Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Zasada mówi: Nie wierz kobietom.

Te próby ratowania własnego tyłka są na tyle nieudolne, że nie może się z nimi wiązać jakakolwiek prawda. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, katani? Oż w bimber, jeżeli to prawda, to większość z nas myliła się z linczem. Z drugiej strony może to być oczywiście próba ratowania tyłka. Trzeba poczekać, czy nie pojawi się inny katani, ja na razie linczu nie zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:43, Kukowsky napisał:

Zasada mówi: Nie wierz kobietom.

No co za... PIJAK! Pff.

Dnia 03.05.2009 o 20:43, Kukowsky napisał:

Te próby ratowania własnego tyłka są na tyle nieudolne, że nie może się z nimi wiązać
jakakolwiek prawda. ;]

Hyh, Kuk się cieszy, że katani się mu wystawił do mordu? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:43, Kukowsky napisał:

Zasada mówi: Nie wierz kobietom.

Heh Jestem trochę zdezorientowany ;p. Ale dobra niech zostanie tak jak jest. Kukowsky mnie przekonał xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza droga Aneszka przez cały dzień kryła się swoimi podejrzeniami, nie powiedziała ani słowa na temat Dazzy''ego. Co ciekawe nie próbowała się w ogóle bronić. Niespodziewanie po godzinie 20 coś się w zachowaniu naszej drogiej Aneszki zmieniło i zasugerowała nam wprost, że jest katanim i Dazzy jest niewinny. Dlaczego wcześniej nie próbowała nam jakoś tego powiedzieć? Dlaczego nagle postanowiła sugerować nam swoje kataniowanie jeśli wcześniej przyjęła bierną i spokojną postawę wobec swojego liderowania w umieraniu?

Dla mnie wytłumaczenia są dwa:
1. Aneszka cierpi na rozdwojenie jaźni i po godzinie 20 władzę przejęła nad nią jej druga osobowość (mniej obojętna wobec umierania).
2. Kompan Aneszki z mafii postanowił wymyślić dla Aneszki taktykę obronną (z czego wymyślił ją na tyle nieudolnie, że ta zmiana taktyki jest zbyt zauważalna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:55, Kukowsky napisał:

wprost, że jest katanim i Dazzy jest niewinny. Dlaczego wcześniej nie próbowała nam jakoś
tego powiedzieć?

Właśnie dokładniej przejrzałam jej posty - ok. godziny 17 napisała "A ja zmieniłam zdanie co do Dazzy''ego, sądzę, że jego wina jest mało prawdopodobna"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:58, Magwisienka napisał:

Właśnie dokładniej przejrzałam jej posty - ok. godziny 17 napisała "A ja zmieniłam zdanie
co do Dazzy''ego, sądzę, że jego wina jest mało prawdopodobna"...

O, przeoczyłem to...

Ale zdania nie zmienię. Albo zostanę okrzyknięty kretynem, albo geniuszem.

LINCZ-> Aneszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 20:58, Magwisienka napisał:

> wprost, że jest katanim i Dazzy jest niewinny. Dlaczego wcześniej nie próbowała
nam jakoś
> tego powiedzieć?
Właśnie dokładniej przejrzałam jej posty - ok. godziny 17 napisała "A ja zmieniłam zdanie
co do Dazzy''ego, sądzę, że jego wina jest mało prawdopodobna"...


Właśnie, ale juz i tak za późno - żegnajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 21:00, Aneszka napisał:

Właśnie, ale juz i tak za późno - żegnajcie

Kogo byś dzisiaj sprawdziła jeślibyś miała taką moc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 21:02, Kukowsky napisał:

> Właśnie, ale juz i tak za późno - żegnajcie
Kogo byś dzisiaj sprawdziła jeślibyś miała taką moc?

Tego kogo podejrzewam - tak jak noc wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 21:06, Aneszka napisał:

Tego kogo podejrzewam - tak jak noc wczesniej.

