Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2008 o 17:11, Fimar napisał:

Spider

Skąd ta obawa przed zlinczowaniem?


1.Nie spodobało mi się to, że bardzo solidnie podszedł do fabuły w swoim pierwszym poście.
2.Invin - Ciekawa jest teoria Fimara

3.Sam - Fimar go także podejrzewa, a on z całą pewnością jest niewinny
4.Maggi - Co do spidera ciekawą teorię ma Fimar, a on jest jak wiadomo niewinny,

W sumie, chyba mogę Ci podziękować ;]
Dużo mi już nie trzeba.

Sam

Masz rację, nie wiedziałeś. Ale podejrzewać mogłeś.

Gdybym był jasnowidzem, pewnie by mnie tu nie było bo miałbym bana na tę grę.

Pokaż mi post, w którym jest napisane, że lecisz za przykładanie się.

Patrz na początek tego posta.

Powiedz mi, proszę, czemu oddałeś dziś swój lincz na mnie?

1.Nie zagłosował na Telomo
2.Borni Telomo, widać że był dla niego wygodnym graczem.
3.Fimar go nie podejrzewa, a on z całą pewnością jest niewinny co nie znaczy nieomylny.

(Lincz --> spider
Bo:
1) Dobił Telomo
2) Czepiał się Telomo po 21, kiedy ten drugi oddał głos za późno
3) Fimar go także podejrzewa, a on z całą pewnością jest niewinny ;P
)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co masz jeden głos i trzy osoby na karku z tego, co widzę. A łącznie jest nas jedenaście osób, także w dalszym ciągu nie jestem w stanie zrozumieć Twoich obaw. Ja Cię owszem podejrzewam, ale nie powiedziałem, że na pewno Ciebie zlinczuję. Poza tym nie widzę z Twojej strony osób, które podejrzewasz, czym nie ułatwiasz mi zadania, abym odstąpił od Ciebie podejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:25, spider88 napisał:

> Spider
>
> Skąd ta obawa przed zlinczowaniem?

1.Nie spodobało mi się to, że bardzo solidnie podszedł do fabuły w swoim pierwszym
poście.
2.Invin - Ciekawa jest teoria Fimara

3.Sam - Fimar go także podejrzewa, a on z całą pewnością jest niewinny
4.Maggi - Co do spidera ciekawą teorię ma Fimar, a on jest jak wiadomo niewinny,

W sumie, chyba mogę Ci podziękować ;]
Dużo mi już nie trzeba.

Ojej, oczywiście pominąłeś inne zarzuty, a dałeś tylko linijki, które pokazują zgodzenie się z Fimarem. Bardzo cwane, bo nie musisz odpowiadać, tylko starczy, że trochę popłaczesz nad tym, że niewinny=!=nieomylny.

Dnia 21.12.2008 o 17:25, spider88 napisał:


Sam

Masz rację, nie wiedziałeś. Ale podejrzewać mogłeś.

Gdybym był jasnowidzem, pewnie by mnie tu nie było bo miałbym bana na tę grę.

Podejrzewanie czegoś chyba nie wiąże się z jasnowidzeniem. Ale ja tylko to podejrzewam, więc ;)

Dnia 21.12.2008 o 17:25, spider88 napisał:


Pokaż mi post, w którym jest napisane, że lecisz za przykładanie się.

Patrz na początek tego posta.

Wyszło (pewnie niezamierzenie :D) na to, że w Twoim poście jest napsiane, że lecisz za przykładanie się :D
No dobra, dobra, wiem, że chodzi o fabułę.

Dnia 21.12.2008 o 17:25, spider88 napisał:


Powiedz mi, proszę, czemu oddałeś dziś swój lincz na mnie?

1.Nie zagłosował na Telomo
2.Borni Telomo, widać że był dla niego wygodnym graczem.
3.Fimar go nie podejrzewa, a on z całą pewnością jest niewinny co nie znaczy nieomylny.

