Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dzięki za zaproszenie, wstępnie się zapiszę, jednak właśnie rozpocząłem remont łazienki więc nie wiem jak to z czasem będzie.Kupa kucia , układania kafelek i obniżanie sufitów oraz montaż kabiny mnie czeka ;/

MG - Lampek

1. rob006
2. win0
3. Sam
4. Lamka
5.Spider

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 13:22, Blackbird napisał:

Akurat Twoja opinia mało mnie obchodzi. Wkurza mnie tylko Twoje żałosne mądrzenie się
i popisywanie.

Dobrze że ty się nie mądrzysz, panie "gram od dawna, nigdy nie przegrałem, doświadczenia mam ohoho, albo i więcej, i to ja umiem grać, a ty nie". :D Przedstawiam swoją wersję, nie musisz się z nią zgadać, podobnie jak nie musisz od razu wyzywać wszystkich myślących inaczej niż ty, od niemyślących itp...

Dnia 29.05.2009 o 13:22, Blackbird napisał:

Ty po prostu nie potrafisz z godnością przegrywać.

Akurat ja mam sporo dystansu do tej gry, dodatkowo niewiele mam sobie do zarzucenia - oddałem 2 lincze, i to na 2 mafiozów, :P więc przegranej jakoś specjalnie nie odczułem.

Dnia 29.05.2009 o 13:22, Blackbird napisał:

Nie znasz zasad zwracania się do ludzi, więc tym bardziej mi nie jest smutno.

Dobrze że ty je znasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 14:00, rob006 napisał:

Przedstawiam swoją wersję,


Oto Twoja wersja:
"Ja odstrzeliłbym go choćby po to, aby już nie musieć czytać jego bzdurnych postów kipiących frustracją i użalaniem się nad sobą..."
I to cały Twój wkład do tej edycji ;P

Dnia 29.05.2009 o 14:00, rob006 napisał:

Akurat ja mam sporo dystansu do tej gry, dodatkowo niewiele mam sobie do zarzucenia -
oddałem 2 lincze, i to na 2 mafiozów, :P więc przegranej jakoś specjalnie nie odczułem.


Oddałeś na mnie głos z powodu remisu (jak połowa graczy). I to cała Twoja argumentacja (podobnie zresztą jak ich). Faktycznie - wykazałeś się w zasadzie całkowitym dystansem do gry ;P Lenistwo i dystans - po cholerę w ogóle się zapisujesz? Dla pierwszego miejsca na liście? Ciekawe czy sobie w obecnej edycji pograsz...
No a przegranej nie odczułeś, bo prawie nie grałeś... co racja to racja ;)

Dnia 29.05.2009 o 14:00, rob006 napisał:

Dobrze że ty je znasz...


Dla mnie tak, dla Ciebie to bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 00:26, Lampek napisał:

>
> Prowadzi. Tzn. prowadził, ale nie wiem kto przejął po nim schedę. Zapytaj bardziej
aktywnych
> w wątku, choćby właśnie Yarra.

Z tego co pamiętam, to DEViANCE prowadził, później zaprzestał. Właśnie uświadomiłeś mi
fakt, że zniknęły numerki...nieźle!

Bumber przejął liczenie numerków po Devie, ale nie wiem, czy nadal je kontynuuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 15:52, Blackbird napisał:

Oto Twoja wersja:
"Ja odstrzeliłbym go choćby po to, aby już nie musieć czytać jego bzdurnych postów kipiących frustracją i użalaniem się nad sobą..."
I to cały Twój wkład do tej edycji ;P

Manipulant :P

Dnia 29.05.2009 o 15:52, Blackbird napisał:

Oddałeś na mnie głos z powodu remisu (jak połowa graczy).

Jedno sprostowanie - nie oddałem na ciebie linczu z powodu doprowadzenia do remisu, tylko z powodu mordu na Magwsience, który z perspektywy mafii był kompletnie bezsensowny, a pomagał za to mieszkańcom i tobie, dając linię obrony. Tyle razy pisałeś że nie czytam twoich postów, a to ty nie czytałeś moich, a pisałem o tym kilka razy. :D

Dnia 29.05.2009 o 15:52, Blackbird napisał:

Lenistwo i dystans - po cholerę w ogóle się zapisujesz? Dla pierwszego miejsca na liście? Ciekawe czy sobie w obecnej edycji pograsz...

