Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

-Shjakje szirno szhajkje lhamy!11 - zakrzyknął Lama!
-Kceż f morde ?! - krzyknął ponownie, i poszedł spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Ooooosz w mołdeee!! Ale kabuuum. To nie bylo pikne! Jak to mozna trzezwwwyyym byc. To nie izzzzzie! Hip! Wszyscssscy jestesssscie podejrzaaaaniii i nagrzanni! Ja juzzzz nie wyszymam. Ide spac. Hip! Proponuje lincz! tak linsz! Bedziemy Linszoooowac! Zurrisa! A nie nie moszna tak. No to tego no Shoguna. Ups tesz nie. No to ja nie wiem Panowie i Panie hip!

Lincz------> Windows( bo nie pije z nami:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle pierwszego dnia :P Kuk zrobił rozpiskę, które właściwie niewiele mówi, poza tym, że mamy dwójkę nieaktywnych graczy. Szczerze mówiąc nie sądzę, by mafia tak sobie olewała grę, z drugiej strony nie można też tego wykluczyć. Tak czy siak jeżeli się nie odezwą to pewnie i tak wypadną, więc proponuję zostawić ich dziś w spokoju. Więc co? Lincz fabularny? :)


-Idź mi z tym toporem, pijaku!

++++++++++
LINCZ----> DazZy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 15:42, DazZy napisał:

... A wy Co tam mówisie... sze zdrajsa? A, mosze i tak, nawet jeden
coś tam mófił o zabijaniu... i to nie byłem ja! Lama jakaś (Cirno względnie).


No właśnie! Teraz z perspektywy ostatnich wydarzeń wydaje mi się to trochę podejrzane.
Czyżby Kuk miał jakiś proroczy dar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 18:28, Aneszka napisał:

Czyżby Kuk miał jakiś proroczy dar?

- Tia... Raz na jakiś czas nachodzą mnie subiektywne wizje, a przez resztę czasu omamy przeplatają się z halucynacjami. Drobnostka. ;]

* * *

LINCZ-> windows00

Linczowanie Spidera i mefiego nie ma sensu, bo pewnie tyłki gdzieś przez majówkę grillują i gdzieś mają FM. ;] Głos oddaje na windowsa, bo windows ssie i pffyfa... a poza tym wyprowadzę naszego kochanego Pingwinka na prowadzenie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja oddam głos na win00 ponieważ bo albowiem nie posłuchał mnie ostatnio i miasto przegrało :<
Lincz ->> Pffacz aka Win00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-A ja psze pansztfa pofiem! Tak, pofiem! A wienc mófie, sze linszujeuje Lame! A to z powodu... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48744 a khonkretnie to teko, o!- Khadgrim wskazał na jeden wers w notatniczku, co nawiasem mówiąc- nie by ło łatwe przy jego stanie

> -Wstawaj chamie jeden, musimy iść zabić bimbrowników!

(dlaczego tak? Ano, nie mogę wykluczyć, że mafia zwyczajnie.. hem... zlamiła :P)
---------------------------------------------
Lincz- Cirno


edytka: literówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Łosz, pierony!... - stęknął Włodek, gdy odgłos wybuchu potęgowany przez kaca dotarł do jego głowy. Nie dość że całą noc miał koszmary (śniło mu się, że musiał liczyć do 6) to jeszcze taka pobudka...
"Amatorzy" pomyślał początkowo, ale gdy zobaczył resztki bimbrownika zrozumiał, że to nie mógł być wypadek - ten bimber musiałby być mocniejszy od bimbru Bełtobrodego, co jest oczywiście niemożliwe. A więc sabotaż. A do czegoś takiego mógł być zdolny tylko ktoś, kto sika do bimbru!

lincz-> Aneszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kazarik poczuł się wczoraj zignorowany więc dość wcześnie poszedł spać. Jednak przed zaśnięciem słyszał pewnego krasnoluda, który jakoby przeczuwał jakieś nadchodzące nieszczęście. Gurinsson uznał, że ten brodacz ma już dziury w głowie od nadmiernego spożywania bimbru. Jakież było jego zdziwienie kiedy następnego dnia jeden z uczestników został odnaleziony martwy.
- Uuu panie Kuku toż to ty wieszczem jesteś! Ja ino mom nadzieje, że więcej takich przeczuć mieć nie bedziesz bo to z zawodów nici wyjdom.
Ja tam towarzysze myślę, że ten Alexei z jakimś tajnym składnikiem coś cudował i dlatego mu tak rypło w kociołku... ten deih co se poszedł to ino panikarz przebrzydły i tylko niepotrzebne spory wywołał. Ja tam sądów na razie nie sądzę bo to se mógł być zwykły wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***
Dobra a jednak muszę już teraz oddać swój głos ;P. Myślałem że coś się jeszcze wydarzy, a tutaj cisza. Mój głos będzie strzałem takim o!

