Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2008 o 18:37, deih napisał:

Ja nic nie sugeruje no prawie nic. Myślę , że matafixx może wymyślić coś podobnego jak
z tym ostrzeżeniem. Niektórzy nie napisali nic przez jeden dzień i też nie dostawali
ostrzeżenia. Mało pisze ale to nie znaczy , iż nie sledze przebiegu gry.


Jemu chyba rzuciłeś się w oczy przez ostatnie krótkie posty, widać, że fabuła nie przypadła do gustu.

- Hej! Może ten Kość za bardzo wywyższał się, wczoraj mówił, że na pewno wygra, wydawało mu się też, że ma kły i jest od nas wyższy, pokazano mu jego miejsce w szeregu, tak, ten pan się wkopał! Tak, ja teraz odpocznę, przygotuje się psychicznie do zrywania azbestu, taaaaak...

***************************

Dla niekumatych, już dzisiaj nie wpadnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Ty! Ty... ty... głupi jesteś! Może [Morze ;p] jesteś piękny, ale tylko zewnętrznie. Ja jestem brzydki z zewnątrz, ale piękny od środka. Nie mówię tu o płucach, mózgu i kiszkach itp., tylko o duszy! Mam dusze artysty, która nie raz wzruszała, a niekiedy rozśmieszała pulbiczność. A ty? Występujesz w kiepskich telenowelach i zastanawiasz się: "Czy zdradzić ją dla Marka? Przecież ją kocham... Ale Marek jest równie piękny jak ja!" Nie lubię takich ludzi, co robią wszystko dla pieniędzy... Ja biorę w tym programie udział dla publiczności, dla programu charytatywnego Gryź Ziemie - Jest Ekologiczna i dla gaci z azbestu [mimo zagrożenia wysypki na pupie]. Dlatego to nie ja odpadnę tylko pan!

*****************************
lincz------->Donki
********************** *******

- A teraz coś dla rozruszenia towarzystwa:
Jozin z Bazin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Kłamiesz, psie. Pokłóciłam się z tym zasranym Murzynem, który nie chciał mi dać dupy! Więcej mnie nie oczerniaj, moronie! Co do sprawy Gregorego Kloneja - widać niezbyt mu się zrywać azbestu w dniu dzisiejszym...
Zlikwidujmy najsłabsze ogniwo, ludzie! Huzia na Kloneja! Do tego linczuje Karola Sztraśburgera, człowieka, który utrzymuje tu nas w dobrym humorze!
***
@mattafixx
Proponuję żebyś poparł mnie w głosowaniu na deiha, który wpisuje się w kanon gry cichą mafią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2008 o 19:19, demrenfaris napisał:

@mattafixx
Proponuję żebyś poparł mnie w głosowaniu na deiha, który wpisuje się w kanon gry cichą
mafią...

*********************************************
Deih to leszcz a na leszcza szkoda głos oddawać :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie mafii, nie będzie azbestu, nie będziew rzepy! Nie będzie Karola S. Nie będzie głupich żartów! Nie będzie niczego

****************************

lincz--> Mattafix

Nie lubie pana Karola :P

***************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 15:57, demrenfaris napisał:

- Arni, co prawda nie kręcą mnie przerośnięci mięśniacy, ale może zdradzisz mi sekrety
swojego wyglądu...? Chciałabym podreperować, hihi, klatę.


-Hyh, coś bym ci mógł, mała, polecić, swego czasu brało się to i owo, he he. Ale nie wiem czy warto pytać mnie o radę, skoro w naszym szanownym jury zasiada ekspert, o ile nie guru, w tym temacie - Pani Gaździkowa, to ją powinnaś spytać o radę - to mówiąc Arni wypinając klatę i starając się robić wrażenie jak najlepiej zbudowanego, oddalił się nieśpiesznie. Miał kilka spraw do przemyślenia, a myślenie nie było jego mocną stroną. Dzisiaj musiał oddać na kogoś głos, to była szansa pozbycia się niewygodnych rywali. Najchętniej zagłosowałby na tego sfiksowanego nożownika, ale z drugiej strony to nie miało sensu - ten gość nie miał jaj, aby pakować się w tak niebezpieczną misję jak sabotaż, a już na pewno nie zachowywał by się tak jak teraz, tylko siedział gdzieś cicho w kącie i miał nadzieję że nikt go nie zauważy. Co prawda trzeba wziąć pod uwagę że Mcgywer może być idiotą (choć "może" to nieodpowiednie słowo), ale na razie mu odpuści. Głos musiał oddać na kogoś innego, kogoś kto mógł być zdrajcą. Może na Murzyna? Coś cicho dzisiaj siedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Bleh czemu na to nie odpowiedziałem ;P?]
- Lalalalalalala nie słucham Cię! Na prymitywów będę działał prymitywnymi sztuczkami! I sam jesteś gUpi! Ja mam prawdziwy talent aktorski i to jest sprawa niepodważalna. Miliony moich fanek mogą to potwierdzić. Ja też nie lubię takich ludzi co robią wszystko dla pieniędzy bo ja wszystko robie dla siebie i moich fanek. Pewnie obce Ci jest uczucie kiedy miliard trzynastolatek przekrzykuje się o twój autograf hoho. Dla Ciebie tylko jakieś stare babicze klaszczą! O!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwojga, bardziej do roli mafii pasuje mi Kalkulator, który jest aż zanadto aktywny (w porównaniu z jego poprzednimi edycjami) - może lęka się, że zostanie zlinczowany za milczenie? Na pewno nie jest to jego typowa gra - taka nagła zmiana wskazuje raczej na rolę zdrajcy.

