobie, że od począktu gry nie napisałeś praktycznie nic konkretnego. A Twój atak na mnie w pełni mnie w tym utwierdził.

Dnia 15.01.2008 o 21:02, upiordliwy napisał:

A moim zdaniem bracie żołnierzu, byłeś do tej pory ciepłe kluchy!


Smacznego.
Już po godzinie głosowania, nic się dzisiaj nie zmieni. Może zechcesz więc można przedstawić jakieś argumenty na moją winę? Mamy jeszcze trochę czasu. Chętnie posłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 21:05, upiordliwy napisał:

I po ptakach. I pewnie po nas. Bo Cerm nie jest zdrajcą, inaczej chciałby mnie dobić pod koniec...
a jutro pewne zginę ja, niewinny, bo nie przekonam Was do siebie. Cóżeś narobił, bracie żołnierzu...


My też nie mamy pewności co do tego, że jesteś niewinny, bo Cerm mógł specjalnie na Ciebie nie zagłosować. Nie zakładaj odrazu, że jutro zginiesz, bo może katani się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy my w ogóle jutra dożyjemy... Yarr chyba nie oddał głosu (drugi raz to jest "papa") Jeżeli dwóch pada w linczu i to dwóch niewinnych + udany mord to zostanie nas 4 w tym 2 zdrajców co oznacza "papa" edycji :P Poprawcie mnie jeżeli się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia tak dobrze znająca regulamin? To się rzadko zdarza :D Ale teraz pozostaje się dobrze przyjrzeć reszcie postów z dzisaj. Myślę, że to nam wiele pokaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wcześniej napisałem, że zrobił głupotę, bo gdyby doprowadził do remisu, to jutro nie zastanawialibyście się już nad moim problemem. Jestem zbyt kontrowersyjną postacią, jako zwykły żołnierz popełniłem zbyt dużo jak dla tego żołnierza błędów teraz żebyście mi uwierzyli. Myślisz, że ot tak chciałem tego remisu !?

Glizz Dorze - To samo mógłbym powiedzieć o Tobie, nic konkretnego nie rzekłeś w ostatnim czasie. Jakie mam na Ciebie zarzuty ?
1. Stanie z boku
2. Neutralność we wszelkich sporach do tej pory - albo staranie zażegnania ich - a wiadomo, że bez wymiany poglądów , nawet ostrej , nie mamy podstaw do sądzenia kogokolwiek.
3. Rozumowanie na niekorzyść nas, wiernych żołnierzy - > Od kiedy to, parafrazując Twoje słowa, sam mord jest korzystny dla niewinnych! ?

(EDIT: ) ...wykrztusił swoje ostatnie słowa, po czym zmarł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosy:

Cerm --> Boogie
Fiarot -->Cerm
Boogie --> Cerm
Ninja --> Cerm
Upiór --> Upiór
Yarr --> Upiór
Yamamoto --> Cerm
Glizda --> Upiór

Wkradł się błąd. Upiór gra dalej. Ale zwaliłem,moj błąd;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 21:03, upiordliwy napisał:

Głupcze, jeśliś katani , to nam to teraz powiedz, bo zginiemy przez Ciebie jeśli ktoś się jutro
obwoła naszym obrońcą!


Odpowiedizałbym bym Ci po krasnoludzku ale o umlał nie mogę znaleźć ze śmiechu upioru w czarnym nocniku na głowie:P

A Ty b00gie za ten ukradziony spirytus to następnym razem.... ryczałtem i wogóle

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cerm jednak był winny. Bardzo dobrze, że udało nam się ubić mafiozę, bo teraz drugiego możemy szukać chociaż w pewnym sensie na podstawie powiązań z Cermem. Dużym zdziwieniem jest zaś dla mnie niewinność Upiora. Grał tak panicznie pod koniec, a jego zarzuty były tak bzdurne, ze byłem wręcz przekonany o jego winie.
Proponuję, aby katani się ujawnił. Mordowany (Fiarot) zginął, co oznacza, że katani kogoś sprawdził.
To tak na gorąco po linczu. Dziś późnym wieczorem lub jutro przedstawię swoje konkretniejsze analizy i przemyślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to juz w tej chwili jest trochę bezsens... Wiadomo, że Upiór jest niewinny (błąd Horusa), Boogie raczej też bo zdrajca by na zdrajcę pod koniec nie głosował (raczej, ale nie na pewno chyba, że to przykrywka). Katani kogoś sprawdził więc mógłby się ujawnić i podać co wie... Najkrócej rzecz ujmując.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, Upiór nie żyje i koniec kropka. Moja wina,ale pośpieszyłem się. Każdemy sie zdarza. Jakbyście głosy wysłali wcześniej nie było by wpadki;p

