Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Uważam, że postawa Telomo świadczyła o Jego niewinności. Jakbyś chciał przeczytać to zauważyłbyś, że nie tylko ja zauważyłem, iż Telomo może być niewinny. Oprócz mnie to również Samowi i Magi rzuciła się Jego niewinność w oczy. Telomo faktycznie niczym się nie popisał, ale patrząc na Jego posty przed jak i w trakcie edycji można było spokojnie zauważyć, że jest on po prostu niewinny. A prowokacji używam, kiedy trzeba w tym wypadku nie posłużyłem się tą metodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a mi podejrzane wydaje się zachowanie łajzina, nic nie mówi, nie pisze, napisał 2-3 posty fabularne w tym jeden z linczem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już teraz oddam lincz, bo nie wiem, jak będzie z moją obecnością potem.

************************************************************************************* **************

Lincz --> spider
Bo:
1) Dobił Telomo
2) Czepiał się Telomo po 21, kiedy ten drugi oddał głos za późno
3) Fimar go także podejrzewa, a on z całą pewnością jest niewinny ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 15:50, rob006 napisał:

Co ugrać? Liczyć że miasto pozostawi taki remis?

Mało to już było przypadków totalnego chaosu i bezmyślności (szczególnie przy pierwszym linczu, gdy graczy jest dużo i ciężko to wszystko ogarnąć)?

Dnia 21.12.2008 o 15:50, rob006 napisał:

To tak jak zagłosować na kogoś bez głosu
i liczyć że ludzie pójdą za ciosem i doprowadza do remisu...

Nie widzę analogii, chyba, że pod względem prawdopodobieństwa sukcesu takiego działania. Zresztą, jeśli się nie mylę, było kilka takich przypadków (vide ostatnia edycja, kiedy ludzie, nie wiadomo dlaczego, podzielili się przy pierwszym linczu na dwa obozy - połowa na tego, połowa na innego.) [fabuła] Jeden kamyk może spowodować lawinę, rzekł Vatrahan [/fabuła]

Dnia 21.12.2008 o 15:50, rob006 napisał:

Miły gość z ciebie :D

No ba.

Dnia 21.12.2008 o 15:50, rob006 napisał:

ale aż tak pewny siebie nie jestem.

A bo ja wiem?

Dnia 21.12.2008 o 15:50, rob006 napisał:

Zresztą aby takie działanie
miało jakiś sens, musiałbym tym linczem ratować swojego ewentualnego partnera (czyli
w tym wypadku lamę)

No właśnie... mało prawdopodobne, oczywiście, ale też jakaś teoria.

Dnia 21.12.2008 o 15:50, rob006 napisał:

w innym przypadku nie byłoby sensu się wychylać,

Aż tak bardzo się nie wychyliłeś, nie zagłosowałeś ostatni, wybrałeś Telomo, a nie np. Sama, który to wybór byłby znacznie mniej racjonalny i wywołałby większy odzew.

Dnia 21.12.2008 o 15:50, rob006 napisał:

tym bardziej zabijając
słabego gracza, którego później łatwiej byłoby zmanipulować.

Widać lubisz wyzwania. ;]

Dnia 21.12.2008 o 15:50, rob006 napisał:

Wybacz, jak zobaczyłem wierszyk, to chyba zrezygnowałem z czytania. :D

Tyle się nad nim męczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak, jak obiecałem, tak zrobiłem i przedstawię obecną sytuację z mojej strony...Dziwi mnie pewność niewinności Telomo, którą miała Magi,,,, "Zostawcie go, będzie zabawnie" no sorki, ale nie ma być zabawnie, tylko miasto ma wygrać, a pewności co do czyjeś niewinności nie można mieć nigdy, chyba że jesteś katanim.. Zawsze istniała możliwość, że Telomo gra tak specjalnie...

Moje podejrzenia padają na Sama i Magi, dlaczego pytacie? Lama składa lincz na Magi, Sam zaczyna z nim bezsensowną dyskusję, czyżby bronił partnerki, ponieważ zwykle w pierwszym linczu większość głosów spada na osobę, która została wskazana jako pierwsza? Sam w obawie przed tym postanowił zasiać trochę fermentu i odwrócić uwagę od partnerki? No i ta pewność, co ją miał on i Magi, że Telomo jest niewinny.... w dalszej części gry, taki gracz byłby przydatny mafii, bo łatwo go przekabacić, albo zrzucić na niego winę "bo on robi z siebie idiotę specjalnie, to jego taktyka"... Fimar chwycił temat i niewinność Telomo "rzuciła" mu się w oczy, no ale to nie jedyny zabawny akcent, w tej edycji, o następnym niżej....