Jednak wstrzymam się z głosem jeszcze pewien czas - mam bowiem nadzieję, że uda mi się namówić ludzi do zlinczowania deiha, który jest dzisiaj wręcz niebywale niedbały i dziwnie ''rozluźniony'', unika dyskusji (nie zareagował na mój głos...) - świadczyć to może o próbie podświadomego zakomunikowania graczom - "Nie olewałbym gry, jakbym był w mafii".

Tak więc głos podtrzymuje z zastrzeżeniem, że jeśli nie zostanę poparty, najpewniej będę linczował Kalkulatora, uniemożliwiając domniemanemu partnerowi uratowanie sytuacji i wykaraskanie kolegi z opałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mój głos Deih jak na razie nie ma co liczyć. Dla mnie jest trochę nieprawdopodobne by ktoś będąc mafią tak olewał grę. Być może fabuła nie przypadła do gustu, ale w zasadzie coś więcej mógłby z siebie wydusić. Choć Wayzin też coś się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:48, Donki napisał:

Na mój głos Deih jak na razie nie ma co liczyć. Dla mnie jest trochę nieprawdopodobne
by ktoś będąc mafią tak olewał grę. Być może fabuła nie przypadła do gustu, ale w zasadzie
coś więcej mógłby z siebie wydusić. Choć Wayzin też coś się nie odzywa...

Jeszcze chyba tylko jedna osoba nie oddała linczu, więc na wyrzucenie z edycji deiha przez głosowanie (przynajmniej dzisiaj...) nie ma większych szans. Toteż, zgodnie z tym, co pisałem:
***
LINCZ -> Kalkulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Zapewne dlatego, że zamierzam wygrać azbestowe gacie w nieczysty sposób. Iście trafna analiza. Ja przynajmniej zrywam azbest, a nie jak waćpan Arnold, który tylko popija drinki i uśmiecha się do kamer!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 20:19, rob006 napisał:

Głos musiał oddać na kogoś innego, kogoś kto mógł być zdrajcą. Może na Murzyna? Coś cicho dzisiaj
siedzi...

-Nie lubisz mnie, bo jestem czarny! Arnold, jesteś poważnie uprzedzony do niggersów! Czyżbyś był członkiem KKK? - to mówiąc Lil'' zaczął groźnie spoglądać na Szwarcenegera, wymachując łapami jak dzika kaczka.

_______

Nie wiem czy to jakieś usprawiedliwienie, ale zawsze dość widocznie olewam pierwsze dwa (wyjątkowo trzy dni) ze względu na to, że przeważają posty fabularne, a ja niestety straciłem żyłkę do tego, odkąd przestałem bawić się w fRPGi. Bleh - linczuj mnie, bom czarny z krwi i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 21:17, Wayzin napisał:

- Zapewne dlatego, że zamierzam wygrać azbestowe gacie w nieczysty sposób. Iście trafna
analiza. Ja przynajmniej zrywam azbest, a nie jak waćpan Arnold, który tylko popija drinki
i uśmiecha się do kamer!

- O przepraszam, ja też zrywam azbest, a to że się uśmiecham to chyba nic złego, wręcz przeciwnie, nas, polityków, uczą jak się uśmiechać. Ten uśmiech kosztował mnie 4 30-godzinne kursy poprawnego uśmiechania się, a te białe zęby - 7 wizyt u dentystki, czemu mam nie prezentować tego, co mnie tak wiele kosztowało? A co do drinków - nie wiem o czym mówisz, ja jestem abstynentem, muszę się jakoś prezentować. Piję tylko wodę... w kieliszkach, z oliwką i parasolką...

Dnia 02.09.2008 o 21:17, Wayzin napisał:

-Nie lubisz mnie, bo jestem czarny! Arnold, jesteś poważnie uprzedzony do niggersów! Czyżbyś był członkiem KKK?