Lista graczy i ról:
1. Glizda - Kronikarz
2.
3.
4.
5. Boogie – Weteran II Kompanii
6.
7.
8.
9. Ninja Seba – Dowódca oddziału szturmowego III kompanii
10.
11. Yarr - Kapelan
12.
13. Yamamoto – Principes Tytana klasy Warlord

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc w dosyć prosty sposób po tym zamieszaniu już tak na spokojniej można założyć, że głosujący na Cerma to ludzie, a ktoś z pozostałych czyli Glizda, Yarr to zdrajca. Pozostaje nam jeszcze to co wie katani. Czyli przed nami ciekawy dzień no i noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć dziwny ten "prosty" sposób. Widząc jak Cerm się miesza (może była to umówiona z partnerem akcja?) i ile osób go oskarża, kompan mógł dobić go, aby zapewnić sobie na dzisiaj chociaż częściowe alibi. Poza tym, proponowałbym dokładniejsze czytanie - głosowałem na Upiora, aby doprowadzić do remisu, chciałem, aby zginęli zarówno Cerm, i jak i Upiór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 21:27, Ninja Seba napisał:

Patrząc w dosyć prosty sposób po tym zamieszaniu już tak na spokojniej można założyć, że głosujący
na Cerma to ludzie, a ktoś z pozostałych czyli Glizda, Yarr to zdrajca. Pozostaje nam jeszcze
to co wie katani. Czyli przed nami ciekawy dzień no i noc...


Proponuje, żeby doprowadzić do remisu na Yarra i Glizde w razie kiedy katani się nie ujawni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 21:31, glizda101 napisał:

Dosyć dziwny ten "prosty" sposób. Widząc jak Cerm się miesza (może była to umówiona z partnerem
akcja?)


Może coś wiesz o tym? A prosty sposób? Jest poprostu pójście po najbardziej oczywistym wniosku. Nie mówię, że taki jest na pewno, jednak taki się nasuwa...

Dnia 15.01.2008 o 21:31, glizda101 napisał:

Poza tym, proponowałbym dokładniejsze czytanie - głosowałem na Upiora, aby
doprowadzić do remisu, chciałem, aby zginęli zarówno Cerm, i jak i Upiór.


Tak, wiem no i udało się Upiór nie żyje pomimo tego, że remisu nie było :P Fakt fakte może to i dobrze bo budził sporo kontrowersji. Mam tylko nadzieję, że jego śmierć nie pójdzie na marne...
Co i tak nie zmienia faktu, że głos poszedł tak jak poszedł. Dobra idę postudiować trochę planów strategicznych bo jutro robię sobie z nich mały egzamin, mam nadzieję, że dzięki tym planom wygramy tę wojnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2008 o 21:33, Yamamoto napisał:

Proponuje, żeby doprowadzić do remisu na Yarra i Glizde w razie kiedy katani się nie ujawni.


<odgłos dławienia się> Ekhu? No tak, nie ma to jak konkrety. Byłbym rad je usłyszeć. Moim zdaniem Yarr jest niewinny, dlaczego - wyjaśniałem. Zdrajcy należy więc szukać w trójce Yamamoto-Seba-Boogie. Wszyscy trzej wyglądają mi podejrzanie, chociaż boogie nieznacznie mocniej. Czemu? Ponieważ uważam, że mieszanie sięCerma było w pewien sposób zaplanowane. Właśnie po to, aby jego kompan mógł go dobić, zapewniając sobie alibi na dzisiejszy, decydujący, dzień. A Boogie nie dość, ze na Cerma głosuje, to bardzo się z tym obnosi, pokazuje, jak on to Cerma oskarża. To przypuszczenie pod wpływem chwili, nie poparte żadnymi analizami, jak na razie.
Skoro każdy z naszej czwórki prosi kataniego o ujawnienie, to można założyć, że jest nim Yarr. Yarr, prosimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się