Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2008 o 23:00, Fimar napisał:

Deih

Padłeś w drugim mordzie to po pierwsze a po drugie, czemu piszesz o jakimś tam przeczuciu

Niby tak ale...Jednak żeby katani miał takiego pecha? :P

Dnia 03.02.2008 o 23:00, Fimar napisał:

w stosunku do mnie skoro linczowałeś Dona a potem sprawdzałeś Phelelę ;]? Twoje słowa
moim zdaniem nie mają żadnego poparcia ;).

Przeczucie przeczuciem nie zawsze za nim podązasz :). Często jest tak , że coś mi tutaj w kimś nie pasuje , albo co by było gdyby to on był mafią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tą edycję i gratuluję przede wszystkim szerszeniowi za bardzo ciekawą fabułę i mafii za wykołowanie wszystkich ;) Sam miałem podejrzenia na kimś innym... Denerwowały mnie nieco wasze tłumaczenia, ale nie było źle i dosyć miło śledziło się wasze poczynania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety gdybyśmy grali dłużej to coś bym wniósł a tak wczoraj kino, dzisiaj znaczy wczoraj miałem 18 kumpla.


A i gdzie moje przeprosiny bo jakoś ich nie zauważyłem. A FM odpuszczam. Nie zagram dopóki nie trafi mi się MYŚLĄCY skład ;/


Sam gratki bo Ciebie jeszcze nie podejrzewałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 23:00, Fimar napisał:

Avalon od początku z Samem szukaliśmy kataniego. Nie spodobał mi się Twój pierwszy post,
dlatego uznałem, że trzeba Cię usunąć ;). Nie chcę być złośliwy, ale wybacz reszty Twojej
wypowiedzi nie mogę zrozumieć. Możesz jaśniej napisać :)?


Co w tym niezrozumiałego? :D Ja często mam tego pecha, że jak już mam jakieś podejrzenie to zawsze mnie ktoś zadźga, udusi lub przejedzie xD I nigdy nie zdąże tego powiedzieć, bo jak juz jestem tego pewien to jest po fakcie (i mojej śmierci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 10:48, Alexei Kaumanavardze napisał:

Zassałem i to nieźle, ale może uda mi się jeszcze zatrzeć złe wrażenie;] Z tym, że nie
teraz, bo od jutra w górach jestem:PP Może po powrocie (jak mnie jakiś miły MG zechce:PP)


A pobijesz mnie??? Katani ktory sam się zlinczował, i to pierwszego dnia. Próbowałem naprawic złe wrażenie w tej edycji, ale wyszło jak wyszło :(

Można już liste robić, jesli tak:

MG - ?
1. Avalon67

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory za tą edycję.
W pierwszym dniu miałem studniówkę i na następny byłem nieżywy i już nie mogłem znaleźć się w edycji... jeżeli komuś zepsułem w ten sposób grę to sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że ta edycja się w końcu skończyła bo dziś też mógłbym być na forum dopiero od mniej więcej 18:30. Pech, że akurat takim rezultatem... no cóż brawa dla mafii, niebrawa dla nas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:04, Phelela napisał:

Ja bym poprowadził edycję ale jest jedno ale :} Edycja zaczeła by się w Sobotę , bo będę
miał ferie :}


no, spox, pierwszy mord w niedziele, mnie by nawet pasowało, bo zwykle niedziele mam zajęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 04.02.2008 o 16:23, Arxel napisał:

Spróbuję, zobaczę o co chodzi w tej grze.

Jeśli zbytnio nie kapujesz to zalecam przeczytanie ostatniej edycji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już koniec? Szkoda, że wczoraj padło mi łącze, popełniłem samobójstwo ;/ Ale to nie moja wina, od razu mówię ;P W każdym razie, mafii gratuluję ;) Zmiażdżyliście nas między palcami ;]

Aha, i zapiszę się do następnej edycji ;)

MG : Phelela

1.Avalon
2.Pablo Querte
3.Arxel
4.Laska-z-Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 15:49, Phelela napisał:

MG : Phelela - legenda mafii xD


Tylko bez żadnych forów dla mafii proszę xD

Pablo Querte
Zobaczysz, ja za pierwszym razm szedłem nawet dobrze, a drugą swoją edycje też miałem dobrą, choc raz nie zdążyłem na lincz i przegralismy xD Ja właściwie to przedostatnią edycję rozwaliłem. Katani ktory sam się linczuje, i to pierwszego dnia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 16:23, Arxel napisał:

Spróbuję, zobaczę o co chodzi w tej grze.

Tobie nie próbować zobaczyć o co chodzi, tylko Tobie pokazać mniej doświadczonym jak się gra, a nie wprowadzać co poniektórych w błąd Arx. Kolejny dinozaur po Sebie (pewnie było Was i więcej), który z takimi słowami na listę. ;p Na przesadną skromność się wzięło czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 16:51, Liqid napisał:

> Spróbuję, zobaczę o co chodzi w tej grze.
Tobie nie próbować zobaczyć o co chodzi, tylko Tobie pokazać mniej doświadczonym jak
się gra, a nie wprowadzać co poniektórych w błąd Arx. Kolejny dinozaur po Sebie (pewnie
było Was i więcej), który z takimi słowami na listę. ;p Na przesadną skromność się wzięło
czy jak?


Chciałem zagrać pod przykrywką początkującego. :P A ty nie dekonspiruj, tylko zapisuj się na listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się