Fimar-> Jak mogłeś mieć pewność o czyjeś niewinności przed edycją?
Cytuję "ale patrząc na Jego posty przed jak i w trakcie edycji można było spokojnie zauważyć, że jest on po prostu niewinny.".... Eeee jak dla mnie to to jest dziwne, oceniać kogoś przed edycją Oo


Uważam że w parze Magi-Sam kryje się przynajmniej jeden zdrajca i to na kogoś z tej 2 oddam swój lincz.... Myślę że opisałem wszystko zrozumiale, jak nie to czekam na pytania ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 15:54, Fimar napisał:

Uważam, że postawa Telomo świadczyła o Jego niewinności. Jakbyś chciał przeczytać to
zauważyłbyś, że nie tylko ja zauważyłem, iż Telomo może być niewinny. Oprócz mnie to
również Samowi i Magi rzuciła się Jego niewinność w oczy.

A oprócz mnie na Telomo zagłosował też spider i phelela, więc nie tylko mi jego niewinność NIE rzuciła się w oczy. 3:3

Dnia 21.12.2008 o 15:54, Fimar napisał:

A prowokacji używam, kiedy trzeba w tym wypadku nie posłużyłem się tą metodą.

No cóż, przykro mi, bo wynaturzenia o moich nadprzyrodzonych mocach przypisałbym raczej pchełce, niż tobie... ;)

Poza tym mam wrażenie że uczepiłeś się spidera z powodu fabularki, a teraz podświadomie kontynuujesz swoją batalię przeciw niemu szukając na siłę argumentów, zapominając chyba jak wątłe były podstawy twojego zainteresowania się jego osobą.

@VBone

Dnia 21.12.2008 o 15:54, Fimar napisał:

Mało to już było przypadków totalnego chaosu i bezmyślności (szczególnie przy pierwszym linczu, gdy graczy jest dużo i ciężko to wszystko ogarnąć)?

Ale co to za argument? Wszystko może wywołać chaos, twój głos także...

Dnia 21.12.2008 o 15:54, Fimar napisał:

Aż tak bardzo się nie wychyliłeś, nie zagłosowałeś ostatni, wybrałeś Telomo, a nie np. Sama, który to wybór byłby znacznie mniej racjonalny i wywołałby większy odzew.

A jednak bardziej niż np ty, choć wylosowałeś głos z kosmosu, tak jak ja mógłbym wylosować głos na Sama :>. Poza tym chodziło mi bardziej o to, że nie miałoby sensu mieszanie się w lincze, skoro (zakładając że lama nie jest moim partnerem, a w tajemnicy zdradzę wam że nie jest :P) i tak ginąłby niewinny lama na tamtą chwilę.

Dnia 21.12.2008 o 15:54, Fimar napisał:

Widać lubisz wyzwania. ;]

A no to fakt, ale to nie argument :P

Dnia 21.12.2008 o 15:54, Fimar napisał:

Tyle się nad nim męczyłem...

Wybacz, obiecuję przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:11, scorp2005 napisał:

No to tak, jak obiecałem, tak zrobiłem i przedstawię obecną sytuację z mojej strony...Dziwi
mnie pewność niewinności Telomo, którą miała Magi,,,, "Zostawcie go, będzie zabawnie"
no sorki, ale nie ma być zabawnie, tylko miasto ma wygrać, a pewności co do czyjeś niewinności
nie można mieć nigdy, chyba że jesteś katanim.. Zawsze istniała możliwość, że Telomo
gra tak specjalnie...

Jasne, ale zbyt duże prawdopodobieństwo to nie było.

Dnia 21.12.2008 o 16:11, scorp2005 napisał:


Moje podejrzenia padają na Sama i Magi, dlaczego pytacie? Lama składa lincz na Magi,
Sam zaczyna z nim bezsensowną dyskusję, czyżby bronił partnerki, ponieważ zwykle w pierwszym
linczu większość głosów spada na osobę, która została wskazana jako pierwsza?

