Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2009 o 18:31, rob006 napisał:

...matematyka? Blisko, blisko, zawsze byłem dobry z matematyki. Dosłownie byłem bo już
nie jestem :P


Tak, właśnie tego słowa mi zabrakło. Ale nie zgodze się ze stwierdzeniem, że już nie jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, chyba nic nowego się nie zdarzy. Aneszka się nie broni, co nie pasuje do mafioza, tedy odsunę ją na chwilę obecną z listy podejrzeń. Kuk, który jest na drugim miejscu nie ma żadnego głosu, więc linczowanie jego mija się z celem. Zostaje tylko Magi, na którą ninejszym oddaję głos (Dopuszczam możliwość zmiany)

--------------------------------------
Lincz- Magwisienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:30, rob006 napisał:

Czy tylko mi para Aneszka-Dazzy wydaje się bardzo prawdopodobna?


A to z jakiego powodu? Miałem oddać głos na kogoś, kto wcale się nie broni- a więc na mafioza nie wygląda? Dla mnie to nie ma sensu, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:31, DazZy napisał:

> Czy tylko mi para Aneszka-Dazzy wydaje się bardzo prawdopodobna?

A to z jakiego powodu?


A nie wiem, jakoś tak asekurujecie się dzisiaj. Ona cię uniewinnia, ty jej bronisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... więc powiedz mi, ale tak szczerze- gra Aneszki wygląda Ci na grę mafioza? Absolutny brak obrony podczas kiedy jest bardzo zagrożona? Bo mi nie.gdybym zaś zagłosował na najbardziej WG. mnie podejrzana osobe, mielibysmy remis, co jest... srednio przydatne, jeśli zabilibyśmy dwie niewinne osoby (plus co najmniej dwie odejda z powodu nieaktywnosci plus 1 osoba zabita przez mafie.. nieladna sumka, co?)

edytka- wkradłsię błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:35, rob006 napisał:

A nie wiem, jakoś tak asekurujecie się dzisiaj. Ona cię uniewinnia, ty jej bronisz...

Na początku Dazzy rozważał mafiozowanie Aneszki we wszelkich możliwych parach, a tu prosze ;p.

Wiem, że doprowadzam do remisu, ale mam nadzieję,że jeszcze Phelel się pojawi do 21. Jeżeli dojdzie już do takiej skrajnej sytuacji typu 5 min do końca a jego nie ma, no to zmienię lincz, trudno. Na razie remis jest niepotrzebny. Na Magwisienkę nie dam głosu bo zwyczajnie nie wydaje mi się podejrzana. A nie chę zostawiać sytuacji tak jak jest.

LINCZ---> Aneszka
o najważniejszym zapomniałem xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:42, Donki napisał:

Na początku Dazzy rozważał mafiozowanie Aneszki we wszelkich możliwych parach, a tu prosze
;p.


Rozważał, ale Aneszka swoim zachowaniem sprawiła, że zmieniłem zdanie. Tyle.

Edytka : grr... nie tu klikłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:50, DazZy napisał:

> Na początku Dazzy rozważał mafiozowanie Aneszki we wszelkich możliwych parach, a
tu prosze
> ;p.

Rozważał, ale Aneszka swoim zachowaniem sprawiła, że zmieniłem zdanie. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta jestem i mam dylemat bo widze ze trzeba wybrać pomiędzy Aneszką a Magwisienką . Niby Aneszka się nie broni jak stwierdził to Dazzy ale z wymienionych par mafiozów najbardziej pasuje mi duet :Aneszka + Kuk , nie wiem czemu ale Aneszka za łatwo mu ulega i oznajmia że nie ma zamiaru go linczować . A i ta szybka zmiana zdania po analizie Dazzyiego też z deka podejrzana .

Lincz-----> Aneszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 19:41, DazZy napisał:

Hm... więc powiedz mi, ale tak szczerze- gra Aneszki wygląda Ci na grę mafioza?


Na takiego początkującego i spiętego? Bardzo! ;]

Poza tym pasujecie do siebie jakoś. Na początku nawet Aneszka na ciebie zagłosowała, ale właściwie pod już pod koniec dnia i bez uzasadnienia, więc ryzyko małe, a i głos można ostatecznie cofnąć. Takie "zajebiste alibi" :D. A dziś nagle tak się zaczęliście bronić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem aneszka jest niewinna- właśnie z powodu braku obrony. Bardziej niż na nieumiejętnego mafioza pasuje mi tu na obojętnego mieszkańca, ale cóż- wyjaśni się dzisiejszej nocy, jak widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę państwa cóż za emocje... Aneszka na prowadzeniu, tuż za nią Magwisienka! Już dziś jedna z krasnoludek wyleci z turnieju. Czy dziś po raz kolejny przekonamy się, że kobiety to zdradzieckie istoty? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:03, rob006 napisał:

> Hm... więc powiedz mi, ale tak szczerze- gra Aneszki wygląda Ci na grę mafioza?


Na takiego początkującego i spiętego? Bardzo! ;]

Poza tym pasujecie do siebie jakoś. Na początku nawet Aneszka na ciebie zagłosowała,
ale właściwie pod już pod koniec dnia i bez uzasadnienia, więc ryzyko małe, a i głos
można ostatecznie cofnąć. Takie "zajebiste alibi" :D. A dziś nagle tak się zaczęliście
bronić...


Po co obrona jesli nie jest konieczna? Gdybym wcześniej broniła sie nadmiernie - to byłoby podejrzane. Nie broniłam się - to tez jest podejrzane. Hmmm... Gdzie tu jakis sens?
Cóż chyba dzisiaj zakończe swój żywot, ale coś muszę powiedzieć: Może nie będzie to zbyt subtelne, ale trudno.
Musicie wiedzieć, że Dazzy jest niewinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:13, Aneszka napisał:

Po co obrona jesli nie jest konieczna? Gdybym wcześniej broniła sie nadmiernie - to byłoby podejrzane. Nie broniłam się - to tez jest podejrzane.

O obronie nie świadczy ilość, tylko jej jakość. A jeśli jej nie ma, trudno mówić o jakości.

Dnia 03.05.2009 o 20:13, Aneszka napisał:

Musicie wiedzieć, że Dazzy jest niewinny.

Chyba powinnaś to rozwinąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz mój lincz. Mało znaczący, lecz być musi. Nie mam pewności, ale Phelela udziela się tylko kiedy musi, kiedy już właściwie wsystkie głosy są oddane i jego głos jest zwykłą kalkulacją. Nie mam pewności, bo po takim krótkim czasie pewnosci co do jego osoby miec nie moge, ale takie są moje podejrzenia.

LINCZ ---> Phelela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie uważam żeby rowijanie tego było konieczne, kto się domysli ten sie domysli, tylko szkoda, że nie będą to zapewne ci, którzy powinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:20, Aneszka napisał:

Nie uważam żeby rowijanie tego było konieczne, kto się domysli ten sie domysli, tylko
szkoda, że nie będą to zapewne ci, którzy powinni.


Chyba powinnaś to rozwinąć, niby nie masz nic do stracenia, a swoją tajemniczością tylko pogarszasz swoją sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się