Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 08:26, DEViANCE napisał:

> Lista do weryfikacji:

20 osób!! ;)
Co to będzie za edycja... "wyjątkowa"


Może i wyjątkowa, ale wciąż nie znam odpowiedzi na pytanie - w jakim świecie/uniwersum jest ta edycja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:01, Dark_Kai230 napisał:

wciąż nie znam odpowiedzi na pytanie - w jakim świecie/uniwersum jest ta edycja ?


Mnie też to ciekawie. Może na sycyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 08.10.2005 o 10:01, Dark_Kai230 napisał:

Może i wyjątkowa, ale
wciąż nie znam odpowiedzi na pytanie - w jakim świecie/uniwersum jest ta edycja ?


Edycja będzie w klimacie oldschoolowym, taki hołd tradycji (w końcu pierwsza edycja na gram).
Liczba osób zostanie okrojona do 18. Zresztą jeszcze wypowie się MG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Aha, jeszcze taka mała dygresja. Zauważcie że niektórzy tu i ówdzie przebąkują coś o edycji postów. To zabiłoby naszą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:11, Budo napisał:


Aha, jeszcze taka mała dygresja. Zauważcie że niektórzy tu i ówdzie przebąkują coś o edycji postów. To
zabiłoby naszą grę.


Też to zauważyłeś? Niektórzy chcą, aby można było edytować swoje posty... To tylko by wyniszczało grę, bo każdy jakby został zaatakowany przez jakieś tam słowa, od razu by je kasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 08.10.2005 o 10:07, Budo napisał:

Edycja będzie w klimacie oldschoolowym, taki hołd tradycji (w końcu pierwsza edycja na gram).
Liczba osób zostanie okrojona
do 18. Zresztą jeszcze wypowie się MG.


To wszyscy wiedzą. Była notka na starym forum, że będzie właśnie taki klimat. A że gracze zostaną okrojeni to też nie nowość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2005 o 10:15, DEViANCE napisał:

To wszyscy wiedzą. Była notka na starym forum, że będzie
właśnie taki klimat.


Jak widać Dark_Kai nie wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:17, Budo napisał:


Jak widać Dark_Kai nie wiedział.


To teraz wszyscy już wiedzą, że gra będzie w klimacie oldschoolowym, a liczba graczy z 20 zostanie okrojona do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie tylko, czemu jak ktos ma watpliowsci nie pyta mnie o to osobiscie. wiem, ze fakt iz nie ma tu wizytowek utrudnia nam bardzo zycie, ale podawalem swoje gg pare razy juz i na prawde odpowiem na wszelkie pytania. tak dla przypomnienia 1513274

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, DEViANCE ---> Może i nie powinienem się wypowiadać w tym temacie, bo na koncie tylko jedną grę w FM, ale zdążyłem zauważyć, że jakieś zaufanie do grających się ma. Np. takie, że nagle jeden z graczy nie zacznie obrażać innego bardzo wulgarnie, że nie zacznie pisać podczas gry o tym jakie są np. szanse wygrania Polski z Anglią, albo o tym kto wygra wybory prezydenckie. Czyżby brak było tego zaufania jeśli chodzi o edycję postów ? Wydaje mi się, że jeśli ktoś będzie nadużywał edycji postow w czasie gry, to można go z gry wykluczyć i tyle, a edytowanie postow w innych tematach [także tu, gdy nie toczy się aktualnie żadna gra] to coś naprawdę przydatnego. Edycja postów sama w sobie gry w Forumową Mafię nie zabije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:48, LifaR napisał:

Budo, DEViANCE ---> Może i nie powinienem się wypowiadać w tym temacie, bo na koncie tylko jedną grę w FM


Masz rację, nie powinieneś się wypowiadać. Wiesz ile postów pisze się w ciągu edycji? Kto ma to sprawdzać, co? A co do zaufania to moje zostało już nadużyte. I co. Ktoś wykryje edycję posta. Mowi na forum, po czym oskarżony mówi że nieprawda, że ten kto go oskarżył jest mafiosem i chce go wkopać. Inni nie wiedzą co robić bo nie zauważyli. I co wtedy? Wg mnie edycja to zły pomysł i nie powinno jej być. Jak coś piszesz to patrz uważnie, jak się gdzieś zbłaźniłeś to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:17, Budo napisał:

Jak widać Dark_Kai nie wiedział.