Jaja sobie robisz? Pierwszą linczowaną osobą był spider, lincz na niego oddał Fimar.

Dnia 21.12.2008 o 16:11, scorp2005 napisał:

Sam w obawie
przed tym postanowił zasiać trochę fermentu i odwrócić uwagę od partnerki?

Cóż za diaboliczny plan - odwracam uwagę od partnerki, zwracając uwagę na siebie.

Dnia 21.12.2008 o 16:11, scorp2005 napisał:

No i ta pewność,
co ją miał on i Magi, że Telomo jest niewinny....

MG mi powiedział, ale ciii, bo to niezgodne z regulaminem.

Dnia 21.12.2008 o 16:11, scorp2005 napisał:

w dalszej części gry, taki gracz byłby
przydatny mafii, bo łatwo go przekabacić, albo zrzucić na niego winę "bo on robi z siebie
idiotę specjalnie, to jego taktyka"... Fimar chwycił temat i niewinność Telomo "rzuciła"
mu się w oczy, no ale to nie jedyny zabawny akcent, w tej edycji, o następnym niżej....

No patrz, a Fimar jest z całą pewnością niewinny. Czyżbyś coś insynuował? :D

Dnia 21.12.2008 o 16:11, scorp2005 napisał:


Fimar-> Jak mogłeś mieć pewność o czyjeś niewinności przed edycją?
Cytuję "ale patrząc na Jego posty przed jak i w trakcie edycji można było spokojnie
zauważyć, że jest on po prostu niewinny.".... Eeee jak dla mnie to to jest dziwne, oceniać
kogoś przed edycją Oo

Idzie mu o posty Telomo sprzed edycji, w których elomo zrobił z siebie osobę... powiedzmy, mało ograną w FM.

Dnia 21.12.2008 o 16:11, scorp2005 napisał:



Uważam że w parze Magi-Sam kryje się przynajmniej jeden zdrajca i to na kogoś z tej 2
oddam swój lincz.... Myślę że opisałem wszystko zrozumiale, jak nie to czekam na pytania
;P

Przynajmniej jeden, a to dobre. Czyli zakładasz, że może być dwóch. Miałeś rację, Telomo to nie jedyny śmieszny akcent tej edycji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mag tam nie przesadzaj ;D Nie porównuj mnie do Lamki :(

Jak dla mnie kandydatem do odpadnięcia na dziś jest lama . Gra chaotycznie , jakoś nienaturalnie .
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=47375 - Dlaczego ? Linczuje Magi bo tak , nastepnie po wymianie zdań z Samem linczuje jego ...
Następnego dnia rzuca podejrzenia : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=47449 mówiac że napisał 2-3 posty fabularne i 1 z linczem , czyli prawie jak każdy , na takiej podstawie mógłby osądzić 3/4 z nas.

Telomeo -- zamkniesz jape ? Zapewne masz już bana na reszte edycji Liqa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A oprócz mnie na Telomo zagłosował też spider i phelela, więc nie tylko mi jego niewinność NIE rzuciła się w
> oczy. 3:3

Spider i Phelela zagłosowali na Niego ze względu na nieobycie w regulaminie. Ty natomiast twierdzisz, że mógł być mafią. Także ja tu nie widzę wyniku 3:3, lecz 3:1 w dalszym ciągu. ;)

> Poza tym mam wrażenie że uczepiłeś się spidera z powodu fabularki, a teraz podświadomie kontynuujesz swoją > batalię przeciw niemu szukając na siłę argumentów, zapominając chyba jak wątłe były podstawy twojego
> zainteresowania się jego osobą.