LINCZ---> rob006 (bo jest pierwszy na liście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:26, Donki napisał:

LINCZ---> rob006 (bo jest pierwszy na liście ;)


No wiesz?... Mogłeś się chociaż wysilić i jakieś uzasadnienie wymyślić :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Bardzo ciężko na tym etapie kogokolwiek osądzić, ale kogoś wybrać trzeba.- stwierdziła Aneszka
- DazZy na kobiete z toporem?! Co to za maniery? Zawsze tak reagujesz, gdy coś ci się nie podoba? To jest chyba jedyny argument jaki mam na kogokolwiek, dlatego głosuję dziś na Ciebie.

LINCZ ---> DazZy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Topór, nekhromantho jedna, dobry na fszyszko! Tak zafsze móófie! A na nekhromantófff to jusz f ogóle! - Khadgrim zachwial się, palcem pomachał i oparł na toporze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:37, rob006 napisał:

No wiesz?... Mogłeś się chociaż wysilić i jakieś uzasadnienie wymyślić :<

Ale przecież wyjaśniłem ;)a poza tym być może MG nie chciało się losować ról i dał funkcję osobom z pierwszych miejsc ;P.
A tak nawiasem mówiąc panie chyba nie lubią Dazziego ;P. Babska solidarność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Fłasznie! nie lubiom mnie! Pefnie chcom mnie zapis... zabis... snaszy sie... ten... zabis..s..c! za-a-bi-c! Ha! Pefno siem umófiły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:53, Donki napisał:

A tak nawiasem mówiąc panie chyba nie lubią Dazziego ;P. Babska solidarność?

Panie to sie chyba bardziej boją topora. Co to za śmierć przez rozrąbanie na kawałki? Panie się morduje tak, żeby pozostały piękne (względnie piękne :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Po porannych wydarzeniach wszyscy byli dość mocno podenerwowani i z trudem opanowywali się przed wybuchnięciem podejrzeniami. Jednak pod wieczór wszystkim puściły nerwy i zaczęli się potężnie przekrzykiwać. Doprowadziło to do zmuszenia Winobiusza do wypicia całego litra… aż ciężko jest to słowo wymówić… WODY. Tak, był to straszliwy los dla nieszczęśnika, który zmarł po drugim wymuszonym łyku tej diabelskiej cieczy. Gdy przeszukano jego komnaty i nie znaleziono niczego niezwykłego, wiedzieli że popełnili błąd.

Godzinę po tym wydarzeniu gdy wszyscy spali zamaskowana postać otworzyła drzwi pokoju Lamy. Szybka dekapitacja i krótkie przygotowanie widoku na poranek. Rano krasnoludzka brać ujrzała widok mrożący krew w żyłach. Głowa Lamy była odcięta i przybita do jego własnych drzwi. A na drzwiach namalowany krwią nieszczęśnika widoczny był symbol Twierdzy Zentil


Rozkład głosów

1.rob006 --> Aneszka
2.Cirno --> windows00
3. Magi--> DazZy
4. windows00 --> Shogun
5. Spider --> Spider
6.
7. Shogun --> windows00
8. Phełka --> Phełka
9.
10. Mefiperez --> Mefiperez
11. Dazzy --> Cirno
12. Donki --> rob006
13. Aneszka --> Dazzy
14. Kuk --> windows00


3 głosy- windows00
2 głosy- Dazzy
1 głos- rob006, Cirno, Mefiperez, Phełka, Spider, Shogun, Aneszka


Giną:
windows00 (niewinny) poprzez lincz
Cirno (niewinny) zamordowany


Aktualna lista

MG- Zurris

1.rob006
2.
3. Magi
4.
5.Spider
6.
7. Shogun
8. Phełka
9.
10. Mefiperez
11. Dazzy
12. Donki
13. Aneszka
14. Kuk


Mefiperez, Phełka, Spider dostają ostrzeżenie za brak głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się