A kogo obecnie najbardziej podejrzewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny dzień nastał a turniej bimbrowników trwał w najlepsze. Krasnoludy… jak to krasnoludy kłóciły się i przekrzykiwały. W międzyczasie dokonywały licznych degustacji i testów swych wyrobów. Całym bimbrowniczym kompleksie czuć było aromat bimbru. Wieczorem większość krasnoludów zakrzyknęła
-Baba jest zła! Zabijmy Aneszkę. Zło z jej bimbru czuć!
Jak jeden mąż krasnoludy rzuciły się by zabić koleżankę po fachu… A nie żałowano jej cierpień gdyż została spuszczona powolutku do wrzącego oleju. Nikt nie kłopotał się wydobyciem jej szczątków z kadzi gdyż wszyscy ruszyli przeszukać jej komnaty. Wśród papierów i receptur znaleziono list… List z Czarnej Twierdzy.


Gdy podniecenie krasnoludów złapaniem zdrajczyni troszkę opadło i wszyscy rozeszli się po swych komnatach. W nocy Kuk Samildanach musiał pilnie skorzystać z wygódki umieszczonej w centralnej części kompleksu. Gdy doszedł do drzwi tego miejsca, ktoś zarzucił mu na szyję garotę i udusił na miejscu. Rankiem, przy wygódce można było ujrzeć straszliwy widok. Pocięte ciało Kuka leżało w kilku miejscach korytarza a jego krwią nabazgrano symbol Czarnej Twierdzy.

Jeszcze tego samego dnia dwójka krasnoludów, których imienia nie dane było nikomu poznać opuściło miejsce turnieju i pospiesznie odjechało do swoich krain.



Rozkład głosów

1.rob006 --> Aneszka
2.
3. Magi --> Aneszka
4.
5. Spider --> Spider
6.
7. Shogun --> Magwisienka
8. Phełka --> Aneszka
9.
10. Mefiperez --> Mefiperez
11. Dazzy --> Magwisienka
12. Donki --> Aneszka
13. Aneszka --> Phelela
14. Kuk --> Magwisienka


4 głosy- Aneszka
3 głosy- Magwisienka
1 głos- Mefiperez, Spider, Phelela,


Giną:
Aneszka (winna) poprzez lincz
Kukowsky (niewinny) zamordowany
wykluczeni z edycji: Mefiperez, Spider obaj niewinni


Aktualna lista

MG- Zurris

1.rob006
2.
3. Magi
4.
5.
6.
7. Shogun
8. Phełka
9.
10.
11. Dazzy
12. Donki
13.
14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak! Jednego mafioza mniej, dobrze :)
Teraz, wiedząc że Aneszka była w mafii, można dokładniej przeanalizować jej relacje z pozostałymi graczami i wykryć drugiego mafioza :) Większy post z moimi przemyśleniami zamieszczę jutro po szkole, a teraz finał snookerowych MŚ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Khem... coz, odcinam sie od niej, jestem niewinny! Ale i tak wiem, ze dzis jestem do odstrzału, cóż, bywa. Może się obronie. Jutro zamieszcze jakąś większą rozpiskę, aczkowleik jak narazie podejrzewam Magiwsienke (babska mafia ;P) i roba. Zobaczymy, co przyniesie dzien jutrzejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 21:52, rob006 napisał:

Spytam wprost - kogo dzisiaj remisujemy z Dazzy''m? :D

Ja bym remisował hmm musze sie zastanowic jeszcze jak cos kogo ;F
EDIT : JESTEM ŚLEPY OO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie kwapi do jakichś analiz, to może za zacznę. ;] Przede wszystkim jest nas 6, co daje nam 2 dni, w tym szansa na jeden remis (zakładając że nikt nie zassie...), a więc ubicie 3 osób w linczach. Wiadomo że dzisiaj łatwiej będzie przepchnąć remis, niż jutro, więc IMO to właśnie dziś 2 osoby powinny zginąć w linczu. A murowanym kandydatem jest Dazzy, zbyt dużo go z Aneszką łączyło, i bardzo basują jaka para mafiozów. Co prawda ostatnie zagranie "umierającej" Aneszki, wskazujące na jego niewinność, strasznie go wystawia, co nie przystoi partnerowi, ale mimo wszystko wg mnie nie można ryzykować. Pozostaje 4 graczy, od najmniej podejrzanego:

- Donki - najmniej podejrzany, przede wszystkim przez wczorajszy dzień i doprowadzenie do remisu. Dodatkowo nie zmienił swojego linczu na Aneszkę, choć mógł to zrobić, bo raz że wcześniej to sygnalizował, a dwa, że próba uratowania ewentualnego kataniego nie byłaby niczym nadzwyczajnym, więc mógłby uratować partnera nie wychylając się zbytnio. IMO gra dość przytomnie, ale jak osoba, które nie wie zbyt wiele - jak dla mnie niewinny.