Nie wiedział, bo gdy poszedł do szkoły nowej, założył 4um klasowe i nie miał czasu na wszystko to zapomniał (nie do końca, bo zaglądał) o starym CDPF - głównie o FM, ale teraz znów zacznie grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:56, Dark_Kai230 napisał:

> Jak widać Dark_Kai nie wiedział.

Nie wiedział, bo gdy poszedł do szkoły nowej, założył 4um klasowe i nie miał czasu
na wszystko to zapomniał (nie do końca, bo zaglądał) o starym CDPF - głównie o FM, ale teraz znów zacznie grać


Nie ma problemu, wyjaśniłem i ok. Zobaczymy jak wypadnie ta edycja gigant.
Były już takie kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie z tą edycją postów - przecież jeśli jakiś post będzie poprawiony, to obok będzie oznaczenie, iż post był zmodyfikowany przez użytkowanika ileśtam razy, ostatnio o godzinie którejśtam... wystarczy, że w trakcie gry nie bedziemy korzystać z ewentualnego przywileju edycji posta - a jeśli ktoś coś poprawi, to będzie miał prawo być podejrzanym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:58, Budo napisał:

Masz rację, nie powinieneś się wypowiadać.

---> Jednak zaryzykuję i zrobię to znowu. Nie rozumiem tylko Twojej niechęci.

Dnia 08.10.2005 o 10:58, Budo napisał:

Wiesz ile postów pisze się w ciągu edycji?

---> Wiem, wprawdzie w jednej tylko brałem udział, ale przeczytałem wszystkie zakończone mniej więcej przed listopadem ubiegłego roku. (znaczy wtedy przestałem zaglądać na forum CDP)

Dnia 08.10.2005 o 10:58, Budo napisał:

Ktoś wykryje edycję posta. Mowi na forum, po czym oskarżony mówi że nieprawda, że ten kto go oskarżył jest > mafiosem i chce go wkopać. Inni nie wiedzą co robić bo nie zauważyli. I co wtedy?

---> Wtedy reszta patrzy na informację w poście o tym, czy był edytowany i kiedy. A podczas grania można po prostu zabronić edycji postów i sprawa rozwiązana. ewentualnie pozwolić edytować, jeśli nikt jeszcze nic po danym poście nie napisał - w końcu to nic nie zmieni, a pozwoli poprawić ewentualne błędy w poście.

Dnia 08.10.2005 o 10:58, Budo napisał:

Jak coś piszesz to patrz uważnie, jak się gdzieś zbłaźniłeś to trudno.

---> Patrzę, patrzę, ale nie zmienia to faktu że jakieś błędy zawsze można przeoczyć. A to, że będę chciał je poprawić to chyba nic złego. A to, że Twoje zaufanie zostało już nadużyte - cóż, ciągle w to grasz, a to o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa... a to widać, że post był edytowany? I to ile razy? A to tego nie wiedzialem ;p Skoro tak jest to można by, tak jak mówi LifaR, edytować posty ;) Albo MG zabroni, a jak ktoś zedytuje to wyjazd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:58, Budo napisał:

Zobaczymy jak wypadnie ta edycja gigant.
Były już takie kiedyś?


Pamiętam edycję z 18 osobami, którą zresztą sam prowadziłem - wyszła tak średnio.
Ale została bardziej zapamiętana z racji ryzykownej postawy mafiozów - od początku rzucili sobie do gardeł, jeden zlinczował drugiego w pierwszym głosowaniu, miał teoretycznie święty spokój a na sam koniec przedstawił się jako katani i wszyscy mu uwierzyli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się