Bronisz go. :> Coś bardzo nie podoba Ci się, że się go uczepiłem, pozwól, że porozmawiam z nim o tym osobiście. ;) Teraz rozmawiam z Tobą także skoncentrujmy się na sobie. :) Mam swoje powody, czemu podejrzewam spidera i niczego na siłę nie szukam. :)

Scorp

Pozwól, że nie będę powtarzał słów Sama odnośnie mojej pewności co do Telomo. ;)

VBone

Zaczynasz zyskiwać w moich oczach i to nie przez ataki na Roba, lecz trafną analizę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gdyby Lama był w mafii to Jego partner poinformowałby Jemu jak ma się zachowywać. A on gra tak chaotycznie, że w ogóle nie pasuje do obrazu mafii. Poza tym łatwo można to zauważyć poprzez Jego nieprzemyślaną zmianę linczu z Sama na Magi, czego MG nie uwzględnił. Tak samo rzuca się w oczy to, że mówi, iż w mafii może być Sam i Magi. Mafia tak bezsensownie nie narażałaby się na lincz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:34, Fimar napisał:

Spider i Phelela zagłosowali na Niego ze względu na nieobycie w regulaminie. Ty natomiast
twierdzisz, że mógł być mafią. Także ja tu nie widzę wyniku 3:3, lecz 3:1 w dalszym ciągu.
;)

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem mój post - oprócz mnie są co najmniej 2 osoby, które nie widziały niewinności Telomo, bo gdyby ją widziały, to po co mieliby zabijać mieszkańca, skoro znają jego rolę?

Dnia 21.12.2008 o 16:34, Fimar napisał:

Bronisz go. :> Coś bardzo nie podoba Ci się, że się go uczepiłem, pozwól, że porozmawiam
z nim o tym osobiście. ;) Teraz rozmawiam z Tobą także skoncentrujmy się na sobie. :)
Mam swoje powody, czemu podejrzewam spidera i niczego na siłę nie szukam. :)

Nie chodzi o samego Spidera, bo stosunek mam do niego raczej obojętny, nie podobają mi się twoje argumenty i gadki o pewnej niewinności Telomo, i tym bardziej jest to dla mnie ważne, bo chyba nie tylko ty uwierzyłeś zbyt mocno w swoje umiejętności po cudownym zmartwychwstaniu. Widzę u ciebie posługiwanie się uproszczonymi schematami, uniewinniasz kogoś bo słabo gra, podejrzewasz kogoś, bo przyczynił się do śmierci niewinnego. Łatwo możesz przeoczyć schowanego w kącie mafiozę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:35, Sam Fisher5 napisał:

Nie podoba mi się spider, który ciepnął w Telomo, rozstrzygając wczorajszy lincz. IMO
możliwość, że Telomo jest w mafii był znikoma, a zabicie go, bo jest nowy i będzie przeszkadzał
jakoś do mnie nie przemawia.


Weź pod uwagę że ja nie oddałem głosu ostatni. Dwóch jeszcze mogli wszystko zmienić.

Widzę że dziś ja polecę, za co ? Za fabułę, że za bardzo się przykładam ;/

Żal.pl

Sam: - 3) Fimar go także podejrzewa, a on z całą pewnością jest niewinny ;P

******************************
Lincz ------> Sam
******************************

---------------------OffTopic ON--------------------------------------

Telomo - Ty dalej nie przeczytałeś regulaminu!!!!! Nigdy nie powinieneś już zagrać w mafię.Na pewno nie ze mną.Tym bardziej się cieszę wczorajszego głosu.

Nie wolno Ci się odzywać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------OffTopic OFF---------------------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:49, spider88 napisał:

> Nie podoba mi się spider, który ciepnął w Telomo, rozstrzygając wczorajszy lincz.
IMO
> możliwość, że Telomo jest w mafii był znikoma, a zabicie go, bo jest nowy i będzie
przeszkadzał
> jakoś do mnie nie przemawia.

Weź pod uwagę że ja nie oddałem głosu ostatni. Dwóch jeszcze mogli wszystko zmienić.

Fakty są takie, że przełamałeś remis i oddałeś głos jako ostatni.

Dnia 21.12.2008 o 16:49, spider88 napisał:


Widzę że dziś ja polecę, za co ? Za fabułę, że za bardzo się przykładam ;/

Oj, bo się popłaczę ;( Panie, ja się przykładam, piszę fabułę, a oni linczować chcą ;(
Jedna osoba na Ciebie głosuje, a Ty wpadasz w panikę? Ciekawe.