Ty piszesz do mnie? Czy do kogoś, kto CIę o mnie zapytał?
1. Nie zagłosowałem, bo sądziłęm, że jest niewinny.
2. Wygodnie dla mnie będzie, jak mafia powie, że jest mafią i jeszcze sama się zlinczuje. Dla mnie po prostu debilne, kretyńskie i idiotyczne jest linczowanie niewinnej osoby, żeby nie przeszkadzała, jeśli można poszukać mafii.
3. Linczujesz mnie, bo Fimar mnie nie podejrzewa? Fimar nie podejrzewa także innych osób.

Dnia 21.12.2008 o 17:25, spider88 napisał:


(Lincz --> spider
Bo:
1) Dobił Telomo
2) Czepiał się Telomo po 21, kiedy ten drugi oddał głos za późno
3) Fimar go także podejrzewa, a on z całą pewnością jest niewinny ;P
)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:32, Fimar napisał:

Póki co masz jeden głos i trzy osoby na karku z tego, co widzę. A łącznie jest nas jedenaście
osób, także w dalszym ciągu nie jestem w stanie zrozumieć Twoich obaw. Ja Cię owszem
podejrzewam, ale nie powiedziałem, że na pewno Ciebie zlinczuję. Poza tym nie widzę z
Twojej strony osób, które podejrzewasz, czym nie ułatwiasz mi zadania, abym odstąpił
od Ciebie podejrzenia.


Heh, Fimar chyba jesteś już doświadczonym graczem. Nie słyszałeś o tłumie który idzie w ciemno za prowadzącym.
Zwłaszcza na tym etapie gry.Mleko się wylało i nie będziemy nad tym płakać, niestety wy to zrozumiecie dopiero po ogłoszeniu wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:35, spider88 napisał:

Mleko się wylało i nie będziemy nad tym płakać, niestety wy to zrozumiecie dopiero po ogłoszeniu wyników.


Skoro jesteś taki niewinny to mógłbyś mi przybliżyć swoich podejrzanych. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:38, Fimar napisał:

> Mleko się wylało i nie będziemy nad tym płakać, niestety wy to zrozumiecie dopiero
po ogłoszeniu wyników.

Skoro jesteś taki niewinny to mógłbyś mi przybliżyć swoich podejrzanych. :>


Aż tak zależy Ci na napradce składanej na kolanie liście, o ile spider po prostu nie napisze, że podejrzewa mnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie muszę niczego dodawać...

*******************

Lincz ---> spider88

*******************

Lincz oddaję już teraz, bo później może mnie już nie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+++++++++++++++

LINCZ---> rob006

+++++++++++++++

Tak, jak pisałam wcześniej. Lincz oddaję już teraz, bo nie wiem, czy będę później miała możliwość, aczkolwiek jestem bardzo ciekawa reakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 18:27, Fimar napisał:

Chyba nie muszę niczego dodawać...

Oczywiście że nie musisz. Jakoś wcale mnie nie zaskoczyłeś.

Spiderov odszedł od grupy, przeczuwał od rana co się święci. Wyciągnął piersiówkę i zapadł w zadumę. Skoro tak ma być, niech i tak będzie. Poświęcę się, jeno mam nadzieję że będzie z tego jakiś pożytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 16:18, Sam Fisher5 napisał:

Jasne, ale zbyt duże prawdopodobieństwo to nie było.


nie? a skąd wiedziałeś?

Dnia 21.12.2008 o 16:18, Sam Fisher5 napisał:

Cóż za diaboliczny plan - odwracam uwagę od partnerki, zwracając uwagę na siebie.


Robisz zamieszanie i masz krytą dupę, bo zbijasz ludzi z tropu... Proste? Ano proste...