Jak mnie mafia nie ubije, to może sobie pogram. ;] Może dla ciebie zapisanie się do edycji oznacza od razu, że mafia staje się priorytetem życiowym, ale dla mnie nie. Jak nie mam nic do powiedzenia, to nic nie mówię, jak mam coś do powiedzenia, to mówię to tylko raz, nie widzę metody w zalaniu forum masą przydługich i nie do końca wartościowych postów. A jak mam symulować aktywność to wolę już być nieaktywnym :D

BTW: Ciekawe jak wyglądałaby twoja aktywność, gdyby net działa ci wtedy tak jak mi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 16:01, Sam_Fisher napisał:

Bumber przejął liczenie numerków po Devie, ale nie wiem, czy nadal je kontynuuje.

Pytałem go o to przed edycją, ale powiedział, że od dawna nie zagląda do wątku. Zresztą, z tego, co mi się wydaje, nie była w nich uwzględniana zwycięska frakcja, tylko numer i MG ;)

MG - Lampek

1. rob006
2. win0
3. Sam
4. Lamka
5.Spider
6. Liqid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hym... na odświeżenie sobie GF jest trochę za późno i z czasem na to odświeżenie krucho, ale jak dla mnie to lepsze niż ww2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 16:04, rob006 napisał:

Tyle razy pisałeś że nie czytam twoich postów


No bo nie czytasz.
Mafia nie staje się moim priorytetem. Jakbyś czytał moje posty, to byś o tym wiedział.
Dwa razy w mojej forumowo mafijnej karierze zdarzyło się, że nie mogłem grać tak aktywnie jakbym chciał. Ale to nie wynikało ani z lenistwa, ani z dystansu. Jak się zapisuję, to gram, a nie olewam wszystko, bo to nie jest nic ważnego i nie psuję tym samym gry innym. Twoja aktywność była niska i nie pisałeś nic co by do gry wiele wnosiło. Zauważył to już podczas edycji chociażby Lifar.

I Twoje dwa głosy na mafię (niebezpieczny umysł roba... prawie jak Herkules Porirot):
"lincz-> lampek
1. Śmierć lamy mogła być zemstą za pogryzienie w stopę.
2. On ma moje nogi!!! :<"
"lincz-> Blackbird
Bo jest doświadczonym graczem. ;] "

Przekonanie, że pisanie czegoś raz załatwia sprawę świadczy o tym, że masz słabe pojęcie o tej grze.
Ale ja Cię pouczać nie będę, bo po pierwsze - szkoda mi czasu, po drugie - nic to nie da.
Jeśli chodzi o Magi to już nie brnij dalej. Z jednej strony piszesz, że to z powodu remisu (i jeszcze po edycji snujesz rozważania, które mają udowodnić, że remis jest zły i niedobry), a z drugiej piszesz, że nie wiedziałem, że b będzie remis, bo jeszcze Lifar miał głos. Albo rybka, albo pipka.
Sprawa wyglądała jak napisałem - remis wyszedł przypadkowo, ale nawet będąc mieszkańcem dalej bym optował, że był korzystny (niezależnie od śmierci Magi).
Durny upór w idiotycznej kwestii doprowadził Was do przegranej.
Koniec tematu, bo to się już nudne rob-i.
Zaczyna się powoli nowa edycja, więc z mojej strony EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 16:28, windows00 napisał:

Hym... na odświeżenie sobie GF jest trochę za późno i z czasem na to odświeżenie krucho,
ale jak dla mnie to lepsze niż ww2 :)


Nie będzie potrzebna wiedza, czy wcielanie się w określone postaci, chyba czasy, gdzie role były obsadzane już bezpowrotnie minęły :) Mooooże, kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 18:31, Lampek napisał:

Nie będzie potrzebna wiedza, czy wcielanie się w określone postaci, chyba czasy, gdzie
role były obsadzane już bezpowrotnie minęły :) Mooooże, kiedyś.