- Ja nie mam nic do Murzynów, planuję sobie nawet kupić jednego... [;P]

Dnia 02.09.2008 o 21:17, Wayzin napisał:

Nie wiem czy to jakieś usprawiedliwienie, ale zawsze dość widocznie olewam pierwsze dwa (wyjątkowo trzy dni) ze względu na to, że przeważają posty fabularne, a ja niestety straciłem żyłkę do tego, odkąd przestałem bawić się w fRPGi.

Zabawne, że wczoraj całkiem sprawnie ci fabularka szła, a dzisiaj, gdy fabuły jest mniej niż wczoraj, tak długo milczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 21:31, rob006 napisał:

- O przepraszam, ja też zrywam azbest, a to że się uśmiecham to chyba nic złego, wręcz
przeciwnie, nas, polityków, uczą jak się uśmiechać. Ten uśmiech kosztował mnie 4 30-godzinne
kursy poprawnego uśmiechania się, a te białe zęby - 7 wizyt u dentystki, czemu mam nie
prezentować tego, co mnie tak wiele kosztowało?

- Już wiem w jaki sposób stałeś się gubernatorem... Omamiłeś elektorat swojego największego przeciwnika uśmiechem! I jak tu takiemu wierzyć!

Dnia 02.09.2008 o 21:31, rob006 napisał:

A co do drinków - nie wiem o czym mówisz,
ja jestem abstynentem, muszę się jakoś prezentować. Piję tylko wodę... w kieliszkach,
z oliwką i parasolką...

- Drogie Drinki - wiadomo, nie Ty za nie płacisz. "Somebody put something in my drink", wtedy się opamiętasz z szastaniem forsą.

Dnia 02.09.2008 o 21:31, rob006 napisał:

- Ja nie mam nic do Murzynów, planuję sobie nawet kupić jednego... [;P]

- Aha! Czyżbyś ujawnił swoją prawdziwą orientację seksualną?!

Dnia 02.09.2008 o 21:31, rob006 napisał:

Zabawne, że wczoraj całkiem sprawnie ci fabularka szła, a dzisiaj, gdy fabuły jest mniej
niż wczoraj, tak długo milczysz...

Sprawnie szła, bo nigdy nie zanikną mi umiejętności obszernego lania wody o mojej postaci. Ale dzisiejszego dnia właśnie sporo się kłóciliście (a raczej wczorajszego, bo dziś dopiero wsiadłem) i nawet nie wiedziałem jak się między wami wkręcić. Po prostu nijak nie potrafię kłócić się głupimi fabularniakami, bo to mija się z celem :D A potem padają jakieś lincze fabularne (?) i nikt nie wie o co chodzi :>.

__________________________________________

Skoro przyszedł czas na moją kolej, a pewnie ostatni głosuję, to mój lincz padnie na hmm... Raczej nie na Kalkulatora. Dotąd miałem nosa i raczej szczęście mnie nie opuści, choć drugiego (tj. trzeciego dnia - wyjątkowo) dnia zwykle losowałem lincz, bo dla mnie w większości przypadków takie nagonki to czepianie się bez powodów :P Przeczytałem o co się rozchodzi i raczej nie zagłosuję na Kalka - przegłosowaliście go już praktycznie, a jak ktoś się wyłamie i coś zepsuje to będzie kogo linczować dnia jutrzejszego ]:->

Dlatego mój losowy lincz padnie na... <werble>... Przerwa na reklamy!

*****************************************

Lincz (losowy) ==> Alexei Kaumanavardze

*****************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Zobaczymy co się stanie ale wg mnie mafiozy/mafiozów oczekuję w trójce: Kalkulator (to już się okaże niedługo), demrenfaris oraz rob. Dlaczego pozostała dwójka? Ano tak po prostu. Przeczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkład głosów:
Mattafixx => Kalkulator
Wayzin => Alexei
Arxel => Kalkulator
Morze => Donki
Avalon => demrenfaris
Donki => Kalkulator
deih => Mattafix
Alexei Kaumanavardze => rob
Kalkulator12 => Mattafix
demrenfaris => Kalkulator
rob006 => Wayzin

Podsumowanie:
Kalkulator - 4
Mattafix – 2
Alexei, Donki, demrenfaris, rob, Wayzin – 1

Ginie:
Kalkulator - niewinny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... wielkich szans na to że trafimy mafię w pierwszym linczu nie było, jednakże miałem cichą nadzieję, że to jednak Kalkulator był kretem. Postaram się jutro (albo jeszcze dziś) przedstawić moje wstępne wnioski. Mało tego będzie ale cóż poradzić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mordzie mafii ginie: Mattafix

1.
2.
3. Wayzin
4. Arxel
5. Morze
6. Avalon
7. Donki
8. deih
9. Alexei Kaumanavardze
10.
11. demrenfaris
12. rob006

Fabularki nie będzie dziś... urwanie głowy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się