Dnia 21.12.2008 o 16:18, Sam Fisher5 napisał:

No patrz, a Fimar jest z całą pewnością niewinny. Czyżbyś coś insynuował? :D


No że dał się wam wciągnąć w wasze gierki drogi Samłajsie

Dnia 21.12.2008 o 16:18, Sam Fisher5 napisał:

Idzie mu o posty Telomo sprzed edycji, w których elomo zrobił z siebie osobę... powiedzmy,
mało ograną w FM.


Wielokrotnie się zdarzało że mało ograni gracze w swojej pierwszej edycji zostają przydzieleni do mafi.... Doskonałym przykładem jestem ja... Pierwsza edycja-> odrazu powieżono mi rolę mafioza, dlaczego tym razem nie mogło tak się zdarzyć?

Dnia 21.12.2008 o 16:18, Sam Fisher5 napisał:

Przynajmniej jeden, a to dobre. Czyli zakładasz, że może być dwóch. Miałeś rację, Telomo
to nie jedyny śmieszny akcent tej edycji :D


No przyznaj się że trafiłem Samłajs... Widać to po twoich postach.... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 17:11, Fimar napisał:

Po swoim zmartwychwstaniu zrozumiałem, że mogę być bardziej ostry niż zazwyczaj, bo nikt
mnie teraz nie zlinczuje. Z tego co widzę to Ty z chęcią posłałbyś mnie do piachu gdyby
nie to, że jestem niewinny. ;)

Bo paradoksalnie twoja gra wydaje mi się najbardziej podejrzana, gdyby nie to, że jesteś niewinny, to pewnie nie zastanawiałbym się na linczem. :P To że jesteś ostry to jedno, a zbytnia pewność swoich teorii to zupełnie co innego.

Dnia 21.12.2008 o 17:11, Fimar napisał:

Twój schemat jest nieprawidłowy i nie skąd Ci się to wzięło, że uniewinniam kogoś kto
gra słabo. Już Ci wytłumaczyłem, czemu uniewinniałem Telomo i cokolwiek Byś pisał ja
swojego zdania nie zmienię, bo inaczej nie myślę.

To sorry, a mógłbyś jeszcze raz przypomnieć jakie to były powody? Bo brak zorientowania w regułach i strzelanie gaf to jest właśnie słaba gra.

Dnia 21.12.2008 o 17:11, Fimar napisał:

A widzę, że Tobie bardzo nie pasuje to, że przyczepiam się osób,
które zlinczowały Telomo. Tylko ciekawe, czemu. :>

Nie chodzi o samo czepianie się, ale o argumenty jakimi się posługujesz, bo mam nieodparte wrażenie że dorabiasz sobie fakty do teorii.

@Mag
Nie atakuję Fimara, tylko nie zgadzam się z jego tokiem myślenia. Ale widzę że moja postawa jest dziwna, w końcu to normalne, że osoba na 100% niewinna, jest jednocześnie nieomylna.
A na lincz nie zareaguję wcale :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wujaszek Ważajna już jest i nadrobił zaległości.

Jako iż gwałtowna zmiana temperatury źle wpływa na myślenie, idę chwilę odpocząć i wymyślić coś sensownego, co mógłbym Wam przedstawić jako objawienie dnia <grin>.

Mam nadzieję, że jeszcze sytuacja się jakoś bardziej rozwinie, bo nie jestem do końca przekonany o winie Spidera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:14, rob006 napisał:

@Mag
Nie atakuję Fimara, tylko nie zgadzam się z jego tokiem myślenia. Ale widzę że moja postawa
jest dziwna, w końcu to normalne, że osoba na 100% niewinna, jest jednocześnie nieomylna.

Wcale nie powiedziałam, że Fimar, jako niewinny, jest nieomylny. Mimo wszystko jak dla mnie nieco zbyt gwałtownie zareagowałeś na oskarżenia Fimara co do spidera.

Dnia 21.12.2008 o 19:14, rob006 napisał:

A na lincz nie zareaguję wcale :P

Jak wolisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:37, Magwisienka napisał:

Wcale nie powiedziałam, że Fimar, jako niewinny, jest nieomylny.

