Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Ja rolę dostałem 31 marca choć do teraz jeszcze nie wiem czy zagram czyt. Nie wiem czy sięwyrobię z przeczytaniem. Jednak postaram się nie zawieść, a moja rola to będzie Dwukwiat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W związku z rolą Ninjy Seby mam zawistne pytanie do Yarra... W jakim okresie czasu gramy? Czy jestem już bogaty? ;) (o więcej pytać raczej nie będę, są tu osoby nie znające dalszych dziejów bohaterów ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 10:25, Yarr napisał:

Są jeszcze wolne miejsca, więc Ci, którzy Pratchettta znają mają szansę
się załapać :)
Role wolne to:
Sierżant Fred Colon i Magrat Garlick


Ech czytałem dosyć dawno i dość wybiórczo;/ (chodzi o książki nie o słowa:P mam na własność kilka a z tego co pamiętam wysżło tego koło 30 - Świat Dysku oczywiście:P)

Powiedz w której części występowały te postaci - zapisz mnie a ja spróbuje dotrzeć do źródła;]
Zresztą w tonie Prachetta łatwo mi pisac ale nie chcę gafy strzelić jakiejś;]
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 13:12, walgierz napisał:

Uuuk, uk uuuk, uuuk ukkuk uuuuku, uuukku uuuuu!!!

*****
uuuuk --> uuuk uk
uuuk uuk uuuuk ukk uuuk.


uk uk ukk uk!!!!
Kurcze... To może być prawdą:P

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sierżant Fred Colon - ''Straż! Straż!''; ''Zbrojni''; ''Na glinianych nogach''; ''Bogowie, Honor, Ankh-Morpork''
Magrat Garlick - ''Trzy wiedźmy''; ''Wyprawa czarownic''; ''Panowie i damy'' i to by chyba było na tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 15:39, Furrbacca napisał:

Sierżant Fred Colon - ''Straż! Straż!''; ''Zbrojni''; ''Na glinianych nogach''; ''Bogowie,
Honor, Ankh-Morpork''

to mam problem;)

Dnia 10.04.2006 o 15:39, Furrbacca napisał:

Magrat Garlick - ''Trzy wiedźmy''; ''Wyprawa czarownic''; ''Panowie i damy'' i to by chyba
było na tyle...


To mam w domu:P

Margrat to była ta co śpiewała - .....i tylko jeża wyXxx się nie da?:P

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 15:44, Furrbacca napisał:

> Margrat to była ta co śpiewała - .....i tylko jeża wyXxx się nie da?:P

Nie, to była Niania Ogg ;). Magrat to była ta młoda...


A kojarze ta co zakochała się w błaznie który zostął królem - no cóż chociaz wiem kim bede mogę być dorastającą czarownica z małym cycem;P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, moi Drodzy. Niestety ostatnia rola jaka została to rola sierżanta Colona. Białogłowy odmówiły gry - widać kobiety nie mają poczucia humoru ;P Żeby już nie było zbędnego zamieszania i domniemywań kto może być kim i na odwrót [cokolwiek to znaczy] podaję poniżej listę postaci głównych bohaterów oraz graczy, którzy mają je odegrać [a mają to zrobić najlepiej jak potrafią... WŁAŚNIE].
Oto rzeczona lista:

1. Komendant Samuel Vimes - Furr
2. Kapitan Marchewa - Keroth
3. Sierżant Fred Colon -
4. Kapral Nobbs - Jozeph
5. Funkcjonariusz Cuddy - Walgierz
6. Funkcjonariusz Detrytus - Budo
7. Szefowa drużyny wsparcia: Esme Weatherwax - DEViANCE
8. I Zastępczyni Szefowej drużyny wsparcia: Gytha Ogg - Glizda
9. I Zastępczyni I Zastępczyni Szefowej drużyny wsparcia: Magrat Garlick – Cerm [aka Persona Non Grata]
10. Młodszy funkcjonariusz Rincewind - Lampek
11. Młodszy funkcjonariusz Dwukwiat - Ninja
12. Młodszy funkcjonariusz Gardło Sobie Podrzynam Dibbler – Upiordliwy

Widziałem tu plotki, w których ich autorzy twierdzili, że nia ma jednej najważniejszej wiedźmy i wszystkie są równe. Porozmawiałem zatem z Babcią Weatherwax i stwierdziła ona:
"Rzeczywiście, My czarownice, jesteśmy wszystkie równe wobec magii."
Postanowiłem uściślić tę enigmatyczną informację u zaufanego źródła... i po dłuższej rozmowie z Nianią Ogg, wydobyłem od niej [nie pytajcie jak] taką oto opinię:
Niania Ogg: "Esme uważa, że wszystkie czarownice są równe... oczywiście, skromnie, siebie nie uwzględnia. Nie powie Ci tego, mój Drogi, ale znam ją od trrr... ekhem... znam ją długo i wiem co w trawie piszczy."
Ja: "Jeż?"

A co do ról - jest w tej liście pewna podpowiedź odnośnie fabuły... ale tak marna, że z pewnością to co Wam przyszykowałem będzie, jak myślę, miłym zaskoczeniem... [SPRÓBOWAŁOBY NIE BYĆ].

Teraz czekam na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:00, Yarr napisał:

12. Młodszy funkcjonariusz Gardło Sobie Podrzynam Dibbler – Upiordliwy


Heh Upiór świetną masz role :D Nie wiedziałem, że będzie taka postać występować :)

Edycja nieźle się zapowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:11, Kukowsky napisał:

Widzę, że będzie fajna edycja... fakt nie mogę w Niej wziąść udziału z różnych powodów, ale
będe ją czytał z wielką uwagą.

Nie ty jeden :-> Ja sie zaczynam zaciekawiać tą grą to musze sobie poobserwować, a poza tym uwielbiam Świat Dysku :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2006 o 19:13, Hubi Koshi napisał:

Nie ty jeden :-> Ja sie zaczynam zaciekawiać tą grą to musze sobie poobserwować, a poza
tym uwielbiam Świat Dysku :-]


To może czas na debiut. Zasady sa w pierwszym poście tematu, została jeszcze rola Colona, nie tak źle, zważywszy że cała drużyna wsparcia (i krasnolud) sa obsadzone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:16, Budo napisał:

To może czas na debiut. Zasady sa w pierwszym poście tematu, została jeszcze rola Colona, nie
tak źle, zważywszy że cała drużyna wsparcia (i krasnolud) sa obsadzone :)

Jeszcze nie tym razem :-> Na razie jeszcze poobserwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 19:28, Yarr napisał:

Zasady będą jeszcze w poście rozpoczynającym, bo tam wyjaśniam nieścisłości pewne.



Ja mam jedno nieśmiałe pytanko:P

Jajo że przeczytałem e wszystki knigi gdzie jest moja postać ale nie czytałem tych późniejszych (Straż itd) więc mam pytanko czy mogę kreować postać TYLKO na podstawie przeczytanych kniżek?:P
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://kosiarz.i.inni.w.interia.pl/sda.htm

To strona, która powinna nieco pomóc mniej zorientowanym.

Cerm
Jeśli przeczytałeś Trzy wiedźmy lub Wyprawę czarownic, to raczej Ci to wystarczy do grania Magrat :)
Co do reszty postaci... wiesz, jest jeszcze trochę czasu [celowo daję Wam trochę luzu, żeby wszyscy sobie odświeżyli, bądź zapoznali się ze Światem Dysku], więc sobie może coś jeszcze przyswoisz w tak zwanym międzyczasie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się