- Pchełka - na jego korzyść na pewno przemawia fakt, że to o dobił nam mafiozę. Gra trochę chaotycznie, co nie wyróżnia się w jego przypadku jakoś specjalnie, mało aktywny, dodatkowo początkowa wpadka z nieprzeczytaniem regulaminu i spóźnionym linczem, a jako mafioza powinien ten regulamin przejrzeć, chociażby aby wiedzieć o której przekazać mord MG. Zastanawiające jest tylko, że Aneszka zwróciła wczoraj na niego uwagę, choć to w zasadzie może oznaczać wszystko. Dzisiaj mu odpuszczam.

- Magwisienka - pierwszy lincz na Dazzy''m, fabularny, podpina się pod niego Aneszka. Atakuje też Kuka, zarzucając mu, że nie podaje na tacy pary mafiozów :P. Wspomina też o braku reakcji Aneszki na mój lincz, choć właściwie powtarza tylko wnioski Kuka. Następnego dnia dalej przekomarza się z Kukiem, rozwija też swoją ofensywę na Aneszkę i jako druga oddaje na nią głos. Gdy ta sugeruje swoje kataniowanie, pojawiają się wątpliwości (trochę sztuczne IHMO :P), ale nie zmienia linczu. W mordzie ginie Kuk, z którym trochę sobie "podyskutowała". Podsumowując: niby nie ma na nią żadnego haka, ale nie ma też nic, co wyraźniej świadczyłoby o jej niewinności. Poza tym czasami jej gra wydaje się trochę sztuczna. Podejrzany nr 2.

- Shogun - ... gdzie on w ogóle jest? Do tej pory napisał całe 4 (słownie: cztery) posty, z czego 2 fabularne. Niewiele można z tego wywnioskować, ale jak już się coś wywnioskuje, to raczej na jego niekorzyść. Jako pierwszy zagłosował na Windowsa, choć to w zasadzie przypadek, że zginął właśnie on. Po drugie, niby wspomina coś o kobiecym duecie mafii, ale bardziej podejrzana wydaje mu się Mag, jednocześnie kategorycznie jest przeciwny remisowi obu pań=> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48816 . W sumie gdyby niewinna Mag padła w linczu nie miałby nic na Aneszkę, więc wszystko bardzo ładnie by pasowało. Noi... w zasadzie to tyle, trudno zarzucić mu, że unika dyskusji z Aneszką, bo jak dyskutować gdy napisało się tylko 4 posty :P. Mój podejrzany numer jeden, zaraz po Dazzym, i wg mnie to właśnie go powinniśmy dzisiaj zremisować.

PS: Kurcze, jakie to długie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2009 o 14:21, rob006 napisał:


- Shogun - ... gdzie on w ogóle jest? Do tej pory napisał całe 4 (słownie: cztery)
posty, z czego 2 fabularne. Niewiele można z tego wywnioskować, ale jak już się coś wywnioskuje,
to raczej na jego niekorzyść. Jako pierwszy zagłosował na Windowsa, choć to w zasadzie
przypadek, że zginął właśnie on. Po drugie, niby wspomina coś o kobiecym duecie mafii,
ale bardziej podejrzana wydaje mu się Mag, jednocześnie kategorycznie jest przeciwny
remisowi obu pań=> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=59&pid=48816 . W sumie
gdyby niewinna Mag padła w linczu nie miałby nic na Aneszkę, więc wszystko bardzo ładnie
by pasowało. Noi... w zasadzie to tyle, trudno zarzucić mu, że unika dyskusji z Aneszką,
bo jak dyskutować gdy napisało się tylko 4 posty :P. Mój podejrzany numer jeden, zaraz
po Dazzym, i wg mnie to właśnie go powinniśmy dzisiaj zremisować.

PS: Kurcze, jakie to długie... :/


Tylko dlatego, ze nie mam pewnosci co do winy i dlatego nie chce remisu. Magwisienka na poczatku wydawala mi sie bardziej podejrzana ale nie wykluczalem Aneszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dobrze wiedzieć, że jednak jesteś na forum i obserwujesz temat, tylko ci się pisać nie chce ;)

A można wiedzieć czemu Mag wydawała ci się bardziej podejrzana niż Aneszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się