Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

MG- Liqid

1.rob006
2.Cirno
3. Zurris
4. win0
5.Spider
6. deih
7. Shogun
8.Phelel ;]
9. Alexei Kaumanavardze
10. Mefiperez aka Matthew Perez
11. Dazzy
12. Donki

A to jeszcze ja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej już gracze są. Teoretycznie dałoby się zacząć jeszcze dziś, ale na 90% od piątku musiałby zmienić mnie inny gracz (tu mafia miałaby możliwość zamordowania osoby, która ich kolejne mordy by przyjmowała :P), albo teraz znajdzie się jeszcze jakiś chętny. Już nie takie przerwy w FM bywały, więc w takim wypadku i w przyszły poniedziałek byłbym chętniejszy prowadzić, ale niektórym Sz. Graczom pewnie by nie pasowało. Decyzja Wasza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG- Liqid

1.rob006
2.Cirno
3. Zurris
4. win0
5.Spider
6. deih
7. Shogun
8.Phelel ;]
9. Alexei Kaumanavardze
10. Mefiperez aka Matthew Perez
11. Dazzy
12. Donki

I ja chętnie zagram, a może uda mi się jeszcze kogoś zaprosić (gdyby była taka potrzeba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zatem:

MG- Liqid

1.rob006
2.Cirno
3. Zurris
4. win0
5.Spider
6. deih
7. Shogun
8.Phelel ;]
9. Alexei Kaumanavardze
10. Mefiperez aka Matthew Perez
11. Dazzy
12. Donki
13. Aneszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


MG- Liqid

1.rob006
2.Cirno
3. Zurris
4. win0
5.Spider
6. deih
7. Shogun
8.Phelel ;]
9. Alexei Kaumanavardze
10. Mefiperez aka Matthew Perez
11. Dazzy
12. Donki
13. Aneszka
14. Kukowsky

Zatkao ruskie kakao?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG- Lik

1.rob006
2.Cirno
3. Zurris
4. Pingwinek
5.Spider
6. deih
7. Shogun
8.Phełka
9. Alexei Kaumanavardze
10. Mefiperez aka Matthew Perez
11. Dazzy
12. Donki
13. Aneszka
14. Kuk
15. Magi

Zobaczymy, czy jestem w formie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak. Jutro się dowiem, czy przez długi weekend będę miał kontakt z netem, jeśli tak - będę prowadził, zaczniemy jutro, ew. pojutrze, jeśli nie - miło było, panie prezesie, misja wykonana a i z obecnej grupy znajdzie się jeden głupi/pełen poświęcenia, który resztę uczyni. Rzekłem

Aneszka: MG za to odpowiada i pomysł ma, a owszem

+1 do editu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 22:15, Aneszka napisał:

A czy się pomysłem podzieli? :>

Jest sobie miasto ludzi o prostych nosach, mafia ludziom nosy łamie, zaś katani...
Nie, nie zdradzę reszty... xP

Na serio - kiedyś Mg mówili, w jakich klimatach można się spodziewać edycji, teraz raczej mało kto to praktykuje. Była alkoholowa, była wierszowana, zobaczymy co wypadnie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2009 o 22:42, Cirno napisał:

Ma być zombie!

A nie! Ma być rodzeństwo wyhodowanych z probówki świń, które będąc na wczasach w Meksyku, zostało rozdzielone, zaś gdy znów się odnalazło, ludzie dziwnie na nie patrzyli, więc zaczęły uciekać po całym świecie, zaś dwóch buntowników postanowiło przerobić swoje rodzeństwo na balerony, tymczasem jeden inny - wykorzystując dziwną moc mającą jakiś tajemniczy związek z tym, że ludzie dziwnie na nich patrzą - postanawia ocalić wieprzny świat, w imię Prosiaczka, tak brutalnie potraktowanego przez świat. Rozpoczyna się operacja "c-H1N1-na"...

Albo o dzielnych 300 Spartiatach, którym podczas długiej obrony przed niekończącą się armią Kserksesa, z garbatymi barbarzyńcami na czele (ale armii wroga, nie Spartan :P) - zachciało się nagle do ustępu. Niektórzy z nich planują więc drogą intryg i podstępów, tak by nikt nie widział, zdezerterować, by ulżyć swemu orężu (znaczy się dać krwi z broni zaschnąć), tymczasem dwóch praworządnych planuje ukarać ich za tę jawną zdradę, dając im po kolei skończyć jako mokra plama , zaś jeden, szczególnie podły, sprawdza, komu jeszcze na sucho uchodzi.

Ewentualnie w klimatach World of Goo. Wyobrażacie to sobie? Każdy z graczy jest glutem, muszą ze sobą współpracować, aby dojść aż do odpływu! Dwa usiłują zrzucić pozostałe prosto na kolce, jeszcze jeden ma wtyki u malarza artysty. Duże pole do opisu postaci i ich odczuć, łącznie z bogatym wnętrzem.

Albo o zimorodku, co wpadł do wychodku... Lub lepiej nie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się