Dnia 21.12.2008 o 16:49, spider88 napisał:


Żal.pl

Sam: - 3) Fimar go także podejrzewa, a on z całą pewnością jest niewinny ;P

******************************
Lincz ------> Sam
******************************

Widzę, że ja dziś polecę, za co? Za założenie, że Fimar jest niewinny, za to, że za bardzo się przykładam ;/

Dnia 21.12.2008 o 16:49, spider88 napisał:


---------------------OffTopic ON--------------------------------------

Telomo - Ty dalej nie przeczytałeś regulaminu!!!!! Nigdy nie powinieneś już zagrać
w mafię.Na pewno nie ze mną.Tym bardziej się cieszę wczorajszego głosu.

Nie wolno Ci się odzywać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

--------------------OffTopic OFF---------------------------------------

Boże, to jest tak sztuczne, że chyba chcesz sobie rozpaczliwie wyrobić alibi na wczorajszy lincz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:37, Fimar napisał:

Moim zdaniem gdyby Lama był w mafii to Jego partner poinformowałby Jemu jak ma się zachowywać.
A on gra tak chaotycznie, że w ogóle nie pasuje do obrazu mafii. Poza tym łatwo można
to zauważyć poprzez Jego nieprzemyślaną zmianę linczu z Sama na Magi, czego MG nie uwzględnił.
Tak samo rzuca się w oczy to, że mówi, iż w mafii może być Sam i Magi. Mafia tak bezsensownie
nie narażałaby się na lincz.

No bez przesady , chyba partner nie będzie mu mówił jakie ma pisać posty , może specjalnie chce wprowadzić zamieszanie by wszyscy myśleli że jak gra tak chaotycznie to napewno w mafi nie jest - pozatym wiem coś o tym bo sam tak kiedyś grałem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:56, Sam Fisher5 napisał:

Fakty są takie, że przełamałeś remis i oddałeś głos jako ostatni.


No i ?
Nie wiedziałem że dwaj nasze śpiochy nie oddadzą głosu. Choć i tak głosu bym nie oddał na kogoś innego.

Dnia 21.12.2008 o 16:56, Sam Fisher5 napisał:

Oj, bo się popłaczę ;( Panie, ja się przykładam, piszę fabułę, a oni linczować chcą ;(


Tak to wygląda, zresztą sami tak piszecie.

Dnia 21.12.2008 o 16:56, Sam Fisher5 napisał:

Jedna osoba na Ciebie głosuje, a Ty wpadasz w panikę? Ciekawe.


O jakiej Ty panice piszesz? Głos mam jeden, lecz kilku napisało na kogo dziś go odda, więc nie spodziewam się aby nagle zmienili zdanie.

Dnia 21.12.2008 o 16:56, Sam Fisher5 napisał:

Boże, to jest tak sztuczne, że chyba chcesz sobie rozpaczliwie wyrobić alibi na wczorajszy
lincz.

Nie potrzebne mi alibi,co więcej powtórzę że głosu nawet gdybym mógł, nie zmieniłbym. Cieszę się że pozbyłem się takiego pseudo-gracza który najbardziej byłby pomocny mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:46, rob006 napisał:

Nie chodzi o samego Spidera, bo stosunek mam do niego raczej obojętny, nie podobają mi się twoje argumenty i gadki o pewnej niewinności Telomo, i tym bardziej jest to dla mnie ważne, bo chyba nie tylko ty uwierzyłeś zbyt mocno w swoje umiejętności po cudownym zmartwychwstaniu.


Po swoim zmartwychwstaniu zrozumiałem, że mogę być bardziej ostry niż zazwyczaj, bo nikt mnie teraz nie zlinczuje. Z tego co widzę to Ty z chęcią posłałbyś mnie do piachu gdyby nie to, że jestem niewinny. ;)

Dnia 21.12.2008 o 16:46, rob006 napisał:

Widzę u ciebie posługiwanie się uproszczonymi schematami, uniewinniasz kogoś bo słabo gra, podejrzewasz kogoś, bo przyczynił się do śmierci niewinnego. Łatwo możesz przeoczyć schowanego w kącie mafiozę...


Twój schemat jest nieprawidłowy i nie skąd Ci się to wzięło, że uniewinniam kogoś kto gra słabo. Już Ci wytłumaczyłem, czemu uniewinniałem Telomo i cokolwiek Byś pisał ja swojego zdania nie zmienię, bo inaczej nie myślę. Phelela również jakoś mi nie imponuje a jednak jest w moim gronie podejrzanych, tak jak nasza dwójka, która nie oddała głosu. A te osoby chyba również można zaliczyć do tych, co nie przykładają się do gry - choć to mocne określenie. A widzę, że Tobie bardzo nie pasuje to, że przyczepiam się osób, które zlinczowały Telomo. Tylko ciekawe, czemu. :>

Spider

Skąd ta obawa przed zlinczowaniem?