W takim razie nie wiem czemu pisałaś Co do spidera ciekawą teorię ma Fimar, a on jest jak wiadomo niewinny, toteż czemu by mu nie wierzyć

Dnia 21.12.2008 o 19:37, Magwisienka napisał:

> A na lincz nie zareaguję wcale :P
Jak wolisz ;]

A jakiej reakcji oczekiwałaś? Odwetu, linczu na lidera, czy może masochistycznego linczu na sobie? :P

***

Lincz-> Sam

Nie podoba mi się sposób w jaki kreuje osoby głosujące na Telomo na tych złych, a tych którzy go uniewinnili na tych dobrych - taka przedszkolna logika, doskonale dopasowując się do logiki niewinnego Fimara.

PS: Tylko mi tak forum muli? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paskudnie podepnę się pod ''lincz ogólny''. Tak jak wczesniej, tak i teraz podejrzewam Spidera. Może to jest i tak, że ubzdurałem sobie go w mafii i wszystko mi do tego pasuje, ale to takie skazywanie się na pożarcie po kilku ledwie głosach jakoś dziwnie mi pachnie mafią. To kiepskie poszlaki, jednak nic ciekaweszego w dzisiejszych postach nie zauważyłem. ;) Jak dożyje to jutro obiecuję analizę. ^^

-----
Lincz --> Spider
-----


Edit: pogrubienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powody podałem wcześniej, Sam śmierdzi i to na pewno nie żaden fizjologiczny proces, może to przeczucie, jednak uzasadnione przeczucie....


*************
LINCZ->Samłajs vel Samfisher5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 19:13, scorp2005 napisał:

> Jasne, ale zbyt duże prawdopodobieństwo to nie było.

nie? a skąd wiedziałeś?

Nadinterpretujesz. Napisałem, że to nie było duże prawdopodobnieństwo. Ty to przerabiasz na wiedzę.

Dnia 21.12.2008 o 19:13, scorp2005 napisał:


> Cóż za diaboliczny plan - odwracam uwagę od partnerki, zwracając uwagę na siebie.


Robisz zamieszanie i masz krytą dupę, bo zbijasz ludzi z tropu... Proste? Ano proste...

Kryta dupa? Zamieszanie, może. Ale gdzie tu kryta dupa?

Dnia 21.12.2008 o 19:13, scorp2005 napisał:


> No patrz, a Fimar jest z całą pewnością niewinny. Czyżbyś coś insynuował? :D

No że dał się wam wciągnąć w wasze gierki drogi Samłajsie

To, że próbujesz mnie zdenerwować pisownią mojego nicka jest ciekawe ;)

Dnia 21.12.2008 o 19:13, scorp2005 napisał:



> Idzie mu o posty Telomo sprzed edycji, w których elomo zrobił z siebie osobę...
powiedzmy,
> mało ograną w FM.

Wielokrotnie się zdarzało że mało ograni gracze w swojej pierwszej edycji zostają przydzieleni
do mafi.... Doskonałym przykładem jestem ja... Pierwsza edycja-> odrazu powieżono
mi rolę mafioza, dlaczego tym razem nie mogło tak się zdarzyć?

No popatrz, a jednak się nie zdarzyło? Do tego nadal sądzę, że będąc mafiozem zapytałby partnera.

Dnia 21.12.2008 o 19:13, scorp2005 napisał:



> Przynajmniej jeden, a to dobre. Czyli zakładasz, że może być dwóch. Miałeś rację,
Telomo
> to nie jedyny śmieszny akcent tej edycji :D

No przyznaj się że trafiłem Samłajs... Widać to po twoich postach.... xD

Nie, to po Twoich widać, że szukasz czegoś na siłę ;) Trafiłeś w ścianę, strzelając do złej tarczy ;>

Dnia 21.12.2008 o 19:13, scorp2005 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się