Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 15:32, Keroth napisał:

Wg mnie nowii to zasadniczo Da Ghost i Styczek i Tomi, całą reszte już kiedyś widziałem w FM ;].


Zasadniczo to grałem w jednej edycji na "starym" forum jako sir.Jasper w klimacie Wild West

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:41, Da Ghost napisał:


Zasadniczo to grałem
w jednej edycji na "starym" forum jako sir.Jasper w klimacie Wild West


No to dobrze, że grałeś ;) Już wiesz jak to mniej więcej wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:43, DEViANCE napisał:

>
> Zasadniczo to grałem
> w jednej edycji na "starym" forum jako sir.Jasper w klimacie Wild West

No to dobrze,
że grałeś ;) Już wiesz jak to mniej więcej wygląda!



Penie mniej niż więcej :) ale cóś tam qmkam i myslę, że radę sobie dam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:46, Tomi_323 napisał:

Każdy kiedyś zaczynał, więc nie bójcie się nowych :)


Dokładnie... Każdy kiedyś zaczynał... Ja kiedyś zaczynałem... Ale ostatnio jak się pojawiał nowy to było duże zamieszanie czy ma brać udział czy nie, gdyż taki nowy nie wykazywał chęci do gry i aktywności. Dlatego niektórzy nie lubią gdy w edycji bierze zbyt duża ilość nowych.
For example:
W mojej edycji, prowadzonej przeze mnie, było ponad połowa nowych i wiesz jak edycja wyszła?
Tragicznie... Ale może teraz się to zmieni :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 15:56, Tomi_323 napisał:

A mozna zapytać ile czasu w tygodniu trzeba poświęcić FM? I kiedy starujemy :) (mam nadzieje, że zemną:)


Forumowa Mafia to wbrew pozorom bardzo czasochłonna gra. Trzeba się w niej udzielać i głosować codziennie. Jeśli nie masz wystarczająco czasu na zaglądnięcie w ciągu dnia co najmniej kilka razy do tematu, zanalizowanie rozgrywki i wypowiedzenie się to zastanów się czy na pewno jest sens grać. Bo jeśli tego czasu (albo co gorsza chęci!) nie masz, to szkodzisz nie tyle sobie, co większości pozostałych graczy, którzy normalnie się udzielają i głosują.

Tylko mi tu nie zarzucać, że nowych strasze :P Spróbuj zagrać, może Cie wciągnie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 11:06, DEViANCE napisał:

Ja to na pewno nie jestem nowy ;) 8 edycji w tym dwie prowadziłem :D Ale przejrzałem mnóstwo edycji na starym forum i nie
widziałem tam ani Latniaka ani Ilidana :>
Ciekawe jaki klimat tym razem będzie?



To poszukaj trochę dalej :D
Brałem udział w paru edycjach (moze 4,5) a ostatnio chyba na gwiazdke :P. Weszło mi to w pamięc bo grałem sam jeden jako mafia od prawie samego początku...i wygrałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2005 o 16:20, Latniak napisał:

To poszukaj trochę
dalej :D


A jak mam szukać dalej? :> Przecież starego forum już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.10.2005 o 16:47, DEViANCE napisał:

A jak mam szukać dalej? :> Przecież starego forum już nie ma.


:D To już nie mój problem ale sam napisałeś:

Dnia 07.10.2005 o 16:47, DEViANCE napisał:

Ale przejrzałem mnóstwo edycji na starym forum i nie
widziałem tam ani Latniaka ani Ilidana :>


Czyli tak jakbyś to zrobił teraz albo coś, ale masz rację trochę nieodpowiednio się wyraziłem. Chodziło mi o to że jednak za mało edycji przejrzaeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 07.10.2005 o 16:51, Latniak napisał:

Czyli tak jakbyś to zrobił teraz albo coś, ale masz rację trochę nieodpowiednio się wyraziłem. Chodziło mi o to że jednak za mało edycji
przejrzaeś :D


Chodziło m o to, że przejrzałem na starym forum wiele edycji ;) Ale Ciebie nie widziałem... no ale jestem tylko człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 16:52, Tomi_323 napisał:

Hmmm...codziennie to może (napewno:) mógłbym zaglądać...ale pare razy dzienie? A nie wystarczyło by raz pod wieczór? Powiedzmy
ok. 18.00


Jeśli z takim podejściem startujesz do gry, to nie wróżę Ci świetlanej przyszłości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem także chętny - na starym forum zawsze chciałem się dołączyć do gry ale jakos w końcu nigdy mi się nie udało. Więc zgłaszam swoją kandydaturę aczkolwiek nie wiem dokładnie jak wygląda rozgrywka w rzeczywistości tzn wiem ale nie orientuję się we wszystkich niuansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z kazdym nowym z osobna pogadam i wyjasnie jak sie gra i ile czasu potrzeba i energii i bedzie mozna podjac ostateczna decyzje.

Co wazne wiele osob sie do mnie nie odezwalo jeszcze. A jak nie bede mial do kogos kontaktu to nie znajdze sie na liscie graczy.

Wiec przypominam - zglaszac sie na gg: 1513274. ewentulanie tu podac swoj numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:05, upiordliwy napisał:

Ja jestem także chętny - na starym forum zawsze chciałem się dołączyć do gry ale jakos w końcu nigdy mi się nie udało. Więc
zgłaszam swoją kandydaturę aczkolwiek nie wiem dokładnie jak wygląda rozgrywka w rzeczywistości tzn wiem ale nie orientuję
się we wszystkich niuansach.


Przede wszystkim przeczytaj zasady, jak czegoś nie wiesz to pytaj. Zobaczymy czy MG wyrazi zgodę na tyle osób.

Tomi323-----> jeśli nie jesteś w stanie poświęcić grze trochę czasu to lepiej zrezygnuj żeby nie psuć zabawy sobie i innym. Wielu nowych ostatnio rozwaliło grę właśnie przez takie podejście. Na forum musisz zajrzeć kila razy dziennie, napisać kilka postów dziennie i w dodatku zagłosować. Pamiętaj że gra w roli mafiosa wymaga jeszcze więcej czasu (na konsultacje z partnerem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:11, BloodyGuy napisał:


Wiec przypominam - zglaszac sie na gg: 1513274. ewentulanie tu podac swoj numer


Tu chyba nawet emaili nie ma podanych... Ale dla formalności: deviance@vp.pl gg: 2540854

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 17:13, Budo napisał:

Tomi323-----> jeśli nie jesteś w stanie poświęcić grze trochę czasu to lepiej zrezygnuj
żeby nie psuć zabawy sobie i innym. Wielu nowych ostatnio rozwaliło grę właśnie przez takie podejście. Na forum musisz zajrzeć
kila razy dziennie, napisać kilka postów dziennie i w dodatku zagłosować. Pamiętaj że gra w roli mafiosa wymaga jeszcze
więcej czasu (na konsultacje z partnerem).


To kiedy wy się uczycie albo pracujecie? :] A są jakieś konkretne godziny w których trzeba być na forum? Czy strzelać obecnością na chybił trafił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się