Nie minęły, nie minęły. Mam zamiar powtórzyć klimaty Świata Dysku... tylko musiałbym zebrać silna ekipę pod wezwaniem, a na to potrzeba czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 20:39, Blackbird napisał:

> Nie będzie potrzebna wiedza, czy wcielanie się w określone postaci, chyba czasy,
gdzie
> role były obsadzane już bezpowrotnie minęły :) Mooooże, kiedyś.

Nie minęły, nie minęły. Mam zamiar powtórzyć klimaty Świata Dysku... tylko musiałbym
zebrać silna ekipę pod wezwaniem, a na to potrzeba czasu :)


To była świetna edycja. Jeślibyś szukał ludzi, to... "you have my sword" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 18:31, Lampek napisał:

Nie będzie potrzebna wiedza, czy wcielanie się w określone postaci, chyba czasy, gdzie
role były obsadzane już bezpowrotnie minęły :) Mooooże, kiedyś.

A szkoda, bo edycje fabularne świetne.

Blackbird
!
Za tamtej edycji nie grałem jeszcze, ale czytałem. Jeśli zdecydujesz się, to ja też chętnie wezmę udział!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:35, windows00 napisał:

> Nie będzie potrzebna wiedza, czy wcielanie się w określone postaci, chyba czasy,
gdzie
> role były obsadzane już bezpowrotnie minęły :) Mooooże, kiedyś.
A szkoda, bo edycje fabularne świetne.


Nikt nie powiedział, że ta nie będzie. Ja akurat należę do graczy, którym fabuła rozgrywkę umila. Chodziło mi o to, że do gry nie będzie wymagana znajomość Ojca Chrzestnego, dla przykładu: nie będziesz zmuszony do odgrywania postaci Toma Hagena czy Sonnyego i reszty. Ale fabuła będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 13:23, Lampek napisał:

bawiłem się w odświeżanie Ojca Chrzestnego, zarówno książkowego jak i filmowego, więc te klimaty pasują mi najbardziej na chwilę obecną, więc na 90% będzie to ten temat.

-> Zebym tylko mial czas, zebym tylko mial czas, zebym tylko mial czas... Nie moge przegapic takiej fabuly :D

Dnia 29.05.2009 o 13:23, Lampek napisał:

Jeszcze się zastanowię. W odwodzie czekają klimaty Drugiej Wojny Światowej i Kingowskiego "Świata Plaży". 2WŚ to raczej na przyszłość, nie chcę tutaj alternatywnej historii wymyślać, tylko oprzeć edycję na faktach :)

-> Beachworld... Chetnie bym kiedys powtorzyl, jesli obiecasz ze Twoje posty nie beda za dlugie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 22:04, LifaR napisał:


-> Zebym tylko mial czas, zebym tylko mial czas, zebym tylko mial czas... Nie moge
przegapic takiej fabuly :D


Nie możesz! ;P

Dnia 29.05.2009 o 22:04, LifaR napisał:

-> Beachworld... Chetnie bym kiedys powtorzyl, jesli obiecasz ze Twoje posty nie beda
za dlugie :P


Przesadnie długie nie będą :) To mogę obiecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 21:35, windows00 napisał:

Za tamtej edycji nie grałem jeszcze, ale czytałem. Jeśli zdecydujesz się, to ja też chętnie
wezmę udział!


Z przyjemnością zobaczę Cię w składzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MG - Lampek

1. rob006
2. win0
3. Sam
4. Cirno
5. Spider
6. Liqid
7. BogSumerow

Lista. Zaczynamy, jak tylko uzbiera się przynajmniej 12 osób, które potwierdzą swój udział: mail/GG/forum - jest mi to obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 20:39, Blackbird napisał:

Nie minęły, nie minęły. Mam zamiar powtórzyć klimaty Świata Dysku... tylko musiałbym
zebrać silna ekipę pod wezwaniem, a na to potrzeba czasu :)


Jestem chętny. Tylko po sesji ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się