Phelela

Obowiązkiem doświadczonego gracza jest nakierowanie nowego jak ma grać. Chyba, że mafia bardzo szybko chce odpaść to już Jego sprawa, w tym wypadku może nic nie robić. Przynajmniej ja należę do takich osób, które pomogłyby nowemu w tym jak ma się zachowywać.

"może specjalnie chce wprowadzić zamieszanie by wszyscy myśleli że jak gra tak chaotycznie to napewno w mafi nie jest"


Myślę, że mafia nie zaryzykowałaby tak, szczególnie, jeśli za partnera ma się nowego gracza, który już na samym początku jest narażony na lincz przez resztę, bo nie wiadomo, czego można się po nim spodziewać. Patrz na przykład Telomo.

"pozatym wiem coś o tym bo sam tak kiedyś grałem ."

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:04, spider88 napisał:

> Fakty są takie, że przełamałeś remis i oddałeś głos jako ostatni.

No i ?
Nie wiedziałem że dwaj nasze śpiochy nie oddadzą głosu. Choć i tak głosu bym nie oddał
na kogoś innego.

Masz rację, nie wiedziałeś. Ale podejrzewać mogłeś. Poza tym sam przyznajesz, że nie oddałbyś głosu na kogoś innego.

Dnia 21.12.2008 o 17:04, spider88 napisał:


> Oj, bo się popłaczę ;( Panie, ja się przykładam, piszę fabułę, a oni linczować chcą
;(

Tak to wygląda, zresztą sami tak piszecie.

Pokaż mi post, w którym jest napisane, że lecisz za przykładanie się.

Dnia 21.12.2008 o 17:04, spider88 napisał:


> Jedna osoba na Ciebie głosuje, a Ty wpadasz w panikę? Ciekawe.

O jakiej Ty panice piszesz? Głos mam jeden, lecz kilku napisało na kogo dziś go odda,
więc nie spodziewam się aby nagle zmienili zdanie.

Mam nadzieję, że nagle zdania nie zmienią.
A przy okazji, czemu pominąłeś część posta niżej?

Dnia 21.12.2008 o 17:04, spider88 napisał:


> Boże, to jest tak sztuczne, że chyba chcesz sobie rozpaczliwie wyrobić alibi na
wczorajszy
> lincz.
>
Nie potrzebne mi alibi,co więcej powtórzę że głosu nawet gdybym mógł, nie zmieniłbym.
Cieszę się że pozbyłem się takiego pseudo-gracza który najbardziej byłby pomocny mafii.

Alibi Ci nie potrzebne? A to dobre :D
Nie zmieniłbyś głosu, nawet, jakbyś miał pewnego mafioza?
Twoje zasługi w zarąbaniu mieszkańca są faktycznie wielkie.
Powiedz mi, proszę, czemu oddałeś dziś swój lincz na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 13:44, rob006 napisał:

więc zwróciłbym raczej uwagę na Magi, która swoim linczem beztrosko odcięła się od panującej obławy na
lamę (który przecież w każdej chwili mógł paść w linczu)

Bo Lamka śmieszna jest :P Poza tym nie widziałam żadnego powodu, dla którego trzeba by go linczować, poza tym, że "bo tak".

scorp2005--->
Twoje teorie fajne są. Gdyby były tylko nieco trafniejsze, to pewnie by nam szybko poszło z linczowaniem mafii.

Phelela--->
>Mag tam nie przesadzaj ;D Nie porównuj mnie do Lamki :(
Wybacz, silniejsze ode mnie :P


Póki co w oczy najbardziej rzucają mi się spider i rob. Co do spidera ciekawą teorię ma Fimar, a on jest jak wiadomo niewinny, toteż czemu by mu nie wierzyć :) Rob natomiast coś za bardzo rzuca się na Fimara. Ja rozumiem, że nie wszystkim muszą podobać się pomysły Fimara, ale to nie powód, by go atakować, tym bardziej że wiadomo, że jest on niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się